Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 listopada 2008 r.
19:03
Edytuj ten wpis

Przed strzałem rozmawiał z kobietą?

0 7 A A

Lublin. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny, który śmiertelnie postrzelił się w centrum handlowym w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Słyszałam tylko huk - opowiada pracownica stoiska znajdującego się obok restauracji Ostoja w centrum handlowym przy ul. Chodźki w Lublinie. Przed południem zastrzelił się tam starszy mężczyzna.

Restauracja jest usytuowana zaraz za wejściem do centrum handlowego. Dalej są sklepy i hipermarket Real. Dziś tuż po godzinie 11 starszy mężczyzna zostawił na parkingu swego peugeota. Wszedł do restauracji. O tej porze było tam kilku klientów. Przy stoliku wyciągnął pistolet i strzelił sobie w głowę (policja informowała wcześniej, że mężczyzna oddał strzał w klatkę piersiową)

- Zginął na miejscu - mówi Jacek Deptuś z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Po chwili na miejscu była policyjna ekipa. Taśma odgrodziła dostęp do miejsca tragedii a część stolików została dodatkowo zasłonięta parawanem. Policyjni eksperci zabezpieczali ślady.

Pracownicy okolicznych stoisk twierdzą, że słyszeli tylko niezbyt głośny huk, a po chwili w restauracji zrobiło się zamieszanie. Bezpośrednich świadków nieszczęścia przesłuchiwała policja. Śledczy nie chcieli ujawnić co ustalili, ani kim był samobójca. Wiadomo tylko, że to 67-letni mężczyzna - prawdopodobnie przedsiębiorca z powiatu lubartowskiego. Policja zabrała z parkingu jego auto na lubartowskich numerach rejestracyjnych.

Desperat prawdopodobnie tuż przed zamachem na życie rozmawiał z kobietą.

- Ustalamy motywy jego kroku - mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Po południu zakład pogrzebowy zabrał ciało. Policjanci zabezpieczali ślady na miejscu tragedii do wieczora. Tysiące sklepowych klientów mijało funkcjonariuszy przy pracy. Niektórzy byli oburzeni, że handel w centrum nie został przerwany nawet na moment.

- Miejsce gdzie doszło do zdarzenia zostało wydzielone i nie było powodu, aby zamykać pozostałą część obiektu - uważa Agnieszka Łukiewicz-Stachera, rzecznik sklepów Real. - Policja nie zgłaszała takiej potrzeby.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Maria Magdalena / 6 listopada 2008 o 01:49
tylko byłe SB-ki noszą ze sobą giwery, bo wiedzą że są "nietykalni". Ciekawe czy ten był zwykłym 67letnim działkowcem, czy raczej "wąsatym" z resortu od Kiszczaka. Policja milczy czyli coś jest na rzeczy...
Avatar
ggauska / 5 listopada 2008 o 23:50
Czy ktos wie jak nazywa sie ten,ktory sie zastrzelil w Lublinie
Avatar
Gość / 5 listopada 2008 o 23:30
chciał to se strzelił, pewnie mądry nie był, eeeeeeetttttaaaaaaaammmmmm, jednego durnia mniej
Avatar
marta / 5 listopada 2008 o 23:01
nie rozumiem tylko jednego...czemu nie postawicie sie w sytuacji rodziny zmarłego czy tak trudno zrozumiec jak oni sie czuja??? 8 miesiac temu w wypadku samochodowym zginął moj brat i bratowa a drugi brat cudem uszedł z życiem wiem jak czułam sie kiedy ludzie wieszali brudy na mojej rodzinie...uszanujecie jego pamięć bez względu na to jak zginął...składam głębokie wyrazy współczucia rodzinnie zmarłego
Avatar
student / 5 listopada 2008 o 21:29
czyżby emerytowany funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa, którego rzuciła jakaś studentka z Lublina?
Avatar
kostucha / 5 listopada 2008 o 20:45
....Niektórzy byli oburzeni, że handel w centrum nie został przerwany nawet na moment....
A co,może mieli ogłosić żałobę narodową? Desperat zastrzelił się przed południem a ciało zabrano w godzinach popołudniowych,to mieli nie handlować przez jakiegoś samobójcę?
Avatar
Stalker / 5 listopada 2008 o 20:03
"Niektórzy byli oburzeni, że handel w centrum nie został przerwany nawet na moment."
Deal is the deal. Liczy się forsa odzyskana ze strat na zakazach handlu w święta katolickie.
Avatar
Maria Magdalena / 6 listopada 2008 o 01:49
tylko byłe SB-ki noszą ze sobą giwery, bo wiedzą że są "nietykalni". Ciekawe czy ten był zwykłym 67letnim działkowcem, czy raczej "wąsatym" z resortu od Kiszczaka. Policja milczy czyli coś jest na rzeczy...
Avatar
ggauska / 5 listopada 2008 o 23:50
Czy ktos wie jak nazywa sie ten,ktory sie zastrzelil w Lublinie
Avatar
Gość / 5 listopada 2008 o 23:30
chciał to se strzelił, pewnie mądry nie był, eeeeeeetttttaaaaaaaammmmmm, jednego durnia mniej
Avatar
marta / 5 listopada 2008 o 23:01
nie rozumiem tylko jednego...czemu nie postawicie sie w sytuacji rodziny zmarłego czy tak trudno zrozumiec jak oni sie czuja??? 8 miesiac temu w wypadku samochodowym zginął moj brat i bratowa a drugi brat cudem uszedł z życiem wiem jak czułam sie kiedy ludzie wieszali brudy na mojej rodzinie...uszanujecie jego pamięć bez względu na to jak zginął...składam głębokie wyrazy współczucia rodzinnie zmarłego
Avatar
student / 5 listopada 2008 o 21:29
czyżby emerytowany funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa, którego rzuciła jakaś studentka z Lublina?
Avatar
kostucha / 5 listopada 2008 o 20:45
....Niektórzy byli oburzeni, że handel w centrum nie został przerwany nawet na moment....
A co,może mieli ogłosić żałobę narodową? Desperat zastrzelił się przed południem a ciało zabrano w godzinach popołudniowych,to mieli nie handlować przez jakiegoś samobójcę?
Avatar
Stalker / 5 listopada 2008 o 20:03
"Niektórzy byli oburzeni, że handel w centrum nie został przerwany nawet na moment."
Deal is the deal. Liczy się forsa odzyskana ze strat na zakazach handlu w święta katolickie.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 0 0

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 2 1

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 18 2

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 120 28

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo) 13 8

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 35 44

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 2

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 13 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 14 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 40 10

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 2

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 44 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!