wtorek, 30 maja 2017 r.

Lublin

Poszukiwany uczciwy

Dodano: 15 lipca 2002, 18:35

Do wczoraj czytelnicy zaproponowali pięciu kandydatów na prezydenta Lublina. Jednym z nich jest Andrzej Lepper, który zgromadził jednego dnia aż 15 głosów

W rankingu prowadzi Piotr Włoch z SLD, wicemarszałek województwa lubelskiego. - Ma umiejętność zarządzania i kierowania ludźmi - taką cenzurkę na kuponie "Prawybory z Dziennikiem” wystawił swojemu kandydatowi pan Edward z Lublina. Natomiast pani Bożena ocenia go jako osobę godną zaufania i inteligentną, a pan Tadeusz, emeryt jako życzliwego ludziom.
Kilkudziesięciu czytelników popiera kandydaturę Stanisława Podgórskiego, właściciela Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. W kuponie jaki nadesłał do redakcji pan Tomasz czytamy, że S. Podgórski jest człowiekiem, na którego po prostu liczy.
Kolejny pod względem ilości zebranych głosów jest na naszej liście Zbigniew Wojciechowski z ROP, wiceprezydent Lublina. Wśród jego zasług czytelnicy wymieniają budowę pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego, zarzucając mu jednocześnie brak osiągnięć. Twierdzą, że lubi tylko pokazywać się na imprezach i dbać o własne interesy.
- Jest dobrym i uczciwym gospodarzem - tak pani Kamila ocenia Jacka Sobczaka, niezależnego radnego miejskiego.
Wczoraj aż 15 głosów zebrał poseł Andrzej Lepper, przewodniczący Samoobrony. Czytelnicy uważają, ze zna problemy mieszkańców kraju. - Prezydentem Lublina zostanie na pewno któryś z naszych kandydatów - twierdzi poseł Józef Żywiec, lider wojewódzki Samoobrony.
Czytelnicy popierają też kandydaturę Stanisława Kierońskiego, przedsiębiorcę z Lublina. Mówią, że jest dobrym organizatorem i konsekwentnie dąży do celu. Zaś burmistrzem Świdnika, w ocenie czytelników, powinien zostać Andrzej Ćwiek. - Myśli perspektywicznie oraz umie rozmawiać z ludźmi - uważają.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!