Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2012 r.
17:15
Edytuj ten wpis

Przygotowania do Sylwestra na placu Litewskim (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 7 A A
 (Maciej Kaczanowski)
(Maciej Kaczanowski)

Na pl. Litewskim w Lublinie zagrają Budka Suflera, Bracia i Teksasy. W niedzielę montowano scenę, rozstawiono też barierki wyznaczające miejsce zabawy i osłaniające pomniki

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podczas koncertu operator ma utrzymywać na scenie temperaturę ok. plus 18 stopni. To warunek, by artyści zagrali "na żywo”, a nie z playbacku.

Podczas tegorocznej imprezy grać i śpiewać będą tylko lubelskie zespoły. Jako pierwsza, o godz. 22 zaprezentuje się bluesowa grupa Teksasy, a na godz. 22.45 zaplanowany jest koncert zespołu Bracia.

O północy w niebo wystrzelą fajerwerki, prezydent miasta złoży mieszkańcom życzenia, a na scenę wyjdzie gwiazda wieczoru – Budka Suflera. Impreza ma się zakończyć około godz. 2. Budka dostanie za występ 163 tys. zł, pozostałe dwa zespoły 50 tys. zł (łącznie), a całkowity koszt imprezy to 370 tys. zł.

Ze względów bezpieczeństwa cały teren imprezy zostanie ogrodzony. Będą trzy wejścia. Jedno od ul. 3 Maja, drugie koło fontanny, a trzecie od strony pomnika Unii Lubelskiej.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 31 grudnia 2012 o 21:21
Fajnie, że tak strzelają petardami -bynajmniej głupim psiarzom psy mieszkania pozasy*rają Niech psiarze mają wspaniały prezent od swoich pupilków w postaci klocków
Happi Nju Jeer dla wszystkich Lublinian i gości !
Avatar
S Y L W E S T E R / 31 grudnia 2012 o 21:04
--------------------------LUBLINIANIE NICZYM NA MANHATTANIE WITAJĄ NOWY ROK------------------- Już za chwile wieczór, poniedziałek SYLWESTRA, wszystkie drogi Lublinian prowadzą na Pl.Litewski aby POŻEGNAĆ STARY ROK I Z NADZIEJAMI POWITAĆ NOWY 2013 ROK !. CAŁEMU LUBLINOWI ŻYCZYMY WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ I POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU !. JUŻ SZYBKO BIEGNĘ NA PL.lITEWSKI BO JESTEM JUŻ "DECZKO" SPÓŻNIONY . PRZEMIŁEJ ATMOSFERY I SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY ŻYCZY LUBLINIANOM ... SYLWESTER Z LUBLINA I URODZONY W LUBLINIE !. DO ZOBACZENIA ...
--------------------------LUBLINIANIE NICZYM NA MANHATTANIE WITAJĄ NOWY ROK------------------- Już za chwile wieczór, poniedziałek SYLWESTRA, wszystkie drogi Lublinian prowadzą na Pl.Litewski aby POŻEGNAĆ STARY ROK I Z NADZIEJAMI POWITAĆ NOWY 2013 ROK !. CAŁEMU LUBLINOWI ŻYCZYMY WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ I POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU !. JUŻ SZYBKO BIEGNĘ NA PL.lITEWSKI BO JESTEM JUŻ "DECZKO" SPÓŻNIONY . PRZEMIŁEJ ATMOSFERY I SZAMPAŃSKIEJ ... rozwiń
Avatar
Przemysław Leniak / 31 grudnia 2012 o 09:42
[quote name='kirk' timestamp='1356898944' post='714979']
zdjęcie 8 i 10 - nie chodzi mi już o ten koncert ale, PO COŚ TAM WLAZŁ !?!?!?
[/quote]

dziwne pytanie
nas tym polega jego praca żeby tam wleźć i zrobić co jest do zrobienia

a co do tego ze ich nie znacie - cóż jak na woodstocku sie nie bywa to i sie nie zna
ot co
Avatar
kirk / 30 grudnia 2012 o 21:22
zdjęcie 8 i 10 - nie chodzi mi już o ten koncert ale, PO COŚ TAM WLAZŁ !?!?!?
Avatar
Gość / 30 grudnia 2012 o 21:12
Ważne , aby się dobrze bawić.

http://youtu.be/ocp8fHCJE8g
Avatar
Ala / 30 grudnia 2012 o 21:06
nie znam żadnego z tych muzyków na zdjęciach
Avatar
Ala / 30 grudnia 2012 o 21:04
nie znam żadnego z tych muzyków na zdjęciach
Avatar
gość / 31 grudnia 2012 o 21:21
Fajnie, że tak strzelają petardami -bynajmniej głupim psiarzom psy mieszkania pozasy*rają Niech psiarze mają wspaniały prezent od swoich pupilków w postaci klocków
Happi Nju Jeer dla wszystkich Lublinian i gości !
Avatar
S Y L W E S T E R / 31 grudnia 2012 o 21:04
--------------------------LUBLINIANIE NICZYM NA MANHATTANIE WITAJĄ NOWY ROK------------------- Już za chwile wieczór, poniedziałek SYLWESTRA, wszystkie drogi Lublinian prowadzą na Pl.Litewski aby POŻEGNAĆ STARY ROK I Z NADZIEJAMI POWITAĆ NOWY 2013 ROK !. CAŁEMU LUBLINOWI ŻYCZYMY WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ I POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU !. JUŻ SZYBKO BIEGNĘ NA PL.lITEWSKI BO JESTEM JUŻ "DECZKO" SPÓŻNIONY . PRZEMIŁEJ ATMOSFERY I SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY ŻYCZY LUBLINIANOM ... SYLWESTER Z LUBLINA I URODZONY W LUBLINIE !. DO ZOBACZENIA ...
--------------------------LUBLINIANIE NICZYM NA MANHATTANIE WITAJĄ NOWY ROK------------------- Już za chwile wieczór, poniedziałek SYLWESTRA, wszystkie drogi Lublinian prowadzą na Pl.Litewski aby POŻEGNAĆ STARY ROK I Z NADZIEJAMI POWITAĆ NOWY 2013 ROK !. CAŁEMU LUBLINOWI ŻYCZYMY WSPANIAŁEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ I POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU !. JUŻ SZYBKO BIEGNĘ NA PL.lITEWSKI BO JESTEM JUŻ "DECZKO" SPÓŻNIONY . PRZEMIŁEJ ATMOSFERY I SZAMPAŃSKIEJ ... rozwiń
Avatar
Przemysław Leniak / 31 grudnia 2012 o 09:42
[quote name='kirk' timestamp='1356898944' post='714979']
zdjęcie 8 i 10 - nie chodzi mi już o ten koncert ale, PO COŚ TAM WLAZŁ !?!?!?
[/quote]

dziwne pytanie
nas tym polega jego praca żeby tam wleźć i zrobić co jest do zrobienia

a co do tego ze ich nie znacie - cóż jak na woodstocku sie nie bywa to i sie nie zna
ot co
Avatar
kirk / 30 grudnia 2012 o 21:22
zdjęcie 8 i 10 - nie chodzi mi już o ten koncert ale, PO COŚ TAM WLAZŁ !?!?!?
Avatar
Gość / 30 grudnia 2012 o 21:12
Ważne , aby się dobrze bawić.

http://youtu.be/ocp8fHCJE8g
Avatar
Ala / 30 grudnia 2012 o 21:06
nie znam żadnego z tych muzyków na zdjęciach
Avatar
Ala / 30 grudnia 2012 o 21:04
nie znam żadnego z tych muzyków na zdjęciach
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 0

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 3 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 13 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 35 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 13

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 7 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!