wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Lublin

Do wczoraj czytelnicy zaproponowali pięciu kandydatów na prezydenta Lublina. Jednym z nich jest Andrzej Lepper, który zgromadził jednego dnia aż 15 głosów

W rankingu prowadzi Piotr Włoch z SLD, wicemarszałek województwa lubelskiego. - Ma umiejętność zarządzania i kierowania ludźmi - taką cenzurkę na kuponie "Prawybory z Dziennikiem” wystawił swojemu kandydatowi pan Edward z Lublina. Natomiast pani Bożena ocenia go jako osobę godną zaufania i inteligentną, a pan Tadeusz, emeryt jako życzliwego ludziom.
Kilkudziesięciu czytelników popiera kandydaturę Stanisława Podgórskiego, właściciela Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. W kuponie jaki nadesłał do redakcji pan Tomasz czytamy, że S. Podgórski jest człowiekiem, na którego po prostu liczy.
Kolejny pod względem ilości zebranych głosów jest na naszej liście Zbigniew Wojciechowski z ROP, wiceprezydent Lublina. Wśród jego zasług czytelnicy wymieniają budowę pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego, zarzucając mu jednocześnie brak osiągnięć. Twierdzą, że lubi tylko pokazywać się na imprezach i dbać o własne interesy.
- Jest dobrym i uczciwym gospodarzem - tak pani Kamila ocenia Jacka Sobczaka, niezależnego radnego miejskiego.
Wczoraj aż 15 głosów zebrał poseł Andrzej Lepper, przewodniczący Samoobrony. Czytelnicy uważają, ze zna problemy mieszkańców kraju. - Prezydentem Lublina zostanie na pewno któryś z naszych kandydatów - twierdzi poseł Józef Żywiec, lider wojewódzki Samoobrony.
Czytelnicy popierają też kandydaturę Stanisława Kierońskiego, przedsiębiorcę z Lublina. Mówią, że jest dobrym organizatorem i konsekwentnie dąży do celu. Zaś burmistrzem Świdnika, w ocenie czytelników, powinien zostać Andrzej Ćwiek. - Myśli perspektywicznie oraz umie rozmawiać z ludźmi - uważają.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!