Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 lipca 2016 r.
14:14

Pracownik biblioteki prześladował kobiety i mężczyznę. Dyrektor przekroczyła uprawnienia zatrudniając syna?

0 22 A A
Prokuratura wszczęła śledztwo dotyczące Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie (fot. Maciej Kaczanowski / archiwum)
Prokuratura wszczęła śledztwo dotyczące Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie (fot. Maciej Kaczanowski / archiwum)

Prokuratura wszczęła śledztwo dotyczące Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie. Chodzi o domniemane przekroczenie uprawnień przez byłą dyrektor placówki. W tle jest zatrudnienie jej syna.

Aktualne postępowanie to pokłosie śledztwa umorzonego w maju tego roku. Dotyczyło ono nękania pracowników przez zatrudnionego w bibliotece magazyniera. Mężczyzna, prywatnie syn dyrektor placówki, miał prześladować zarówno kobiety jak i mężczyznę. Z relacji poszkodowanych wynika, że matka miała zapewniać mu bezkarność.

Gehenna pracowników miała trwać od 2011 aż do 2015 r., kiedy to dyrektor placówki przeszła na emeryturę. Kilka tygodni później jej syn został zwolniony z pracy. Wcześniej miał nachodzić wybrane pracownice, zamykać je w różnych pomieszczeniach. Z akt sprawy wynika, że słał im także SMS-y z propozycjami zawarcia bliższej znajomości. Odrzucony potrafił obrzucić wulgaryzmami. Mężczyzna miał również poniżać, pomawiać i grozić współpracownikom. Jesienią ubiegłego roku część z nich nie wytrzymała i zawiadomiła o sprawie prokuraturę.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
czytelnik / 9 lipca 2016 o 15:24
Może źle się wyraziłem ? Czy aż tak się jej niektórzy boją że nie może postawić auta na parkingu. Jest z niego przeganiana. A skoro juz nie pracuje to czego się bać ? 
Avatar
Gość / 9 lipca 2016 o 14:26
Bardzo dobrze napisane, tak trzymać.
Avatar
Ruda Gertruda / 9 lipca 2016 o 00:14
Najłatwiej się krytykuje, jak się g... wie. Zwłaszcza o tym, jak funkcjonuje zastraszony człowiek i terroryzowana społeczność. Folwark pańszczyźniany to nałagodniejsze określenie tego, co działo się w WBP. Najlepsze, że nawet teraz nie brak takich, którzy będą bronić dobrodziejki, choć sami byli lżeni i poniżani - będą się jej bali nawet z zaświatów. Nie wspominając o tych, którzy rzeczywiście zawdzięczali dobrodziejce niejedno - ich akurat łatwo zrozumieć. Pranie jeszcze nikomu nie zaszkodziło - poza brudem. A niemoralnym jest, by osoba krzywdząca ludzi odeszła w chwale "Lublinianki roku" i "dobrodziejki", bo na to po prostu nie zasłużyła. Wręcz przeciwnie - obecne wiadra pomyj są ciężko i sumiennie zapracowane przez lata. Postępowania prokuratorskie - to umorzone (NIE PRZEGRANE!) na skutek sprytnego zabiegu oraz to trwające wobec samej "dobrodziejki" o niedopełnienie obowiązków, to tylko wierzchołek góry lodowej. Pożiwiom - uwidim, jak mówią za Bugiem. Po trzecie - być może ten nareszcie wybuchły szum ośmieli inne osoby znajdujące się gdzieś indziej w podobnej sytuacji, by podniosły głowy. Nigdzie i nigdy praca nie powinna być związana z poniżeniem i deptaniem godności ludzkiej. A w tym przypadku mamy do czynienia z instytucją KULTURY, choć dla jej władców nieosiągalna była nawet elementarna kultura osobista. W oczach ludzi myślących to obecne wyciskanie ropy nie zaszkodzi obecnemu dyrektorowi i instytucji. Idzie ku dobremu, skończyła się Wielka Smuta, czas stagnacji i paranoi. TS zachowuje wielką klasę wobec wszystkich stron konfliktu, co już jest nową jakością, poza tym mozolnie odbudowuje to co zostało zaprzepaszczone w ostatniej dekadzie. Życzmy mu powodzenia.
Najłatwiej się krytykuje, jak się g... wie. Zwłaszcza o tym, jak funkcjonuje zastraszony człowiek i terroryzowana społeczność. Folwark pańszczyźniany to nałagodniejsze określenie tego, co działo się w WBP. Najlepsze, że nawet teraz nie brak takich, którzy będą bronić dobrodziejki, choć sami byli lżeni i poniżani - będą się jej bali nawet z zaświatów. Nie wspominając o tych, którzy rzeczywiście zawdzięczali dobrodziejce niejedno - ich akurat łatwo zrozumieć. Pranie jeszcze nikomu nie zaszkodziło - poza brudem. A niemoralnym jest, by osoba ... rozwiń
Avatar
Nni / 8 lipca 2016 o 17:32
"Strach i obawa przed powrotem" ? Widzę że u niektórych jest strach nawet jak wjedzie na parking. Jest od razu wyganiana ? Żenada Żenada Przecież tam nikt nie został zatrudniony bez jej zgody Tak samo ja obecnego Dyrektora. Przecież wszystkie przyjęcia do pracy podpisują Dyrektorzy. Nowy Dyrektor ma klasę - może i ma Ale co miał wspólnego z biblioteką przed nominacją ? Ci co narobili tego rozgłosu zrobili "piękną" krecią robotę byłemu dyrektorowi  i obecnemu. Powoli zaczynacie się sami w swoim g... topić. TAKIE SPRAWY ZAŁATWIA SIĘ NA WŁASNYM PODWÓRKU Chyba dawno minęły czasy zamiatania brudów  pod dywań i rozliczania się na własnym podwórku. Ona o całej sytuacji wiedziala, ale wszystko dla dobra synka.To znaczy, że syn powinien wrócić do pracy i nadal gnębić ludzi?  A skoro wiesz, że dyrektorka wjeżdżając na parking biblioteczny już sieje postrach to również wiesz, jaki terror panował w Bibliotece. O jej synu nie można było złego słowa powiedzieć,  a wiele osób przez nią i przez niego miało problemy.  A gdzie był kierownik magazynu???skoro jego pracownik na tyle sobie mógł pozwolić?  Czyżby aż tak był od niej zalezny, że milczał w tej sprawie?
"Strach i obawa przed powrotem" ? Widzę że u niektórych jest strach nawet jak wjedzie na parking. Jest od razu wyganiana ? Żenada Żenada Przecież tam nikt nie został zatrudniony bez jej zgody Tak samo ja obecnego Dyrektora. Przecież wszystkie przyjęcia do pracy podpisują Dyrektorzy. Nowy Dyrektor ma klasę - może i ma Ale co miał wspólnego z biblioteką przed nominacją ? Ci co narobili tego rozgłosu zrobili "piękną" krecią robotę byłemu dyrektorowi  i obecnemu. Powoli zaczynacie się sami w swoim g... topić. TAKIE SPRAWY ZAŁ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lipca 2016 o 15:12
"dlaczego zostały zatrudnione na stałe? i nadal pracują" - bo zostały zatrudnione po znajomości !!
Avatar
moli / 8 lipca 2016 o 14:46
Skoro osoby zatrudniane po znajomości nie sprawdziły się, dlaczego zostały zatrudnione na stałe? i nadal pracują-to po pierwsze. A po drugie twoja wypowiedź świadczy o niedokładnej znajomości sprawy. Przecież sprawa o molestowanie i przesladowanie nie jest przegrana tylko UMORZONA ze względy na NIEPOCZYTALNOŚĆ pozwanego.
Avatar
Gość / 8 lipca 2016 o 12:39
"Strach i obawa przed powrotem" ? Widzę że u niektórych jest strach nawet jak wjedzie na parking. Jest od razu wyganiana ? Żenada Żenada Przecież tam nikt nie został zatrudniony bez jej zgody Tak samo ja obecnego Dyrektora. Przecież wszystkie przyjęcia do pracy podpisują Dyrektorzy. Nowy Dyrektor ma klasę - może i ma Ale co miał wspólnego z biblioteką przed nominacją ? Ci co narobili tego rozgłosu zrobili "piękną" krecią robotę byłemu dyrektorowi i obecnemu. Powoli zaczynacie się sami w swoim g... topić. TAKIE SPRAWY ZAŁATWIA SIĘ NA WŁASNYM PODWÓRKU
"Strach i obawa przed powrotem" ? Widzę że u niektórych jest strach nawet jak wjedzie na parking. Jest od razu wyganiana ? Żenada Żenada Przecież tam nikt nie został zatrudniony bez jej zgody Tak samo ja obecnego Dyrektora. Przecież wszystkie przyjęcia do pracy podpisują Dyrektorzy. Nowy Dyrektor ma klasę - może i ma Ale co miał wspólnego z biblioteką przed nominacją ? Ci co narobili tego rozgłosu zrobili "piękną" krecią robotę byłemu dyrektorowi i obecnemu. Powoli zaczynacie się sami w swoim g... topić. TAKIE SPRAWY ZAŁ... rozwiń
Avatar
ano2 / 8 lipca 2016 o 10:55
Nowy Pan Dyrektor ma klasę i nie na pewno nie zniżyłby się do zachowania swojej poprzedniczki. Poza tym On nigdy nie dopuściłby do skandalicznej sytucji, która miała miejsce przez tyle lat w Bibliotece. W dalszym ciągu są ludzie, u których strach i obawa przed powrotem byłej dyrektorki są zbyt silne na odcięcie się od niej. Pora otworzyć oczy i zachować się przyzwoicie!!! Przecież ona nic już nie może.  Niech się lepiej zajmie rodziną.
Avatar
Gość / 8 lipca 2016 o 10:02
Jedna rada powymieniac kierownikow zwolnić rodzinę i sprawa załatwiona wszystko wróci do normy. Najlepiej oczyścić atmosferę.
Avatar
Gość / 8 lipca 2016 o 09:49
Gdybym była molestowaną koleżanka to na pewno bym tyle nie zwlekała z taką sprawą ? No chyba że praca jest ważniejsza ;)
Avatar
czytelnik / 9 lipca 2016 o 15:24
Może źle się wyraziłem ? Czy aż tak się jej niektórzy boją że nie może postawić auta na parkingu. Jest z niego przeganiana. A skoro juz nie pracuje to czego się bać ? 
Avatar
Gość / 9 lipca 2016 o 14:26
Bardzo dobrze napisane, tak trzymać.
Avatar
Ruda Gertruda / 9 lipca 2016 o 00:14
Najłatwiej się krytykuje, jak się g... wie. Zwłaszcza o tym, jak funkcjonuje zastraszony człowiek i terroryzowana społeczność. Folwark pańszczyźniany to nałagodniejsze określenie tego, co działo się w WBP. Najlepsze, że nawet teraz nie brak takich, którzy będą bronić dobrodziejki, choć sami byli lżeni i poniżani - będą się jej bali nawet z zaświatów. Nie wspominając o tych, którzy rzeczywiście zawdzięczali dobrodziejce niejedno - ich akurat łatwo zrozumieć. Pranie jeszcze nikomu nie zaszkodziło - poza brudem. A niemoralnym jest, by osoba krzywdząca ludzi odeszła w chwale "Lublinianki roku" i "dobrodziejki", bo na to po prostu nie zasłużyła. Wręcz przeciwnie - obecne wiadra pomyj są ciężko i sumiennie zapracowane przez lata. Postępowania prokuratorskie - to umorzone (NIE PRZEGRANE!) na skutek sprytnego zabiegu oraz to trwające wobec samej "dobrodziejki" o niedopełnienie obowiązków, to tylko wierzchołek góry lodowej. Pożiwiom - uwidim, jak mówią za Bugiem. Po trzecie - być może ten nareszcie wybuchły szum ośmieli inne osoby znajdujące się gdzieś indziej w podobnej sytuacji, by podniosły głowy. Nigdzie i nigdy praca nie powinna być związana z poniżeniem i deptaniem godności ludzkiej. A w tym przypadku mamy do czynienia z instytucją KULTURY, choć dla jej władców nieosiągalna była nawet elementarna kultura osobista. W oczach ludzi myślących to obecne wyciskanie ropy nie zaszkodzi obecnemu dyrektorowi i instytucji. Idzie ku dobremu, skończyła się Wielka Smuta, czas stagnacji i paranoi. TS zachowuje wielką klasę wobec wszystkich stron konfliktu, co już jest nową jakością, poza tym mozolnie odbudowuje to co zostało zaprzepaszczone w ostatniej dekadzie. Życzmy mu powodzenia.
Najłatwiej się krytykuje, jak się g... wie. Zwłaszcza o tym, jak funkcjonuje zastraszony człowiek i terroryzowana społeczność. Folwark pańszczyźniany to nałagodniejsze określenie tego, co działo się w WBP. Najlepsze, że nawet teraz nie brak takich, którzy będą bronić dobrodziejki, choć sami byli lżeni i poniżani - będą się jej bali nawet z zaświatów. Nie wspominając o tych, którzy rzeczywiście zawdzięczali dobrodziejce niejedno - ich akurat łatwo zrozumieć. Pranie jeszcze nikomu nie zaszkodziło - poza brudem. A niemoralnym jest, by osoba ... rozwiń
Avatar
Nni / 8 lipca 2016 o 17:32
"Strach i obawa przed powrotem" ? Widzę że u niektórych jest strach nawet jak wjedzie na parking. Jest od razu wyganiana ? Żenada Żenada Przecież tam nikt nie został zatrudniony bez jej zgody Tak samo ja obecnego Dyrektora. Przecież wszystkie przyjęcia do pracy podpisują Dyrektorzy. Nowy Dyrektor ma klasę - może i ma Ale co miał wspólnego z biblioteką przed nominacją ? Ci co narobili tego rozgłosu zrobili "piękną" krecią robotę byłemu dyrektorowi  i obecnemu. Powoli zaczynacie się sami w swoim g... topić. TAKIE SPRAWY ZAŁATWIA SIĘ NA WŁASNYM PODWÓRKU Chyba dawno minęły czasy zamiatania brudów  pod dywań i rozliczania się na własnym podwórku. Ona o całej sytuacji wiedziala, ale wszystko dla dobra synka.To znaczy, że syn powinien wrócić do pracy i nadal gnębić ludzi?  A skoro wiesz, że dyrektorka wjeżdżając na parking biblioteczny już sieje postrach to również wiesz, jaki terror panował w Bibliotece. O jej synu nie można było złego słowa powiedzieć,  a wiele osób przez nią i przez niego miało problemy.  A gdzie był kierownik magazynu???skoro jego pracownik na tyle sobie mógł pozwolić?  Czyżby aż tak był od niej zalezny, że milczał w tej sprawie?
"Strach i obawa przed powrotem" ? Widzę że u niektórych jest strach nawet jak wjedzie na parking. Jest od razu wyganiana ? Żenada Żenada Przecież tam nikt nie został zatrudniony bez jej zgody Tak samo ja obecnego Dyrektora. Przecież wszystkie przyjęcia do pracy podpisują Dyrektorzy. Nowy Dyrektor ma klasę - może i ma Ale co miał wspólnego z biblioteką przed nominacją ? Ci co narobili tego rozgłosu zrobili "piękną" krecią robotę byłemu dyrektorowi  i obecnemu. Powoli zaczynacie się sami w swoim g... topić. TAKIE SPRAWY ZAŁ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lipca 2016 o 15:12
"dlaczego zostały zatrudnione na stałe? i nadal pracują" - bo zostały zatrudnione po znajomości !!
Avatar
moli / 8 lipca 2016 o 14:46
Skoro osoby zatrudniane po znajomości nie sprawdziły się, dlaczego zostały zatrudnione na stałe? i nadal pracują-to po pierwsze. A po drugie twoja wypowiedź świadczy o niedokładnej znajomości sprawy. Przecież sprawa o molestowanie i przesladowanie nie jest przegrana tylko UMORZONA ze względy na NIEPOCZYTALNOŚĆ pozwanego.
Avatar
Gość / 8 lipca 2016 o 12:39
"Strach i obawa przed powrotem" ? Widzę że u niektórych jest strach nawet jak wjedzie na parking. Jest od razu wyganiana ? Żenada Żenada Przecież tam nikt nie został zatrudniony bez jej zgody Tak samo ja obecnego Dyrektora. Przecież wszystkie przyjęcia do pracy podpisują Dyrektorzy. Nowy Dyrektor ma klasę - może i ma Ale co miał wspólnego z biblioteką przed nominacją ? Ci co narobili tego rozgłosu zrobili "piękną" krecią robotę byłemu dyrektorowi i obecnemu. Powoli zaczynacie się sami w swoim g... topić. TAKIE SPRAWY ZAŁATWIA SIĘ NA WŁASNYM PODWÓRKU
"Strach i obawa przed powrotem" ? Widzę że u niektórych jest strach nawet jak wjedzie na parking. Jest od razu wyganiana ? Żenada Żenada Przecież tam nikt nie został zatrudniony bez jej zgody Tak samo ja obecnego Dyrektora. Przecież wszystkie przyjęcia do pracy podpisują Dyrektorzy. Nowy Dyrektor ma klasę - może i ma Ale co miał wspólnego z biblioteką przed nominacją ? Ci co narobili tego rozgłosu zrobili "piękną" krecią robotę byłemu dyrektorowi i obecnemu. Powoli zaczynacie się sami w swoim g... topić. TAKIE SPRAWY ZAŁ... rozwiń
Avatar
ano2 / 8 lipca 2016 o 10:55
Nowy Pan Dyrektor ma klasę i nie na pewno nie zniżyłby się do zachowania swojej poprzedniczki. Poza tym On nigdy nie dopuściłby do skandalicznej sytucji, która miała miejsce przez tyle lat w Bibliotece. W dalszym ciągu są ludzie, u których strach i obawa przed powrotem byłej dyrektorki są zbyt silne na odcięcie się od niej. Pora otworzyć oczy i zachować się przyzwoicie!!! Przecież ona nic już nie może.  Niech się lepiej zajmie rodziną.
Avatar
Gość / 8 lipca 2016 o 10:02
Jedna rada powymieniac kierownikow zwolnić rodzinę i sprawa załatwiona wszystko wróci do normy. Najlepiej oczyścić atmosferę.
Avatar
Gość / 8 lipca 2016 o 09:49
Gdybym była molestowaną koleżanka to na pewno bym tyle nie zwlekała z taką sprawą ? No chyba że praca jest ważniejsza ;)
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Paraliż szpitala przy al. Kraśnickiej. Pielęgniarki nie przyszły do pracy, do pomocy ściągano studentki

Paraliż szpitala przy al. Kraśnickiej. Pielęgniarki nie przyszły do pracy, do pomocy ściągano studentki 1 0

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. Ok. 150 pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Jedni mówią o epidemii, drudzy o sporze płacowym z dyrekcją

Ceny paliw ostro w górę.  Przez "premię strachu"?

Ceny paliw ostro w górę. Przez "premię strachu"? 1 1

Przez rok ceny ropy Brent wzrosły o 61 proc., a benzyna 95 z PKN Orlen podrożała o 11 proc. – poinformował członek zarządu ds. sprzedaży PKN Orlen Zbigniew Leszczyński

Od wakacji budynek główny muzeum będzie zamknięty

Od wakacji budynek główny muzeum będzie zamknięty 0 0

Na początku wakacji Muzeum Południowego Podlasia zamknie swój budynek główny. Ma to związek z remontem Obecnie kończy się modernizacja pomieszczeń Oficyny Zachodniej.

Miasto unieważniło ważny przetarg. Ta decyzja dotyczy 40 tys. mieszkańców Lublina

Miasto unieważniło ważny przetarg. Ta decyzja dotyczy 40 tys. mieszkańców Lublina 0 1

Prawie 40 tys. osób dotyczy poniedziałkowa decyzja Urzędu Miasta, który unieważnił przetarg na odbiór śmieci od mieszkańców Czubów Północnych, Węglina Północnego i Węglina Południowego. Ratusz odrzucił ofertę jedynej firmy gotowej obsługiwać te dzielnice. Umowa z obecnym wykonawcą usługi wygasa 30 czerwca

Odebrał sobie życie na znak protestu. Uczcili 75. rocznicę śmierci Szmula Zygielbojma

Odebrał sobie życie na znak protestu. Uczcili 75. rocznicę śmierci Szmula Zygielbojma 0 3

Towarzystwo Jana Karskiego i Urząd Miasta Chełm uroczyście uczcili 75. rocznicę śmierci Szmula Mordechaja Zygielbojma.

Czarne płyty w dobrej formie. Zaoszczędzą 60 tys. zł

Czarne płyty w dobrej formie. Zaoszczędzą 60 tys. zł 1 0

Prawie 60 tys. zł oszczędzi na remoncie Sąd Apelacyjny dzięki użyciu rozbiórkowego materiału

Cofał śmieciarką, potrącił rowerzystkę
galeria

Cofał śmieciarką, potrącił rowerzystkę 0 0

22-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak potrąciła ją śmieciarka.

Ukradli z kapliczki figurkę Matki Boskiej. "To była dziwna kradzież"

Ukradli z kapliczki figurkę Matki Boskiej. "To była dziwna kradzież" 6 2

We wsi Mateuszowo (gm. Dubienka) z kapliczki wystawionej na prywatnej posesji zniknęła figurka Matki Boskiej. Zbulwersowani mieszkańcy wciąż mają nadzieję, że złodziej się opamięta i zwróci to, co było ważne dla całej społeczności

Nowa droga połączy wschodnią część miasta z ekspresówką

Nowa droga połączy wschodnią część miasta z ekspresówką 3 2

Lada dzień rozpocznie się budowa ul. Kusocińskiego. Miasto podpisało właśnie umowę z wykonawcą -Przedsiębiorstwem Robót Drogowych z Lublina. Prace przy nowej drodze liczącej blisko 2 kilometry mają potrwać do października 2020 r.

Miliony z UE na nowe warsztaty szkolne. Będą tu uczyć siedmiu zawodów

Miliony z UE na nowe warsztaty szkolne. Będą tu uczyć siedmiu zawodów 0 2

Jeszcze w tym roku ma stanąć budynek nowych Warsztatów Szkolnych przy Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku. Na przyszły rok zostały zaplanowane zaś prace wykończeniowe i wyposażenie w sprzęt do nauki zawodów. W poniedziałek na miejscu, gdzie ma stanąć hala władze powiatu kraśnickiego podpisały umowę z wykonawcą

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS 3 0

W weekend zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Akademickiego Związku Sportowego. Z imprezy w Łodzi w dobrych humorach wracały przede wszystkim zawodniczki AZS UMCS: Malwina Kopron, Karolina Kołeczek i Paulina Guba

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka 0 1

Trwa budowa ścieżki rowerowej, dzięki której będzie można dojechać z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Inwestycja prowadzona przez sąsiadują z Lublinem gminę Niemce ma zakończyć się jeszcze w wakacje

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo]
film

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo] 0 2

Miało być święto piłki nożnej, skończyło się walkowerem. Finał ekstraklasy został przerwany po chuligańskich wybrykach pseudokibiców Lecha Poznań. Jednak to co działo się na boisku, miało także swoją kontynuację poza nim

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj"

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj" 1 3

Małaszewicze przyjmują tylko 20 proc. kontenerów z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Takie informacje otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury poseł Stanisław Żmijan

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 62 20

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.