Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 stycznia 2011 r.
21:44
Edytuj ten wpis

Protestowali przeciwko prywatyzacji służby zdrowia

Autor: Zdjęcie autora (aj)
0 9 A A
Manifestujący w trakcie spotkania porozumieli się wstępnie z prezesem lubelskiego funduszu. (Bartek
Manifestujący w trakcie spotkania porozumieli się wstępnie z prezesem lubelskiego funduszu. (Bartek

Kilkudziesięciu przedstawicieli Wolnych Związków Zawodowych „Sierpień 80” z PZL-Świdnik protestowało przeciwko prywatyzacji służby zdrowia. Najpierw spotkali się przed Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym nr 4 w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Później pikietujący przenieśli się przed siedzibę Narodowego Funduszu Zdrowia przy ul. Szkolnej 16.

– Polskie ośrodki medyczne stopniowo zmierzają do prywatyzacji – mówił Szymon Martys, organizator akcji. – Nie godzimy się też na tak niski kontrakt, jaki na leczenie pacjentów w tym roku otrzymała przychodnia PZL w Świdniku.

Manifestujący w trakcie spotkania porozumieli się też wstępnie z prezesem lubelskiego funduszu. – Zapewnił nas, że sprawę finansowania przychodni przekaże do centrali NFZ, która zadecyduje o jej dalszych losach – dodał Szymon Martys. – Jeśli negocjacje zakończą się fiaskiem, będziemy dalej okupować siedzibę funduszu przy ul. Szkolnej. (AJ)

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ten / 25 stycznia 2011 o 20:12
Zenus... Zietek to chyba ci musial zone bzyknac, jak jestes taki ciety na niego hahaha
Avatar
SZM / 14 stycznia 2011 o 17:50
[quote name='abcd' timestamp='1295021845' post='422794']
Cała prawda o tej partyjce, która wywodzi się z Radia Maryja, a nazywa się też komunistyczną, jest tu, na blogu, w którym opisano historie, ze włos się jeży:

www.zenonmowi.bloog.pl
[/quote]

No widzę, że już wszędzie spamujesz. Szkoda tylko, że nie masz odwagi podpisać się nazwiskiem pod swoimi paszkwilami.
Avatar
abcd / 14 stycznia 2011 o 17:17
Cała prawda o tej partyjce, która wywodzi się z Radia Maryja, a nazywa się też komunistyczną, jest tu, na blogu, w którym opisano historie, ze włos się jeży:

www.zenonmowi.bloog.pl
Avatar
bw / 14 stycznia 2011 o 13:27
[quote name='gość' timestamp='1294986466' post='422472']
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[/quote]
Gościu, nie masz racji. Ale to chyba nie ma dla ciebie znaczenia.
[quote name='gość' timestamp='1294986466' post='422472']
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[/quote]rozwiń
Avatar
man / 14 stycznia 2011 o 13:23
Polecam obejrzeć film Sicko www.youtube.com/watch?v=xOer_5XtnwY tak właśnie wygląda prywatna służba zdrowia.
Jest przeciwko czemu protestować.
Avatar
pixel / 14 stycznia 2011 o 10:44
trzeba być pracownikiem pzl albo mieszkańcem świdnika żeby zrozumiec jak będzie jeżeli nfz nie podpisze kontraktów, nie każdego stać płacić 200 za szczegółowe badania,lub czekać w innej przychodni na mieście 2 miesiące na jakiegoś specjalistę, bo takie kolejki,a w LOT-Medical przy pzl cały czas oczekiwania to max 1tydzień
Avatar
gość / 14 stycznia 2011 o 07:27
[quote name='lolek' timestamp='1294955536' post='422415']
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
[/quote]
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[quote name='lolek' timestamp='1294955536' post='422415']
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
[/quote]
Na razie to tylko przygłupy s... rozwiń
Avatar
myslcie / 14 stycznia 2011 o 00:59
I bardzo dobrze. A jak myślicie dlaczego związkowcy strajkują przeciwko prywatyzacji? Przecież "prywaciarze" tak dobrze zarabiają... Myślicie, że to dla Waszego dobra? Oni strajkują bo dymają nas na kasę ile wlezie! Rozwiązać wszystkie związki zawodowe (wymysł komunistów), zlikwidować składkę zdrowotną i sprywatyzować służbę zdrowia. Zobaczycie, że będzie taniej, będzie nowy sprzęt i wreszcie będzie się dbać o pacjentów bo będzie trzeba o nich konkurować.
Avatar
lolek / 13 stycznia 2011 o 22:52
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
Avatar
ten / 25 stycznia 2011 o 20:12
Zenus... Zietek to chyba ci musial zone bzyknac, jak jestes taki ciety na niego hahaha
Avatar
SZM / 14 stycznia 2011 o 17:50
[quote name='abcd' timestamp='1295021845' post='422794']
Cała prawda o tej partyjce, która wywodzi się z Radia Maryja, a nazywa się też komunistyczną, jest tu, na blogu, w którym opisano historie, ze włos się jeży:

www.zenonmowi.bloog.pl
[/quote]

No widzę, że już wszędzie spamujesz. Szkoda tylko, że nie masz odwagi podpisać się nazwiskiem pod swoimi paszkwilami.
Avatar
abcd / 14 stycznia 2011 o 17:17
Cała prawda o tej partyjce, która wywodzi się z Radia Maryja, a nazywa się też komunistyczną, jest tu, na blogu, w którym opisano historie, ze włos się jeży:

www.zenonmowi.bloog.pl
Avatar
bw / 14 stycznia 2011 o 13:27
[quote name='gość' timestamp='1294986466' post='422472']
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[/quote]
Gościu, nie masz racji. Ale to chyba nie ma dla ciebie znaczenia.
[quote name='gość' timestamp='1294986466' post='422472']
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[/quote]rozwiń
Avatar
man / 14 stycznia 2011 o 13:23
Polecam obejrzeć film Sicko www.youtube.com/watch?v=xOer_5XtnwY tak właśnie wygląda prywatna służba zdrowia.
Jest przeciwko czemu protestować.
Avatar
pixel / 14 stycznia 2011 o 10:44
trzeba być pracownikiem pzl albo mieszkańcem świdnika żeby zrozumiec jak będzie jeżeli nfz nie podpisze kontraktów, nie każdego stać płacić 200 za szczegółowe badania,lub czekać w innej przychodni na mieście 2 miesiące na jakiegoś specjalistę, bo takie kolejki,a w LOT-Medical przy pzl cały czas oczekiwania to max 1tydzień
Avatar
gość / 14 stycznia 2011 o 07:27
[quote name='lolek' timestamp='1294955536' post='422415']
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
[/quote]
Na razie to tylko przygłupy sprzeciwiają się prywatyzacji służby zdrowia. Dlaczego to robią??? Bo to jest modne i można zaistnieć w mediach. Strona rządowa, owszem mówi o racjonalizacji wydatków na służbę zdrowia, ale nikt nie mówi o całkowitej jej prywatyzacji, a nigdy nie mówił o tym pan Komorowski i tutaj "wodzunio" kłamał jak zwykle i do tego jak z nut, więc wyrok sądu zarzucający mu kłamstwo był jak najbardziej uzasadniony.
[quote name='lolek' timestamp='1294955536' post='422415']
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
[/quote]
Na razie to tylko przygłupy s... rozwiń
Avatar
myslcie / 14 stycznia 2011 o 00:59
I bardzo dobrze. A jak myślicie dlaczego związkowcy strajkują przeciwko prywatyzacji? Przecież "prywaciarze" tak dobrze zarabiają... Myślicie, że to dla Waszego dobra? Oni strajkują bo dymają nas na kasę ile wlezie! Rozwiązać wszystkie związki zawodowe (wymysł komunistów), zlikwidować składkę zdrowotną i sprywatyzować służbę zdrowia. Zobaczycie, że będzie taniej, będzie nowy sprzęt i wreszcie będzie się dbać o pacjentów bo będzie trzeba o nich konkurować.
Avatar
lolek / 13 stycznia 2011 o 22:52
proszę Państwa, przypominam hasła z kampanii prezydenckiej. Pół roku po wyborach coraz głośniej o całkowitej prywatyzacji służby zdrowia. Pan Jarosław Kaczyński jasno mówił w Lublinie, że głos na Komorowskiego jest głosem na prywatyzację. Wtedy go wyśmiewano, nawet rozgrzany sędzia wydał rozgrzany wyrok. Dziś proszę o odpowiedź, kto miał faktycznie rację!!!?? Sędzia czy Pan Jarosław Kaczyński?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 5 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 4 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0