poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.

Lublin

Pracują w kratkę

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 listopada 2004, 21:40
Autor: (lesz, fp)

W Kraśniku i Puławach burmistrz i starosta pracują w piątek bez zmian, ale w Lubartowie urzędnicy w tym dniu zrobili sobie wolne. O ile ZUS, KRUS i urzędy skarbowe w poszczególnych miastach są otwarte albo nie, to hipermarkety pracują nawet w Święto Niepodległości.

Puławy


Urząd Miasta w Puławach przyjmuje interesantów dziś w godzinach od 7.15 do 15.15. W świąteczny czwartek oczywiście nie wybieramy się do magistratu. W piątek urzędnicy pracują normalnie, tj. od 7.15 do 15.15.
Urząd Stanu Cywilnego w pałacu Czartoryskich jest czynny w środę i piątek w godzinach 8–15. W sobotę przyjmuje interesantów dyżurny urzędnik tylko w sprawach nagłych, takich jak wypisanie aktu zgonu, w godzinach 9.30–13.
Starostwo Powiatowe przy al. Królewskiej 19, oblegane teraz przez zmieniających dowody osobiste, w środę i piątek jest otwarte od 7.30 do 15. Dziś i w piątek w godzinach od 7 do 15 pracuje też Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie przy al. Królewskiej 3.
Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przy Lubelskiej 20b przyjmie interesantów w środę i piątek w godzinach 8–14.30.
Jeśli mamy pilną sprawę do załatwienia w Urzędzie Skarbowym przy al. Królewskiej 19, zróbmy to dziś w godzinach od 7 do 15. W czwartek i piątek drzwi fiskusa będą zamknięte.
Podobnie wygląda sprawa z Powiatowym Urzędem Pracy. Pośredniak przy ul. Lubelskiej 2 g, jest czynny dziś od 7 do 15. Potem interesantów przyjmie dopiero w poniedziałek.
Z zakupami nie będzie problemów. Puławskie hipermarkety pracują nawet w święto. Champion jest czynny od środy do soboty w godzinach od 8 do 21, zaś w niedzielę od 9 do 19, Kaufland od środy do soboty w godz. od 7 do 22, a w niedzielę od 7 do 20.

Lubartów


Będzie długi weekend w urzędach: w piątek zamknięte są i Urząd Miasta i starostwo. Sprawy trzeba załatwić jeszcze dziś od godz. 7.30 do 15.30 albo czekamy do poniedziałku. Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje interesantów dziś od 7.30 do 14 . W piątek i sobotę można tylko zgłosić zgon. W piątek zamknięty będzie też Urząd Skarbowy przy ul. Legionów 55.
Drzwi otwarte będą w piątek w ZUS. Lubartowski inspektorat przyjmuje interesantów w środę i piątek w godzinach od 8 do 14.30. Sklep „Biedronka” pracuje bez dnia przerwy: od środy do piątku w godzinach od 7 do 21, w sobotę od 8 do 21, w niedzielę od 9 do 16.

Kraśnik


W piątek tylko nieliczne instytucje, jak Sąd Rejonowy i Prokuratura Rejonowa, nie pracują. Nie załatwią również nic mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec”, gdyż aż do poniedziałku administracja nie będzie czynna. Wolne ma placówka terenowa KRUS w Kraśniku. Dzień ten będzie odrabiany 20 listopada. ZUS za to pracuje normalnie. Pozostałe urzędy przyjmują interesantów w normalnych godzinach urzędowania. Bez żadnych zmian pracuje Ośrodek Pomocy Społecznej i większość banków, z wyjątkiem Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku, który pracuje tylko do godz. 14. Nie będzie żadnych zmian godzin otwarcia sklepów na terenie Kraśnika.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!