niedziela, 25 lutego 2018 r.

Lublin

Ranking: Urząd Wojewódzki w Lublinie najgorszy w Polsce

  Edytuj ten wpis
Dodano: 2 lutego 2010, 18:57
Autor: Rafał Panas

5 procent – tylko tyle dobrych opinii zdobył Lubelski Urząd Wojewódzki w rankingu przeprowadzonym przez rzeszowską firmę doradczą. To najgorszy wynik w całym kraju. – Dziwią nas – odpowiadają urzędnicy.

Pracownicy K&K Selekt przepytali telefonicznie 22 osoby z firm, które miały kontakt z Lubelskim Urzędem Wojewódzkim. Chcieli się dowiedzieć m.in. o szybkość załatwiania spraw, jakość pracy i obsługi klientów oraz chęć pomocy. Na koniec pytali o ogólną ocenę działalności urzędu i jego delegatur (pozytywna lub negatywną). Badani oceniali działalność urzędników związaną z rynkiem pracy, migracją pracowników oraz zatrudnieniem cudzoziemców.

– Dziwią nas takie wyniki. W badaniach dotyczących jakości obsługi w Urzędzie z 2008 roku otrzymaliśmy ok. 75 proc. ocen pozytywnych. Na dodatek tamten sondaż został przeprowadzony na trzykrotnie większej grupie respondentów niż obecne badanie. A na podstawie analizy rejestru skarg, nie możemy stwierdzić, by w odniesieniu do urzędu były kierowane negatywne uwagi ze strony przedsiębiorców – stwierdza Rafał Przech z biura prasowego Urzędu Wojewódzkiego.
Zadzwoniliśmy do kilku firm, które starały się w urzędzie o zezwolenie na zatrudnienie cudzoziemców. – Obsługa była raczej sprawna nie mam większych zastrzeżeń – stwierdza Jerzy Janus, szef Janus-Trans z Opola.

– Poszło dość gładko, ale jak to u nas procedura swoje trwała. Niech będzie, dam im 3,5 w szkolnej skali – ocenia Henryk Prażmo, właściciel przedsiębiorstwa kamieniarskiego.

– Nie miałem na swojej drodze przyjemności spotkać takiego traktowania petenta - rzeczowo, zaskakująco szybko, przejrzyście, jednoznacznie i miło – tak swój kontakt z delegaturą urzędu w Białej Podlaskiej ocenia z kolei Robert Jastrzębski, współwłaściciel firmy transportowej Intertransport z Radzynia Podlaskiego.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
baba
wiky
KK
(32) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

baba
baba (3 lutego 2010 o 16:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dopoki naszym Miastem bedzie rzadzic partyjniacka klika w symbiozie z Jozefem, our archbishop, dopoty Lublin bedzie w koncowce wszelkich sondazy. Pogonic partyjniacka holote i Jozefa, zaglosowac na przybysza z zewnatrz, spoza ukladu, ktory ozywi, doda kopa, i nie bedzie rozliczal sie przed " partia "....

Nierealne ? Alez owszem, realne, jesli wszyscy pokazemy jaja i zjednoczymy sie w pragnieniu uczynienia naszego miasta czyms wyjatkowym.
Rozwiń
wiky
wiky (3 lutego 2010 o 16:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Województwo lubelskie to nie tylko Lublin. W gminach które mają prężnie działających wojtów zmienia sie duzo. Niektórzy potrafią wykorzystywać srodki UE. Buduje sie drogi, remontuje obiekty zabytkowe, kanalizacje i wodociągi. Urzędnicy potrafią przygotować i zrealizować prjekty.
W Lublinie sie nie udaje i dlatego mamy zerowe wykorzystanie na jednego mieszkńca dotacji unijnych. Wynika to z "jakości" wiładz miasta które są niekompetentne i nieudolne. Jeżeli zastępca prezydenta Kołodziej Wnuk nic sie zrobić nie udało to co ona w magistracie jeszcze robi? Takich kwiatków jak ona jest wiecej i nie ma żadnej reakcji prezydenta. To juz jest klika! Wojewodę natomias kompromituje jej zastepca Strojnowska wyjatkowo nieodpowiedzialna i niekompetentna osoba. Wystarczy zapoznać się z jej "karierą" zawodową. To mówi samo za siebie. Skąd taki orzeł na tym stołku?
Rozwiń
KK
KK (3 lutego 2010 o 15:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
BO RZESZÓW TO ZWYKŁE MAŁOMIASTECZKOWE URAZY I TYLE ,ZAWSZE BĘDĄ MNIEJSI A JAKO KONUSY MUSZĄ SIĘ PIĄĆ I PUSZYĆ JAK TO WSZYSTKIE KURDUPLE ,MOMENTAMI WIDZĘ ŻE TO JUŻ MA ZNAMIONA CHOROBY
Rozwiń
Jan
Jan (3 lutego 2010 o 14:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ludzie Rzeszów zieje nienawiścią do Lublina już od dawna ,rzeszowiacy na blogach wypisują
straszne rzeczy o Lublinie a lubelscy respondenci im wtym pomagają .POCO Lublin anngażuje
rzeszowskich ekspertów w jakiejkolwiek dziedzinie .Nie współpracujcie z tym Rzeszowem
wrzadnej dziedzinie na arenie krajowej to wasz wróg na każdym krou Lublin poniża dziękuję
Rozwiń
Bartolon
Bartolon (3 lutego 2010 o 11:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
demolek napisał:
ZLIKWIDOWAĆ WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE, A TO CO ZOSTANIE
WŁĄCZYĆ DO INNYCH WOJEWÓDZTW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sam się zlikwiduj i przyłącz do kołchozu-Białoruś
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (32)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!