Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 września 2011 r.
12:04
Edytuj ten wpis

Radni PiS: Nie budujmy basenu olimpijskiego w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 26 A A
Kompleks basenów ma powstać przy al. Zygmuntowskich w Lublinie w pobliżu istniejących już obiektów M
Kompleks basenów ma powstać przy al. Zygmuntowskich w Lublinie w pobliżu istniejących już obiektów M

Pod znakiem zapytania stanęła przyszłość budowy kompleksu krytych pływalni przy Al. Zygmuntowskich. Rada Miasta rozpatruje właśnie prezydencki projekt uchwały, która m.in. zabezpieczy pieniądze na basen olimpijski. Radnym PiS się to nie podoba.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chodzi o kompleks krytych pływalni, na który jeszcze kilka lat temu magistrat chciał uzyskać 95-procentowe dofinansowanie ze źródeł zewnętrznych. Teraz okazało się, że dotacja tak duża nie będzie.

- Dzisiaj się okazuje, że to dofinansowanie może być mniejsze. Nie otrzymamy nawet 50 proc. dofinansowania, tylko zaledwie 30 - mówi Sylwester Tułajew, przewodniczący klubu radnych PiS. - W jaki sposób miasto zabezpieczy pozostałe 100 milionów złotych? Ten obiekt zostanie nazwany "Basenem w Budowie", bo jeśli nie znajdziemy tych 100 mln zł, to nie będziemy w stanie jej dokończyć. To 1/3 wydatków majątkowych w naszym mieście - podkreśla.

- W jakim celu podejmuje się teraz takie decyzje, które naprawdę zarżną budżet miasta? - wtóruje mu Małgorzata Suchanowska, radna PiS.

- Lublin powinien mieć taki obiekt, żeby przyciągać mieszkańców okolicznych miast i wiosek, ale na pewno samo korzystanie obiektów nie będzie dla rodzin tanie - podkreśla Tomasz Pitucha radny PiS. - Przy średniej zarobków w Lublinie niewiele rodzin będzie stać, by tam choć raz w miesiącu pójść.

Do tej pory basenu bronił tylko radny PO, Leszek Daniewski: - Pływanie było pierwszą z dyscyplin, w której mieliśmy swoich przedstawicieli na olimpiadzie. Nie kwestionujmy potrzeby budowy tego basenu, bo Lublin jest jednym z wiodących miast jeśli chodzi o pływanie.

Dyskusja nad projektem trwa nadal.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
piotr / 17 października 2011 o 00:41
do krytykow PiSu
ale tu nie chodzi ze PiS jest przeciwny tej inwestycji, TYLKO ze rzadzace PO
daje doopy bo mialo byc 95% dotacji a wychodzi ze bedzie raptem 30%.To takie typowe z ta partia, naobiecywac a potem zwalic jakby co na PiS.
Ale juz wykazac sie profesjonalizmem i dopiac te 95%, pokazac ze sie potrafi i chce cos zrobic ...uuuuuu
CIENIUTKO z tym
Avatar
Marcin / 8 września 2011 o 15:54
Sorry ale po co nam basen Olimpijski? Koszty utrzymania kosmos a przeciętni mieszkańcy Lublina na pewno by się bardziej ucieszyli z jakiegoś konkretnego Aquaparku. Co jak co ale na pewno więcej ludzi by tam chodziło całymi rodzinami niż na basen nie wiadomo jak wypasiony. Tym samym rentowność takiego projektu by była znacznie wyższa i może przy dobrych wiatrach nawet by to przynosiło zyski.
Wybaczcie ale moim zdaniem to miasto potrzebuje właśnie takich inwestycji a nie np. nowego stadionu. Fajnie by było go mieć ale czy priorytetem nie powinno być dobro ogółu a nie jedynie wybranych.
PO czy PiS czy jakakolwiek inna partia wydaje się nie mieć pomysłu na przyszłość i szczerze mnie boli, że tu każdy myśli tylko jak napchać własną kieszeń a nie jak zrobić coś dobrego dla miasta. Szczerze jestem realista i nie ma co się oszukiwać ci co pchają się do władzy chcą na tym zarobić i nie widzę w tym problemu, ale niech w końcu ktoś ciężko popracuje na te pieniądze.
Sorry ale po co nam basen Olimpijski? Koszty utrzymania kosmos a przeciętni mieszkańcy Lublina na pewno by się bardziej ucieszyli z jakiegoś konkretnego Aquaparku. Co jak co ale na pewno więcej ludzi by tam chodziło całymi rodzinami niż na basen nie wiadomo jak wypasiony. Tym samym rentowność takiego projektu by była znacznie wyższa i może przy dobrych wiatrach nawet by to przynosiło zyski.
Wybaczcie ale moim zdaniem to miasto potrzebuje właśnie takich inwestycji a nie np. nowego stadionu. Fajnie by było go mieć ale czy priorytetem ni... rozwiń
Avatar
sd / 8 września 2011 o 15:41
Jak zwykle pisory nie pozwala zadłużyć miasta, tak by jeszcze nasze wnuki spłacały! SKANDAL!
Avatar
Obserwator / 8 września 2011 o 15:23
Hahaahaha, jak zwykle w tym śmierdzącym mieście z inwestycji nic nie wyjdzie

Już wkrótce Lublin będzie w woj. zamojskim! Ba, nawet puławskim!
Avatar
LandRover / 8 września 2011 o 15:19
Masz rację, że polityczny. Tyle tylko, że jeśli zagłosują na nie to chłpocy z PO bedą mogli oskarżyć Pisowców o złą wolę. Tak więc bieda wielka dla PiS z tym basenem.


W ogóle PIS ma wielką biedę jeśli chodzi o inwestycje w Lublinie. Nie daj Boże żeby coś konkretnego miało się budować; same kłopoty. Gdzie te piękne czasy kiedy praktycznie nic nie powstawało, nie remontowano ulic itp. mozna było pokimać i popierdzieć w ławę na sesjach rady miasta.
Avatar
wasyl / 8 września 2011 o 15:15
No i gamoń nie zrozumiał. Licznik bije - ilu jeszcze?

[quote name='Esio' timestamp='1315487436' post='529097']
Twoja światłość dosłownie mnie oślepiła Jak to jest że PO tak jak 4 lata temu tylko przed wyborami karmi nas takimi projektami Science Fiction. Tak samo było z parkiem wodnym - podobno było aż 4 inwestorów 4 lata temu. Po wyborach nie został żaden... PO może obiecać takim jak Ty WSZYSTKO. A próżnymi obietnicami świat jest wybrukowany. Zrozum to człowieku. Stąpaj po ziemi.
[/quote]

No i gamoń nie zrozumiał. Licznik bije - ilu jeszcze?
No i gamoń nie zrozumiał. Licznik bije - ilu jeszcze?

[quote name='Esio' timestamp='1315487436' post='529097']
Twoja światłość dosłownie mnie oślepiła Jak to jest że PO tak jak 4 lata temu tylko przed wyborami karmi nas takimi projektami Science Fiction. Tak samo było z parkiem wodnym - podobno było aż 4 inwestorów 4 lata temu. Po wyborach nie został żaden... PO może obiecać takim jak Ty WSZYSTKO. A próżnymi obietnicami świat jest wybrukowany. Zrozum to człowieku. Stąpaj po ziemi.
[/quote]rozwiń
Avatar
Esio / 8 września 2011 o 15:10
[quote name='wasyl' timestamp='1315486257' post='529088']
Jak zwykle światli ludzie "chcą latać w kosmos" a PiS-iory "dalej jeździć koleją żelazną". Ciekawe czy głupi kaczy lud zrozumie przenośnię!!!
[/quote]

Twoja światłość dosłownie mnie oślepiła Jak to jest że PO tak jak 4 lata temu tylko przed wyborami karmi nas takimi projektami Science Fiction. Tak samo było z parkiem wodnym - podobno było aż 4 inwestorów 4 lata temu. Po wyborach nie został żaden... PO może obiecać takim jak Ty WSZYSTKO. A próżnymi obietnicami świat jest wybrukowany. Zrozum to człowieku. Stąpaj po ziemi.
[quote name='wasyl' timestamp='1315486257' post='529088']
Jak zwykle światli ludzie "chcą latać w kosmos" a PiS-iory "dalej jeździć koleją żelazną". Ciekawe czy głupi kaczy lud zrozumie przenośnię!!!
[/quote]

Twoja światłość dosłownie mnie oślepiła Jak to jest że PO tak jak 4 lata temu tylko przed wyborami karmi nas takimi projektami Science Fiction. Tak samo było z parkiem wodnym - podobno było aż 4 inwestorów 4 lata temu. Po wyborach nie został żaden... PO mo... rozwiń
Avatar
wasyl / 8 września 2011 o 14:50
Jak zwykle światli ludzie "chcą latać w kosmos" a PiS-iory "dalej jeździć koleją żelazną". Ciekawe czy głupi kaczy lud zrozumie przenośnię!!!
Avatar
Maniek / 8 września 2011 o 14:49
[quote name='BARTEK' timestamp='1315481670' post='529024']
PRZECIEŻ TU NIE CHODZI O PO CZY PIS, TYLKO O ZWYKŁY ROZSĄDEK I PIS MA TUTAJ ABSOLUTNĄ RACJĘ. ŁATWO JEST ŻYĆ NA KREDYT, TYLKO KTO TO BĘDZIE SPŁACAŁ. SPRZEDAJNI I FANATYCZNI PO-PAPRAŃCY PISZĄ BZDETY W IMIĘ POLITYKI, TYLKO CIEKAWY JESTEM CZY KTOŚ PO WYBUDOWANIU CENTRUM PŁYWACKIEGO, KTÓRE PONIEKĄD JEST BARDZO POTRZEBNE, BEDZIE PŁACIŁ PO 30 ZŁ ZA GODZINĘ, BO WTEDY DOPIERO BĘDZIE PŁACZ JAK SIE OKAŻE ŻE MIASTO BĘDZIE MUSIAŁO UTRZYMYWAĆ KOMPLEKS Z KASY MIASTA!
TAKIE PRZEWIDYWANIA MAMY ODNOŚNIE PORONIONEGO POMYSŁU BUDOWY STADIONU JAKO CHORYCH AMBICJI POLITYCZNYCH PO-WIAKÓW GDZIE JUŻ SIĘ ZAKŁADA ŻE BĘDZIEMY MUSIELI ROCZNIE DOPŁACAĆ DO TEGO GNIOTA 25 MILIONÓW ZŁ!!!
WSZYSTKO CACY, TYLKO SĄD BRAĆ NA TO WSZYSTKO KASĘ??? ZANIM , KIERUJĄC SIĘ ZAŚLEPIENIEM NAPISZECIE COŚ IDIOTYCZNEGO, POMYŚLCIE ROZSĄDNIE, BO TO NASZE MIASTO , A NIE POLITYCZNYCH SKORUMPOWANYCH KACYKÓW WSZELAKICH OPCJI!!!
[/quote]

BARTEK - zauważ, że Caps Lock znowu Ci się zaciął.
[quote name='BARTEK' timestamp='1315481670' post='529024']
PRZECIEŻ TU NIE CHODZI O PO CZY PIS, TYLKO O ZWYKŁY ROZSĄDEK I PIS MA TUTAJ ABSOLUTNĄ RACJĘ. ŁATWO JEST ŻYĆ NA KREDYT, TYLKO KTO TO BĘDZIE SPŁACAŁ. SPRZEDAJNI I FANATYCZNI PO-PAPRAŃCY PISZĄ BZDETY W IMIĘ POLITYKI, TYLKO CIEKAWY JESTEM CZY KTOŚ PO WYBUDOWANIU CENTRUM PŁYWACKIEGO, KTÓRE PONIEKĄD JEST BARDZO POTRZEBNE, BEDZIE PŁACIŁ PO 30 ZŁ ZA GODZINĘ, BO WTEDY DOPIERO BĘDZIE PŁACZ JAK SIE OKAŻE ŻE MIASTO BĘDZIE MUSIAŁO UTRZYMYWAĆ KOMPLEKS Z KASY MIASTA&#... rozwiń
Avatar
bu / 8 września 2011 o 14:35
[quote name='bolek' timestamp='1315484141' post='529063']
BASEN JEST POLITYCZNY.........!!!!! Niestety posłanki PO zrobiły sobie kampanię że załatwiły część kasy na ten basen..zreszta trwa to chyba od lat bo to odgrzewany kotlet..
Czy ktoś mysli że PIS podaruje PO taki prezent przed wyborami?????
Głosując za dają do ręki PO sukces przed wyborami pasujący jak ulał do hasła polska w budowie
Nie chodzi tu o kasę nie chodzi o dług miasta bo i tak kredyt idzie na mosir czyli nie liczy się do długu miasta (tak robia inne miasta). Zresztą basen olimpijski to basen dla ZAWODOWCÓW!!!!! a nie aquapark także trudno by mówić o staniu kogos lub nie. Najwidoczniej radni zaplanowali już lubelskim rodzinom gdzie i kiedy mają chodzić nie dając im wyboru by sami o tym decydowali
[/quote]


Masz rację, że polityczny. Tyle tylko, że jeśli zagłosują na nie to chłpocy z PO bedą mogli oskarżyć Pisowców o złą wolę. Tak więc bieda wielka dla PiS z tym basenem.
[quote name='bolek' timestamp='1315484141' post='529063']
BASEN JEST POLITYCZNY.........!!!!! Niestety posłanki PO zrobiły sobie kampanię że załatwiły część kasy na ten basen..zreszta trwa to chyba od lat bo to odgrzewany kotlet..
Czy ktoś mysli że PIS podaruje PO taki prezent przed wyborami?????
Głosując za dają do ręki PO sukces przed wyborami pasujący jak ulał do hasła polska w budowie
Nie chodzi tu o kasę nie chodzi o dług miasta bo i tak kredyt idzie na mosir czyli nie ... rozwiń
Avatar
piotr / 17 października 2011 o 00:41
do krytykow PiSu
ale tu nie chodzi ze PiS jest przeciwny tej inwestycji, TYLKO ze rzadzace PO
daje doopy bo mialo byc 95% dotacji a wychodzi ze bedzie raptem 30%.To takie typowe z ta partia, naobiecywac a potem zwalic jakby co na PiS.
Ale juz wykazac sie profesjonalizmem i dopiac te 95%, pokazac ze sie potrafi i chce cos zrobic ...uuuuuu
CIENIUTKO z tym
Avatar
Marcin / 8 września 2011 o 15:54
Sorry ale po co nam basen Olimpijski? Koszty utrzymania kosmos a przeciętni mieszkańcy Lublina na pewno by się bardziej ucieszyli z jakiegoś konkretnego Aquaparku. Co jak co ale na pewno więcej ludzi by tam chodziło całymi rodzinami niż na basen nie wiadomo jak wypasiony. Tym samym rentowność takiego projektu by była znacznie wyższa i może przy dobrych wiatrach nawet by to przynosiło zyski.
Wybaczcie ale moim zdaniem to miasto potrzebuje właśnie takich inwestycji a nie np. nowego stadionu. Fajnie by było go mieć ale czy priorytetem nie powinno być dobro ogółu a nie jedynie wybranych.
PO czy PiS czy jakakolwiek inna partia wydaje się nie mieć pomysłu na przyszłość i szczerze mnie boli, że tu każdy myśli tylko jak napchać własną kieszeń a nie jak zrobić coś dobrego dla miasta. Szczerze jestem realista i nie ma co się oszukiwać ci co pchają się do władzy chcą na tym zarobić i nie widzę w tym problemu, ale niech w końcu ktoś ciężko popracuje na te pieniądze.
Sorry ale po co nam basen Olimpijski? Koszty utrzymania kosmos a przeciętni mieszkańcy Lublina na pewno by się bardziej ucieszyli z jakiegoś konkretnego Aquaparku. Co jak co ale na pewno więcej ludzi by tam chodziło całymi rodzinami niż na basen nie wiadomo jak wypasiony. Tym samym rentowność takiego projektu by była znacznie wyższa i może przy dobrych wiatrach nawet by to przynosiło zyski.
Wybaczcie ale moim zdaniem to miasto potrzebuje właśnie takich inwestycji a nie np. nowego stadionu. Fajnie by było go mieć ale czy priorytetem ni... rozwiń
Avatar
sd / 8 września 2011 o 15:41
Jak zwykle pisory nie pozwala zadłużyć miasta, tak by jeszcze nasze wnuki spłacały! SKANDAL!
Avatar
Obserwator / 8 września 2011 o 15:23
Hahaahaha, jak zwykle w tym śmierdzącym mieście z inwestycji nic nie wyjdzie

Już wkrótce Lublin będzie w woj. zamojskim! Ba, nawet puławskim!
Avatar
LandRover / 8 września 2011 o 15:19
Masz rację, że polityczny. Tyle tylko, że jeśli zagłosują na nie to chłpocy z PO bedą mogli oskarżyć Pisowców o złą wolę. Tak więc bieda wielka dla PiS z tym basenem.


W ogóle PIS ma wielką biedę jeśli chodzi o inwestycje w Lublinie. Nie daj Boże żeby coś konkretnego miało się budować; same kłopoty. Gdzie te piękne czasy kiedy praktycznie nic nie powstawało, nie remontowano ulic itp. mozna było pokimać i popierdzieć w ławę na sesjach rady miasta.
Avatar
wasyl / 8 września 2011 o 15:15
No i gamoń nie zrozumiał. Licznik bije - ilu jeszcze?

[quote name='Esio' timestamp='1315487436' post='529097']
Twoja światłość dosłownie mnie oślepiła Jak to jest że PO tak jak 4 lata temu tylko przed wyborami karmi nas takimi projektami Science Fiction. Tak samo było z parkiem wodnym - podobno było aż 4 inwestorów 4 lata temu. Po wyborach nie został żaden... PO może obiecać takim jak Ty WSZYSTKO. A próżnymi obietnicami świat jest wybrukowany. Zrozum to człowieku. Stąpaj po ziemi.
[/quote]

No i gamoń nie zrozumiał. Licznik bije - ilu jeszcze?
No i gamoń nie zrozumiał. Licznik bije - ilu jeszcze?

[quote name='Esio' timestamp='1315487436' post='529097']
Twoja światłość dosłownie mnie oślepiła Jak to jest że PO tak jak 4 lata temu tylko przed wyborami karmi nas takimi projektami Science Fiction. Tak samo było z parkiem wodnym - podobno było aż 4 inwestorów 4 lata temu. Po wyborach nie został żaden... PO może obiecać takim jak Ty WSZYSTKO. A próżnymi obietnicami świat jest wybrukowany. Zrozum to człowieku. Stąpaj po ziemi.
[/quote]rozwiń
Avatar
Esio / 8 września 2011 o 15:10
[quote name='wasyl' timestamp='1315486257' post='529088']
Jak zwykle światli ludzie "chcą latać w kosmos" a PiS-iory "dalej jeździć koleją żelazną". Ciekawe czy głupi kaczy lud zrozumie przenośnię!!!
[/quote]

Twoja światłość dosłownie mnie oślepiła Jak to jest że PO tak jak 4 lata temu tylko przed wyborami karmi nas takimi projektami Science Fiction. Tak samo było z parkiem wodnym - podobno było aż 4 inwestorów 4 lata temu. Po wyborach nie został żaden... PO może obiecać takim jak Ty WSZYSTKO. A próżnymi obietnicami świat jest wybrukowany. Zrozum to człowieku. Stąpaj po ziemi.
[quote name='wasyl' timestamp='1315486257' post='529088']
Jak zwykle światli ludzie "chcą latać w kosmos" a PiS-iory "dalej jeździć koleją żelazną". Ciekawe czy głupi kaczy lud zrozumie przenośnię!!!
[/quote]

Twoja światłość dosłownie mnie oślepiła Jak to jest że PO tak jak 4 lata temu tylko przed wyborami karmi nas takimi projektami Science Fiction. Tak samo było z parkiem wodnym - podobno było aż 4 inwestorów 4 lata temu. Po wyborach nie został żaden... PO mo... rozwiń
Avatar
wasyl / 8 września 2011 o 14:50
Jak zwykle światli ludzie "chcą latać w kosmos" a PiS-iory "dalej jeździć koleją żelazną". Ciekawe czy głupi kaczy lud zrozumie przenośnię!!!
Avatar
Maniek / 8 września 2011 o 14:49
[quote name='BARTEK' timestamp='1315481670' post='529024']
PRZECIEŻ TU NIE CHODZI O PO CZY PIS, TYLKO O ZWYKŁY ROZSĄDEK I PIS MA TUTAJ ABSOLUTNĄ RACJĘ. ŁATWO JEST ŻYĆ NA KREDYT, TYLKO KTO TO BĘDZIE SPŁACAŁ. SPRZEDAJNI I FANATYCZNI PO-PAPRAŃCY PISZĄ BZDETY W IMIĘ POLITYKI, TYLKO CIEKAWY JESTEM CZY KTOŚ PO WYBUDOWANIU CENTRUM PŁYWACKIEGO, KTÓRE PONIEKĄD JEST BARDZO POTRZEBNE, BEDZIE PŁACIŁ PO 30 ZŁ ZA GODZINĘ, BO WTEDY DOPIERO BĘDZIE PŁACZ JAK SIE OKAŻE ŻE MIASTO BĘDZIE MUSIAŁO UTRZYMYWAĆ KOMPLEKS Z KASY MIASTA!
TAKIE PRZEWIDYWANIA MAMY ODNOŚNIE PORONIONEGO POMYSŁU BUDOWY STADIONU JAKO CHORYCH AMBICJI POLITYCZNYCH PO-WIAKÓW GDZIE JUŻ SIĘ ZAKŁADA ŻE BĘDZIEMY MUSIELI ROCZNIE DOPŁACAĆ DO TEGO GNIOTA 25 MILIONÓW ZŁ!!!
WSZYSTKO CACY, TYLKO SĄD BRAĆ NA TO WSZYSTKO KASĘ??? ZANIM , KIERUJĄC SIĘ ZAŚLEPIENIEM NAPISZECIE COŚ IDIOTYCZNEGO, POMYŚLCIE ROZSĄDNIE, BO TO NASZE MIASTO , A NIE POLITYCZNYCH SKORUMPOWANYCH KACYKÓW WSZELAKICH OPCJI!!!
[/quote]

BARTEK - zauważ, że Caps Lock znowu Ci się zaciął.
[quote name='BARTEK' timestamp='1315481670' post='529024']
PRZECIEŻ TU NIE CHODZI O PO CZY PIS, TYLKO O ZWYKŁY ROZSĄDEK I PIS MA TUTAJ ABSOLUTNĄ RACJĘ. ŁATWO JEST ŻYĆ NA KREDYT, TYLKO KTO TO BĘDZIE SPŁACAŁ. SPRZEDAJNI I FANATYCZNI PO-PAPRAŃCY PISZĄ BZDETY W IMIĘ POLITYKI, TYLKO CIEKAWY JESTEM CZY KTOŚ PO WYBUDOWANIU CENTRUM PŁYWACKIEGO, KTÓRE PONIEKĄD JEST BARDZO POTRZEBNE, BEDZIE PŁACIŁ PO 30 ZŁ ZA GODZINĘ, BO WTEDY DOPIERO BĘDZIE PŁACZ JAK SIE OKAŻE ŻE MIASTO BĘDZIE MUSIAŁO UTRZYMYWAĆ KOMPLEKS Z KASY MIASTA&#... rozwiń
Avatar
bu / 8 września 2011 o 14:35
[quote name='bolek' timestamp='1315484141' post='529063']
BASEN JEST POLITYCZNY.........!!!!! Niestety posłanki PO zrobiły sobie kampanię że załatwiły część kasy na ten basen..zreszta trwa to chyba od lat bo to odgrzewany kotlet..
Czy ktoś mysli że PIS podaruje PO taki prezent przed wyborami?????
Głosując za dają do ręki PO sukces przed wyborami pasujący jak ulał do hasła polska w budowie
Nie chodzi tu o kasę nie chodzi o dług miasta bo i tak kredyt idzie na mosir czyli nie liczy się do długu miasta (tak robia inne miasta). Zresztą basen olimpijski to basen dla ZAWODOWCÓW!!!!! a nie aquapark także trudno by mówić o staniu kogos lub nie. Najwidoczniej radni zaplanowali już lubelskim rodzinom gdzie i kiedy mają chodzić nie dając im wyboru by sami o tym decydowali
[/quote]


Masz rację, że polityczny. Tyle tylko, że jeśli zagłosują na nie to chłpocy z PO bedą mogli oskarżyć Pisowców o złą wolę. Tak więc bieda wielka dla PiS z tym basenem.
[quote name='bolek' timestamp='1315484141' post='529063']
BASEN JEST POLITYCZNY.........!!!!! Niestety posłanki PO zrobiły sobie kampanię że załatwiły część kasy na ten basen..zreszta trwa to chyba od lat bo to odgrzewany kotlet..
Czy ktoś mysli że PIS podaruje PO taki prezent przed wyborami?????
Głosując za dają do ręki PO sukces przed wyborami pasujący jak ulał do hasła polska w budowie
Nie chodzi tu o kasę nie chodzi o dług miasta bo i tak kredyt idzie na mosir czyli nie ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych
25 czerwca 2018, 18:00

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych 0 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 25 czerwca o godz. 18 w Empiku Tarasy Zamkowe (al. Unii Lubelskiej 2) odbędzie się spotkanie autorskie z popularnym twórcą literatury fantasy - Jakubem Ćwiekiem. Autor będzie promował swoją najnowszą powieść - Stróże.

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli?

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli? 0 0

Zarząd Dróg Miejskich upublicznił projekty „ławeczki księżnej Izabeli” i poddał je konsultacjom. O tym, jak docelowo będzie wyglądała figura arystokratki i gdzie zostanie zamontowana zdecydują mieszkańcy.

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant?

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant? 0 0

2 lutego 1911 r. na terenie Mokradek w Nowej Aleksandrii rozlepiona została odezwa wzywająca do dalszego oporu przeciw carskiemu zaborcy. W kilka miesięcy później naczelnik nowoaleksandryjskiej straży ziemskiej powiadamiał swoich przełożonych o ukazaniu się dwóch odezw o podobnej treści, tym razem na ścianie Domku Gotyckiego. Przykłady te świadczą o kontynuacji na terenie Nowej Aleksandrii patriotycznych dążeń do wypowiedzenia posłuszeństwa carskiemu zaborcy.

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa
24 czerwca 2018, 19:00

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa 0 0

Galeria Klimaty w Kazimierzu Dolnym (Mięćmierz 5) zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu Sąsiedzi Icka z Markuszowa. Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca o godz. 19.

ROW Rybnik - Speed Car Motor 13:11 [RELACJA NA ŻYWO]

ROW Rybnik - Speed Car Motor 13:11 [RELACJA NA ŻYWO] 5 0

O godzinie 16:15 lubelscy żużlowcy stoczą kolejny pojedynek ligowy. Tym razem Speed Car powalczy o punkty w Rybniku z tamtejszym ROW. W Lublinie górą byli zawodnicy trenera Dariusza Śledzia. Powtórka na terenie rywala w hicie Nice 1 ligi żużlowej jest więc mile widziana

Biała Podlaska: Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały [zdjęcia]
galeria

Biała Podlaska: Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały [zdjęcia] 2 0

Już po raz czwarty gumowe kaczki popłynęły rzeką Krzną. Charytatywny wyścig zorganizowali rotarianie z Białej Podlaskiej.

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy 0 0

Reprezentacja Anglii odniosła drugie zwycięstwo w grupie pokonując Panamę 6:1, a trzy gole zdobył Harry Kane

Świdnicka Noc Kultury. Deszcz nieco pokrzyżował plany [zdjęcia]
Zdjęcia
galeria

Świdnicka Noc Kultury. Deszcz nieco pokrzyżował plany [zdjęcia] 0 0

Starali się jako mogli, choć pogoda popsuła nieco plany organizatorem Świdnickiej Nocy Kultury. Ze względu na padający deszcz część wydarzeń miała miejsce pod dachem, a nie w plenerze jak wstępnie zaplanowano.

Pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Właściciela szuka policja

Pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Właściciela szuka policja 19 10

W niedzielę przed południem pies puszczony luzem w Ogrodzie Saskim zaatakował pawie.

W szkole są klasy pływackie, ale basen nie działa. Uczniowie muszą jeździć gdzie indziej

W szkole są klasy pływackie, ale basen nie działa. Uczniowie muszą jeździć gdzie indziej 0 1

W Szkole Podstawowej nr 8 w Chełmie nie udał się nabór do sportowych klas o profilu pływackim. Powód? Już trzeci rok basen przy tej placówce ze względu na fatalny stan techniczny jest nieczynny

16-latek wjechał pod samochód i zginął. Policja szuka świadków

16-latek wjechał pod samochód i zginął. Policja szuka świadków 8 6

Policjanci szukają świadków wypadku do którego doszło 9 maja w Radawcu Małym. 16-letni rowerzysta zderzył się z fordem. Trafił do szpitala. Nie udało się go uratować

Uziemione, ale wciąż piękne. Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie [zdjęcia]
Lubelskie Ekstra
galeria

Uziemione, ale wciąż piękne. Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie [zdjęcia] 48 0

To jedyne takie miejsce w Polsce. Niektórzy wręcz mówią, że w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie stoi największa flota samolotów wojskowych nad Wisłą. Wprawdzie maszyny są już uziemione, ale wciąż emanują romantyczną magią lotnictwa wojskowego. Warto poznać to miejsce.

Wakacje z kamerą w Chatce Żaka
25 czerwca 2018, 0:00

Wakacje z kamerą w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzieci w wieku szkolnym (od 8 do 16 lat) będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach filmowych w Chatce Żaka, które odbędą się w dniach 25-29 czerwca w godz. 8-15.

Puławy: Polskie piosenki symfonicznie przed Marynkami
galeria
film

Puławy: Polskie piosenki symfonicznie przed Marynkami 9 2

Koncert "najpięknieszych polskich piosenek" z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości w sobotę wieczorem wybrzmiał na dziedzińcu puławskiego Pałacu Marynki. Zaśpiewali Stanisław Soyka, Wiktoria Węgrzyn i Andrzej Lichosyt.

Okradał i przetrzymywał starszych ludzi. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Okradał i przetrzymywał starszych ludzi. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 1 0

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!