Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 czerwca 2012 r.
15:00
Edytuj ten wpis

Pożegnanie z ikarusem w Lublinie (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora mc
0 11 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski)
(Wojciech Nieśpiałowski)

W niedzielę na placu Litewskim stanął ostatni autobus marki Ikarus w taborze lubelskiego MPK. Wszyscy chętni mogli sfotografować odchodzący do historii autobus, a także wybrać się nim na pożegnalną przejażdżkę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Imię / 21 czerwca 2012 o 00:00
[quote name='do Imię' timestamp='1340117244' post='640295']
Taki los kierowcy mpk. Ludzie widzą co chcą a później piszą pierdoły w komentarzach pod gazetami czy tam raportach do mpk bo trzeba coś robic siedząc w domu w taki upał . rozmawiałem z tym kierowcą, super człowiek z pasją, miły, jazda z nim to przyjemnosc. pozdrawiam1
[/quote]
Wiem, że fajny ;-) Nie tylko z aparycji ale także rozmowy... A to, że jest tylko facetem i musiał się podrapać to chyba nic złego Piszę, co widzę. A widzieć go mogę chcieć częściej ;-)
[quote name='do Imię' timestamp='1340117244' post='640295']
Taki los kierowcy mpk. Ludzie widzą co chcą a później piszą pierdoły w komentarzach pod gazetami czy tam raportach do mpk bo trzeba coś robic siedząc w domu w taki upał . rozmawiałem z tym kierowcą, super człowiek z pasją, miły, jazda z nim to przyjemnosc. pozdrawiam1
[/quote]
Wiem, że fajny ;-) Nie tylko z aparycji ale także rozmowy... A to, że jest tylko facetem i musiał się podrapać to chyba nic złego Piszę, co widzę. A widzieć go mogę c... rozwiń
Avatar
drops / 19 czerwca 2012 o 21:14
Fajny!
Avatar
do Imię / 19 czerwca 2012 o 16:47
Taki los kierowcy mpk. Ludzie widzą co chcą a później piszą pierdoły w komentarzach pod gazetami czy tam raportach do mpk bo trzeba coś robic siedząc w domu w taki upał . rozmawiałem z tym kierowcą, super człowiek z pasją, miły, jazda z nim to przyjemnosc. pozdrawiam1
Avatar
Imię / 19 czerwca 2012 o 10:51
Nie zmyślam Nie robił tego naturalnie przez minuty... ale jednak Wielu facetów tak robi - skąd ja mam wiedzieć dlaczego
Avatar
Leo / 19 czerwca 2012 o 10:36
bo widziałam jak wpuszczał koszulę
Avatar
Leo / 19 czerwca 2012 o 10:32
Nie zmyślaj sobie
Avatar
Imię / 19 czerwca 2012 o 09:11
Wiadomo. Przystojniacha.
Tylko jak w tym dniu pożegnania z Ikarusem miał potrzebę podrapać się po swoich klejnotach przez dżinsy to mógł to zrobić w bardziej ustronnym miejscu niż centralnie przy drzwiach autobusu, tuż obok wchodzących ludzi Mnie to nie przeszkadzało Ale ktoś inny mógłby poczuć się urażony.
Wiadomo. Przystojniacha.
Tylko jak w tym dniu pożegnania z Ikarusem miał potrzebę podrapać się po swoich klejnotach przez dżinsy to mógł to zrobić w bardziej ustronnym miejscu niż centralnie przy drzwiach autobusu, tuż obok wchodzących ludzi Mnie to nie przeszkadzało Ale ktoś inny mógłby poczuć się urażony. rozwiń
Avatar
Pasażer / 18 czerwca 2012 o 13:45
Na Drugim Zdjęciu Paweł Misztal najlepszy driver MPK
Avatar
Imię / 18 czerwca 2012 o 01:12
Ho ho! Drugie zdjęcie - co to za przystojny kierowca? :-)
Oby takich więcej. Milsze będzie podróżowanie...
Avatar
aa / 17 czerwca 2012 o 23:16
To były autobusy...
Avatar
Imię / 21 czerwca 2012 o 00:00
[quote name='do Imię' timestamp='1340117244' post='640295']
Taki los kierowcy mpk. Ludzie widzą co chcą a później piszą pierdoły w komentarzach pod gazetami czy tam raportach do mpk bo trzeba coś robic siedząc w domu w taki upał . rozmawiałem z tym kierowcą, super człowiek z pasją, miły, jazda z nim to przyjemnosc. pozdrawiam1
[/quote]
Wiem, że fajny ;-) Nie tylko z aparycji ale także rozmowy... A to, że jest tylko facetem i musiał się podrapać to chyba nic złego Piszę, co widzę. A widzieć go mogę chcieć częściej ;-)
[quote name='do Imię' timestamp='1340117244' post='640295']
Taki los kierowcy mpk. Ludzie widzą co chcą a później piszą pierdoły w komentarzach pod gazetami czy tam raportach do mpk bo trzeba coś robic siedząc w domu w taki upał . rozmawiałem z tym kierowcą, super człowiek z pasją, miły, jazda z nim to przyjemnosc. pozdrawiam1
[/quote]
Wiem, że fajny ;-) Nie tylko z aparycji ale także rozmowy... A to, że jest tylko facetem i musiał się podrapać to chyba nic złego Piszę, co widzę. A widzieć go mogę c... rozwiń
Avatar
drops / 19 czerwca 2012 o 21:14
Fajny!
Avatar
do Imię / 19 czerwca 2012 o 16:47
Taki los kierowcy mpk. Ludzie widzą co chcą a później piszą pierdoły w komentarzach pod gazetami czy tam raportach do mpk bo trzeba coś robic siedząc w domu w taki upał . rozmawiałem z tym kierowcą, super człowiek z pasją, miły, jazda z nim to przyjemnosc. pozdrawiam1
Avatar
Imię / 19 czerwca 2012 o 10:51
Nie zmyślam Nie robił tego naturalnie przez minuty... ale jednak Wielu facetów tak robi - skąd ja mam wiedzieć dlaczego
Avatar
Leo / 19 czerwca 2012 o 10:36
bo widziałam jak wpuszczał koszulę
Avatar
Leo / 19 czerwca 2012 o 10:32
Nie zmyślaj sobie
Avatar
Imię / 19 czerwca 2012 o 09:11
Wiadomo. Przystojniacha.
Tylko jak w tym dniu pożegnania z Ikarusem miał potrzebę podrapać się po swoich klejnotach przez dżinsy to mógł to zrobić w bardziej ustronnym miejscu niż centralnie przy drzwiach autobusu, tuż obok wchodzących ludzi Mnie to nie przeszkadzało Ale ktoś inny mógłby poczuć się urażony.
Wiadomo. Przystojniacha.
Tylko jak w tym dniu pożegnania z Ikarusem miał potrzebę podrapać się po swoich klejnotach przez dżinsy to mógł to zrobić w bardziej ustronnym miejscu niż centralnie przy drzwiach autobusu, tuż obok wchodzących ludzi Mnie to nie przeszkadzało Ale ktoś inny mógłby poczuć się urażony. rozwiń
Avatar
Pasażer / 18 czerwca 2012 o 13:45
Na Drugim Zdjęciu Paweł Misztal najlepszy driver MPK
Avatar
Imię / 18 czerwca 2012 o 01:12
Ho ho! Drugie zdjęcie - co to za przystojny kierowca? :-)
Oby takich więcej. Milsze będzie podróżowanie...
Avatar
aa / 17 czerwca 2012 o 23:16
To były autobusy...
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 0

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 0

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 3

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 30

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 15

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!