Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 lutego 2017 r.
17:55

Praca w Lublinie: Tu znajdziecie kilkaset ofert z różnych branż

Autor: Zdjęcie autora dw
87 9 A A
Osoby zainteresowane pracą w służbach mundurowych będą mogły spotkać się z ekspertami<br />
Osoby zainteresowane pracą w służbach mundurowych będą mogły spotkać się z ekspertami

Ponad 70 wystawców i kilkaset ofert pracy z różnych branż będzie czekać na gości Targów Pracy w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

17 lutego na targach będzie można dowiedzieć się, jakie warunki proponują pośrednicy pracy, agencje zatrudnienia i agencje pracy tymczasowej oferujące pracę m.in. w Niemczech, Holandii, Belgii, Danii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Rosji, Turcji, Rumunii, Węgrzech.

– Oferty pracy są bardzo różne. Od opiekunki osób starszych w Holandii, po pracownika linii produkcyjnej w fabryce Skoda w Czechach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w branży motoryzacyjnej, logistycznej, technicznej, metalowej, elektronicznej, przemysłu spożywczego, AGD, żywnościowej, kosmetycznej, opiece oraz rolnictwie – mówi Dorota Kulik, kierownik projektu.

Podczas imprezy zaplanowano wykład „Bezpieczne wyjazdy za granicę” (godz. 10:30). Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy podzielą się praktycznymi wskazówkami, które pomogą uniknąć ewentualnych błędów i rozczarowań.

Na targach będzie można sprawdzić także możliwości zmiany swojej sytuacji zawodowej i zatrudnienia w różnych branżach w Polsce. Finanse, nieruchomości, prawo, IT – to tylko niektóre z nich.
Nie zabraknie również ofert pracy w call center i ogólnopolskich sieciach handlowych, jak Żabka czy Biedronka. Osoby zainteresowane pracą w służbach mundurowych będą mogły spotkać się z ekspertami z Wojskowej Komendy Uzupełnień czy Nadbużańskiego Oddział Straży Granicznej.

– Targi dają możliwość bezpośredniego spotkania z pracodawcami i zapoznania się z aktualnymi propozycjami pracy. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jakie oczekiwania stawiają pracodawcy przyszłym pracownikom, z drugiej – zweryfikować własne predyspozycje i umiejętności – podkreśla Dorota Kulik.

Dla osób, które szukają zmian i chcą zobaczyć swoją przyszłość zawodową z zupełnie innej perspektywy, WUP przygotował wykład „Sfery Kariery” (godz. 11:30).

Dla zainteresowanych pozyskaniem środków na założenie własnej działalności gospodarczej przygotowano wykład „Czas na przedsiębiorczość” (godz. 12:30).

Targi Pracy w Lublinie, 17 lutego (piątek) 2017 r. w godz. 9:00-15:00, Hala A Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Czytaj więcej o:

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
syff / 13 lutego 2017 o 11:49
nie idzcie na te targi pracy, to syf
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 06:50
biurwy stać tylko na pokazanie roboty w call center..
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 01:16
ale wał
Avatar
gg / 12 lutego 2017 o 22:39
Sklepy i call centres to robota dla studenta. To kpina, że traktuje się to jako poważną pracę. Wyjazdy do roboty za granicę do prostych prac fizycznych to smutna konieczność. "Kariera" w służbach mundurowych w cywilizowanych krajach, do których aspiruje Bolanda była przewidziana dla ludzi z nizin społecznych, którzy zdechliby z głodu, gdyby nie wojsko itp. Kurwa, to miasto zdycha. Polska zdycha. Ile to lat wolności już macie? 28 rok leci? Off-topic: Myślicie, że Żuk przerżnie przed WSA? W końcu tam nie opierają się na artykułach prasowych, lecz na dokumentach.
Sklepy i call centres to robota dla studenta. To kpina, że traktuje się to jako poważną pracę. Wyjazdy do roboty za granicę do prostych prac fizycznych to smutna konieczność. "Kariera" w służbach mundurowych w cywilizowanych krajach, do których aspiruje Bolanda była przewidziana dla ludzi z nizin społecznych, którzy zdechliby z głodu, gdyby nie wojsko itp. Kurwa, to miasto zdycha. Polska zdycha. Ile to lat wolności już macie? 28 rok leci? Off-topic: Myślicie, że Żuk przerżnie przed WSA? W końcu tam nie opierają się na artykułach... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2017 o 21:26
i znowu jak co roku ta ściema z "targami pracy" :)
Avatar
Gość / 12 lutego 2017 o 20:26
### To ściema, przedstawcie listę pracodawców i etatów jakie proponują i ile osób po takich targach dostało tam pracę. $$$
Avatar
Gość / 12 lutego 2017 o 19:56
Mam wrażenie, że te targi to tylko okazja dla przedsiębiorców do zareklamowania się, tam pracownika raczej nikt nie szuka...
Avatar
Gość / 12 lutego 2017 o 19:26
Twoją ojczyzna bylo ZSRR slugusie
Avatar
Gość / 12 lutego 2017 o 19:09
byłem w WOPIE potem w Straży Granicznej a teraz uznali!!! że jestem bandyta i zabiorą mi emeryturę za datę urodzenia, dobrze zastanówcie się co robicie bo życia wam nikt nie zwróci za to że służyliście ojczyźnie światek piątek i niedzielę gdy inni bawili się i pili wódę albo leżeli do góry kołami.
Avatar
syff / 13 lutego 2017 o 11:49
nie idzcie na te targi pracy, to syf
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 06:50
biurwy stać tylko na pokazanie roboty w call center..
Avatar
Gość / 13 lutego 2017 o 01:16
ale wał
Avatar
gg / 12 lutego 2017 o 22:39
Sklepy i call centres to robota dla studenta. To kpina, że traktuje się to jako poważną pracę. Wyjazdy do roboty za granicę do prostych prac fizycznych to smutna konieczność. "Kariera" w służbach mundurowych w cywilizowanych krajach, do których aspiruje Bolanda była przewidziana dla ludzi z nizin społecznych, którzy zdechliby z głodu, gdyby nie wojsko itp. Kurwa, to miasto zdycha. Polska zdycha. Ile to lat wolności już macie? 28 rok leci? Off-topic: Myślicie, że Żuk przerżnie przed WSA? W końcu tam nie opierają się na artykułach prasowych, lecz na dokumentach.
Sklepy i call centres to robota dla studenta. To kpina, że traktuje się to jako poważną pracę. Wyjazdy do roboty za granicę do prostych prac fizycznych to smutna konieczność. "Kariera" w służbach mundurowych w cywilizowanych krajach, do których aspiruje Bolanda była przewidziana dla ludzi z nizin społecznych, którzy zdechliby z głodu, gdyby nie wojsko itp. Kurwa, to miasto zdycha. Polska zdycha. Ile to lat wolności już macie? 28 rok leci? Off-topic: Myślicie, że Żuk przerżnie przed WSA? W końcu tam nie opierają się na artykułach... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2017 o 21:26
i znowu jak co roku ta ściema z "targami pracy" :)
Avatar
Gość / 12 lutego 2017 o 20:26
### To ściema, przedstawcie listę pracodawców i etatów jakie proponują i ile osób po takich targach dostało tam pracę. $$$
Avatar
Gość / 12 lutego 2017 o 19:56
Mam wrażenie, że te targi to tylko okazja dla przedsiębiorców do zareklamowania się, tam pracownika raczej nikt nie szuka...
Avatar
Gość / 12 lutego 2017 o 19:26
Twoją ojczyzna bylo ZSRR slugusie
Avatar
Gość / 12 lutego 2017 o 19:09
byłem w WOPIE potem w Straży Granicznej a teraz uznali!!! że jestem bandyta i zabiorą mi emeryturę za datę urodzenia, dobrze zastanówcie się co robicie bo życia wam nikt nie zwróci za to że służyliście ojczyźnie światek piątek i niedzielę gdy inni bawili się i pili wódę albo leżeli do góry kołami.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 0

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 1

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 1

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 3

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 0

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 2 2

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 19 7

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 3 1

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 5 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 7

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 2 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!