Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 maja 2009 r.
20:15
Edytuj ten wpis

Pseudokibice Motoru zatrzymali pociąg na "ustawkę" (wideo)

0 58 A A

Kilkudziesięciu pseudokibiców Motoru Lublin i Lecha Poznań spotkało się na "ustawce" w okolicach Koła niedaleko Poznania. Kibole zatrzymali pociąg i zaczęli się brutalnie bić.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O sprawie poinformowała Gazeta Wyborcza Lublin. Mężczyźni jechali pociągiem ze Szczecina z meczu Motoru z Flotą Świnoujście, który odbył się w sobotę. Nad ranem w niedzielę, tuż za Poznaniem w okolicach Koła około godz. 4.40, jeden z pasażerów pociągnął za hamulec bezpieczeństwa zatrzymując cały skład.

Wysiadła grupka kilkudziesięciu osób, na którą czekali już pseudokibice Lecha. Walka trwała kilka minut. Po niej kibole wsiedli do pociągu, a reszta rozeszła się.

Po kilkudziesięciu minutach pociąg odjechał. Policja nie potwierdziła informacji o "ustawce". Natomiast dowiedzieć się o niej można z jednej ze stron poświęconych "lidze" pseudokibiców.

- Na chwilę obecną nie mamy żadnej wiedzy o bijatyce, ale sprawdzimy ten sygnał - poinformował Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji.



(łm, kk)

Komentarze 58

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
arek9 / 22 kwietnia 2010 o 21:34
gelo napisał:
KOZAK Z CIEBIE WIDZĘ

TY NIEBĄĆ TAKI KOZAK JAK NIEWIESZ TO NIEPISZ
Avatar
arek9 / 22 kwietnia 2010 o 21:29
Gość napisał:
Redaktor nie musiał się nawet zastanawiać, przecież taka dzicz to tylko z Motoru.

nieprawda są gorsi naprzykład kibole legi warszawa
Avatar
nie lubie motoru / 3 czerwca 2009 o 20:08
szcerze mowiac nie lubie motoru. nigdy mnie ten klub nie interesowal, nie krecil.
Ale ludzie, co wam do tego jak oni spedzaja swoj wolny czas po meczu? chca sie bic niech sie bija. To ich sprawa. A lepiej jest zeby sie spotkali na takiej ustawce w szczerym polu niz mieliby sie na stadionie napier***ac.
Kibice tez sa rozni. sorry ale jakos watpie w to, ze caly margines kibicuje motorowi. Czesc z nich lazi w szaliku bo taki ma i moze sobie pokozaczyc jak sa w 5, a na meczu w zyciu nie byli. Takze jak ktos ukradnie komus torebke to nie oznacza to od razu, ze jest kibicem motoru.
a tak swoja droga gdziez to wrzucac od razu do internetu taki filmik? po co? tak by bylo cicho i tyllko zainteresowani by wiedzieli co sie dzialo.

a tak z ciekawosci: Wy na tych ustawkach bijecie sie tylko na gole piesci czy i z narzedziami? a i jakim sposobem podliczacie kto wygral? liczycie ilu na nogach stoi czy jak?
szcerze mowiac nie lubie motoru. nigdy mnie ten klub nie interesowal, nie krecil.
Ale ludzie, co wam do tego jak oni spedzaja swoj wolny czas po meczu? chca sie bic niech sie bija. To ich sprawa. A lepiej jest zeby sie spotkali na takiej ustawce w szczerym polu niz mieliby sie na stadionie napier***ac.
Kibice tez sa rozni. sorry ale jakos watpie w to, ze caly margines kibicuje motorowi. Czesc z nich lazi w szaliku bo taki ma i moze sobie pokozaczyc jak sa w 5, a na meczu w zyciu nie byli. Takze jak ktos ukradnie komus torebke to... rozwiń
Avatar
Gość / 3 czerwca 2009 o 19:10
powiem tyle:
lech poleciał w ch... bo wyskoczył z łksem jak by motor wiedział to teŻ by wziął swoje zgody
przewaga lech&łks o ponad 25 osób
motor nie przegrywa awantur u siebie z filmików nie widać tego ale widac na stadionie
Avatar
WGW TYLKO GÓRNIK / 2 czerwca 2009 o 20:58
Znów "WIELKI MOTOR" okazał się wielim frajerem.
Avatar
LBN / 29 maja 2009 o 09:26
Ja jestem z Lublina ... chodze na mecze , czasem pojade na wyjazd aale nie zawsze...czuje sie kibicem i szczeze mówiac ..paru z was tutaj naprawde nie wie co mówi ... Motorowcy podjeli walke... kibicuja ..jezdza na mecze ...robia super oprawe ..chociasz czasem brak funduszy ale i tak jest super i to sie liczy Szacunek Dla Nich taka prawda .... apropo tego ze oni tacy zli i wogule ludziee byłem w Turcji w tamtym roku iii tam kibicie potrafia palic innych kibiców ..strzelac do siebie i wogule duzo inych rzeczy i jakos zabardzo nikt im za to nie robi problemów bo robia to miedzy soba aa nie oo tak oo kto sobie przejdzie taka prawda
Ja jestem z Lublina ... chodze na mecze , czasem pojade na wyjazd aale nie zawsze...czuje sie kibicem i szczeze mówiac ..paru z was tutaj naprawde nie wie co mówi ... Motorowcy podjeli walke... kibicuja ..jezdza na mecze ...robia super oprawe ..chociasz czasem brak funduszy ale i tak jest super i to sie liczy Szacunek Dla Nich taka prawda .... apropo tego ze oni tacy zli i wogule ludziee byłem w Turcji w tamtym roku iii tam kibicie potrafia palic innych kibiców ..strzelac do siebie i wogule duzo inych rzeczy i jakos zabardzo nikt im za to ... rozwiń
Avatar
vb / 27 maja 2009 o 16:23
ŁKS to jedna z najbardziej znienawidzonych ekip przez Lecha, więc nie udawaj kumatego
Ustawka na korzyść Lecha.
Avatar
Patrzący w przyszłość / 27 maja 2009 o 12:20
Szkoda czasu na rozważania. W sobotę ostatni mecz ...w drugiej lidze nazywanej szumnie pierwszą! W rundzie jesiennej znów derby ...z rezerwami Górnika Łęczna i wyjazdy na Biłgoraja i Radzynia!
Avatar
zen / 26 maja 2009 o 17:03
kibic napisał:
1. Jakie są dowody, że to kibice Motoru ?? Gdzie mają barwy ?? Wszyscy są bez koszulek.[/quote]
przeciez widac jak pajace w zołto-niebieskich kominiarkach uciekaja pod koniec filmiku
[quote name='kibic' post='133634' date='26.05.2009, 15:13:10']2. Nawet jeśli się lali to chyba lepiej, że w szczerym polu ??

nie, nie lepiej....najlepiej byłoby jakby w ogole sie nie lali....bo potem ta sama hołota przenosi taki rodzaj zachowania na ulice, bo nabrali juz pewnosci siebie w takich walkach


chcialbym sie doczekac dnia kiedy rozwiaza ten chuliganski klub [motor] i bedzie spokoj

nie, nie lepiej....najlepiej byłoby jakby w ogole sie nie lali....bo potem ta sama hołota przenosi taki rodzaj zachowania na ulice, bo nabrali juz pewnosci siebie w takich walkach


chcialbym sie doczekac dnia kiedy rozwiaza ten chuliganski klub [motor] i bedzie spokoj rozwiń
Avatar
MotorLublin / 26 maja 2009 o 16:50
Wezcie się ogarnijcie... Motoru 67 sztuk Lecha i Łks'u Około 120.. Ten wie kto był... A wy społeczniaki zamknijcie mordy bo nie wiecie co to jest ustawka :] Motor podją rękawice z dwiema najlepszymi ekipami w Polsce chociasz było mniej Motorowców dawali rade ;] Ale wy nadal będziecie bredzić swoje i to będzie kręciło się w kółko.. racja są drechy i inne podający się za niby super ultra kiboli a nigdy na meczu nie byli A w BMH są pradziwi kibole którzy potrafią sztuki walki itd.. to jest dla nich sens życia ;] Pozdrawiam.
Wezcie się ogarnijcie... Motoru 67 sztuk Lecha i Łks'u Około 120.. Ten wie kto był... A wy społeczniaki zamknijcie mordy bo nie wiecie co to jest ustawka :] Motor podją rękawice z dwiema najlepszymi ekipami w Polsce chociasz było mniej Motorowców dawali rade ;] Ale wy nadal będziecie bredzić swoje i to będzie kręciło się w kółko.. racja są drechy i inne podający się za niby super ultra kiboli a nigdy na meczu nie byli A w BMH są pradziwi kibole którzy potrafią sztuki walki itd.. to jest dla nich sens życia ;] Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
arek9 / 22 kwietnia 2010 o 21:34
gelo napisał:
KOZAK Z CIEBIE WIDZĘ

TY NIEBĄĆ TAKI KOZAK JAK NIEWIESZ TO NIEPISZ
Avatar
arek9 / 22 kwietnia 2010 o 21:29
Gość napisał:
Redaktor nie musiał się nawet zastanawiać, przecież taka dzicz to tylko z Motoru.

nieprawda są gorsi naprzykład kibole legi warszawa
Avatar
nie lubie motoru / 3 czerwca 2009 o 20:08
szcerze mowiac nie lubie motoru. nigdy mnie ten klub nie interesowal, nie krecil.
Ale ludzie, co wam do tego jak oni spedzaja swoj wolny czas po meczu? chca sie bic niech sie bija. To ich sprawa. A lepiej jest zeby sie spotkali na takiej ustawce w szczerym polu niz mieliby sie na stadionie napier***ac.
Kibice tez sa rozni. sorry ale jakos watpie w to, ze caly margines kibicuje motorowi. Czesc z nich lazi w szaliku bo taki ma i moze sobie pokozaczyc jak sa w 5, a na meczu w zyciu nie byli. Takze jak ktos ukradnie komus torebke to nie oznacza to od razu, ze jest kibicem motoru.
a tak swoja droga gdziez to wrzucac od razu do internetu taki filmik? po co? tak by bylo cicho i tyllko zainteresowani by wiedzieli co sie dzialo.

a tak z ciekawosci: Wy na tych ustawkach bijecie sie tylko na gole piesci czy i z narzedziami? a i jakim sposobem podliczacie kto wygral? liczycie ilu na nogach stoi czy jak?
szcerze mowiac nie lubie motoru. nigdy mnie ten klub nie interesowal, nie krecil.
Ale ludzie, co wam do tego jak oni spedzaja swoj wolny czas po meczu? chca sie bic niech sie bija. To ich sprawa. A lepiej jest zeby sie spotkali na takiej ustawce w szczerym polu niz mieliby sie na stadionie napier***ac.
Kibice tez sa rozni. sorry ale jakos watpie w to, ze caly margines kibicuje motorowi. Czesc z nich lazi w szaliku bo taki ma i moze sobie pokozaczyc jak sa w 5, a na meczu w zyciu nie byli. Takze jak ktos ukradnie komus torebke to... rozwiń
Avatar
Gość / 3 czerwca 2009 o 19:10
powiem tyle:
lech poleciał w ch... bo wyskoczył z łksem jak by motor wiedział to teŻ by wziął swoje zgody
przewaga lech&łks o ponad 25 osób
motor nie przegrywa awantur u siebie z filmików nie widać tego ale widac na stadionie
Avatar
WGW TYLKO GÓRNIK / 2 czerwca 2009 o 20:58
Znów "WIELKI MOTOR" okazał się wielim frajerem.
Avatar
LBN / 29 maja 2009 o 09:26
Ja jestem z Lublina ... chodze na mecze , czasem pojade na wyjazd aale nie zawsze...czuje sie kibicem i szczeze mówiac ..paru z was tutaj naprawde nie wie co mówi ... Motorowcy podjeli walke... kibicuja ..jezdza na mecze ...robia super oprawe ..chociasz czasem brak funduszy ale i tak jest super i to sie liczy Szacunek Dla Nich taka prawda .... apropo tego ze oni tacy zli i wogule ludziee byłem w Turcji w tamtym roku iii tam kibicie potrafia palic innych kibiców ..strzelac do siebie i wogule duzo inych rzeczy i jakos zabardzo nikt im za to nie robi problemów bo robia to miedzy soba aa nie oo tak oo kto sobie przejdzie taka prawda
Ja jestem z Lublina ... chodze na mecze , czasem pojade na wyjazd aale nie zawsze...czuje sie kibicem i szczeze mówiac ..paru z was tutaj naprawde nie wie co mówi ... Motorowcy podjeli walke... kibicuja ..jezdza na mecze ...robia super oprawe ..chociasz czasem brak funduszy ale i tak jest super i to sie liczy Szacunek Dla Nich taka prawda .... apropo tego ze oni tacy zli i wogule ludziee byłem w Turcji w tamtym roku iii tam kibicie potrafia palic innych kibiców ..strzelac do siebie i wogule duzo inych rzeczy i jakos zabardzo nikt im za to ... rozwiń
Avatar
vb / 27 maja 2009 o 16:23
ŁKS to jedna z najbardziej znienawidzonych ekip przez Lecha, więc nie udawaj kumatego
Ustawka na korzyść Lecha.
Avatar
Patrzący w przyszłość / 27 maja 2009 o 12:20
Szkoda czasu na rozważania. W sobotę ostatni mecz ...w drugiej lidze nazywanej szumnie pierwszą! W rundzie jesiennej znów derby ...z rezerwami Górnika Łęczna i wyjazdy na Biłgoraja i Radzynia!
Avatar
zen / 26 maja 2009 o 17:03
kibic napisał:
1. Jakie są dowody, że to kibice Motoru ?? Gdzie mają barwy ?? Wszyscy są bez koszulek.[/quote]
przeciez widac jak pajace w zołto-niebieskich kominiarkach uciekaja pod koniec filmiku
[quote name='kibic' post='133634' date='26.05.2009, 15:13:10']2. Nawet jeśli się lali to chyba lepiej, że w szczerym polu ??

nie, nie lepiej....najlepiej byłoby jakby w ogole sie nie lali....bo potem ta sama hołota przenosi taki rodzaj zachowania na ulice, bo nabrali juz pewnosci siebie w takich walkach


chcialbym sie doczekac dnia kiedy rozwiaza ten chuliganski klub [motor] i bedzie spokoj

nie, nie lepiej....najlepiej byłoby jakby w ogole sie nie lali....bo potem ta sama hołota przenosi taki rodzaj zachowania na ulice, bo nabrali juz pewnosci siebie w takich walkach


chcialbym sie doczekac dnia kiedy rozwiaza ten chuliganski klub [motor] i bedzie spokoj rozwiń
Avatar
MotorLublin / 26 maja 2009 o 16:50
Wezcie się ogarnijcie... Motoru 67 sztuk Lecha i Łks'u Około 120.. Ten wie kto był... A wy społeczniaki zamknijcie mordy bo nie wiecie co to jest ustawka :] Motor podją rękawice z dwiema najlepszymi ekipami w Polsce chociasz było mniej Motorowców dawali rade ;] Ale wy nadal będziecie bredzić swoje i to będzie kręciło się w kółko.. racja są drechy i inne podający się za niby super ultra kiboli a nigdy na meczu nie byli A w BMH są pradziwi kibole którzy potrafią sztuki walki itd.. to jest dla nich sens życia ;] Pozdrawiam.
Wezcie się ogarnijcie... Motoru 67 sztuk Lecha i Łks'u Około 120.. Ten wie kto był... A wy społeczniaki zamknijcie mordy bo nie wiecie co to jest ustawka :] Motor podją rękawice z dwiema najlepszymi ekipami w Polsce chociasz było mniej Motorowców dawali rade ;] Ale wy nadal będziecie bredzić swoje i to będzie kręciło się w kółko.. racja są drechy i inne podający się za niby super ultra kiboli a nigdy na meczu nie byli A w BMH są pradziwi kibole którzy potrafią sztuki walki itd.. to jest dla nich sens życia ;] Pozdrawiam. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 58

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 8

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 69 34

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 317 21

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 193 43

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 16

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!