Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2012 r.
9:07
Edytuj ten wpis

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2012: Wielka zbiórka w niedzielę

Autor: Zdjęcie autora (aa jotem greg)
0 12 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

W niedzielę w ponad 60 punktach Lublina będzie można przekazać dary rzeczowe dla osób potrzebujących. Oznakowane logiem akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" samochody staną m.in. na pl. Litewskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Tradycyjnie już pl. Litewski jest miejscem gdzie dary zbierają VIP-y, oczywiście wspólnie z innymi wolontariuszami – mówi Ewa Dados, pomysłodawczyni akcji PDPZ, dziennikarka Polskiego Radia Lublin. – Będą m.in. Krzysztof Cugowski i Piotr Selim, pani wojewoda i pan marszałek. Będą dyżurować także komendanci policji, straży miejskiej i straży pożarnej.

Na placu zaplanowano też pokazy. – Będą szczudlarze. Na miejscu będzie można wykonać również podstawowe badania – zmierzyć ciśnienie i zbadać poziom cukru – dodaje red. Dados.

Zbiórka darów będzie prowadzona od godz. 10 do 15. Podczas akcji nie zbiera się pieniędzy, tylko dary – m.in. długoterminową żywność, odzież, buty, zabawki i słodycze.

Akcja odbywać się będzie w innych miastach województwa lubelskiego. W sali widowiskowej Domu Kultury w Krasnobrodzie odbędzie się koncert. O godz. 15, swoje umiejętności zaprezentują widzom m.in. Szkoła Podstawowa w Zielonem, ZSP w Krasnobrodzie, SP w Kaczorkach czy Zespół Tańca Nowoczesnego "FART”. Na zakończenie z mini recitalem gitarowym wystąpi Jarosław Monastyrski.

Z kolei galeria Revia Park w Zamościu połączy zbiórkę z Dniami Yorka. Galeria zaprasza już od godziny 13.30 na konkurs najładniejszego psa rasy York. Po godzinie 14 na zebranych gości czeka pokaz tańca w wykonaniu Studia Tańca M2, a następnie pokaz mody, Freestyle Football oraz pokaz iluzji w wykonaniu Igora Lewandowskiego. O godzinie 16 ruszy charytatywna aukcja.

Impreza zakończy się o godzinie 16.30 występem zespołu Tango, który zaśpiewa największe włoskie przeboje.

Zebrane dary zostaną przekazane do najbardziej potrzebujących rodzin z dziećmi na podstawie list sporządzonych przez pracowników socjalnych MCPR.

W Puławach akcja koordynowana jest przez Osiedlowy Dom Kultury "Amik" – gdzie mieści się oddział biura organizacyjnego oraz Miejski i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej – sztaby terenowe.

Wielka uliczna zbiórka na terenie całej Polski odbędzie się w niedzielę 2 grudnia w godzinach 10-15.

Dary zbierane będą przez wolontariuszy przed oznaczonymi logo akcji sklepami. W ramach akcji zbierana będzie żywność trwała, środki czystości, zabawki, odzież i obuwie. Zebrane produkty zostaną rozdysponowane wśród potrzebujących mieszkańców naszego miasta i gminy przez MOPS i GOPS.

Przez cały czas trwania akcji dary przyjmowane będą w MOPS Puławy oraz w szkołach, które zarejestrowały się i przystąpiły do akcji.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nnn / 5 stycznia 2013 o 14:31
to jest cała prawda o tej akcji kazdy ma swoje zdanie a ja mam takie ze oni tylko dla siebie garna a tych osob jest bardzo duzo bylam tam i widzialam tylko swoich ludzi chca a kazdy kto chce to mogby pomagac a cie nie wezma bo zaduzo bys wiedzial jak to wszystko dziala a ludzie ktozy pomagaja na to tylko czekaja a ludzie co daja to nich sie zastanowia co robia i co daja ...
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 o 13:53
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
gość / 15 grudnia 2012 o 13:44
[quote name='Gość' timestamp='1355133283' post='707397']
ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
[/quote]Sam jesteś gnida i tchórz skamlący! Przede wszystkim jestem opiekunem osoby niepełnosprawnej na 1-szej grupie, której nikt dotąd paczki nie dał! -A nie dał TYLKO dlatego, że dochód tej osoby niepełnosprawnej był przekroczony o 2 zł. Ale nikt z arcymądrych urzędników nie wziął pod uwagę tego, że osoba na 1-szej grupie nie może pójść do pracy i choćby nawet "na lizaka" sobie zarobić, a o wydatkach na jej leki to już nie wspomnę... I stąd tutaj mój "ból", że rodziny leniów biegną po paczki i je dostają -a osoba na wózku i z niedowładem kończyn takowej paczki nie dostanie przez jakieś tam zas*rane "2zł"! Więc się idioto najpierw zastanów, zanim coś napiszesz! -ty podły "obrońco leniów śmierdzących"! najlepiej ich wszystkich zabierz do swego domciu!
[quote name='Gość' timestamp='1355133283' post='707397']
ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
[/quote]Sam jesteś gnida i tchórz skamlący! Przede wszystkim jestem opiekunem osoby niepełnosprawnej na 1-szej grupie, której nikt dotąd paczki nie dał! -A nie dał TYLKO dlatego, że dochód tej osoby niepełnospr... rozwiń
Avatar
adz / 15 grudnia 2012 o 11:31
akcja jaka to akcja chyba dla wybranych co siedza w magazynie tylko swoich chca miec a opcy nie wejdzie jak chca pomagac to niech wszystko daj dzieciom któż potrzebują a nie tylko sobie ile sie trzeba nameczyc zeby mozna było coś dostać szkoda czasu na żebranie ..... LUDZIE SZKODA WASZYCH PIENIEDZY !!!!!!!
Avatar
Gość / 10 grudnia 2012 o 10:54
[quote name='gość' timestamp='1354558542' post='704306']
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy by nie mogli pracować.
[/quote] ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
[quote name='gość' timestamp='1354558542' post='704306']
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy b... rozwiń
Avatar
gość / 3 grudnia 2012 o 19:15
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy by nie mogli pracować.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2012 o 19:20
jak będę zarabiać tyle co komrowski to też żona założy fundację
Avatar
Ela / 2 grudnia 2012 o 12:42
To nie wszystko jedno jaką osobę na patronat akcji się prosi. Branie polityków lub żony polityków jest co najmniej dwuznaczne, szkoda że dobiera się na patronat takie osoby, które dzielą - tak jak Komorowscy, a nie łączą, należy uzyskać patronat spoza polityki, będzie mniej kontrowersji ....
Avatar
człowiek / 2 grudnia 2012 o 01:31
[quote name='Adam' timestamp='1354397407' post='703548']
No miałem coś przynieść, ale ten patronat Komorowskiej mnie skutecznie odstraszył i chyba zaniosę do dary do Caritasu...
[/quote]
Wspomagasz Komorowską, czy potrzebujących, pustaku? Takie indywidua najczęściej nigdy nikogo nie wspomogły..... Żal...
Avatar
..... / 1 grudnia 2012 o 22:45
Pomoz biednym bezdomnym kotom i psom przetrwac zime,ludzie sobie poradza!!!!
Avatar
nnn / 5 stycznia 2013 o 14:31
to jest cała prawda o tej akcji kazdy ma swoje zdanie a ja mam takie ze oni tylko dla siebie garna a tych osob jest bardzo duzo bylam tam i widzialam tylko swoich ludzi chca a kazdy kto chce to mogby pomagac a cie nie wezma bo zaduzo bys wiedzial jak to wszystko dziala a ludzie ktozy pomagaja na to tylko czekaja a ludzie co daja to nich sie zastanowia co robia i co daja ...
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 o 13:53
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
gość / 15 grudnia 2012 o 13:44
[quote name='Gość' timestamp='1355133283' post='707397']
ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
[/quote]Sam jesteś gnida i tchórz skamlący! Przede wszystkim jestem opiekunem osoby niepełnosprawnej na 1-szej grupie, której nikt dotąd paczki nie dał! -A nie dał TYLKO dlatego, że dochód tej osoby niepełnosprawnej był przekroczony o 2 zł. Ale nikt z arcymądrych urzędników nie wziął pod uwagę tego, że osoba na 1-szej grupie nie może pójść do pracy i choćby nawet "na lizaka" sobie zarobić, a o wydatkach na jej leki to już nie wspomnę... I stąd tutaj mój "ból", że rodziny leniów biegną po paczki i je dostają -a osoba na wózku i z niedowładem kończyn takowej paczki nie dostanie przez jakieś tam zas*rane "2zł"! Więc się idioto najpierw zastanów, zanim coś napiszesz! -ty podły "obrońco leniów śmierdzących"! najlepiej ich wszystkich zabierz do swego domciu!
[quote name='Gość' timestamp='1355133283' post='707397']
ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
[/quote]Sam jesteś gnida i tchórz skamlący! Przede wszystkim jestem opiekunem osoby niepełnosprawnej na 1-szej grupie, której nikt dotąd paczki nie dał! -A nie dał TYLKO dlatego, że dochód tej osoby niepełnospr... rozwiń
Avatar
adz / 15 grudnia 2012 o 11:31
akcja jaka to akcja chyba dla wybranych co siedza w magazynie tylko swoich chca miec a opcy nie wejdzie jak chca pomagac to niech wszystko daj dzieciom któż potrzebują a nie tylko sobie ile sie trzeba nameczyc zeby mozna było coś dostać szkoda czasu na żebranie ..... LUDZIE SZKODA WASZYCH PIENIEDZY !!!!!!!
Avatar
Gość / 10 grudnia 2012 o 10:54
[quote name='gość' timestamp='1354558542' post='704306']
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy by nie mogli pracować.
[/quote] ja nie wiem z kąd jesteś gnido - nie raz jeżdziłem z takimi paczkami - po przeczytaniu -krew mnie zalała - po co w tym kraju darmozjadzie mieszkasz może jeszcze na koszt mopsu ? albo na koszt matki i ojca ? ujawnij się tchórzu skamlący
[quote name='gość' timestamp='1354558542' post='704306']
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy b... rozwiń
Avatar
gość / 3 grudnia 2012 o 19:15
Zamiast akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" powinna być zrobiona akcją "Zagońmy Leniów Do Roboty! -Bo Ich Dzieci Są Głodne i marzną...". Akcja PDzPZ jest niczym innym, jak dawaniem przyzwolenia na to, aby patologia mogła się swobodnie rozmnażać -a my (darczyńcy) będziemy utrzymywać ich dzieci. Wg. mnie pojęcia "biedne dzieci' powinno się odnosić tylko do dzieci,które: nie mają rodziców,albo ich rodzice są na tyle chorzy by nie mogli pracować.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2012 o 19:20
jak będę zarabiać tyle co komrowski to też żona założy fundację
Avatar
Ela / 2 grudnia 2012 o 12:42
To nie wszystko jedno jaką osobę na patronat akcji się prosi. Branie polityków lub żony polityków jest co najmniej dwuznaczne, szkoda że dobiera się na patronat takie osoby, które dzielą - tak jak Komorowscy, a nie łączą, należy uzyskać patronat spoza polityki, będzie mniej kontrowersji ....
Avatar
człowiek / 2 grudnia 2012 o 01:31
[quote name='Adam' timestamp='1354397407' post='703548']
No miałem coś przynieść, ale ten patronat Komorowskiej mnie skutecznie odstraszył i chyba zaniosę do dary do Caritasu...
[/quote]
Wspomagasz Komorowską, czy potrzebujących, pustaku? Takie indywidua najczęściej nigdy nikogo nie wspomogły..... Żal...
Avatar
..... / 1 grudnia 2012 o 22:45
Pomoz biednym bezdomnym kotom i psom przetrwac zime,ludzie sobie poradza!!!!