Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 listopada 2014 r.
20:00
Edytuj ten wpis

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę już w niedzielę. Pomoc za pomoc

Autor: Zdjęcie autora aa
2 10 A A

Agnieszka Kowal z Lublina i jej rodzina to podopieczni akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Jedni z wielu. - Wcześniej otrzymaliśmy pomoc, teraz chcemy się za to odwdzięczyć - mówi pani Agnieszka, która w niedzielę razem z córkami będzie zbierać dary podczas ulicznej zbiórki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Jestem byłą podopieczną Domu Dziecka w Lublinie - mówi Agnieszka Kowal z Lublina, mama czwórki dzieci. Najstarsza córka ma 12 lat. Najmłodszy jest synek Jakub. Ma 9 miesięcy. - Jestem rencistką ze względu na mój stan zdrowia. Tylko mąż pracuje.

O akcji, której organizatorką i pomysłodawczynią jest dziennikarka Radia Lublin Ewa Dados mówi w samych superlatywach. - Z pomocy już korzystaliśmy. Otrzymaliśmy regał, żywność i zabawki… - wylicza pani Agnieszka. - Znaleźli się też darczyńcy, którzy mieszkanie nam wyremontowali. Teraz całą rodziną chcemy się za otrzymaną pomoc odwdzięczyć.

Pani Agnieszka zgłosiła się jako wolontariuszka. Pomagała w sztabie akcji. - W niedzielę razem z córkami będziemy zbierać w Lublinie dary, później będę pomagać w magazynie akcji - dodaje pani Agnieszka.

Jej zdaniem akcja jest bardzo potrzebna. - Sama się o tym przekonałam - podkreśla pani Agnieszka. - Zawsze bardzo cieszymy się z tych darów - żywności czy też odzieży. Córka jak zabawkę dostanie, jakąś lalkę, to ze łzami w oczach te prezenty przyjmuje. Dzieci bardzo są zadowolone.
Podczas akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę nie dotyka się pieniędzy. Potrzebujące rodziny można wspomóc przynosząc różnego rodzaju dary - począwszy od długoterminowej żywności, poprzez środki czystości, odzież, zabawki czy też słodycze. Oddając używane ubrania należy pamiętać o tym, aby były czyste i w dobrym stanie.

W sztabie głównym akcji trwają ostatnie przygotowania przed wielką zbiórką uliczną. W niedzielę w Lublinie w blisko 80 punktach stanie kilkuset wolontariuszy. - W sumie przy akcji będzie pracować ok. 600 osób - podaje Ewa Dados.

Na ulicę wyjedzie ok. 70 samochodów, które m.in. dostarczą dary do magazynu. Nasza redakcja także włącza się w tę akcję. Będziemy zbierać dary w supermarkecie Stokrotka przy ul. Żelazowej Woli, od godz. 10 do 15.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2016 o 16:16
Ktoś tutaj wprowadza kogoś w błąd dla wiadomości wszystkich pani Agnieszka posiada czwórkę dzieci bo piąte odeszło do Boga i nie płacze tylko za okazaną pomoc jaką dostała pragnie teraz z rodziną pomóc innym którzyntej pomocy potrzebują.
Avatar
gość / 23 listopada 2014 o 21:07

Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 


Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 

Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 

Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 

Większość "biednych rodzin" ma swoje drugie dno (większość, żeby nie powiedzieć ponad 90%) -bo prawie zawsze "da się wyłuszczyć" sposób na życie... I to całkiem legalny i spoko sposób na życie -bez kombinacji i krętactwa. Zaproś taką kobietę (mamę), aby Ci umyła (oczywiscie za zapłatą) okna przed śwętami -ciekawym: ile z tych osób zgodzi się na taki układ??? Oczywiście: TY zaoferujesz, że na ten czas "zajmiesz się" jej dziećmi... Ale i tak na ponad 90% pewne, że to "nie wypali" -ona Ci okien nie umyje. Woli żebrać...

rodzin" ma swoje drugie dno (większość, żeby nie powiedzieć ponad 90%) -bo prawie zawsze "da się wyłuszczyć" sposób na życie... I to całkiem legalny i spoko sposób na życie -bez kombinacji i krętactwa. Zaproś taką kobietę (mamę), aby Ci umyła (oczywiscie za zapłatą) okna przed śwętami -ciekawym: ile z tych osób zgodzi się na taki układ??? Oczywiście: TY zaoferujesz, że na ten czas "zajmiesz się" jej dziećmi... Ale i tak na ponad 90% pewne, że to "nie wypali" -ona Ci okien nie umyje. Woli żebrać...

rozwiń
Avatar
gość / 23 listopada 2014 o 20:59

Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 


Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 

Uogólnianie -uogólnianiem... Ale sądzę, że bardziej warto "czynnie" pomagac takim rodzinom i je "edukować", zamiast dawać im przysłowiową "gotową rybę". Trzeba (takim rodzinom) dać pomysł na życie -a nie jedynie "gotowe dary"... W Twoim opisie też nie będę "gołosłowny", bo też znam takie rodziny(z terenów Podkarpacia, gdzie jeszcze do niedawna mieszkalem), że gdy była możliwość zdobycia "zaGroszowego" opału, to patoligiczne rodziny tym gardziły (wolały zakupić alkohol lub denaturat), niż pozyskać "zaGrosz" opał na zimę. A gdy przyszła zima, to biadolili...

Uogólnianie -uogólnianiem... Ale sądzę, że bardziej warto "czynnie" pomagac takim rodzinom i je "edukować", zamiast dawać im przysłowiową "gotową rybę". Trzeba (takim rodzinom) dać pomysł na życie -a nie jedynie "gotowe dary"... W Twoim opisie też nie będę "gołosłowny", bo też znam takie rodziny(z terenów Podkarpacia, gdzie jeszcze do niedawna mieszkalem), że gdy była możliwość zdobycia "zaGroszowego" opału, to patoligiczne rodziny tym gardziły (wolały zakupić alkohol lub denaturat), niż pozyskać "zaGrosz" opał na zimę. A gdy przyszła zi... rozwiń

Avatar
folkatka / 23 listopada 2014 o 17:22

Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 

Avatar
gość / 23 listopada 2014 o 17:17

A co zrobic w sytuacji, kiedy obydwoje rodzice tracą prace, albo np. jedyny żywiciel rodziny ulega wypadkowi, który czyni go niezdolnym do pracy, i rodzina zostaje bez środków do zycia- osobiście znam taką sytuacje. Warto wziąć pod uwagę takie okoliczności.

Folkatko: ale takich rodzin "procentowo"(jak tutaj wymieniłaś) jest bardzo niewiele... Większość "biorących paczki" to hieny żerujące na naiwności i litości ludzkiej... Czemu moja ciotka "męcząca się" ze swoim dzieckiem niepełnosprawnym już 42 lata ANI RAZU takiej szlachetnej paczki nie dostala? Bo Zawsze starala się "nie dać bidzie" i pracować -nawet 25 godzin na dobę! Dodam jeszcze, że mąż ciotki ma silną cukrzycę i kilka dni temu wrocił ze szpitala (cukrzycę ma już około 30 lat). Ale tego "dramatu" nikt nie widzi -a raczej nie chce zauważyć... Najbliższa rodzina też ma ją "absolutnie w d**ie". Ciotka z wujkiem byli potrzebni rodzinie, gdy jeszcze byli młodsi i mogli pracowac, a teraz są już "za starzy", aby cos komuś "zaoferować"... Są samotni i zdani sami na siebie (no i na mnie -ale ja też w 100 procentach nie jestem w stanie im pomóc, bo sam też jestem inwalidą)...

Folkatko: ale takich rodzin "procentowo"(jak tutaj wymieniłaś) jest bardzo niewiele... Większość "biorących paczki" to hieny żerujące na naiwności i litości ludzkiej... Czemu moja ciotka "męcząca się" ze swoim dzieckiem niepełnosprawnym już 42 lata ANI RAZU takiej szlachetnej paczki nie dostala? Bo Zawsze starala się "nie dać bidzie" i pracować -nawet 25 godzin na dobę! Dodam jeszcze, że mąż ciotki ma silną cukrzycę i kilka dni temu wrocił ze szpitala (cukrzycę ma już około 30 lat). Ale tego "dramatu" nikt nie widzi -a racze... rozwiń

Avatar
gości / 23 listopada 2014 o 14:28

sąsiedzi i cała okolica nie dają się już nabrać  na  na łzy pani Agnieszki wszyscy wiedzą że jej mąz odsiadywał wyrok za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Oraz że nigdy nie pracował i nie pracuje a dzieci są dla nich sposobem na utrzymanie a na marginesie to było tam pięcioro dzieci. Pani Dados pani nie będzie taka naiwna tylko sprawdzi co tam się dzieje.

Avatar
folkatka / 23 listopada 2014 o 13:19
A co zrobic w sytuacji, kiedy obydwoje rodzice tracą prace, albo np. jedyny żywiciel rodziny ulega wypadkowi, który czyni go niezdolnym do pracy, i rodzina zostaje bez środków do zycia- osobiście znam taką sytuacje. Warto wziąć pod uwagę takie okoliczności.
Avatar
Gość / 23 listopada 2014 o 12:22

"...Córka jak zabawkę dostanie, jakąś lalkę, to ze łzami w oczach te prezenty przyjmuje. Dzieci bardzo są zadowolone..."  litości, kobiety, wy rodzicie dzieci wiedząc, że nie jesteście w stanie dać im głupiej zabawki nie mówiąc o innych codziennych rzeczach, przedmiotach itp. np. wyżywienie, spanie, ubranie. Ja jako matka nie mogłabym patrzeć jak moje dzieci klepią biedę. Do tego ta pani na rencie, chora nie może parować, ale rodzić i zaiwaniać 24 godzin na dobę przy dzieciach to już może, bo czy więcej dzieci tym większy zapieprz, do tego ja jak jestem chora to pracuję, aby zapewnić godne życie sobie i już narodzonemu dziecku przed chorobą. A teraz, kto nie jest chory, ale przyznana rentę mają tylko nieliczni.

"...Córka jak zabawkę dostanie, jakąś lalkę, to ze łzami w oczach te prezenty przyjmuje. Dzieci bardzo są zadowolone..."  litości, kobiety, wy rodzicie dzieci wiedząc, że nie jesteście w stanie dać im głupiej zabawki nie mówiąc o innych codziennych rzeczach, przedmiotach itp. np. wyżywienie, spanie, ubranie. Ja jako matka nie mogłabym patrzeć jak moje dzieci klepią biedę. Do tego ta pani na rencie, chora nie może parować, ale rodzić i zaiwaniać 24 godzin na dobę przy dzieciach t... rozwiń

Avatar
pposzkodowany / 23 listopada 2014 o 00:43

Idzcie do tych polityków co zarabiają krocie za nic nie robienie.Co robi były Marszałek Hetman pobierający pobory w Euro a wałęsający się po urzędach w Lublinie.Te pieniądze powinny być przeznaczone dla dzieci mające braki finansowe a nie dla darmozjadów politycznych.To są nasze podatki.Jak on może dbać o nasze prawa w Brukseli jak on wspomaga swoich kolesiów w Lublinie..Całe PSL nazywa Polaków FRAJERAMI.

Avatar
twister / 23 listopada 2014 o 00:06
(Wulgaryzmy)
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2016 o 16:16
Ktoś tutaj wprowadza kogoś w błąd dla wiadomości wszystkich pani Agnieszka posiada czwórkę dzieci bo piąte odeszło do Boga i nie płacze tylko za okazaną pomoc jaką dostała pragnie teraz z rodziną pomóc innym którzyntej pomocy potrzebują.
Avatar
gość / 23 listopada 2014 o 21:07

Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 


Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 

Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 

Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 

Większość "biednych rodzin" ma swoje drugie dno (większość, żeby nie powiedzieć ponad 90%) -bo prawie zawsze "da się wyłuszczyć" sposób na życie... I to całkiem legalny i spoko sposób na życie -bez kombinacji i krętactwa. Zaproś taką kobietę (mamę), aby Ci umyła (oczywiscie za zapłatą) okna przed śwętami -ciekawym: ile z tych osób zgodzi się na taki układ??? Oczywiście: TY zaoferujesz, że na ten czas "zajmiesz się" jej dziećmi... Ale i tak na ponad 90% pewne, że to "nie wypali" -ona Ci okien nie umyje. Woli żebrać...

rodzin" ma swoje drugie dno (większość, żeby nie powiedzieć ponad 90%) -bo prawie zawsze "da się wyłuszczyć" sposób na życie... I to całkiem legalny i spoko sposób na życie -bez kombinacji i krętactwa. Zaproś taką kobietę (mamę), aby Ci umyła (oczywiscie za zapłatą) okna przed śwętami -ciekawym: ile z tych osób zgodzi się na taki układ??? Oczywiście: TY zaoferujesz, że na ten czas "zajmiesz się" jej dziećmi... Ale i tak na ponad 90% pewne, że to "nie wypali" -ona Ci okien nie umyje. Woli żebrać...

rozwiń
Avatar
gość / 23 listopada 2014 o 20:59

Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 


Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 

Uogólnianie -uogólnianiem... Ale sądzę, że bardziej warto "czynnie" pomagac takim rodzinom i je "edukować", zamiast dawać im przysłowiową "gotową rybę". Trzeba (takim rodzinom) dać pomysł na życie -a nie jedynie "gotowe dary"... W Twoim opisie też nie będę "gołosłowny", bo też znam takie rodziny(z terenów Podkarpacia, gdzie jeszcze do niedawna mieszkalem), że gdy była możliwość zdobycia "zaGroszowego" opału, to patoligiczne rodziny tym gardziły (wolały zakupić alkohol lub denaturat), niż pozyskać "zaGrosz" opał na zimę. A gdy przyszła zima, to biadolili...

Uogólnianie -uogólnianiem... Ale sądzę, że bardziej warto "czynnie" pomagac takim rodzinom i je "edukować", zamiast dawać im przysłowiową "gotową rybę". Trzeba (takim rodzinom) dać pomysł na życie -a nie jedynie "gotowe dary"... W Twoim opisie też nie będę "gołosłowny", bo też znam takie rodziny(z terenów Podkarpacia, gdzie jeszcze do niedawna mieszkalem), że gdy była możliwość zdobycia "zaGroszowego" opału, to patoligiczne rodziny tym gardziły (wolały zakupić alkohol lub denaturat), niż pozyskać "zaGrosz" opał na zimę. A gdy przyszła zi... rozwiń

Avatar
folkatka / 23 listopada 2014 o 17:22

Zgadzam się, że sporo rodzin, korzystających z pomocy, to patologia. Moja Mama uczyła do niedawna w jednej ze szkół pod Lublinem, i wiele razy opowiadała mi o patologiach, których była świadkiem, ze wymienię tylko palenie pod kuchnią świeżo otrzymanymi ubraniami z darów (to i tak jest najłagodniejsze). Niemniej jednak, nie lubię uogólniania. 

Avatar
gość / 23 listopada 2014 o 17:17

A co zrobic w sytuacji, kiedy obydwoje rodzice tracą prace, albo np. jedyny żywiciel rodziny ulega wypadkowi, który czyni go niezdolnym do pracy, i rodzina zostaje bez środków do zycia- osobiście znam taką sytuacje. Warto wziąć pod uwagę takie okoliczności.

Folkatko: ale takich rodzin "procentowo"(jak tutaj wymieniłaś) jest bardzo niewiele... Większość "biorących paczki" to hieny żerujące na naiwności i litości ludzkiej... Czemu moja ciotka "męcząca się" ze swoim dzieckiem niepełnosprawnym już 42 lata ANI RAZU takiej szlachetnej paczki nie dostala? Bo Zawsze starala się "nie dać bidzie" i pracować -nawet 25 godzin na dobę! Dodam jeszcze, że mąż ciotki ma silną cukrzycę i kilka dni temu wrocił ze szpitala (cukrzycę ma już około 30 lat). Ale tego "dramatu" nikt nie widzi -a raczej nie chce zauważyć... Najbliższa rodzina też ma ją "absolutnie w d**ie". Ciotka z wujkiem byli potrzebni rodzinie, gdy jeszcze byli młodsi i mogli pracowac, a teraz są już "za starzy", aby cos komuś "zaoferować"... Są samotni i zdani sami na siebie (no i na mnie -ale ja też w 100 procentach nie jestem w stanie im pomóc, bo sam też jestem inwalidą)...

Folkatko: ale takich rodzin "procentowo"(jak tutaj wymieniłaś) jest bardzo niewiele... Większość "biorących paczki" to hieny żerujące na naiwności i litości ludzkiej... Czemu moja ciotka "męcząca się" ze swoim dzieckiem niepełnosprawnym już 42 lata ANI RAZU takiej szlachetnej paczki nie dostala? Bo Zawsze starala się "nie dać bidzie" i pracować -nawet 25 godzin na dobę! Dodam jeszcze, że mąż ciotki ma silną cukrzycę i kilka dni temu wrocił ze szpitala (cukrzycę ma już około 30 lat). Ale tego "dramatu" nikt nie widzi -a racze... rozwiń

Avatar
gości / 23 listopada 2014 o 14:28

sąsiedzi i cała okolica nie dają się już nabrać  na  na łzy pani Agnieszki wszyscy wiedzą że jej mąz odsiadywał wyrok za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Oraz że nigdy nie pracował i nie pracuje a dzieci są dla nich sposobem na utrzymanie a na marginesie to było tam pięcioro dzieci. Pani Dados pani nie będzie taka naiwna tylko sprawdzi co tam się dzieje.

Avatar
folkatka / 23 listopada 2014 o 13:19
A co zrobic w sytuacji, kiedy obydwoje rodzice tracą prace, albo np. jedyny żywiciel rodziny ulega wypadkowi, który czyni go niezdolnym do pracy, i rodzina zostaje bez środków do zycia- osobiście znam taką sytuacje. Warto wziąć pod uwagę takie okoliczności.
Avatar
Gość / 23 listopada 2014 o 12:22

"...Córka jak zabawkę dostanie, jakąś lalkę, to ze łzami w oczach te prezenty przyjmuje. Dzieci bardzo są zadowolone..."  litości, kobiety, wy rodzicie dzieci wiedząc, że nie jesteście w stanie dać im głupiej zabawki nie mówiąc o innych codziennych rzeczach, przedmiotach itp. np. wyżywienie, spanie, ubranie. Ja jako matka nie mogłabym patrzeć jak moje dzieci klepią biedę. Do tego ta pani na rencie, chora nie może parować, ale rodzić i zaiwaniać 24 godzin na dobę przy dzieciach to już może, bo czy więcej dzieci tym większy zapieprz, do tego ja jak jestem chora to pracuję, aby zapewnić godne życie sobie i już narodzonemu dziecku przed chorobą. A teraz, kto nie jest chory, ale przyznana rentę mają tylko nieliczni.

"...Córka jak zabawkę dostanie, jakąś lalkę, to ze łzami w oczach te prezenty przyjmuje. Dzieci bardzo są zadowolone..."  litości, kobiety, wy rodzicie dzieci wiedząc, że nie jesteście w stanie dać im głupiej zabawki nie mówiąc o innych codziennych rzeczach, przedmiotach itp. np. wyżywienie, spanie, ubranie. Ja jako matka nie mogłabym patrzeć jak moje dzieci klepią biedę. Do tego ta pani na rencie, chora nie może parować, ale rodzić i zaiwaniać 24 godzin na dobę przy dzieciach t... rozwiń

Avatar
pposzkodowany / 23 listopada 2014 o 00:43

Idzcie do tych polityków co zarabiają krocie za nic nie robienie.Co robi były Marszałek Hetman pobierający pobory w Euro a wałęsający się po urzędach w Lublinie.Te pieniądze powinny być przeznaczone dla dzieci mające braki finansowe a nie dla darmozjadów politycznych.To są nasze podatki.Jak on może dbać o nasze prawa w Brukseli jak on wspomaga swoich kolesiów w Lublinie..Całe PSL nazywa Polaków FRAJERAMI.

Avatar
twister / 23 listopada 2014 o 00:06
(Wulgaryzmy)
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 0

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 19 3

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 1

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 10 30

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 28 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 2

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 0

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 66 23

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

Music Mahal - koncert w Graffiti
23 czerwca 2018, 20:00

Music Mahal - koncert w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpi formacja Music Mahal. Grupa będzie promować swój debiutancki krążek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!