Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 kwietnia 2009 r.
18:11
Edytuj ten wpis

Poszukiwania Marka Wojciechowskiego: Policja przesłuchuje wróżbitów

0 27 A A

Na policję zgłosiło się kilka osób, które twierdzą, że dzięki swoim nadprzyrodzonym właściwościom, potrafią wyjaśnić zagadkę zaginięcia Marka Wojciechowskiego, studenta II roku prawa UMCS. Dziś zostali przesłuchani.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wróżbici podawali opisy różnych miejsc, w których ma przebywać student. Nie wskazywali, jednak konkretnych miejscowości.

Taki wpis pojawił się również na naszym forum internetowym. Jego autor podpisał się jako "bioenergoterapeuta”.

- Szukajcie chłopca koło ulicy szerokiej 10 - 12m, z mniejszym albo bardzo małym ruchem i chodnikami z brukiem stoi dom rodzinny, szary tynk, dwa okna do ulicy (....) Szukajcie chłopca w tym domu albo garażu. Jest jakaś młoda dziewczyna albo (i) pani około 60. Tam trzeba szukać chłopca lub informacji - napisał "bioenergoterapeuta”.

Tym wpisem już zainteresowała się policja. Nie wiadomo jednak, czy funkcjonariusze skorzystają z wiedzy wróżbitów .

Marek Wojciechowski zaginął w nocy z 17 na 18 marca. Wyszedł z krewnym z klubu Archiwum przy miasteczku akademickim w Lublinie. Potem samotnie zmierzał w kierunku ul. Głębokiej. Tam urywa się po nim wszelki ślad. (er)

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kinol / 7 kwietnia 2009 o 13:26
Mnie też to przeraża. Tym bardziej, że jaki by ten nasz Lublin nie był, to do tej pory czułam się tu w miarę bezpiecznie. Jeszcze żeby Marek zaginął i wrócił, a tu nic, bez śladu...
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2009 o 09:15
Cały czas myślę co się stało...? to jest przerażające, że cały Lublin wie o sprawie a nikt konkretnego śladu, punktu zaczepienia nie ujawnił. Nie wiem tak myślę o tym wątku, że może ktoś potrącił Marka i ze strachu zabrał go np. tym samochodem widzianym na nagraniu, nie wiem można gdybać ale jaka jest prawda jak do tej pory tylko Bóg wie.
Avatar
ja / 3 kwietnia 2009 o 11:53
ja bym stawiala na ten samochod ktory widac w ktoryms nagraniu z monitoringu.bo wlasnie w tym momencie jak Marek dochodzi do Glebokiej zapalaja sie swiatla i odjerzdza.
Avatar
lila / 3 kwietnia 2009 o 11:30
czytałam gdzieś,że mają sprawdzać własnie takie donosy jak podał ten bioenergoterapeuta...nigdy sama nie miałam przyjemności skorzystać z tej formy informacji, ale jestem za tym żeby takie sygnały sprawdzać. wiem tez o wróżkach,że często ich przewidywania sie sprawdzaja więc warto próbować!! oby dało to jakiś efekt!! zgadzam się z przedrozmówcami,że najprawdopodobniej to jakaś bójka lub potrącenie a potem auto... ehhh pewnie chlopak- przepraszam za słowa wprost ale jest gdzies (a raczej jego ciało)gdzie nawet nikt nie przypuszcza,że tam może być!
czytałam gdzieś,że mają sprawdzać własnie takie donosy jak podał ten bioenergoterapeuta...nigdy sama nie miałam przyjemności skorzystać z tej formy informacji, ale jestem za tym żeby takie sygnały sprawdzać. wiem tez o wróżkach,że często ich przewidywania sie sprawdzaja więc warto próbować!! oby dało to jakiś efekt!! zgadzam się z przedrozmówcami,że najprawdopodobniej to jakaś bójka lub potrącenie a potem auto... ehhh pewnie chlopak- przepraszam za słowa wprost ale jest gdzies (a raczej jego ciało)gdzie nawet nikt nie przypu... rozwiń
Avatar
kinol / 3 kwietnia 2009 o 11:24
hhh napisał:
Wydaje mi sie ze caly ten "bioenergoterepelta"to jakis zart. Jednym slowem ktos ma z tego niezla zabawe czyims kosztem, przykre ze ktos jeszcze nie dorusl i robi sobie z tragedi kabaret.


Też mi się tak wydaje, ale dziwna jest hmm... "forma" tego zapisu. Równie dobrze może to być żart, a tak samo może to być "coś". Jeśli żart, to owszem, bardzo głupi, jeśli nie, to zobaczymy, czy policja coś w tym temacie ustali, bo podobno zainteresowali się tym wpisem.


Też mi się tak wydaje, ale dziwna jest hmm... "forma" tego zapisu. Równie dobrze może to być żart, a tak samo może to być "coś". Jeśli żart, to owszem, bardzo głupi, jeśli nie, to zobaczymy, czy policja coś w tym temacie ustali, bo podobno zainteresowali się tym wpisem. rozwiń
Avatar
hhh / 3 kwietnia 2009 o 10:23
Wydaje mi sie ze caly ten "bioenergoterepelta"to jakis zart. Jednym slowem ktos ma z tego niezla zabawe czyims kosztem, przykre ze ktos jeszcze nie dorusl i robi sobie z tragedi kabaret.
Avatar
~gosc~ / 3 kwietnia 2009 o 08:52
wxc napisał:
Chłopie to jeszcze mało wiesz, i nie sądzę aby szanujący się jasnowidz wzioł chociarz grosz od rodziny w takiej sytuacji, a policja chociarz dzięki temu ma punkt zaczepienia nawet jak informacje są błędne chyba lepiej tak szukać a jeżeli nic nie robić. A ja znam sytuację że wróżka powtarzam wróżka nie jasnowidz przyczyniła się do znalezienia dobytku zrabowanego z mieszkania taka Pani kolo Kraśnika miejscowości nie pamiętam, a tonący zawsze chwyta się brzytwy.


Podobno w Urzedowie gdzieś koło cmentarza jest taka kobieta (koło krasnika)ale tak słyszałam nei wiem czy tak jest na serio


Podobno w Urzedowie gdzieś koło cmentarza jest taka kobieta (koło krasnika)ale tak słyszałam nei wiem czy tak jest na serio rozwiń
Avatar
kinol / 3 kwietnia 2009 o 02:10
nbm napisał:
Nie jestem jasnowidzem, ale sądze że on nadal żyję. Gdzieś było podane że szukał swoich korzeni i był z kimś umówiony. Czy policja sprawdziła ten wątek? Może ktoś go chciał jakoś wykorzystać, podał sie za dalekiego krewnego, a Marek może wysłał swoje zdjęcie, jakiś opis i może to jakoś się łączy, a może nie? Tu wszystko jest dziwne...

Dokładnie. Tak samo z tym, że wszystko jest dziwne, ale fakt, faktem, że jaki wątek się nie pojawia, to wszystko jest podejrzane. Przerażające.

Dokładnie. Tak samo z tym, że wszystko jest dziwne, ale fakt, faktem, że jaki wątek się nie pojawia, to wszystko jest podejrzane. Przerażające. rozwiń
Avatar
nbm / 3 kwietnia 2009 o 02:01
Nie jestem jasnowidzem, ale sądze że on nadal żyję. Gdzieś było podane że szukał swoich korzeni i był z kimś umówiony. Czy policja sprawdziła ten wątek? Może ktoś go chciał jakoś wykorzystać, podał sie za dalekiego krewnego, a Marek może wysłał swoje zdjęcie, jakiś opis i może to jakoś się łączy, a może nie? Tu wszystko jest dziwne...
Avatar
kinol / 3 kwietnia 2009 o 01:37
W tej sprawie jakikolwiek środek transportu na pewno odegrał choćby niewielką rolę. Bo niemożliwym jest, że człowiek ginie tak po prostu, w tajemniczych do tego okolicznościach, i żaden najmniejszy nawet ślad po nim nie zostaje.
Tym bardziej, że światła samochodu, jak i samochód pojawiają się na jednym z nagrań. Nie sądzę, że jest to przypadek, tym bardziej, że prawdopodobnie ten właśnie samochód skierował się w tę samą stronę, co Marek. I zaraz tam ślad po Marku się urywa.
Wersja z wypadkiem nadal jest najbardziej prawdopodobna, jednak ja mam nadzieję, że Marek jest cały i zdrowy i dopóki nic się nie wyjaśni będę w to wierzyć.

Poza tym jestem przerażona, że w takich sprawach często liczą się głównie pieniądze, i że często to właśnie one motywują kogokolwiek do zgłoszenia się na policję. A przecież zaginął CZŁOWIEK, taki, jak my wszyscy! Ludzie powinni pomagać w czynie społecznym, jako, że sami tymi ludźmi są.

P.S. A co do bezpieczeństwa, nie tylko w okolicach miasteczka akad., ale w całym mieście... Ktoś, kto ma władzę, uprawnienia, etc. w końcu powinien ruszyć, za przeproszeniem tyłek, i zająć się tym zanim takie przypadki zaczną być codziennością. Lepszy monitoring, ciut więcej patroli, od których policja na pewno nie zbiednieje i szereg innych drobnych działań, a będzie lepiej.
W tej sprawie jakikolwiek środek transportu na pewno odegrał choćby niewielką rolę. Bo niemożliwym jest, że człowiek ginie tak po prostu, w tajemniczych do tego okolicznościach, i żaden najmniejszy nawet ślad po nim nie zostaje.
Tym bardziej, że światła samochodu, jak i samochód pojawiają się na jednym z nagrań. Nie sądzę, że jest to przypadek, tym bardziej, że prawdopodobnie ten właśnie samochód skierował się w tę samą stronę, co Marek. I zaraz tam ślad po Marku się urywa.
Wersja z wypadkiem nadal jest najbardziej prawdopodobna,... rozwiń
Avatar
kinol / 7 kwietnia 2009 o 13:26
Mnie też to przeraża. Tym bardziej, że jaki by ten nasz Lublin nie był, to do tej pory czułam się tu w miarę bezpiecznie. Jeszcze żeby Marek zaginął i wrócił, a tu nic, bez śladu...
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2009 o 09:15
Cały czas myślę co się stało...? to jest przerażające, że cały Lublin wie o sprawie a nikt konkretnego śladu, punktu zaczepienia nie ujawnił. Nie wiem tak myślę o tym wątku, że może ktoś potrącił Marka i ze strachu zabrał go np. tym samochodem widzianym na nagraniu, nie wiem można gdybać ale jaka jest prawda jak do tej pory tylko Bóg wie.
Avatar
ja / 3 kwietnia 2009 o 11:53
ja bym stawiala na ten samochod ktory widac w ktoryms nagraniu z monitoringu.bo wlasnie w tym momencie jak Marek dochodzi do Glebokiej zapalaja sie swiatla i odjerzdza.
Avatar
lila / 3 kwietnia 2009 o 11:30
czytałam gdzieś,że mają sprawdzać własnie takie donosy jak podał ten bioenergoterapeuta...nigdy sama nie miałam przyjemności skorzystać z tej formy informacji, ale jestem za tym żeby takie sygnały sprawdzać. wiem tez o wróżkach,że często ich przewidywania sie sprawdzaja więc warto próbować!! oby dało to jakiś efekt!! zgadzam się z przedrozmówcami,że najprawdopodobniej to jakaś bójka lub potrącenie a potem auto... ehhh pewnie chlopak- przepraszam za słowa wprost ale jest gdzies (a raczej jego ciało)gdzie nawet nikt nie przypuszcza,że tam może być!
czytałam gdzieś,że mają sprawdzać własnie takie donosy jak podał ten bioenergoterapeuta...nigdy sama nie miałam przyjemności skorzystać z tej formy informacji, ale jestem za tym żeby takie sygnały sprawdzać. wiem tez o wróżkach,że często ich przewidywania sie sprawdzaja więc warto próbować!! oby dało to jakiś efekt!! zgadzam się z przedrozmówcami,że najprawdopodobniej to jakaś bójka lub potrącenie a potem auto... ehhh pewnie chlopak- przepraszam za słowa wprost ale jest gdzies (a raczej jego ciało)gdzie nawet nikt nie przypu... rozwiń
Avatar
kinol / 3 kwietnia 2009 o 11:24
hhh napisał:
Wydaje mi sie ze caly ten "bioenergoterepelta"to jakis zart. Jednym slowem ktos ma z tego niezla zabawe czyims kosztem, przykre ze ktos jeszcze nie dorusl i robi sobie z tragedi kabaret.


Też mi się tak wydaje, ale dziwna jest hmm... "forma" tego zapisu. Równie dobrze może to być żart, a tak samo może to być "coś". Jeśli żart, to owszem, bardzo głupi, jeśli nie, to zobaczymy, czy policja coś w tym temacie ustali, bo podobno zainteresowali się tym wpisem.


Też mi się tak wydaje, ale dziwna jest hmm... "forma" tego zapisu. Równie dobrze może to być żart, a tak samo może to być "coś". Jeśli żart, to owszem, bardzo głupi, jeśli nie, to zobaczymy, czy policja coś w tym temacie ustali, bo podobno zainteresowali się tym wpisem. rozwiń
Avatar
hhh / 3 kwietnia 2009 o 10:23
Wydaje mi sie ze caly ten "bioenergoterepelta"to jakis zart. Jednym slowem ktos ma z tego niezla zabawe czyims kosztem, przykre ze ktos jeszcze nie dorusl i robi sobie z tragedi kabaret.
Avatar
~gosc~ / 3 kwietnia 2009 o 08:52
wxc napisał:
Chłopie to jeszcze mało wiesz, i nie sądzę aby szanujący się jasnowidz wzioł chociarz grosz od rodziny w takiej sytuacji, a policja chociarz dzięki temu ma punkt zaczepienia nawet jak informacje są błędne chyba lepiej tak szukać a jeżeli nic nie robić. A ja znam sytuację że wróżka powtarzam wróżka nie jasnowidz przyczyniła się do znalezienia dobytku zrabowanego z mieszkania taka Pani kolo Kraśnika miejscowości nie pamiętam, a tonący zawsze chwyta się brzytwy.


Podobno w Urzedowie gdzieś koło cmentarza jest taka kobieta (koło krasnika)ale tak słyszałam nei wiem czy tak jest na serio


Podobno w Urzedowie gdzieś koło cmentarza jest taka kobieta (koło krasnika)ale tak słyszałam nei wiem czy tak jest na serio rozwiń
Avatar
kinol / 3 kwietnia 2009 o 02:10
nbm napisał:
Nie jestem jasnowidzem, ale sądze że on nadal żyję. Gdzieś było podane że szukał swoich korzeni i był z kimś umówiony. Czy policja sprawdziła ten wątek? Może ktoś go chciał jakoś wykorzystać, podał sie za dalekiego krewnego, a Marek może wysłał swoje zdjęcie, jakiś opis i może to jakoś się łączy, a może nie? Tu wszystko jest dziwne...

Dokładnie. Tak samo z tym, że wszystko jest dziwne, ale fakt, faktem, że jaki wątek się nie pojawia, to wszystko jest podejrzane. Przerażające.

Dokładnie. Tak samo z tym, że wszystko jest dziwne, ale fakt, faktem, że jaki wątek się nie pojawia, to wszystko jest podejrzane. Przerażające. rozwiń
Avatar
nbm / 3 kwietnia 2009 o 02:01
Nie jestem jasnowidzem, ale sądze że on nadal żyję. Gdzieś było podane że szukał swoich korzeni i był z kimś umówiony. Czy policja sprawdziła ten wątek? Może ktoś go chciał jakoś wykorzystać, podał sie za dalekiego krewnego, a Marek może wysłał swoje zdjęcie, jakiś opis i może to jakoś się łączy, a może nie? Tu wszystko jest dziwne...
Avatar
kinol / 3 kwietnia 2009 o 01:37
W tej sprawie jakikolwiek środek transportu na pewno odegrał choćby niewielką rolę. Bo niemożliwym jest, że człowiek ginie tak po prostu, w tajemniczych do tego okolicznościach, i żaden najmniejszy nawet ślad po nim nie zostaje.
Tym bardziej, że światła samochodu, jak i samochód pojawiają się na jednym z nagrań. Nie sądzę, że jest to przypadek, tym bardziej, że prawdopodobnie ten właśnie samochód skierował się w tę samą stronę, co Marek. I zaraz tam ślad po Marku się urywa.
Wersja z wypadkiem nadal jest najbardziej prawdopodobna, jednak ja mam nadzieję, że Marek jest cały i zdrowy i dopóki nic się nie wyjaśni będę w to wierzyć.

Poza tym jestem przerażona, że w takich sprawach często liczą się głównie pieniądze, i że często to właśnie one motywują kogokolwiek do zgłoszenia się na policję. A przecież zaginął CZŁOWIEK, taki, jak my wszyscy! Ludzie powinni pomagać w czynie społecznym, jako, że sami tymi ludźmi są.

P.S. A co do bezpieczeństwa, nie tylko w okolicach miasteczka akad., ale w całym mieście... Ktoś, kto ma władzę, uprawnienia, etc. w końcu powinien ruszyć, za przeproszeniem tyłek, i zająć się tym zanim takie przypadki zaczną być codziennością. Lepszy monitoring, ciut więcej patroli, od których policja na pewno nie zbiednieje i szereg innych drobnych działań, a będzie lepiej.
W tej sprawie jakikolwiek środek transportu na pewno odegrał choćby niewielką rolę. Bo niemożliwym jest, że człowiek ginie tak po prostu, w tajemniczych do tego okolicznościach, i żaden najmniejszy nawet ślad po nim nie zostaje.
Tym bardziej, że światła samochodu, jak i samochód pojawiają się na jednym z nagrań. Nie sądzę, że jest to przypadek, tym bardziej, że prawdopodobnie ten właśnie samochód skierował się w tę samą stronę, co Marek. I zaraz tam ślad po Marku się urywa.
Wersja z wypadkiem nadal jest najbardziej prawdopodobna,... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli 1 0

„Ohydną insynuację i manipulację” zarzucił wojewoda prezydentowi Lublina. Tak zareagował na list rozesłany do szkół przez prezydenta z okazji zakończenia roku szkolnego. Wojewodę oburzyły słowa dotyczące dodatków motywacyjnych dla nauczycieli.

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski 0 0

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów. Do sprzedaży wprowadziła kefir i jogurt bez laktozy. Spółdzielnia zbiera również oświadczenia od dostawców, że ich krowy nie są żywione paszami genetycznie modyfikowanymi.

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia]
galeria

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia] 3 2

270 osób zameldowało się na mecie niedzielnego biegu Mila na start w Lublinie.

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym 2 0

Już niedługo ruszy zapowiadana przez ratusz przebudowa pl. Dworcowego w Chełmie. W tym celu zaktualizowano techniczny projekt jego zagospodarowania. Miasto wydało też pozwolenie na budowę i przygotowuje przetarg na wykonawstwo.

Lublin: Szkoła podstawowa na Felinie za ciasna

Lublin: Szkoła podstawowa na Felinie za ciasna 0 0

Uczniowie z Felina mogą być dowożeni na lekcje na Kośminek.

Sukces młodych mechaników z Zamościa

Sukces młodych mechaników z Zamościa 1 0

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu zajęli V miejsce w klasyfikacji drużynowej XXII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych. Oprócz pucharu Ministra Spraw Wewnętrznych otrzymali też nagrody rzeczowe.

Setki rowerów w jednym miejscu. Okolice Lubartowa przejęte przez rowerzystów [zdjęcia]
galeria

Setki rowerów w jednym miejscu. Okolice Lubartowa przejęte przez rowerzystów [zdjęcia] 14 3

Do przejechania było aż siedem wariantów tras. Najkrótsza miała 17 km, a najdłuższa 62 km. W Lubartowie już po raz 25. odbyło się się Święto Roweru.

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych
25 czerwca 2018, 18:00

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 25 czerwca o godz. 18 w Empiku Tarasy Zamkowe (al. Unii Lubelskiej 2) odbędzie się spotkanie autorskie z popularnym twórcą literatury fantasy - Jakubem Ćwiekiem. Autor będzie promował swoją najnowszą powieść - Stróże.

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli?

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli? 3 2

Zarząd Dróg Miejskich upublicznił projekty „ławeczki księżnej Izabeli” i poddał je konsultacjom. O tym, jak docelowo będzie wyglądała figura arystokratki i gdzie zostanie zamontowana zdecydują mieszkańcy.

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant?

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant? 0 0

2 lutego 1911 r. na terenie Mokradek w Nowej Aleksandrii rozlepiona została odezwa wzywająca do dalszego oporu przeciw carskiemu zaborcy. W kilka miesięcy później naczelnik nowoaleksandryjskiej straży ziemskiej powiadamiał swoich przełożonych o ukazaniu się dwóch odezw o podobnej treści, tym razem na ścianie Domku Gotyckiego. Przykłady te świadczą o kontynuacji na terenie Nowej Aleksandrii patriotycznych dążeń do wypowiedzenia posłuszeństwa carskiemu zaborcy.

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa
24 czerwca 2018, 19:00

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa 0 0

Galeria Klimaty w Kazimierzu Dolnym (Mięćmierz 5) zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu Sąsiedzi Icka z Markuszowa. Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca o godz. 19.

ROW Rybnik - Speed Car Motor 43:47 [WYNIK KOŃCOWY]

ROW Rybnik - Speed Car Motor 43:47 [WYNIK KOŃCOWY] 8 0

O godzinie 16:15 lubelscy żużlowcy stoczą kolejny pojedynek ligowy. Tym razem Speed Car powalczy o punkty w Rybniku z tamtejszym ROW. W Lublinie górą byli zawodnicy trenera Dariusza Śledzia. Powtórka na terenie rywala w hicie Nice 1 ligi żużlowej jest więc mile widziana

Biała Podlaska: Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały [zdjęcia]
galeria

Biała Podlaska: Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały [zdjęcia] 0 0

Już po raz czwarty gumowe kaczki popłynęły rzeką Krzną. Charytatywny wyścig zorganizowali rotarianie z Białej Podlaskiej.

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy 0 0

Reprezentacja Anglii odniosła drugie zwycięstwo w grupie pokonując Panamę 6:1, a trzy gole zdobył Harry Kane

Świdnicka Noc Kultury. Deszcz nieco pokrzyżował plany [zdjęcia]
Zdjęcia
galeria

Świdnicka Noc Kultury. Deszcz nieco pokrzyżował plany [zdjęcia] 0 0

Starali się jako mogli, choć pogoda popsuła nieco plany organizatorem Świdnickiej Nocy Kultury. Ze względu na padający deszcz część wydarzeń miała miejsce pod dachem, a nie w plenerze jak wstępnie zaplanowano.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!