Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 marca 2010 r.
11:38
Edytuj ten wpis

Półnagi 16-latek rzucił się z pięściami na samochody

Autor: Zdjęcie autora er
0 17 A A

Półnagi 16-latek biegał po ulicy atakując przejeżdżające samochody. Schwytali go kierowcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sobotę wieczorem rozebrany do połowy Patryk W. biegał po ul. Andersa próbując zatrzymywać samochody. Kierowca skody zahamował, żeby go nie potrącić.

- Kiedy auto zwolniło 16-latek z całej siły uderzył ręką w szybę samochodu – mówi Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji. – Potem podbiegł do BMW. Kopnął w drzwi auta.

Nastolatek zaatakował kolejne auto. Kopnął w lusterko volkswagena passata. Potem pobiegł w głąb osiedla. Ruszyli za nim kierowcy. Dogonili go przy ul. Ruckemana.

Młodzieniec był agresywny, wygrażał jednemu z kierowców. Trafił w ręce policji. Okazało się, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Właściciele trzech uszkodzonych pojazdów oszacowali swe straty na kwotę 1800 zł.


Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JOZIN PALOKOT / 31 marca 2010 o 13:35
A POMYŚLEC ZE TAKICH OSZOŁOMÓW JEST PEŁNO W W RZĄDZIE I POLITYCE
Avatar
TOMEK LUBLIN / 31 marca 2010 o 13:04
TO SIE WSZYSTKO SKUMULOWAŁO W NIM

ALKOHOL
MARYCHA
KOLEDZY
PRZEMOC W RODZINIE
GRY INTERNETOWE

NO I MARZEC (miesiac płodności) - dlatego latał nago


NO I MASZ BABO PLACEK


a może chciał na Świeta do rodziny (mamy , taty) - (dla słabo myślących podpowiedz - rodzice są w pace)
Avatar
~Bolek~ / 31 marca 2010 o 11:43
kapeć napisał:
Tak się człowiek zachowuje jak się napije marihuany!


hehe i napali wódki !! n1
Avatar
kiki / 29 marca 2010 o 21:22
~gość~ napisał:
Do takich ludzi powinno się strzelać bez ostrzeżenia tak żeby zabić.



Tak ale żeby potem jego ciało poszło na dawce organów. Hmmm chociaż to mały alkoholik z porażonymi od wudy flakami, wiec raczej na żarcie dla pstrągów by sie tylko nadał.
Avatar
literat / 29 marca 2010 o 20:34
Don Kichot z ...Kaliny????????
Ciekawe po jakim trunku go tak wzięło?
I dlaczego jeszcze nie ma krzyku na forum,że taki młody a już nachlany?Gdyby to była dziewczyna-to już byłoby minimum 250 wpisów...
Avatar
kapeć / 29 marca 2010 o 19:38
Tak się człowiek zachowuje jak się napije marihuany!
Avatar
kazyk / 29 marca 2010 o 18:12
i rośnie sobie taki śmieć tylko po co?
Avatar
Jolka / 29 marca 2010 o 17:40
a która połówka była naga?
Avatar
DAĆ MU W D*** / 29 marca 2010 o 17:39
W Polsce powinna byc kara chłosty, to prosty środek a bardzo skuteczny ,zapobiega recydywie. A szkody powinien odpracować.
Avatar
HSP / 29 marca 2010 o 17:35
Nic nie trzeba grodzic tylko poprostu zaostrzyc kary. I nie powinno byc taryfy ulgowej dla młodocianych przestepców. Do tego w naszym kraju powinno wykonywac sie wyroki kary smierci. Chociaz wiezienia by sie przeludniły troche.
Avatar
JOZIN PALOKOT / 31 marca 2010 o 13:35
A POMYŚLEC ZE TAKICH OSZOŁOMÓW JEST PEŁNO W W RZĄDZIE I POLITYCE
Avatar
TOMEK LUBLIN / 31 marca 2010 o 13:04
TO SIE WSZYSTKO SKUMULOWAŁO W NIM

ALKOHOL
MARYCHA
KOLEDZY
PRZEMOC W RODZINIE
GRY INTERNETOWE

NO I MARZEC (miesiac płodności) - dlatego latał nago


NO I MASZ BABO PLACEK


a może chciał na Świeta do rodziny (mamy , taty) - (dla słabo myślących podpowiedz - rodzice są w pace)
Avatar
~Bolek~ / 31 marca 2010 o 11:43
kapeć napisał:
Tak się człowiek zachowuje jak się napije marihuany!


hehe i napali wódki !! n1
Avatar
kiki / 29 marca 2010 o 21:22
~gość~ napisał:
Do takich ludzi powinno się strzelać bez ostrzeżenia tak żeby zabić.



Tak ale żeby potem jego ciało poszło na dawce organów. Hmmm chociaż to mały alkoholik z porażonymi od wudy flakami, wiec raczej na żarcie dla pstrągów by sie tylko nadał.
Avatar
literat / 29 marca 2010 o 20:34
Don Kichot z ...Kaliny????????
Ciekawe po jakim trunku go tak wzięło?
I dlaczego jeszcze nie ma krzyku na forum,że taki młody a już nachlany?Gdyby to była dziewczyna-to już byłoby minimum 250 wpisów...
Avatar
kapeć / 29 marca 2010 o 19:38
Tak się człowiek zachowuje jak się napije marihuany!
Avatar
kazyk / 29 marca 2010 o 18:12
i rośnie sobie taki śmieć tylko po co?
Avatar
Jolka / 29 marca 2010 o 17:40
a która połówka była naga?
Avatar
DAĆ MU W D*** / 29 marca 2010 o 17:39
W Polsce powinna byc kara chłosty, to prosty środek a bardzo skuteczny ,zapobiega recydywie. A szkody powinien odpracować.
Avatar
HSP / 29 marca 2010 o 17:35
Nic nie trzeba grodzic tylko poprostu zaostrzyc kary. I nie powinno byc taryfy ulgowej dla młodocianych przestepców. Do tego w naszym kraju powinno wykonywac sie wyroki kary smierci. Chociaz wiezienia by sie przeludniły troche.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 0 0

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 16 7

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 59 4

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 36

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 19 2

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 6 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 6

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 4

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!