czwartek, 17 sierpnia 2017 r.

Lublin

Przełóżcie rozkład na polski

Dodano: 27 lutego 2006, 19:01
Autor: (drs)

Władze Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego ponownie przyjrzą się nowym rozkładom jazdy, które nic nie mówią pasażerom.
Chodzi o informację o dodatkowych kursach pojazdów wyruszających rano z zajezdni na trasę i wracających wieczorami na Majdan Tatarski. Od jesieni ubiegłego roku te kursy były niedostępne dla pasażerów.

Ustawa zabroniła przewoźnikom zabierania ludzi z przystanków, na których nie ma rozkładów jazdy.
Teraz MPK postarało się o komplet dokumentów i wywiesza rozkłady na przystankach. Problem w tym, co się na tych rozkładach znalazło. Jak wygląda taka informacja? „W godzinach 4.30 do 6.30 i 18.30 do 23.30 na przystanku zatrzymują się następujące linie dojeżdżające i zjeżdżające do zajezdni”. Pod spodem numery linii. I tyle. Nie ma dokładnych godzin odjazdów. Ani tras, po których poruszają się autobusy. A nie są to ich zwykłe trasy, bo pojazdy wyjeżdżając rano z zajezdni i wracając do niej wieczorem przecinają miasto najkrótszą trasą. W ubiegłą środę rzecznik MPK radził pasażerom, by o trasę pytali kierowcę. I zapewniał, że niemożliwe jest wywieszenie szczegółowych godzin odjazdów z poszczególnych przystanków.
– Zrobiliśmy mały kroczek w dobrą stronę – mówi teraz Grzegorz Jasiński, prezes MPK. – A czy informacja jest kompletna? Poproszę pracowników, by jeszcze raz to przeanalizowali.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!