piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Lublin

PolskiBus.com: Bilety za 1 zł szybko znikają

Dodano: 10 grudnia 2012, 19:46
Autor: (drs)

 (PolskiBus.com)
(PolskiBus.com)

Kto miał refleks, ten skorzystał, kto ma czas może jeszcze coś wyszperać. 50 tysięcy biletów za złotówkę udostępnił w poniedziałek w internetowym systemie rezerwacji przewoźnik Souter Holdings Poland, który wozi pasażerów autokarami pod szyldem PolskiBus.com.

Z Lublina bezpośrednio można dojechać tylko do Warszawy, skąd pojazdy tego przewoźnika odjeżdżają do Białegostoku, Olsztyna, Gdańska, Szczecina, Berlina, Pragi, Wiednia, Zakopanego, Radomia i Rzeszowa.

Autobusy mają bardzo mało przystanków, poza wspomnianymi miastami docelowymi zatrzymują się w Ostródzie, Toruniu, Bydgoszczy, Pile, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Częstochowie, Katowicach, Bratysławie, Kielcach, Krakowie i Ostrowcu Świętokrzyskim.

Do ceny biletu pasażerom doliczana jest też jednozłotowa opłata za rezerwację. Zakup biletu możliwy jest tylko przez Internet.
Czytaj więcej o:
aleks
Gość
K.
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

aleks
aleks (11 grudnia 2012 o 10:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
gościu, nie bądź takim malkontentem. w odróżnieniu od Amber Gold tutaj człowiek kupuje bilet za złotówke a nie inwestuje setki tysięcy w ciemno. pozatym korzystam z Polskiego Busa od poczatku i jakoś nigdy nie zostałąm oszukana ani nie znam nikogo oszukanego.
Rozwiń
Gość
Gość (11 grudnia 2012 o 02:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jeszcze się nie cieszta , bo może być jak z OLT (Amber Gold) hihihi
Rozwiń
K.
K. (10 grudnia 2012 o 23:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
mi również się udało i łącznie z rezerwacją jedziemy na urlop do Gdańska gdzie podróż w obie strony za 8 zł od osoby ) za taką samą wyprawę do oddalonego o ok 50 km od Lublina Kraśnika busem trzeba zapłacić 20 zł (
Rozwiń
MARTA
MARTA (10 grudnia 2012 o 20:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Udało mi się upolować do Wawy!!!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24