poniedziałek, 11 grudnia 2017 r.

Lublin

Przyjdź do ZUS w Lublinie, spytaj o swoje ubezpieczenie

  Edytuj ten wpis
Autor: (mag)

Dziś w lubelskim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rozpoczynają się "Dni Ubezpieczonego" (M
Dziś w lubelskim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rozpoczynają się \"Dni Ubezpieczonego\" (M

Dziś w lubelskim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rozpoczynają się "Dni Ubezpieczonego”. Potrwają do piątku.

– Każdy może do nas przyjść i na miejscu sprawdzić stan składek na swoim koncie, czy też dowiedzieć się, w jaki sposób może się ubezpieczyć, jeśli np. nigdzie nie pracuje lub pracuje na umowę-zlecenie – mówi Małgorzata Korba, rzecznik lubelskiego ZUS.

– W czasie Dni Ubezpieczonego chcemy pokazać, że kontakt z ZUS jest przydatny, a do tego całkiem komfortowy – podkresla Jacek Dziekan, rzecznik prasowy centrali ZUS. – Warto np. sprawdzić, czy pracodawca prawidłowo mnie ubezpieczył, czy odprowadza za mnie składki we właściwej wysokości oraz jaki jest stan mojego konta i subkonta w ZUS.

Pracowników ZUS będą wspierać specjaliści Narodowego Funduszu Zdrowia, Państwowej Inspekcji Pracy, Izby Skarbowej i Miejskiego Urzędu Pracy.

Dziś w sali obsługi ZUS w Lublinie przy ul. Zana 38A eksperci będą czekać na zainteresowanych między godz. 12 a 17. W kolejne dni przedstawicieli poszczególnych instytucji będą dyżurować w ZUS w godz. 9-13. We wtorek na klientów czekać będą eksperci PIP, w środę NFZ, w czwartek lubelskiej Izby Skarbowej, a w piątek MUP w Lublinie.

ZUS uruchomi też dyżur telefoniczny. W godz. 10-13 specjaliści będą dyżurować pod numerem 22 667 13 13. – Natomiast 10 października w Biurze Karier UMCS odbędzie się szkolenie dla studentów i absolwentów. Dowiedzą się, kiedy są ubezpieczeni, jak to sprawdzić i jakie korzyści daje im ubezpieczenie – dodaje Korba.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!