Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 grudnia 2012 r.
16:25
Edytuj ten wpis

Radni nie odwołali wicemarszałka Sosnowskiego

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 9 A A
Sławomir Sosnowski (archiwum DW/Maciej Kaczanowski)
Sławomir Sosnowski (archiwum DW/Maciej Kaczanowski)

Wbrew zapowiedziom, radni nie zajęli się odwołaniem wicemarszałka Sławomira Sosnowskiego. Na wniosek komisji rewizyjnej punkt dotyczący tej sprawy zdjęto z porządku obrad. Radni wyjaśniali, że mają za mało informacji o całej sprawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Dokumenty otrzymaliśmy bardzo późno. Czekamy również na pełną informację od wojewody i CBA – wyjaśnia Artur Soboń, przewodniczący Komisji Rewizyjnej. – Co się odwlecze, to nie uciecze. Jeśli w przyszłoście radni nie podejmą żadnej decyzji, to może to zrobić wojewoda.

Wicemarszałek miał stracić stanowisko, bo CBA dopatrzyło się, że od 29 października 2004 r. jest członkiem Rady Nadzorczej Samorządowego Funduszu Pożyczkowego Powiatu Radzyńskiego "Karbona".

Łączenia takiej funkcji z pracą wicemarszałka zabrania tzw. ustawa antykorupcyjna. Sosnowski wyjaśniał, że Fundusz nigdy nie rozpoczął działalności. Został postawiony w stan likwidacji wiele lat temu, chociaż formalności w KRS trwają do dzisiaj.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JaNeK / 29 grudnia 2012 o 09:10
dalej głosujcie na PSL to będzie więcej tego typu przypadków...
Avatar
lech / 29 grudnia 2012 o 07:05
nie dziwmy sie to tylko
















































nie dziwmy sie to tylko PSL






























nie dziwmy sie to tylko PSL
nie dziwmy sie to tylko
















































nie dziwmy sie to tylko PSL





















... rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2012 o 21:49
[size=5]Wieśniak wieśniaka nie oderwie od koryta, a tzw. radni to kupa kmiotów z których każdy ma jakieś układy i swojego nie ruszą bo ten może później ich ruszyć. A czekanie na CBA to jest zwykła wymówka jakiegoś buraka. Przecież w ciągu 8 lat Sosnowski mógł już dawno zrezygnować tylko po co jak każde korytko jest pełne.[/size]
Avatar
S Y L W E S T E R / 28 grudnia 2012 o 21:19
---------------------------------------TYLKO SPOKÓJ MOŻE NAS URATOWAĆ--------------------------------------- Gorączka w Narodzie wielka ale rzeczywiście Radni muszą mieć przekonywujące dowody winy aby podej mować tak drastyczne decyzje . Jeżeli CBA potwierdzi dokonanie przestępstwa, wtedy taczka wysła na gazetami "Kurier Nielubelski" i ADIJOS marszałku Sosnowski . A narazie pozwólcie Lublinianie na dokończenie dochodzenia . Aż się prosi druga "taczka", bo przecież "ktoś" ten układ tolerował (?).
Avatar
Baltazar / 28 grudnia 2012 o 19:21
W PSL - owskiej rodzinie kłopotów cd.

Były SB-ek, "trawka" i haki na przeciwników

http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,13087035,Byly_SB_ek___trawka__i_haki_na_przeciwnikow__REPORTAZ_.html
Avatar
Gość / 28 grudnia 2012 o 18:43
[quote name='Monia' timestamp='1356712133' post='714123']
Ręka rękę myje, czego można spodziewać się po PSL, chociaż myślałam, że Pan Hetman coś zmieni, ale widzę, że niczym się nie różni, zawiodłam się na całej linii.
[/quote]
Ręka ręke myje bo obie brudne.
Avatar
em. / 28 grudnia 2012 o 17:45
Nie skrzywdzimy człowieka. Swój chłop
Radni
Avatar
Monia / 28 grudnia 2012 o 17:28
Ręka rękę myje, czego można spodziewać się po PSL, chociaż myślałam, że Pan Hetman coś zmieni, ale widzę, że niczym się nie różni, zawiodłam się na całej linii.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2012 o 17:10
Kolejna kompromitacja całego zarządu a dno hetmana !!!!!!! Po co szukał następcę ? I co zesrał sie w portki gnojek !!!!
Avatar
JaNeK / 29 grudnia 2012 o 09:10
dalej głosujcie na PSL to będzie więcej tego typu przypadków...
Avatar
lech / 29 grudnia 2012 o 07:05
nie dziwmy sie to tylko
















































nie dziwmy sie to tylko PSL






























nie dziwmy sie to tylko PSL
nie dziwmy sie to tylko
















































nie dziwmy sie to tylko PSL





















... rozwiń
Avatar
Gość / 28 grudnia 2012 o 21:49
[size=5]Wieśniak wieśniaka nie oderwie od koryta, a tzw. radni to kupa kmiotów z których każdy ma jakieś układy i swojego nie ruszą bo ten może później ich ruszyć. A czekanie na CBA to jest zwykła wymówka jakiegoś buraka. Przecież w ciągu 8 lat Sosnowski mógł już dawno zrezygnować tylko po co jak każde korytko jest pełne.[/size]
Avatar
S Y L W E S T E R / 28 grudnia 2012 o 21:19
---------------------------------------TYLKO SPOKÓJ MOŻE NAS URATOWAĆ--------------------------------------- Gorączka w Narodzie wielka ale rzeczywiście Radni muszą mieć przekonywujące dowody winy aby podej mować tak drastyczne decyzje . Jeżeli CBA potwierdzi dokonanie przestępstwa, wtedy taczka wysła na gazetami "Kurier Nielubelski" i ADIJOS marszałku Sosnowski . A narazie pozwólcie Lublinianie na dokończenie dochodzenia . Aż się prosi druga "taczka", bo przecież "ktoś" ten układ tolerował (?).
Avatar
Baltazar / 28 grudnia 2012 o 19:21
W PSL - owskiej rodzinie kłopotów cd.

Były SB-ek, "trawka" i haki na przeciwników

http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,13087035,Byly_SB_ek___trawka__i_haki_na_przeciwnikow__REPORTAZ_.html
Avatar
Gość / 28 grudnia 2012 o 18:43
[quote name='Monia' timestamp='1356712133' post='714123']
Ręka rękę myje, czego można spodziewać się po PSL, chociaż myślałam, że Pan Hetman coś zmieni, ale widzę, że niczym się nie różni, zawiodłam się na całej linii.
[/quote]
Ręka ręke myje bo obie brudne.
Avatar
em. / 28 grudnia 2012 o 17:45
Nie skrzywdzimy człowieka. Swój chłop
Radni
Avatar
Monia / 28 grudnia 2012 o 17:28
Ręka rękę myje, czego można spodziewać się po PSL, chociaż myślałam, że Pan Hetman coś zmieni, ale widzę, że niczym się nie różni, zawiodłam się na całej linii.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2012 o 17:10
Kolejna kompromitacja całego zarządu a dno hetmana !!!!!!! Po co szukał następcę ? I co zesrał sie w portki gnojek !!!!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 6 9

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 17 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 21 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 54 9

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 25 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 40 12

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 42 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 373 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 12

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!