Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 grudnia 2014 r.
13:15
Edytuj ten wpis

Poroszenko odwiedził dowództwo Wielonarodowej Brygady (wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm
41 10 A A

Prezydent Ukrainy wizytował dowództwo Wielonarodowej Brygady przy ul. Radziszewskiego. Towarzyszył mu minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Poroszenko spotkał się m.in. z wojewodą lubelskim Wojciechem Wilkiem, marszałkiem województwa Sławomirem Sosnowskim i prezydentem Lublina Krzysztofem Żukiem. Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania hymnów Ukrainy i Polski, a skończyło na obejrzeniu sprzętu wojskowego stacjonującego w jednostce.

- Cieszę się, że prezydent Ukrainy zawarł w swoim programie wizytę w Lublinie. Podkreśla to znaczenie wielkiego wspólnego przedsięwzięcia trzech państw brygady polsko-ukraińsko-litewskiej. We wrześniu podpisaliśmy umowę w tej sprawie. Chcielibyśmy żeby już jesienią przyszłego roku odbyły się ćwiczenia wojsk - powiedział Tomasz Siemoniak.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Nowakowski / 18 grudnia 2014 o 16:17

Poroszenko przeprosił za UPA, co on mógł zrobić jak wcześniej Ukrainą rządziła Rosja

Avatar
debilna władza / 18 grudnia 2014 o 15:27

Bali się zawieźć banderowca na UMCS bo tam by usłyszał co Polacy o nim myślą. Zdrajcy niech go sobie obwożą po jednostkach gdzie więcej generałów niż szeregowych. Co za obłudna propaganda. Komu ma to służyć? Co ta wizyta wniosła dobrego w stosunki z tym bankrutem? Na pewno po raz kolejny podrażniła Putina. O to wam swołocz chodziło?

Avatar
Petro / 18 grudnia 2014 o 15:09

Dowodctwo jest ale gdzie żołnierze?

Teraz jak strach zajrzał w oczy to pewnie ilość Ukraińców wzrośnie a i Litwini też się przyłączą.

Avatar
ziom / 18 grudnia 2014 o 15:06

Halo, jest tu jakiś moderator? Uprzejmie zgłaszam, że osobnik o pseudonimach Renia, wizjoner, Krystian, Gość - to prymitywny putinowski troll. Pozdrowienia z Polski ;)

Avatar
renia / 18 grudnia 2014 o 14:21

Kaczyński rok temu podskakiwał Putinowi.Ukraina powiedziała A i tez musi powiedzieć B.

jesli sprzedamy starą broń to tylko trzeba się cieszyć.Będzie praca dla bezrobotnych.

Debile z PIS-u nie wygrają

Barania głowo !  nie są ważne żadne wybory,żadne głosy wyborców ,tylko ważne jest kto to wszystko liczy..........  Jozef STALIN,  jak to zmienimy my POLACY, jako NARÓD to nam wszystkim będzie się żyło lepiej.

Barania głowo !  nie są ważne żadne wybory,żadne głosy wyborców ,tylko ważne jest kto to wszystko liczy..........  Jozef STALIN,  jak to zmienimy my POLACY, jako NARÓD to nam wszystkim będzie się żyło lepiej.

rozwiń
Avatar
wizjoner / 18 grudnia 2014 o 14:11

Kaczyński rok temu podskakiwał Putinowi.Ukraina powiedziała A i tez musi powiedzieć B.

jesli sprzedamy starą broń to tylko trzeba się cieszyć.Będzie praca dla bezrobotnych.

Debile z PIS-u nie wygrają

 O czym ty piszesz !!!  komunistyczna,czerwona świnio !!!!! Przyjdą czasy BUCU że i JAREK putinowi kloca na łeb uwali !!!! tylko musi się uPOrać z miejscowymi,rodzimymi płatnymi pachołkami Moskwy,wytnie w pień,komuchów,konfidentów,rozliczy złodziei i aferzystów,całe to czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno,NARÓD-POLSKA zacznie w końcu oddychać świeżym powietrzem i pełną piersią,a na razie raz sierpem a raz młotem !!!!

 O czym ty piszesz !!!  komunistyczna,czerwona świnio !!!!! Przyjdą czasy BUCU że i JAREK putinowi kloca na łeb uwali !!!! tylko musi się uPOrać z miejscowymi,rodzimymi płatnymi pachołkami Moskwy,wytnie w pień,komuchów,konfidentów,rozliczy złodziei i aferzystów,całe to czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno,NARÓD-POLSKA zacznie w końcu oddychać świeżym powietrzem i pełną piersią,a na razie raz sierpem a raz młotem !!!!

rozwiń
Avatar
dfgvsdfgsf / 18 grudnia 2014 o 14:00

ochrona widze pod płaszczami broń długa nieżle

Avatar
Krystian / 18 grudnia 2014 o 13:56

Kaczyński rok temu podskakiwał Putinowi.Ukraina powiedziała A i tez musi powiedzieć B.

jesli sprzedamy starą broń to tylko trzeba się cieszyć.Będzie praca dla bezrobotnych.

Debile z PIS-u nie wygrają

Avatar
renia / 18 grudnia 2014 o 13:43

Siemoniak to ukrainiec nic dziwnego że z drugim Ukraincem się tu zjawił i wciąga Polskę w wojnę sprzedając mu broń.Wybory do sejmu i senatu PO przegra bo wciąga Polskę w wojnę między Ukrainą a Rosją a Polska oberwie rykoszetem i dostanie najbardziej w tyłek.My polacy chcemy spokoju

No to gnać gumofilca !!!!!

Avatar
Dorota / 18 grudnia 2014 o 13:40

Siemoniak to ukrainiec nic dziwnego że z drugim Ukraincem się tu zjawił i wciąga Polskę w wojnę sprzedając mu broń.Wybory do sejmu i senatu PO przegra bo wciąga Polskę w wojnę między Ukrainą a Rosją a Polska oberwie rykoszetem i dostanie najbardziej w tyłek.My polacy chcemy spokoju

Avatar
Nowakowski / 18 grudnia 2014 o 16:17

Poroszenko przeprosił za UPA, co on mógł zrobić jak wcześniej Ukrainą rządziła Rosja

Avatar
debilna władza / 18 grudnia 2014 o 15:27

Bali się zawieźć banderowca na UMCS bo tam by usłyszał co Polacy o nim myślą. Zdrajcy niech go sobie obwożą po jednostkach gdzie więcej generałów niż szeregowych. Co za obłudna propaganda. Komu ma to służyć? Co ta wizyta wniosła dobrego w stosunki z tym bankrutem? Na pewno po raz kolejny podrażniła Putina. O to wam swołocz chodziło?

Avatar
Petro / 18 grudnia 2014 o 15:09

Dowodctwo jest ale gdzie żołnierze?

Teraz jak strach zajrzał w oczy to pewnie ilość Ukraińców wzrośnie a i Litwini też się przyłączą.

Avatar
ziom / 18 grudnia 2014 o 15:06

Halo, jest tu jakiś moderator? Uprzejmie zgłaszam, że osobnik o pseudonimach Renia, wizjoner, Krystian, Gość - to prymitywny putinowski troll. Pozdrowienia z Polski ;)

Avatar
renia / 18 grudnia 2014 o 14:21

Kaczyński rok temu podskakiwał Putinowi.Ukraina powiedziała A i tez musi powiedzieć B.

jesli sprzedamy starą broń to tylko trzeba się cieszyć.Będzie praca dla bezrobotnych.

Debile z PIS-u nie wygrają

Barania głowo !  nie są ważne żadne wybory,żadne głosy wyborców ,tylko ważne jest kto to wszystko liczy..........  Jozef STALIN,  jak to zmienimy my POLACY, jako NARÓD to nam wszystkim będzie się żyło lepiej.

Barania głowo !  nie są ważne żadne wybory,żadne głosy wyborców ,tylko ważne jest kto to wszystko liczy..........  Jozef STALIN,  jak to zmienimy my POLACY, jako NARÓD to nam wszystkim będzie się żyło lepiej.

rozwiń
Avatar
wizjoner / 18 grudnia 2014 o 14:11

Kaczyński rok temu podskakiwał Putinowi.Ukraina powiedziała A i tez musi powiedzieć B.

jesli sprzedamy starą broń to tylko trzeba się cieszyć.Będzie praca dla bezrobotnych.

Debile z PIS-u nie wygrają

 O czym ty piszesz !!!  komunistyczna,czerwona świnio !!!!! Przyjdą czasy BUCU że i JAREK putinowi kloca na łeb uwali !!!! tylko musi się uPOrać z miejscowymi,rodzimymi płatnymi pachołkami Moskwy,wytnie w pień,komuchów,konfidentów,rozliczy złodziei i aferzystów,całe to czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno,NARÓD-POLSKA zacznie w końcu oddychać świeżym powietrzem i pełną piersią,a na razie raz sierpem a raz młotem !!!!

 O czym ty piszesz !!!  komunistyczna,czerwona świnio !!!!! Przyjdą czasy BUCU że i JAREK putinowi kloca na łeb uwali !!!! tylko musi się uPOrać z miejscowymi,rodzimymi płatnymi pachołkami Moskwy,wytnie w pień,komuchów,konfidentów,rozliczy złodziei i aferzystów,całe to czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno,NARÓD-POLSKA zacznie w końcu oddychać świeżym powietrzem i pełną piersią,a na razie raz sierpem a raz młotem !!!!

rozwiń
Avatar
dfgvsdfgsf / 18 grudnia 2014 o 14:00

ochrona widze pod płaszczami broń długa nieżle

Avatar
Krystian / 18 grudnia 2014 o 13:56

Kaczyński rok temu podskakiwał Putinowi.Ukraina powiedziała A i tez musi powiedzieć B.

jesli sprzedamy starą broń to tylko trzeba się cieszyć.Będzie praca dla bezrobotnych.

Debile z PIS-u nie wygrają

Avatar
renia / 18 grudnia 2014 o 13:43

Siemoniak to ukrainiec nic dziwnego że z drugim Ukraincem się tu zjawił i wciąga Polskę w wojnę sprzedając mu broń.Wybory do sejmu i senatu PO przegra bo wciąga Polskę w wojnę między Ukrainą a Rosją a Polska oberwie rykoszetem i dostanie najbardziej w tyłek.My polacy chcemy spokoju

No to gnać gumofilca !!!!!

Avatar
Dorota / 18 grudnia 2014 o 13:40

Siemoniak to ukrainiec nic dziwnego że z drugim Ukraincem się tu zjawił i wciąga Polskę w wojnę sprzedając mu broń.Wybory do sejmu i senatu PO przegra bo wciąga Polskę w wojnę między Ukrainą a Rosją a Polska oberwie rykoszetem i dostanie najbardziej w tyłek.My polacy chcemy spokoju