poniedziałek, 29 maja 2017 r.

Lublin

Raven na żywo


Po wakacyjnej przerwie znowu będzie można posłuchać na żywo Ravena - jednego z najciekawszych lubelskich zespołów rockowych.
Raven to czterech muzyków: śpiewający gitarzysta Tomasz Orłowski, gitarzysta Piotr Nowak, basista Michał Kowalczyk i perkusista Cezary Boruń. Grupa powstała w 1998 roku. Bywalcy i właściciele klubów od razu polubili nowy rockowy kwartet za spontaniczność oraz umiejętne łączenie mocnej ekspresji z dbałością o stronę melodyczną utworów. Oprócz autorskich piosenek Raven ma w repertuarze wiele przeróbek przebojów polskich zespołów - Oddziału Zamkniętego, Budki Suflera, Dżemu, Lady Pank, Kombi i Perfectu, a także Tadeusza Woźniaka. Szczególnie dobrze czują się w utworach Lady Pank - "Marchewkowe pole”, "Mała wojna” i "Sztuka latania”.
Ravenowcy szczególnie lubią występy klubowe, ale sprawdzają się również na dużych plenerowych scenach. Podobali się publiczności lubelskiej Feliniady i krasnostawskich Chmielaków. Rozruszali potężny tłum na studenckich Kozienaliach i Juwenaliach.
Dziś będzie ich można posłuchać w Iguana Cafe (Chopina 16).
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!