Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 kwietnia 2011 r.
13:26
Edytuj ten wpis

Pseudokibice Motoru Lublin aresztowani przez sąd (zdjęcia)

0 18 A A
Jeden z mężczyzn aresztowanych przez sąd (Policja)
Jeden z mężczyzn aresztowanych przez sąd (Policja)

Trzech kiboli Motoru na trzy miesiące trafiło do aresztu – zadecydował wczoraj lubelski sąd. Podejrzani są o czynną napaść na policjantów na dworcu PKP w Świdniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę kibole Motoru jechali pociągiem do Chełma na mecz Avii Świdnik i Chełmianki Chełm. Skład wjechał na dworzec w Świdniku. Tam byli już fani Avii. Obrzucili kamieniami pociąg i policjantów, którzy oddzielali zwaśnionych kiboli. Potem rozbiegli się po osiedlu.

Policjanci zatrzymali kilkunastu mężczyzn ze Świdnika. Tylko jeden został aresztowany choć wszyscy usłyszeli zarzuty czynnej napaści na policjantów.

Dwa dni po zamieszkach policjanci zatrzymali czterech pseudokibiców Motoru, którzy atakowali funkcjonariuszy na dworcu. Trzech z nich zostało aresztowanych.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
janek / 9 kwietnia 2011 o 23:21
to wypad do Hiszpanii staruszku. jak chodziles na A to sie nie dziwie ze nic nie czaisz pikniku! pozdrowienia do wiezienia ps troche szacunku Motor piszemy z wielkiej litery tumanie
Avatar
Gość / 8 kwietnia 2011 o 22:44
[quote name='RYSIEK Z KLANU' timestamp='1302276317' post='461423']
Kazdego z was co sie tu pruje zapraszam na solówke jestem codziennie w sklepiku Motoru pokażcie swoja odwage przecież każdy z was sie tu pruje że nas zniszczy czekam cioty na was znająć życie zbrraknie wam odwagi prójdupy

boli was to cioty że jesteśmy wielką siłą


POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA
[/quote]
ha,ha, ha,ha,ha,ha- wielka siła ps. analfabeta- raczej
[quote name='RYSIEK Z KLANU' timestamp='1302276317' post='461423']
Kazdego z was co sie tu pruje zapraszam na solówke jestem codziennie w sklepiku Motoru pokażcie swoja odwage przecież każdy z was sie tu pruje że nas zniszczy czekam cioty na was znająć życie zbrraknie wam odwagi prójdupy

boli was to cioty że jesteśmy wielką siłą


POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA
[/quote]
ha,ha, ha,ha,ha,ha- wielka siła ps. analfabeta- raczej rozwiń
Avatar
Lubelak / 8 kwietnia 2011 o 19:19
[quote name='A.C.A.B.' timestamp='1302278909' post='461442']
G ó w n o wiesz a dużo kłapiesz dziobem... Idź na dwór pooddychać sobie świeżym powietrzem, może ci się w główce poprawi i odechce ci się pisać na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Pozdro Motorowcy!
[/quote]
Swoją odpowiedźią nie dałeś żadnych konkretów wiec uwazam to za pustą i mało wartosciowa wypowiedz:)
pięści mają wszyscy i użyc ich każdy potrafi..
a niestety żeby użyc mózgu to już trzeba troszke sie natrudzic
swoją drogą nie obrażaj prawdziwych motorowców bo gdy ja chodziłem na mecze to Ty jeszcze sikałes pod siebie oczywiscie bez urazy
P.S
zobacz sobie np ligę hiszpańską.. i ich kibiców ..
dlaczego wszyscy siedza razem spokojnie bez agresji ? kibicujac?
bo chodzą na MECZ OGLĄDAC..
ale dla niektorych to są wyrazy obce
[quote name='A.C.A.B.' timestamp='1302278909' post='461442']
G ó w n o wiesz a dużo kłapiesz dziobem... Idź na dwór pooddychać sobie świeżym powietrzem, może ci się w główce poprawi i odechce ci się pisać na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Pozdro Motorowcy!
[/quote]
Swoją odpowiedźią nie dałeś żadnych konkretów wiec uwazam to za pustą i mało wartosciowa wypowiedz:)
pięści mają wszyscy i użyc ich każdy potrafi..
a niestety żeby użyc mózgu to już trzeba troszke sie natrud... rozwiń
Avatar
A.C.A.B. / 8 kwietnia 2011 o 18:08
[quote name='Lubelak' timestamp='1302278001' post='461435']
solówke ? poprzez agresje pokazuje się swoją odwagę ?
nie wiedzialem
każdy mądry unika agresji... aczkolwiek w tym przypadku ... jakie wyniki druzyny tacy kibice
Kibic to jest osoba ktora pomaga druzynie.. wspiera ją.. jest z nia..
a Ci co ida na mecz bo "KTOS" tam przyjechal i bedzie "dym" to nie da sie nazwac Kibicem tylko AntyKibicem swojej druzyny... w ten sposob rujnuje się dobre zdanie druzyny ze swojego miasta.
chcecie sie bic zapiszcie sie na K1, MMA etc. z tym ze wy tak nie umiecie i to jest problem..
pozdrowienia dla tych prawdziwych dla ktorych liczy się sport .
[/quote]
G ó w n o wiesz a dużo kłapiesz dziobem... Idź na dwór pooddychać sobie świeżym powietrzem, może ci się w główce poprawi i odechce ci się pisać na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Pozdro Motorowcy!
[quote name='Lubelak' timestamp='1302278001' post='461435']
solówke ? poprzez agresje pokazuje się swoją odwagę ?
nie wiedzialem
każdy mądry unika agresji... aczkolwiek w tym przypadku ... jakie wyniki druzyny tacy kibice
Kibic to jest osoba ktora pomaga druzynie.. wspiera ją.. jest z nia..
a Ci co ida na mecz bo "KTOS" tam przyjechal i bedzie "dym" to nie da sie nazwac Kibicem tylko AntyKibicem swojej druzyny... w ten sposob rujnuje się dobre zdanie druzyny ze s... rozwiń
Avatar
Lubelak / 8 kwietnia 2011 o 17:53
solówke ? poprzez agresje pokazuje się swoją odwagę ?
nie wiedzialem
każdy mądry unika agresji... aczkolwiek w tym przypadku ... jakie wyniki druzyny tacy kibice
Kibic to jest osoba ktora pomaga druzynie.. wspiera ją.. jest z nia..
a Ci co ida na mecz bo "KTOS" tam przyjechal i bedzie "dym" to nie da sie nazwac Kibicem tylko AntyKibicem swojej druzyny... w ten sposob rujnuje się dobre zdanie druzyny ze swojego miasta.
chcecie sie bic zapiszcie sie na K1, MMA etc. z tym ze wy tak nie umiecie i to jest problem..
pozdrowienia dla tych prawdziwych dla ktorych liczy się sport .
solówke ? poprzez agresje pokazuje się swoją odwagę ?
nie wiedzialem
każdy mądry unika agresji... aczkolwiek w tym przypadku ... jakie wyniki druzyny tacy kibice
Kibic to jest osoba ktora pomaga druzynie.. wspiera ją.. jest z nia..
a Ci co ida na mecz bo "KTOS" tam przyjechal i bedzie "dym" to nie da sie nazwac Kibicem tylko AntyKibicem swojej druzyny... w ten sposob rujnuje się dobre zdanie druzyny ze swojego miasta.
chcecie sie bic zapiszcie sie na K1, MMA etc. z tym ze wy tak nie u... rozwiń
Avatar
Machnacki / 8 kwietnia 2011 o 17:42
Chłopaki trzymajcie się!!!A.C.A.B.
Avatar
RYSIEK Z KLANU / 8 kwietnia 2011 o 17:25
Kazdego z was co sie tu pruje zapraszam na solówke jestem codziennie w sklepiku Motoru pokażcie swoja odwage przecież każdy z was sie tu pruje że nas zniszczy czekam cioty na was znająć życie zbrraknie wam odwagi prójdupy

boli was to cioty że jesteśmy wielką siłą


POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA
Avatar
seboLL / 8 kwietnia 2011 o 16:52
A.C.A.B.!!!!Pozdro chłopaki!!
Avatar
NIEZATAPIALNI / 8 kwietnia 2011 o 16:45
CHŁOPAKI TRZYMAJCIE SIĘ !!!
Avatar
bronxxx / 8 kwietnia 2011 o 16:36
[font="Arial Black"][size="7"][/size][/font]TRZYMAJCIE SIE CHLOPAKI ! A.C.A.B.
Avatar
janek / 9 kwietnia 2011 o 23:21
to wypad do Hiszpanii staruszku. jak chodziles na A to sie nie dziwie ze nic nie czaisz pikniku! pozdrowienia do wiezienia ps troche szacunku Motor piszemy z wielkiej litery tumanie
Avatar
Gość / 8 kwietnia 2011 o 22:44
[quote name='RYSIEK Z KLANU' timestamp='1302276317' post='461423']
Kazdego z was co sie tu pruje zapraszam na solówke jestem codziennie w sklepiku Motoru pokażcie swoja odwage przecież każdy z was sie tu pruje że nas zniszczy czekam cioty na was znająć życie zbrraknie wam odwagi prójdupy

boli was to cioty że jesteśmy wielką siłą


POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA
[/quote]
ha,ha, ha,ha,ha,ha- wielka siła ps. analfabeta- raczej
[quote name='RYSIEK Z KLANU' timestamp='1302276317' post='461423']
Kazdego z was co sie tu pruje zapraszam na solówke jestem codziennie w sklepiku Motoru pokażcie swoja odwage przecież każdy z was sie tu pruje że nas zniszczy czekam cioty na was znająć życie zbrraknie wam odwagi prójdupy

boli was to cioty że jesteśmy wielką siłą


POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA
[/quote]
ha,ha, ha,ha,ha,ha- wielka siła ps. analfabeta- raczej rozwiń
Avatar
Lubelak / 8 kwietnia 2011 o 19:19
[quote name='A.C.A.B.' timestamp='1302278909' post='461442']
G ó w n o wiesz a dużo kłapiesz dziobem... Idź na dwór pooddychać sobie świeżym powietrzem, może ci się w główce poprawi i odechce ci się pisać na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Pozdro Motorowcy!
[/quote]
Swoją odpowiedźią nie dałeś żadnych konkretów wiec uwazam to za pustą i mało wartosciowa wypowiedz:)
pięści mają wszyscy i użyc ich każdy potrafi..
a niestety żeby użyc mózgu to już trzeba troszke sie natrudzic
swoją drogą nie obrażaj prawdziwych motorowców bo gdy ja chodziłem na mecze to Ty jeszcze sikałes pod siebie oczywiscie bez urazy
P.S
zobacz sobie np ligę hiszpańską.. i ich kibiców ..
dlaczego wszyscy siedza razem spokojnie bez agresji ? kibicujac?
bo chodzą na MECZ OGLĄDAC..
ale dla niektorych to są wyrazy obce
[quote name='A.C.A.B.' timestamp='1302278909' post='461442']
G ó w n o wiesz a dużo kłapiesz dziobem... Idź na dwór pooddychać sobie świeżym powietrzem, może ci się w główce poprawi i odechce ci się pisać na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Pozdro Motorowcy!
[/quote]
Swoją odpowiedźią nie dałeś żadnych konkretów wiec uwazam to za pustą i mało wartosciowa wypowiedz:)
pięści mają wszyscy i użyc ich każdy potrafi..
a niestety żeby użyc mózgu to już trzeba troszke sie natrud... rozwiń
Avatar
A.C.A.B. / 8 kwietnia 2011 o 18:08
[quote name='Lubelak' timestamp='1302278001' post='461435']
solówke ? poprzez agresje pokazuje się swoją odwagę ?
nie wiedzialem
każdy mądry unika agresji... aczkolwiek w tym przypadku ... jakie wyniki druzyny tacy kibice
Kibic to jest osoba ktora pomaga druzynie.. wspiera ją.. jest z nia..
a Ci co ida na mecz bo "KTOS" tam przyjechal i bedzie "dym" to nie da sie nazwac Kibicem tylko AntyKibicem swojej druzyny... w ten sposob rujnuje się dobre zdanie druzyny ze swojego miasta.
chcecie sie bic zapiszcie sie na K1, MMA etc. z tym ze wy tak nie umiecie i to jest problem..
pozdrowienia dla tych prawdziwych dla ktorych liczy się sport .
[/quote]
G ó w n o wiesz a dużo kłapiesz dziobem... Idź na dwór pooddychać sobie świeżym powietrzem, może ci się w główce poprawi i odechce ci się pisać na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Pozdro Motorowcy!
[quote name='Lubelak' timestamp='1302278001' post='461435']
solówke ? poprzez agresje pokazuje się swoją odwagę ?
nie wiedzialem
każdy mądry unika agresji... aczkolwiek w tym przypadku ... jakie wyniki druzyny tacy kibice
Kibic to jest osoba ktora pomaga druzynie.. wspiera ją.. jest z nia..
a Ci co ida na mecz bo "KTOS" tam przyjechal i bedzie "dym" to nie da sie nazwac Kibicem tylko AntyKibicem swojej druzyny... w ten sposob rujnuje się dobre zdanie druzyny ze s... rozwiń
Avatar
Lubelak / 8 kwietnia 2011 o 17:53
solówke ? poprzez agresje pokazuje się swoją odwagę ?
nie wiedzialem
każdy mądry unika agresji... aczkolwiek w tym przypadku ... jakie wyniki druzyny tacy kibice
Kibic to jest osoba ktora pomaga druzynie.. wspiera ją.. jest z nia..
a Ci co ida na mecz bo "KTOS" tam przyjechal i bedzie "dym" to nie da sie nazwac Kibicem tylko AntyKibicem swojej druzyny... w ten sposob rujnuje się dobre zdanie druzyny ze swojego miasta.
chcecie sie bic zapiszcie sie na K1, MMA etc. z tym ze wy tak nie umiecie i to jest problem..
pozdrowienia dla tych prawdziwych dla ktorych liczy się sport .
solówke ? poprzez agresje pokazuje się swoją odwagę ?
nie wiedzialem
każdy mądry unika agresji... aczkolwiek w tym przypadku ... jakie wyniki druzyny tacy kibice
Kibic to jest osoba ktora pomaga druzynie.. wspiera ją.. jest z nia..
a Ci co ida na mecz bo "KTOS" tam przyjechal i bedzie "dym" to nie da sie nazwac Kibicem tylko AntyKibicem swojej druzyny... w ten sposob rujnuje się dobre zdanie druzyny ze swojego miasta.
chcecie sie bic zapiszcie sie na K1, MMA etc. z tym ze wy tak nie u... rozwiń
Avatar
Machnacki / 8 kwietnia 2011 o 17:42
Chłopaki trzymajcie się!!!A.C.A.B.
Avatar
RYSIEK Z KLANU / 8 kwietnia 2011 o 17:25
Kazdego z was co sie tu pruje zapraszam na solówke jestem codziennie w sklepiku Motoru pokażcie swoja odwage przecież każdy z was sie tu pruje że nas zniszczy czekam cioty na was znająć życie zbrraknie wam odwagi prójdupy

boli was to cioty że jesteśmy wielką siłą


POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA
Avatar
seboLL / 8 kwietnia 2011 o 16:52
A.C.A.B.!!!!Pozdro chłopaki!!
Avatar
NIEZATAPIALNI / 8 kwietnia 2011 o 16:45
CHŁOPAKI TRZYMAJCIE SIĘ !!!
Avatar
bronxxx / 8 kwietnia 2011 o 16:36
[font="Arial Black"][size="7"][/size][/font]TRZYMAJCIE SIE CHLOPAKI ! A.C.A.B.