Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2012 r.
9:45
Edytuj ten wpis

Poszukiwana w Holandii 23-latka wpadła w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora er
0 11 A A
Kobieta została zatrzymana w czwartek po południu (policja)
Kobieta została zatrzymana w czwartek po południu (policja)

Kobieta poszukiwana przez policję holenderską za przemyt narkotyków studiowała w Lublinie. W czwartek została zatrzymana.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
23-latka była poszukiwana Europejskim Nakazem Zatrzymania, który wydał w połowie listopada br. holenderski sąd.

Podejrzewana jest tam o przemyt narkotyków. Z nadesłanych informacji wynika, że uczestniczyła ona w przemycie z Holandii do Polski ponad 5 kilogramów marihuany oraz ponad pół kilograma amfetaminy o wartości ponad 80 tys. złotych.

- Na trop mieszkanki województwa podkarpackiego wpadli poszukiwacze z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie, którzy uzyskali informację, że kobieta studiuje na jednym z lubelskich uniwersytetów - informuje Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji. - Na ustalenie miejsca pobytu nie trzeba było długo czekać. Jak się okazało, wynajmowała ona mieszkanie w Lublinie, gdzie przebywała razem ze swoją współlokatorką.

Kobieta została zatrzymana w czwartek po południu. Trafiła do policyjnego aresztu. Zosała poddana pod dozór policji. Decyzja o tym, czy będzie wydana Holandii zapadnie prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marzena / 6 grudnia 2012 o 17:21
Ambicje to ona miała, ale na pewno nie do studiów, nie pokazywała się zbyt często..
Avatar
spadło / 6 grudnia 2012 o 14:43
ooo MONIKA!
Avatar
Gość / 6 grudnia 2012 o 13:55
chyba
Avatar
wiesiek / 5 grudnia 2012 o 15:23
bardzo przypomina jedną ze studentek pedagogiki katolickiej uczelni
a dziewczyna chyba ze stalowej woli!
Avatar
Gość / 30 listopada 2012 o 20:52
co się tak nakręcacie, przecież ona pochodzi z podkarpackiego, a tam bieda aż piszczy a widocznie dziewczyna miała ambicję aby się uczyć, no i zapewne musiała sobie sama radzić finansowo, także tu państwo jest winne, że pozwala na taką biedę w naszym kraju


http://supernowosci24.pl/bieda-az-piszczy-na-podkarpaciu/
Avatar
pascal / 30 listopada 2012 o 15:47
[quote name='student' timestamp='1354267347' post='702313']
ktoś wie gdzie studiowała?
[/quote]
[quote name='a' timestamp='1354268798' post='702321']
znacie ja? jak sie nazywa?
[/quote] Nie wnikaj bo dostaniesz kociej mordki.
Avatar
leon / 30 listopada 2012 o 14:48
uniwersytet przyrody kierunek zielarstwo
Avatar
best / 30 listopada 2012 o 12:09
wydaje mi się ze to PIP na Narutowicza
Avatar
a / 30 listopada 2012 o 10:46
znacie ja? jak sie nazywa?
Avatar
student / 30 listopada 2012 o 10:22
ktoś wie gdzie studiowała?
Avatar
Marzena / 6 grudnia 2012 o 17:21
Ambicje to ona miała, ale na pewno nie do studiów, nie pokazywała się zbyt często..
Avatar
spadło / 6 grudnia 2012 o 14:43
ooo MONIKA!
Avatar
Gość / 6 grudnia 2012 o 13:55
chyba
Avatar
wiesiek / 5 grudnia 2012 o 15:23
bardzo przypomina jedną ze studentek pedagogiki katolickiej uczelni
a dziewczyna chyba ze stalowej woli!
Avatar
Gość / 30 listopada 2012 o 20:52
co się tak nakręcacie, przecież ona pochodzi z podkarpackiego, a tam bieda aż piszczy a widocznie dziewczyna miała ambicję aby się uczyć, no i zapewne musiała sobie sama radzić finansowo, także tu państwo jest winne, że pozwala na taką biedę w naszym kraju


http://supernowosci24.pl/bieda-az-piszczy-na-podkarpaciu/
Avatar
pascal / 30 listopada 2012 o 15:47
[quote name='student' timestamp='1354267347' post='702313']
ktoś wie gdzie studiowała?
[/quote]
[quote name='a' timestamp='1354268798' post='702321']
znacie ja? jak sie nazywa?
[/quote] Nie wnikaj bo dostaniesz kociej mordki.
Avatar
leon / 30 listopada 2012 o 14:48
uniwersytet przyrody kierunek zielarstwo
Avatar
best / 30 listopada 2012 o 12:09
wydaje mi się ze to PIP na Narutowicza
Avatar
a / 30 listopada 2012 o 10:46
znacie ja? jak sie nazywa?
Avatar
student / 30 listopada 2012 o 10:22
ktoś wie gdzie studiowała?
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r. 0 0

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield 1 0

Siedem bramek padło w meczu pomiędzy Liverpoolem, a AS Romą w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. „The Reds” prowadzili w pewnym momencie 5:0, ale w końcówce goście zmniejszyli rozmiary porażki

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo]
film

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo] 1 0

15. Festiwal Książki w Puławach rozpoczął koncert zespołu Plateau oraz spotkania autorskie z Michałem Szulimem i Marzeną Filipczak. Przed nami kolejne - z Anną Brzezińską, plakacistą Dawidem Ryskim i Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa".

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego
galeria

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego 20 1

Ślizgawki, zjeżdżalnie, hamaki, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy – to tylko niektóre atrakcje, które znajdą się w dwóch strefach zabawy i wypoczynku, które powstaną przy centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie.

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach
galeria
film

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach 4 24

Rozwój geriatrii, unettowienie emerytur, darmowe badania dla 60-latków, urlop wytchnieniowy, czy zniżki na leki - to część programu "Polska Seniora", o którym we wtorek w Puławach opowiadały posłanki Platformy Obywatelskiej.

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej?

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej? 0 4

Sprzęt za ponad 2 mln zł otrzymał szpital w Białej Podlaskiej na przestrzeni ubiegłego i tego roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trafił on do Ośrodka Opieki Medycznej Domowy Szpital oraz na oddziały neonatologiczny i dziecięcy.

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia] 0 0

III Paraolimpiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Integracyjnego nr 39 w Lublinie zgromadziła maluchy z 14 ośrodków na całej Lubelszczyźnie. Zawodnicy reprezentowali m.in. Lublin, Łęczną i Krasnystaw.

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku
galeria

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku 17 1

We wtorek zaczęła się nowa wojna ze szkodnikiem niszczącym lubelskie kasztanowce. Na większą skalę stosowane będą w tym roku pułapki feromonowe „udające” samicę. Zwabione nimi samce czeka, ostatnie w ich życiu rozczarowanie. Dzięki tej metodzie mniej będzie postronnych ofiar wśród innych owadów.

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej
galeria
film

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej 0 21

Wejście w życie ustawy degradacyjnej byłoby bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Państwo musi zachować pewną ciągłość - powiedziała w Lublinie Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 6 2

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 9

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 10 2

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 28 6

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 4

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!