Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 listopada 2017 r.
9:25

Przeprowadzka ZTM Lublin do nowej siedziby

0 14 A A
ZTM nie zawędruje daleko, bo do mieszczącego się tuż obok budynku spółki Centrum Zana Holding
ZTM nie zawędruje daleko, bo do mieszczącego się tuż obok budynku spółki Centrum Zana Holding (fot. Maciej Kaczanowski)

Przez kilka dni klienci biura Zarządu Transportu Miejskiego muszą się liczyć z niedogodnościami. Trwa przeprowadzka do nowej siedziby.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

ZTM wyprowadza się z budynku przy al. Kraśnickiej 25. Nowa siedziba będzie się mieścić kilkadziesiąt metrów dalej – w biurowcu przy ul. Nałęczowskiej 14.

Przez kilka dni petenci muszą się liczyć z niedogodnościami. Do piątku (10 listopada) Biuro Obsługi Klienta, które miało kilka osobnych pomieszczeń, działa tymczasowo w jednym.

– Utworzyliśmy jedno, tymczasowe okienko w obecnym Punkcie Sprzedaży Biletów. Ich sprzedaż odbywa się normalnie – mówi podinspektor Anna Zalewska.

Możliwe, że od poniedziałku klienci będą obsługiwani w nowej siedzibie. Petenci powinni sprawdzić tą informację na stronach ZTM zanim się wybiorą coś załatwiać.

Przy Nałęczowskiej 14 będą też kasy biletowe oraz pozostałe działy ZTM.

– Na bieżąco będziemy informować o stanie przeprowadzki. Jej całkowite zakończenie planujemy na 15 listopada. W tym czasie prosimy o wyrozumiałość – dodaje Zalewska.

Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 18:06
A kto sprzedał ten teren deweloperowi ? Nie ZTM przypadkiem ? Za to ZTM powinno dostać na własność przynajmniej jedno piętro w którymś z biurowców, który zbudował ten deweloper.
Avatar
Jan / 9 listopada 2017 o 15:16
lepiej wynajmować - przynajmniej nie będa płacić podatku od nieruchomości, bo zapłaci to wynajmujący. Co do kwoty czynszu - nie wypowiadam się, bo nie mam widzy ile, co do lokalizacji - miejsce niech zostanie, mniej zamieszania.
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 13:07
przecież mieszkańców można obsługiwać w POM a biura powinny być w tańszych lokalizacjach, poza centrum
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 12:43
Czy ZTM nie może mieć siedziby na Grygowej? Tylko płaci miliony za wynajem.
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 11:51
Szastanie pieniędzmi publicznymi. Takie biznesy to tylko w mieście inspiracji.
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 10:38
Dlaczego miasto nie jest właścicielem tego piętra, tylko musi płacić rocznie milion złotych czynszu? dlaczego szumne zapowiedzi partnerstwa publiczno - prywatnego nie mogły być zrealizowane w tym przypadku? na tej działce stoją do dziś miejskie budynki - więc inwestor zapłaciłby milion czy 2 mniej ale oddałby miastu małą część nowego budynku. a tak mamy finansowanie z naszej kieszeni milionerów - i właśnie o to chodzi.
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 10:28
Proszę o podanie ile miejsc parkingowych również wynajęto dla pracowników !! Jest to o tyle dziwne że sam ZTM zachęca do przesiadki do mpk, a sami wożą tyłki do pracy samochodami !!
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 10:25
minister prywatyzacji szalej, milion rocznie - On robi milionerów! Sztukmistrz!
Avatar
oreo / 9 listopada 2017 o 10:20
szok napisał:
jedno piętro w nowym biurowcu to bizancjum? co ty w piwnicy mieszkasz?
 Możliwe, do tego jeździ pewnie jakimś starym Polonezem i jak widzi 20-letnią Skodę Octavię to krzyczy "bogacz i złodziej!". Taki typowy cebulak z niego.
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 10:11
No i dobrze. Ta stara siedziba średnio się nadawała do czegokolwiek.
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 18:06
A kto sprzedał ten teren deweloperowi ? Nie ZTM przypadkiem ? Za to ZTM powinno dostać na własność przynajmniej jedno piętro w którymś z biurowców, który zbudował ten deweloper.
Avatar
Jan / 9 listopada 2017 o 15:16
lepiej wynajmować - przynajmniej nie będa płacić podatku od nieruchomości, bo zapłaci to wynajmujący. Co do kwoty czynszu - nie wypowiadam się, bo nie mam widzy ile, co do lokalizacji - miejsce niech zostanie, mniej zamieszania.
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 13:07
przecież mieszkańców można obsługiwać w POM a biura powinny być w tańszych lokalizacjach, poza centrum
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 12:43
Czy ZTM nie może mieć siedziby na Grygowej? Tylko płaci miliony za wynajem.
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 11:51
Szastanie pieniędzmi publicznymi. Takie biznesy to tylko w mieście inspiracji.
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 10:38
Dlaczego miasto nie jest właścicielem tego piętra, tylko musi płacić rocznie milion złotych czynszu? dlaczego szumne zapowiedzi partnerstwa publiczno - prywatnego nie mogły być zrealizowane w tym przypadku? na tej działce stoją do dziś miejskie budynki - więc inwestor zapłaciłby milion czy 2 mniej ale oddałby miastu małą część nowego budynku. a tak mamy finansowanie z naszej kieszeni milionerów - i właśnie o to chodzi.
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 10:28
Proszę o podanie ile miejsc parkingowych również wynajęto dla pracowników !! Jest to o tyle dziwne że sam ZTM zachęca do przesiadki do mpk, a sami wożą tyłki do pracy samochodami !!
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 10:25
minister prywatyzacji szalej, milion rocznie - On robi milionerów! Sztukmistrz!
Avatar
oreo / 9 listopada 2017 o 10:20
szok napisał:
jedno piętro w nowym biurowcu to bizancjum? co ty w piwnicy mieszkasz?
 Możliwe, do tego jeździ pewnie jakimś starym Polonezem i jak widzi 20-letnią Skodę Octavię to krzyczy "bogacz i złodziej!". Taki typowy cebulak z niego.
Avatar
Gość / 9 listopada 2017 o 10:11
No i dobrze. Ta stara siedziba średnio się nadawała do czegokolwiek.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 1

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 4

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 1

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!