Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 listopada 2007 r.
18:36
Edytuj ten wpis

Ręce precz od trajtka!

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 9 A A

Mieszkańcy Bronowic ślą listy do prasy, ludzie z Węglina rozlepiają apele na przystankach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nie chcą, żeby trolejbus linii 153 omijał al. Kraśnicką jadąc nową trasą przez Czuby. Ratusz i MPK zapewniają: nikt nie straci, braki zostaną zrekompensowane.

Teraz trolejbus linii 153 z Węglina jedzie przez al. Kraśnicką. Racławickie i Lipową na Majdanek. Wkrótce ma zmienić trasę. Będzie kursować przez ul. Orkana, Armii Krajowej, Wileńską i Narutowicza, a dalej tak jak teraz: przez Piłsudskiego na Majdanek.
- Czy ktoś upadł na głowę, żeby zabierać nam trolejbus do śródmieścia? Owszem, jeździ tędy jeszcze linia 151, ale wszyscy się w nią nie pomieścimy - irytuje się Ewa Ciastoń, która codziennie dojeżdża do centrum z okolic szpitala przy al. Krasnickich. - Co nam zostanie innego? Wsiadać w turystyczno-krajoznawczą linię 26, która zahacza nawet o las, czy jechać dziesiątką przez miasteczko akademickie? - dodaje oburzona.
Kilka dni temu na przystankach ktoś rozlepił kartki, na których wypomina Ratuszowi zmianę trasy 153 i wprowadzoną ponad rok temu podobną zmianę trasy linii 10.
Miejscy urzędnicy twierdzą, że Węglin nie straci. - Na ten odcinek al. Kraśnickiej zostanie skierowana linia 150, która nie będzie już kursować na Zana. I to ona przejmie obsługę pasażerów jadących z Węglina do centrum - mówi Marek Czarnocki, zastępca kierownika miejskiego Biura Transportu Zbiorowego.
Z kolei pasażerowie wsiadający do trolejbusów na ul. Zana będą mieli więcej kursów 158. - I to powinno zrekompensować te zmiany - zapewnia Stanisław Wojnarowicz, rzecznik MPK Lublin. - Zresztą będziemy bacznie obserwować i w razie potrzeby wprowadzimy odpowiednie korekty.
Oburzeni są też mieszkańcy Bronowic. Dla nich na razie zmieni się niewiele, ale już w kwietniu trolejbus będzie skręcać z al. Piłsudskiego w Narutowicza.
- Przecież możliwe jest stworzenie oddzielnej linii, by nie odbierać tysiącom mieszkańców bardzo dobrego dojazdu do centrum, do szkół i na uczelnie - napisał do nas pan Andrzej, mieszkaniec Bronowic. Ale już za późno na zmiany. Zgodnie z unijnym projektem linia 153 będzie musiała jeździć nową trasą, bo inaczej miasto nie dostanie dopłaty do budowy trakcji.
Na razie jednak nie wiadomo, kiedy trolejbusy pojadą przez Czuby. Miało tak się stać 5 listopada. Ale odbiór techniczny nowej trakcji jeszcze trwa.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dokturek / 22 listopada 2007 o 12:07
Proponuję, aby zamiast kierować linię 150 na Węglin, MPK przywróciło funkcjonowanie linii trolejbusowej 157, która kiedyś tam docierała. Wystarczy jedynie ulepszyć jej trasę. Byłoby to dobre rozwiązanie dla wszystkich z Węglina chcących nadal korzystać z trolejbusów i jednocześnie nowych pasażerów z Czubów. Linia 157 przebiegałaby następująco: Węglin - Al. Kraśnicka - Al. Racławickie - Lipowa - Narutowicza - Głęboka - Filaretów - Zana - Bohaterów Monte Cassino - Armii Krajowej - Orkana - Roztocze - Al. Kraśnicka - Węglin. W odwrotnym kierunku mogłaby powstać linia 157 BIS na trasie: Węglin - Al. Kraśnicka - Roztocze - Orkana - Armii Krajowej - Bohaterów Monte Cassino - Wileńska - Głęboka - Narutowicza - Lipowa - Racławickie - Al. Kraśnicka - Węglin. W ten sposób Aleja Kraśnicka nie zostałaby pozbawiona trolejbusów a mieszkańcy okolic Orkana zyskali dodatkowe połączenie z centrum miasta.
Proponuję, aby zamiast kierować linię 150 na Węglin, MPK przywróciło funkcjonowanie linii trolejbusowej 157, która kiedyś tam docierała. Wystarczy jedynie ulepszyć jej trasę. Byłoby to dobre rozwiązanie dla wszystkich z Węglina chcących nadal korzystać z trolejbusów i jednocześnie nowych pasażerów z Czubów. Linia 157 przebiegałaby następująco: Węglin - Al. Kraśnicka - Al. Racławickie - Lipowa - Narutowicza - Głęboka - Filaretów - Zana - Bohaterów Monte Cassino - Armii Krajowej - Orkana - Roztocze - Al. Kraśnicka - Węglin. W odwrotnym kierunk... rozwiń
Avatar
NN / 21 listopada 2007 o 22:00
Człowieku! o czym piszesz, powtarzasz farmazony - miasto dopłaca, a widziałeś ile. Tak naprawdę MPK nie powinno się martwić o utrzymanie tras komunikacyjnych, czy starczy na paliwo i części zamienne. Te koszty i tak są oszczędnościowe, bo Miasto (UM) właśnie w bardzo małym stopniu pamięta, że ma obowiązek zapewnienia mieszkańcom przewozu. Magistraccy urzędnicy w Lublinie nie chcą przyjąć do wiadomości, że aby świadczyć usługi przewozowe swoim mieszkańcom winni ponosić tego koszty, jak to się dzieje na całym świecie. Im się wydaje,że powinni na tym interesie jeszcze zarobić. Oby się nie obudzili z ręką w nocniku, bo jak się sprywatyzuje przewoźnika, to prywatny właściciel nie będzie się bał egzekwować należnych dopłat na drodze sądowej. Ale to już pewnie nie problem tej ekipy, ale następnej. Bo co ich może obchodzić co będzie w przyszłości, problem zostanie przesunięty w czasie i niech się martwią ich następcy.
Człowieku! o czym piszesz, powtarzasz farmazony - miasto dopłaca, a widziałeś ile. Tak naprawdę MPK nie powinno się martwić o utrzymanie tras komunikacyjnych, czy starczy na paliwo i części zamienne. Te koszty i tak są oszczędnościowe, bo Miasto (UM) właśnie w bardzo małym stopniu pamięta, że ma obowiązek zapewnienia mieszkańcom przewozu. Magistraccy urzędnicy w Lublinie nie chcą przyjąć do wiadomości, że aby świadczyć usługi przewozowe swoim mieszkańcom winni ponosić tego koszty, jak to się dzieje na całym świecie. Im się wydaje,że powinni ... rozwiń
Avatar
empek / 21 listopada 2007 o 21:02
Nie wiem, o co tyle hałasu, przecież po zabraniu 153, mieszkańcy Węglina dostaną 150-tkę, a od niedawna jeździ nowa linia autobusowa 76
Avatar
lenin / 21 listopada 2007 o 15:36
hehe no chyba ze ktos na kulu studiuje he he .. swoja droga zastanawiam sie czego zaden autobus nie jezdzi wzdluz uczelni, czemu tylko do kulu moze byc blisko?
Avatar
(Anonimowy) / 21 listopada 2007 o 15:35
no chyba ze ktos na kulu studiuje he he . . . ;| ja akurat ar to racja, zgodze sie!
Avatar
CzarnyZajaczek / 21 listopada 2007 o 13:41
Problem leży chyba gdzie indziej, po prostu jest za mało kursów trolejbusów, w zajezdniach MPK są nadmiarowe trolejbsy, co z tego że stare, to nie autobus w którym silnik po iluś tys. kilometrów kopci i zdycha przy mrozie, w trajtkach najszybciej psująca się część to rama podwozia (z czasem rdzewieje)A trolejbusy są zapchane do granic możliwości nie tylko w godzinach szczytu, co się dzieje od 15 do 17 np. na Lipowej to nie wspominam, jakby dali 2x więcej kursów o tej porze to i tak wszystkie trajtki byłyby zapełnione, a teraz czeka sie na przyjazd 3-go czy 4-go trajtka żeby się wreszcie tam dopchaćW Lublinie jest stosunkowo mało trakcji trolejbusowych, ale trzeba je wykorzystać na maxa, ponieważ:* w zajezdniach są nadmiarowe trolejbusy* stary trolejbus nie wymaga tylu napraw co o połowę nowszy autobus, tam po prostu nie ma co się psuć* przepełniony autobus zdycha na stromych podjazdach (na razie mamy mało takich które sobie w miarę radzą), a dla trajtka to nie problem, bo silnik elektryczny nie ma minimalnej liczby obrotów przy której gaśnie* silnik elektryczny nie ma problemów z działaniem w zimie, w przeciwnieństwie do tych wszystkich zdezelowanych trupów autobusów jakie są w lubelskim MPK - w regionie gdzie 20-stopniowy mróz to nie jest anomalia to ma duże znaczenie
Problem leży chyba gdzie indziej, po prostu jest za mało kursów trolejbusów, w zajezdniach MPK są nadmiarowe trolejbsy, co z tego że stare, to nie autobus w którym silnik po iluś tys. kilometrów kopci i zdycha przy mrozie, w trajtkach najszybciej psująca się część to rama podwozia (z czasem rdzewieje)A trolejbusy są zapchane do granic możliwości nie tylko w godzinach szczytu, co się dzieje od 15 do 17 np. na Lipowej to nie wspominam, jakby dali 2x więcej kursów o tej porze to i tak wszystkie trajtki byłyby zapełnione, a teraz czeka sie na pr... rozwiń
Avatar
pk / 21 listopada 2007 o 09:50
Mieszkam na bronowicach i mi to pasuje, to tej pory 153 i 158 miały taką samą trasę , bezsęs. Terza 153 będzie łatwiej dojechać na uczelnię bo bedzie jechała ul. Głęboką a z tamtąd jest bliżej niż z Racławickich. Powstała nowa trasa a ludziom żle!!!!!!!
Avatar
zxc / 21 listopada 2007 o 09:28
Zapraszam osoby, które twierdzą że zmiana trasy 153 nie utrudni życia mieszkańcom Bronowic na przejażdżkę linia 153 albo 158 z Racławickich w stronę Majdanka. W tych trolejbusach obecnie jest tłok nawet po 19!!! nie wspominając o godzinach szczytu. a może zamiast 153 uruchomić autobus o podobnej trasie???
Avatar
janek z działek / 21 listopada 2007 o 07:26
Ludzie , ja sam nie korzystam z komunikacji miejskiej, ale doskonale Was rozumie, z tym że MPK tak układa trasy i rozkład żebyście musieli się przesiadać i kasować więcej biletów.Jestem za bojkotem MPK, to jest przedsiębiorstwo użyteczności publicznej ale niestety nie działa na korzyść mieszkańców tylko na swoje utrzymanie , mimo że jest dotowane przez samorząd
Avatar
dokturek / 22 listopada 2007 o 12:07
Proponuję, aby zamiast kierować linię 150 na Węglin, MPK przywróciło funkcjonowanie linii trolejbusowej 157, która kiedyś tam docierała. Wystarczy jedynie ulepszyć jej trasę. Byłoby to dobre rozwiązanie dla wszystkich z Węglina chcących nadal korzystać z trolejbusów i jednocześnie nowych pasażerów z Czubów. Linia 157 przebiegałaby następująco: Węglin - Al. Kraśnicka - Al. Racławickie - Lipowa - Narutowicza - Głęboka - Filaretów - Zana - Bohaterów Monte Cassino - Armii Krajowej - Orkana - Roztocze - Al. Kraśnicka - Węglin. W odwrotnym kierunku mogłaby powstać linia 157 BIS na trasie: Węglin - Al. Kraśnicka - Roztocze - Orkana - Armii Krajowej - Bohaterów Monte Cassino - Wileńska - Głęboka - Narutowicza - Lipowa - Racławickie - Al. Kraśnicka - Węglin. W ten sposób Aleja Kraśnicka nie zostałaby pozbawiona trolejbusów a mieszkańcy okolic Orkana zyskali dodatkowe połączenie z centrum miasta.
Proponuję, aby zamiast kierować linię 150 na Węglin, MPK przywróciło funkcjonowanie linii trolejbusowej 157, która kiedyś tam docierała. Wystarczy jedynie ulepszyć jej trasę. Byłoby to dobre rozwiązanie dla wszystkich z Węglina chcących nadal korzystać z trolejbusów i jednocześnie nowych pasażerów z Czubów. Linia 157 przebiegałaby następująco: Węglin - Al. Kraśnicka - Al. Racławickie - Lipowa - Narutowicza - Głęboka - Filaretów - Zana - Bohaterów Monte Cassino - Armii Krajowej - Orkana - Roztocze - Al. Kraśnicka - Węglin. W odwrotnym kierunk... rozwiń
Avatar
NN / 21 listopada 2007 o 22:00
Człowieku! o czym piszesz, powtarzasz farmazony - miasto dopłaca, a widziałeś ile. Tak naprawdę MPK nie powinno się martwić o utrzymanie tras komunikacyjnych, czy starczy na paliwo i części zamienne. Te koszty i tak są oszczędnościowe, bo Miasto (UM) właśnie w bardzo małym stopniu pamięta, że ma obowiązek zapewnienia mieszkańcom przewozu. Magistraccy urzędnicy w Lublinie nie chcą przyjąć do wiadomości, że aby świadczyć usługi przewozowe swoim mieszkańcom winni ponosić tego koszty, jak to się dzieje na całym świecie. Im się wydaje,że powinni na tym interesie jeszcze zarobić. Oby się nie obudzili z ręką w nocniku, bo jak się sprywatyzuje przewoźnika, to prywatny właściciel nie będzie się bał egzekwować należnych dopłat na drodze sądowej. Ale to już pewnie nie problem tej ekipy, ale następnej. Bo co ich może obchodzić co będzie w przyszłości, problem zostanie przesunięty w czasie i niech się martwią ich następcy.
Człowieku! o czym piszesz, powtarzasz farmazony - miasto dopłaca, a widziałeś ile. Tak naprawdę MPK nie powinno się martwić o utrzymanie tras komunikacyjnych, czy starczy na paliwo i części zamienne. Te koszty i tak są oszczędnościowe, bo Miasto (UM) właśnie w bardzo małym stopniu pamięta, że ma obowiązek zapewnienia mieszkańcom przewozu. Magistraccy urzędnicy w Lublinie nie chcą przyjąć do wiadomości, że aby świadczyć usługi przewozowe swoim mieszkańcom winni ponosić tego koszty, jak to się dzieje na całym świecie. Im się wydaje,że powinni ... rozwiń
Avatar
empek / 21 listopada 2007 o 21:02
Nie wiem, o co tyle hałasu, przecież po zabraniu 153, mieszkańcy Węglina dostaną 150-tkę, a od niedawna jeździ nowa linia autobusowa 76
Avatar
lenin / 21 listopada 2007 o 15:36
hehe no chyba ze ktos na kulu studiuje he he .. swoja droga zastanawiam sie czego zaden autobus nie jezdzi wzdluz uczelni, czemu tylko do kulu moze byc blisko?
Avatar
(Anonimowy) / 21 listopada 2007 o 15:35
no chyba ze ktos na kulu studiuje he he . . . ;| ja akurat ar to racja, zgodze sie!
Avatar
CzarnyZajaczek / 21 listopada 2007 o 13:41
Problem leży chyba gdzie indziej, po prostu jest za mało kursów trolejbusów, w zajezdniach MPK są nadmiarowe trolejbsy, co z tego że stare, to nie autobus w którym silnik po iluś tys. kilometrów kopci i zdycha przy mrozie, w trajtkach najszybciej psująca się część to rama podwozia (z czasem rdzewieje)A trolejbusy są zapchane do granic możliwości nie tylko w godzinach szczytu, co się dzieje od 15 do 17 np. na Lipowej to nie wspominam, jakby dali 2x więcej kursów o tej porze to i tak wszystkie trajtki byłyby zapełnione, a teraz czeka sie na przyjazd 3-go czy 4-go trajtka żeby się wreszcie tam dopchaćW Lublinie jest stosunkowo mało trakcji trolejbusowych, ale trzeba je wykorzystać na maxa, ponieważ:* w zajezdniach są nadmiarowe trolejbusy* stary trolejbus nie wymaga tylu napraw co o połowę nowszy autobus, tam po prostu nie ma co się psuć* przepełniony autobus zdycha na stromych podjazdach (na razie mamy mało takich które sobie w miarę radzą), a dla trajtka to nie problem, bo silnik elektryczny nie ma minimalnej liczby obrotów przy której gaśnie* silnik elektryczny nie ma problemów z działaniem w zimie, w przeciwnieństwie do tych wszystkich zdezelowanych trupów autobusów jakie są w lubelskim MPK - w regionie gdzie 20-stopniowy mróz to nie jest anomalia to ma duże znaczenie
Problem leży chyba gdzie indziej, po prostu jest za mało kursów trolejbusów, w zajezdniach MPK są nadmiarowe trolejbsy, co z tego że stare, to nie autobus w którym silnik po iluś tys. kilometrów kopci i zdycha przy mrozie, w trajtkach najszybciej psująca się część to rama podwozia (z czasem rdzewieje)A trolejbusy są zapchane do granic możliwości nie tylko w godzinach szczytu, co się dzieje od 15 do 17 np. na Lipowej to nie wspominam, jakby dali 2x więcej kursów o tej porze to i tak wszystkie trajtki byłyby zapełnione, a teraz czeka sie na pr... rozwiń
Avatar
pk / 21 listopada 2007 o 09:50
Mieszkam na bronowicach i mi to pasuje, to tej pory 153 i 158 miały taką samą trasę , bezsęs. Terza 153 będzie łatwiej dojechać na uczelnię bo bedzie jechała ul. Głęboką a z tamtąd jest bliżej niż z Racławickich. Powstała nowa trasa a ludziom żle!!!!!!!
Avatar
zxc / 21 listopada 2007 o 09:28
Zapraszam osoby, które twierdzą że zmiana trasy 153 nie utrudni życia mieszkańcom Bronowic na przejażdżkę linia 153 albo 158 z Racławickich w stronę Majdanka. W tych trolejbusach obecnie jest tłok nawet po 19!!! nie wspominając o godzinach szczytu. a może zamiast 153 uruchomić autobus o podobnej trasie???
Avatar
janek z działek / 21 listopada 2007 o 07:26
Ludzie , ja sam nie korzystam z komunikacji miejskiej, ale doskonale Was rozumie, z tym że MPK tak układa trasy i rozkład żebyście musieli się przesiadać i kasować więcej biletów.Jestem za bojkotem MPK, to jest przedsiębiorstwo użyteczności publicznej ale niestety nie działa na korzyść mieszkańców tylko na swoje utrzymanie , mimo że jest dotowane przez samorząd
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
23 czerwca 2018, 18:00

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wspólne świętowanie Nocy św. Jana. 23 czerwca o godz. 18 na terenie Skansenu w sektorze Powiśle odbędzie się ciekawe wydarzenie kulturalne.

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość
23 czerwca 2018, 18:00

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się impreza na rozpoczęcie wakacji.

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium 1 0

Starosta puławski Witold Popiołek i cały zarząd powiatu w środę otrzymał absolutorium. Radni nie mieli poważniejszych zastrzeżeń, ale nie wszyscy zagłosowali „za”. Część opozycji symbolicznie wstrzymała się od głosu.

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy 0 0

W Cieleśnicy i Pratulinie odbywa się w ten weekend Święto Ziół. W piątek w pałacu w Cieleśnicy eksperci i zielarze rozmawiają o Ziemi Zielonej Planecie. W sobotę w Pratulinie czekają na was wykłady, występy muzyczne i stoiska z produktami ziołowymi zakończone puszczaniem wianków na Bugu. A w niedzielę w ogrodach i zielnikach cieleśnickiego pałacu odbędzie się wspólne gotowanie

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu
galeria

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu 0 0

Zapomniana i zaniedbana sprawa. 112 gmachów wartości z górą 20 mln zł stoi pustką i niszczeje. Martwe miasto o 22 ulicach... Niedokończone gmachy – mieszkaniem dla puszczyków.

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi 12 5

11 nowych pociągów elektrycznych zamawia samorząd województwa lubelskiego. To już drugie podejście do tego zakupu - za pierwszym razem przetarg unieważniono, bo oferowane pojazdy były zbyt drogie.

Asian Street Food Festiwal w Radości
23 czerwca 2018, 12:00

Asian Street Food Festiwal w Radości 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się Asian Street Food Festiwal, czyli impreza dla miłośników azjatyckiej kuchni ulicznej.

Taito w Stars Disco Club
23 czerwca 2018, 21:00

Taito w Stars Disco Club 0 0

W sobotę, 23 czerwca o godz. 21 w klubie Stars Disco (Krakowskie Przedmieście 40) wystąpi popularny Taito.

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł?

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł? 1 0

Losowanie Eurojackpot z 22 czerwca 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś zgarnie dziś główną wygraną w wysokości 385 mln zł?

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej
film

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej 14 21

Podczas piątkowej konferencji w puławskim hotelu "Prima" oficjalnie zaprezentowano kandydata PO, Nowoczesnej, KOD-u, SLD i Komitetu Obywatelskiego na prezydenta Puław. Został nim Mariusz Cytryński, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Powiśle".

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców 18 9

Nawet kilkaset złotych w ciągu kilku dni musieli wpłacić do szkół rodzice przerażeni tym, że jeśli tego nie zrobią ich dzieci nie dostaną w piątek świadectw. To opłaty za książki, z których dzieci korzystały przez minione dziesięć miesięcy.

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82 4 1

Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na drodze krajowej nr 82. Korki są spowodowane letnimi remontami cząstkowymi.

Strażak z Chełma na medal

Strażak z Chełma na medal 6 0

Rafał Bereza z Chełma wraz z drużyną zdobył tytuł mistrzów europy podczas Mistrzostw Europy TFA w niemieckim Mönchengladbach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!