Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 grudnia 2015 r.
18:00

Polski Bus: Osiem kursów z Lublina do Warszawy? Przewoźnik czeka na decyzję

0 51 A A

Urząd Marszałkowski wciąż analizuje wniosek firmy PolskiBus o zgodę na uruchomienie nowych kursów z Lublina do Warszawy. Przewoźnik liczy, że pozytywną decyzję otrzyma jeszcze w tym tygodniu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O planach spółki pisaliśmy we wrześniu. PolskiBus chciał, żeby kursy na trasie do stolicy były wykonywane nie pięć, a jedenaście razy dziennie. Stosowne dokumenty złożył w Urzędzie Marszałkowskim. Decyzja miała zapaść w połowie listopada, ale sprawa wciąż jest rozpatrywana.

Podczas wymiany korespondencji plany przewoźnika zostały nieco zmodyfikowane i aktualnie w grę wchodzi nie jedenaście, a osiem połączeń.

– Wskazaliśmy, że część proponowanych kursów koliduje z tymi już wykonywanymi przez inne firmy. Zaproponowaliśmy, by PolskiBus poszukał luk w rozkładach. My jako organizator transportu nie możemy wskazywać godzin – mówi Beata Górka, rzecznik prasowy marszałka.
W międzyczasie pojawił się inny problem, bo przewoźnik musiał ustalić godziny nowych kursów z zarządcą dworca przy al. Tysiąclecia, na którym znajduje się przystanek czerwonych autobusów.

Pojawiły się nawet spekulacje, że firma będzie musiała szukać nowego miejsca odjazdów. Otrzymała już jednak zgodę.

– Musieliśmy sprawdzić przepustowość dworca i to, czy nie ma kolizji z innymi kursami. Po analizie rozpatrzyliśmy wniosek pozytywnie – mówi Magdalena Kaczanowska, rzecznik spółki Lubelskie Dworce.

Obecnie przewoźnikowi brakuje tylko pozwoleń od marszałków województw lubelskiego i mazowieckiego.

– Liczymy, że uda się je otrzymać jeszcze w tym tygodniu. Jeśli dostaniemy zgodę, to na drugi dzień będziemy gotowi ruszyć ze sprzedażą biletów – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji w firmie PolskiBus.

Nowością byłyby trzy kursy do Warszawy o godz. 7.50, 12.30 i 18.10. Z kolei ze stolicy autobusy wyjeżdżały także o godz. 6.30, 8.30, 13, 15 i 16.30. Z rozkładów nie znikną też najpóźniejsze odjazdy w obu stronach (21.25 do Lublina i 21.50 do Warszawy). 

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 11:24

A dlaczego tak bardzo chcecie żeby pieniądze poszły z kraju przecież "Polski bus to nie Polska firma i podatki płaci nie u nas a mało tego chcą 60tys rocznie od polskiego rządu dotacji na jednego kierowce co prawda od poprzedniego już rządu ale tak jest.wiec poczytaj jeden z drugim a pozniej gadaj bzdury o busiarzach. jak wam oni nie pasuja to WON na pks lub pkp.

Firma PolskiBus powinna pozwać cię do Sądu za kłamstwa.

PolskiBus odprowadza podatki w Polsce. Media pisały o tym wielokrotnie.

Firma PolskiBus powinna pozwać cię do Sądu za kłamstwa.

PolskiBus odprowadza podatki w Polsce. Media pisały o tym wielokrotnie.

rozwiń
Avatar
Abd / 16 grudnia 2015 o 10:10
Chcesz mi wmowic, ze wladza zabronila wam brac kredyty? To dlaczego nie poskarzyliscie sie marszalkowi? Jak rozumiem, władza nakazuje rowniez byc chamskim dla pasażerow i jezdzic ponizej wszelkich norm bezpieczeństwa. Po za tym są mi znane polskie firmy autobusowe, oferujace uslugi na znacznie wyższym poziomie, tak więc, ten tego.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 08:24
Temu co na czerwono truje życie Lublinianom. A Kto przez ostatnie 10 lat "rzundzi" w Lublinie i regionie? Co zrobili władcy, żeby nasze firmy przewożnicze zmieniły tabor? Umożliwiła nasza władza pobranie naszym przewożnikom kredytów na rozwój drobnej przedsiębiorczości? Nie zrobiła tego bo widać, że chciała Ich wyeliminować z walki o klientelę. A stan dworca PKS to wina przewożników czy władzy? Busiarze nie dajcie się POdstawionemu obcemu przewożnikowi. Przewozy to Wasz chleb a szczekanie na Was to normalka w POkracznym Lublinie. Nic nie było, nic nikt nie zrobił a My przez kilka lat zmieniliśmy ....... swoje osrane kalesony. I dobrze bo Lublin nie potrzebuje samochwał a władzy, która służy miejscowym ludziom.
Temu co na czerwono truje życie Lublinianom. A Kto przez ostatnie 10 lat "rzundzi" w Lublinie i regionie? Co zrobili władcy, żeby nasze firmy przewożnicze zmieniły tabor? Umożliwiła nasza władza pobranie naszym przewożnikom kredytów na rozwój drobnej przedsiębiorczości? Nie zrobiła tego bo widać, że chciała Ich wyeliminować z walki o klientelę. A stan dworca PKS to wina przewożników czy władzy? Busiarze nie dajcie się POdstawionemu obcemu przewożnikowi. Przewozy to Wasz chleb a szczekanie na Was to normalka w POkracznym Lublinie. N... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 18:59

 Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.

Nie jeździsz busem to nie rozumiesz i nie powinieneś się wypowiadać. Sytuacja jest inna, to busiarze co najwyżej mogą się ślizgać po urzędniczym tyłku co wszyscy doskonale wiedzą i nie tylko pasażerowie z Lublina .
 
Twierdzisz że dla pasażera bardziej opłacalny jest przejazd busem ?
Twierdzisz że bezpieczeństwo jest również nieporównywalne na korzyść busa ?
Twierdzisz że roztłuczony i przerdzewiały bus jest bardziej komfortowy od Polskiego Busa ?
Ile bierzesz za pisanie takich wypocin jak powyżej nabazgrałeś ?
Ciemnotę to możesz wciskać ale gdzie indziej :)
 

Jedyna słuszna decyzja :

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .

Nie jeździsz busem to nie rozumiesz i nie powinieneś się wypowiadać. Sytuacja jest inna, to busiarze co najwyżej mogą się ślizgać po urzędniczym tyłku co wszyscy doskonale wiedzą i nie tylko pasażerowie z Lublina .
 
Twierdzisz że dla pasażera bardziej opłacalny jest przejazd busem ?
Twierdzisz że bezpieczeństwo jest również nieporównywalne na korzyść busa ?
Twierdzisz że roztłuczony i przerdzewiały bus jest bardziej komfortowy od Polskiego Busa ?
Ile bierzesz za pis... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:57

Jak Taki POukładany i haroszy ten Wasi Polski-Bus to czego nie kupi Dworca PKS i zatrudni pracowników PKS. Wtedy będzie 1000 kursów w Polskę, CCCP, UE i świat. A czemu ta POkraczna sekt "Pancernej brzozy" i Jej przydupasy chcą się ślizgać na tyłku Lublinian?

Jeżeli to obskurny sracz to w sam raz należy zbyć Pol-Busowi. Zbyć a nie dawaćgratis zbijać finans za friko. Taki gieroj to zrobi ze sracza cacko jak za Nim POkraki stoją jak Jaruzel za PRL. Kasa Misiu kasa a za darmo to w gardło. Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.

Juz nie pij bo wychodzi niezły bełkot :)

Juz nie pij bo wychodzi niezły bełkot :)

rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:21
Jeżeli to obskurny sracz to w sam raz należy zbyć Pol-Busowi. Zbyć a nie dawaćgratis zbijać finans za friko. Taki gieroj to zrobi ze sracza cacko jak za Nim POkraki stoją jak Jaruzel za PRL. Kasa Misiu kasa a za darmo to w gardło. Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 16:16

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

Piłeś nie pisz, piszesz nie pij. Ten obskurny sracz nazywać dworcem to lekka przesada. I w sumie do kogo on należy ? Bo PKS Wchód czy tam obnecne LLA czy jak tam to się chwilowo zwie, wydzieliły spółkę córkę od dworców, bo kierowcy w tej firmie nawet ,,oszczędności'' nie przepuszczali przez bak tylko odrazy lali w karnistry... Tam to dopiero są jazdy...

Piłeś nie pisz, piszesz nie pij. Ten obskurny sracz nazywać dworcem to lekka przesada. I w sumie do kogo on należy ? Bo PKS Wchód czy tam obnecne LLA czy jak tam to się chwilowo zwie, wydzieliły spółkę córkę od dworców, bo kierowcy w tej firmie nawet ,,oszczędności'' nie przepuszczali przez bak tylko odrazy lali w karnistry... Tam to dopiero są jazdy...

rozwiń
Avatar
Pyskot / 15 grudnia 2015 o 13:03

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 12:56
Jak Taki POukładany i haroszy ten Wasi Polski-Bus to czego nie kupi Dworca PKS i zatrudni pracowników PKS. Wtedy będzie 1000 kursów w Polskę, CCCP, UE i świat. A czemu ta POkraczna sekt "Pancernej brzozy" i Jej przydupasy chcą się ślizgać na tyłku Lublinian?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 07:29
Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .
Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarz... rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 11:24

A dlaczego tak bardzo chcecie żeby pieniądze poszły z kraju przecież "Polski bus to nie Polska firma i podatki płaci nie u nas a mało tego chcą 60tys rocznie od polskiego rządu dotacji na jednego kierowce co prawda od poprzedniego już rządu ale tak jest.wiec poczytaj jeden z drugim a pozniej gadaj bzdury o busiarzach. jak wam oni nie pasuja to WON na pks lub pkp.

Firma PolskiBus powinna pozwać cię do Sądu za kłamstwa.

PolskiBus odprowadza podatki w Polsce. Media pisały o tym wielokrotnie.

Firma PolskiBus powinna pozwać cię do Sądu za kłamstwa.

PolskiBus odprowadza podatki w Polsce. Media pisały o tym wielokrotnie.

rozwiń
Avatar
Abd / 16 grudnia 2015 o 10:10
Chcesz mi wmowic, ze wladza zabronila wam brac kredyty? To dlaczego nie poskarzyliscie sie marszalkowi? Jak rozumiem, władza nakazuje rowniez byc chamskim dla pasażerow i jezdzic ponizej wszelkich norm bezpieczeństwa. Po za tym są mi znane polskie firmy autobusowe, oferujace uslugi na znacznie wyższym poziomie, tak więc, ten tego.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 o 08:24
Temu co na czerwono truje życie Lublinianom. A Kto przez ostatnie 10 lat "rzundzi" w Lublinie i regionie? Co zrobili władcy, żeby nasze firmy przewożnicze zmieniły tabor? Umożliwiła nasza władza pobranie naszym przewożnikom kredytów na rozwój drobnej przedsiębiorczości? Nie zrobiła tego bo widać, że chciała Ich wyeliminować z walki o klientelę. A stan dworca PKS to wina przewożników czy władzy? Busiarze nie dajcie się POdstawionemu obcemu przewożnikowi. Przewozy to Wasz chleb a szczekanie na Was to normalka w POkracznym Lublinie. Nic nie było, nic nikt nie zrobił a My przez kilka lat zmieniliśmy ....... swoje osrane kalesony. I dobrze bo Lublin nie potrzebuje samochwał a władzy, która służy miejscowym ludziom.
Temu co na czerwono truje życie Lublinianom. A Kto przez ostatnie 10 lat "rzundzi" w Lublinie i regionie? Co zrobili władcy, żeby nasze firmy przewożnicze zmieniły tabor? Umożliwiła nasza władza pobranie naszym przewożnikom kredytów na rozwój drobnej przedsiębiorczości? Nie zrobiła tego bo widać, że chciała Ich wyeliminować z walki o klientelę. A stan dworca PKS to wina przewożników czy władzy? Busiarze nie dajcie się POdstawionemu obcemu przewożnikowi. Przewozy to Wasz chleb a szczekanie na Was to normalka w POkracznym Lublinie. N... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 18:59

 Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.

Nie jeździsz busem to nie rozumiesz i nie powinieneś się wypowiadać. Sytuacja jest inna, to busiarze co najwyżej mogą się ślizgać po urzędniczym tyłku co wszyscy doskonale wiedzą i nie tylko pasażerowie z Lublina .
 
Twierdzisz że dla pasażera bardziej opłacalny jest przejazd busem ?
Twierdzisz że bezpieczeństwo jest również nieporównywalne na korzyść busa ?
Twierdzisz że roztłuczony i przerdzewiały bus jest bardziej komfortowy od Polskiego Busa ?
Ile bierzesz za pisanie takich wypocin jak powyżej nabazgrałeś ?
Ciemnotę to możesz wciskać ale gdzie indziej :)
 

Jedyna słuszna decyzja :

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .

Nie jeździsz busem to nie rozumiesz i nie powinieneś się wypowiadać. Sytuacja jest inna, to busiarze co najwyżej mogą się ślizgać po urzędniczym tyłku co wszyscy doskonale wiedzą i nie tylko pasażerowie z Lublina .
 
Twierdzisz że dla pasażera bardziej opłacalny jest przejazd busem ?
Twierdzisz że bezpieczeństwo jest również nieporównywalne na korzyść busa ?
Twierdzisz że roztłuczony i przerdzewiały bus jest bardziej komfortowy od Polskiego Busa ?
Ile bierzesz za pis... rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:57

Jak Taki POukładany i haroszy ten Wasi Polski-Bus to czego nie kupi Dworca PKS i zatrudni pracowników PKS. Wtedy będzie 1000 kursów w Polskę, CCCP, UE i świat. A czemu ta POkraczna sekt "Pancernej brzozy" i Jej przydupasy chcą się ślizgać na tyłku Lublinian?

Jeżeli to obskurny sracz to w sam raz należy zbyć Pol-Busowi. Zbyć a nie dawaćgratis zbijać finans za friko. Taki gieroj to zrobi ze sracza cacko jak za Nim POkraki stoją jak Jaruzel za PRL. Kasa Misiu kasa a za darmo to w gardło. Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.

Juz nie pij bo wychodzi niezły bełkot :)

Juz nie pij bo wychodzi niezły bełkot :)

rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 17:21
Jeżeli to obskurny sracz to w sam raz należy zbyć Pol-Busowi. Zbyć a nie dawaćgratis zbijać finans za friko. Taki gieroj to zrobi ze sracza cacko jak za Nim POkraki stoją jak Jaruzel za PRL. Kasa Misiu kasa a za darmo to w gardło. Panie Marszałku trzymać tamę dla Obco-POkracznych ochłapiarzy co chcą się ślizgać na tyłku Lublinian.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 16:16

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

Piłeś nie pisz, piszesz nie pij. Ten obskurny sracz nazywać dworcem to lekka przesada. I w sumie do kogo on należy ? Bo PKS Wchód czy tam obnecne LLA czy jak tam to się chwilowo zwie, wydzieliły spółkę córkę od dworców, bo kierowcy w tej firmie nawet ,,oszczędności'' nie przepuszczali przez bak tylko odrazy lali w karnistry... Tam to dopiero są jazdy...

Piłeś nie pisz, piszesz nie pij. Ten obskurny sracz nazywać dworcem to lekka przesada. I w sumie do kogo on należy ? Bo PKS Wchód czy tam obnecne LLA czy jak tam to się chwilowo zwie, wydzieliły spółkę córkę od dworców, bo kierowcy w tej firmie nawet ,,oszczędności'' nie przepuszczali przez bak tylko odrazy lali w karnistry... Tam to dopiero są jazdy...

rozwiń
Avatar
Pyskot / 15 grudnia 2015 o 13:03

Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

Pokraczny napuszczaczu daj sobie siana i nie kręć lodów kosztem Lublinian. Niech kupią prawie upadły Dworzec PKS i zatrudnią pracowników PKS to wtedy będą mieli i 5000 kursów z Lublina w świat. I PO co te Wasi żale. Kto ludziom z Lublina tak ułatwia życie jak POkraki chcą kosztem naszych przewożników pognębić region.  

rozwiń
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 12:56
Jak Taki POukładany i haroszy ten Wasi Polski-Bus to czego nie kupi Dworca PKS i zatrudni pracowników PKS. Wtedy będzie 1000 kursów w Polskę, CCCP, UE i świat. A czemu ta POkraczna sekt "Pancernej brzozy" i Jej przydupasy chcą się ślizgać na tyłku Lublinian?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 07:29
Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarze przez Inspekcje Transportu Drogowego. Wysyłajcie maile do redakcji TVN , TVP , gazety wyborczej , onetu wp, itp. Nie dajmy się, niech sprawę nagłośnią i sprawdza jak sprawy załatwiają kosztem pasażera który cierpi już od kilku lat zmuszony do jazdy z busiarzami bo wszystkie inne oferty są blokowane i brak normalnej konkurencji a wszystko odbywa się w zmowie z busiarzami za plecami pasażerów .
Drodzy pasażerowie , jedyną właściwą i słuszna decyzją może być tylko odwołanie marszałka . Nie piszcie już na lokalnym forum bo szybko to popadnie w zapomnienie . Piszcie skargi , petycje , wysyłajcie listy , maile gdzie tylko można . Drogą mailowa im więcej wpłynie negatywnych opinii na temat tego kto decyduje i podejmuje decyzje za pasażera a właściwie przeciwko pasażerowi i zabranie się wolnej konkurencji tym lepiej. Firma Luxmid powinna być rzetelnie sprawdzona , co może i dlaczego działa na niekorzyść osób podróżujących jak i busiarz... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 3

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 9 4

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 19 16

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 7 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 3 5

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 8

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”