środa, 21 marca 2018 r.

Lublin

Rekrutacja na studia w Lublinie: Ostatnie dni zapisów

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 czerwca 2012, 17:41

Ogromnym powodzeniem na UMCS cieszy się kierunek – bezpieczeństwo wewnętrzne ( Maciej Kaczanowski/Ar
Ogromnym powodzeniem na UMCS cieszy się kierunek – bezpieczeństwo wewnętrzne ( Maciej Kaczanowski/Ar

Rekrutacja na największych lubelskich uczelniach trwa do pierwszych dni lipca. Na liście najpopularniejszych kierunków królują te, które były oblegane również w poprzednich latach. Ale nie tylko. W czołówce są też nowe specjalności, które od tego roku uruchamiają uniwersytety.

– U nas najpopularniejsza jest sinologia – mówi Radosław Hałas, rzecznik Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. – Spodziewaliśmy się, że to będzie hit rekrutacji.

Sinologia na razie wygrywa nawet z corocznymi pewniakami rekrutacji: filologią angielską, psychologią, dziennikarstwem, zarządzaniem, ekonomią czy prawem. Oprócz kierunku dotyczącego Chin, KUL poszerzył w tym roku swoją ofertę m.in. o krajoznawstwo i turystykę kulturową, kulturę i religie Bliskiego Wschodu, muzykę kościelną i religioznawstwo.

Sporo nowości oferuje też Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wśród nich są m.in.: animacja kultury, gospodarka przestrzenna, informacja w e-społeczeństwie, interdyscyplinarne studia religioznawcze, turystyka historyczna oraz bezpieczeństwo wewnętrzne.

To ostatnie, dość niespodziewanie, cieszy się ogromnym powodzeniem. – To studia pośrednie między prawem, administracją i zarządzaniem kryzysowym. Szykujemy się, że to będzie jeden z bardziej obleganych kierunków – mówi Jakub Kosowski, sekretarz uczelnianej komisji rekrutacyjnej.

Również Uniwersytet Przyrodniczy liczy na sukces tegorocznej nowości. To hipologia i jeździectwo – pierwsza w Polsce w trybie dziennym, gdzie studenci będą zgłębiać wiedzę o hodowli koni, a także o sposobach ich wykorzystywania w rekreacji czy terapii. Przyrodnicy na razie nie zdradzają liczby kandydatów na poszczególne kierunki. Przyrodnicy oferują też cztery inne nowości: m.in. bezpieczeństwo żywności, ochronę roślin i kontrolę fitosanitarną oraz inżynierię chemiczną i przemysłową.

Bez zmian za to na Uniwersytecie Medycznym i Politechnice Lubelskiej. Podobnie jak w poprzednich latach, najbardziej oblegane są kierunek lekarsko-dentystyczny, analityka medyczna, elektroradiologia, kosmetologia czy pielęgniarstwo.

– A u nas: architektura i urbanistyka, inżynieria biomedyczna, mechatronika, transport oraz oczywiście budownictwo – mówi Iwona Czajkowska-Deneka, rzecznik PL. Na to ostatnie już zapisało się ponad pół tysiąca kandydatów, którzy walczą o 160 indeksów.

Wśród nich m.in. Bartek Milaniuk, tegoroczny maturzysta z XXIV LO w Lublinie. –Wybieram się na Politechnikę Lubelską, na budownictwo. Dlatego na maturze tak bardzo przyłożyłem się do matematyki, jest dla mnie kluczowa – tłumaczy. Przypomnijmy, że w ub. roku budownictwo było najbardziej obleganym kierunkiem w całym kraju. Chciało je studiować aż 30 tys. osób.

Ale nie wszyscy kandydaci decydują się na to, co najpopularniejsze. – Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na UMCS – zdradza swoje plany Agata Ścibor. – Muzyka od zawsze była dla mnie bardzo ważna. Moim zdaniem w życiu należy robić to, co się lubi, dlatego wybrałam ten kierunek.

Zapisy prowadzą też uczelnie prywatne. Niektóre robią to za pomocą Internetu, a do niektórych należy przyjść i osobiście złożyć dokumenty.

Do kiedy można się zgłaszać

Uniwersytet Przyrodniczy – 4 lipca
Politechnika Lubelska – 4 lipca
UMCS – 5 lipca
KUL – 5 lipca
Uniwersytet Medyczny – 8 lipca
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
proRock
proRock
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

proRock
proRock (28 czerwca 2012 o 10:17) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]Spekta[color=#ff0000]KUL[/color]ana [color=#ff0000]EXPANSJA czyli OSTANIE DNI KUL-u[/color]: cz. 2:[/size][/font][/color]

[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]W trosce o dostęp wszystkich do kanibalizmu księ[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŻULE wymyśliły Bezglutenowe Ciało Pańskie[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3].
Z KULei K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC proponuje[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] Bezalkoholową Krew Pańską [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]– od X - lat na rynku spożywczym istnieją spirytualia bezalkoholowe!

Na trzeźwo trudno to pojąć, a księ[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŻULKOM idzie jak z płatka[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]!...

Podsumowując wszelkie Niebieskie działania Reklamowe wszelkich KUL-awych i PAT-ologicznych KAT-olickich szkółek sięgające Nieba stwierdzić należy, że na Wydziałach [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCKLESIOFOBII[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3], a sama TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna ...filia!, a TEOFILIĘ księŻULKI i SIOSTRZYCZKI uprawiają nawet z dziećmi, a temu Błogosławią nawet Powołani KURIAtorzy Wydziałów szKULnictwa - chyba, że wszyscy po KUL-awym i PAT-ologicznym KAT-olickim Prawie pracują zgodnie z Wolą Bożą w polskich proKURIAturach na stanowiskach proKURIAtorów!

W samym Kościele[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] bez przebrania nycz nie funkcjonuje[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]:
księŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” żeby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna..., a to już nie zakrystia lecz GARDEROBA i nie Kościelny, a GARDEROBIANY!

Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW.(irniętego) wstyd przed własnymi danymi personalnymi i konieczny jest pseudonim artystyczny, a tam wybór... ostatni to Benek XVI. [/size][/font][/color]
[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]I tu księ[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŻULKI z Aminencjami przegrywają[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] w spekta[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]arny i psycho[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]PAT[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]yczny [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]sposób z AKTORAMI[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] –[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] Aminencje potrafią odgrywać INO JEDNOM ROLĘ[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]![/size][/font][/color]

[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Teraz strach nawet chodzić do Kościoła, bo nie wiadomo czy przy Ołtarzu Pańskim, w Konfesjonale, na Ambonie, na Katechezie nie stoją Przebierańcy[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]! i czy z Tacą nie zapier...nicza Przebieraniec.

Nawet Gorzkie Żale zweryfikowała historia XXI w. bowiem potwierdza się bezmyślnie śpiewany tekst „Dla białej szaty, którą jest odziany, [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Głupim nazwany[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]...”***, co też odzwierciedla KULawy i PATologiczny Poziom Intelektualny i w myśl Nabożeństwa można wołać: JEZU, ALE PSZEMONDŻAŁKI... i sprawdza się też teoria o naśladowaniu Jezusa...

Wypada też poruszyć[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] koniec Drogi [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIENIA [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]i sięgając do Kur...iewnego slangu to:

1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]POGRZEBACZ[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3];
2) główna aleja cmentarna ma nazwę [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Po Trupie Aby Do Celu[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3];
3) Pogrzeb to[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] ZABAWA W CHOWANEGO[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3].

z [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Rzeczy Ostatecznych [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura:

1) Niebo – to: [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]niebo nie[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]!
2) Piekło – [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Piekarnia Kościelna[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3];
3) Czyściec –[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] Pralnia Kościelna[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3].

I tak wygląda [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]obietnica Drogi [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIENIA[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3], która dobiega końca... wśród Nabożnej Pieśni „[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INOPOKOLANA[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]...”[/size][/font][/color]


[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]Wszyscy chętni, którzy połknęli haczyk KULawej Reklamy „[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL – TWÓJ NAJ[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]...GŁUPSZY [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]WYBÓR[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]” [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]powinni zostać[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] przesz[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]eni [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]przez[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3] spekta[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]arne[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] i [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]psycho[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]PAT[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]yczne [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]MINISTERSTWO GŁUPICH KROKÓW[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3], a wtedy mogą defilować nie tylko w KULuarach ale po całej strefie Schengen! K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC proponuje w drodze wymiany intelektualnej, aby MEDIAMARKT stał się Patyronem KUL-awych wywieszając oKULicznościową Reklamę: „[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]NIE DLA IDITÓW[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]”

Obracając się w Świecie [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KANIBALIZMU[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] („wziął chleb... i rzekł <<[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]>>”) i [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]WAMPIRYZMU[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] („wziął kielich.. i rzekł <<[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Ostatnia KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/size][/font][/color]

[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ – [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]poziom inteligencji mierzony w INBECYLACH[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć:[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] jeden [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]Inbecyl, [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]dwa[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] Inbecyle, [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]trzy, czery Inbecyle[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]... i tak w nieskończoność,[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] a na końcu nieskończoności – Św.[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](irnięty)...[/size][/font][/color]


[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]I KTO POWIE, że nawet Św.(irnięte) księ[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŻULKI NIE MOGĄ WSZYSTKICH [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]?, a na marginesie – W KOŚCIELE [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]STAN WOJENNY I PRIMA APRILIS TRWAJĄ WIECZNIE [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]– wiecznie z kimś walczą i [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]WIECZNIE WSZYSTKICH OSZUKUJĄ[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]!

Jednym słowem –[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] Oni majom [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]nie po [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]-ei[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] w głowie[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3], a w Niebie wszystko jest O GEY!

Wszystkim Niebieskim i KUL-awym poczynaniom niech [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]przyświeca Światło Ducha Św.[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](irniętego) pod postacią [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]o[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]PAT[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]wy [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]pokazującej jak [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]skię[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŻULKI wszystkich udobRUCHAŁY i wyprowadziły Lud Boży w pole[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3].
K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC wręcza wszystkim wiąchę [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Róży Duchownej i kąKULi [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]- kąKUL to Biblijny chwast[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany w [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]fa[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]tecie Filozofii Przyrody...
W czasie wszelkiego typu pochodów i Procesji (nie wyłączając Pielgrzymek) równoważnych do Parad Równości[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] wypada machać TULIPANAMI pokazującymi jak Pan Tulipana[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]...

OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]chcą nas [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi –[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] Kurrrr[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]...ia[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] Jego Mać [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]- , a K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] i ASC kroczy Drogą[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ:[/size][/font][/color]

[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]1) [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z [/size][/font][/color][color=#280099][font=Times New Roman, serif][size=3]pół[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŚWIAT[/size][/font][/color][color=#280099][font=Times New Roman, serif][size=3](ki)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3].

2) [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]...[/size][/font][/color]

[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]W KULejce nadchodzi EURO 2012, a tu psychoPATycznych pomysłów cała masa czyli oKULicznściowa i psychoPATyczna[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] LITURGIA SPORTU[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]:

Same księŻULKI i Aminencje mają od X – czasu Niebieskie osiągnięcia sportowe –[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] MSZE na czas[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3], jak ktoś dał mało to[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] tak zapier[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]...niczali, [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]że trudno było odegrać nawet AMEN[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] bo już było IDŹCIE OFIARY SKOŃCZONE! Inną dyscypliną były [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KAZANIA NA CZAS – kto dłużej będzie gadał ten wygrywa[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3], a Lud Boży się wKULwiał kiedy skończy!
Pchając się na EUROobciach 2012 powinny księ[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŻULKI siedzieć w KONFESJONAŁACH[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] zastępując ochroniarzy,[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] wszystkich powinni namaszczać, okadzać bramki, sędzia powinien zapier.[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]..niczać[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] z Dzwonkiem[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] zamiast gwizdka, no i oczywiście[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] najważniejsza TACA [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]– UEFA nie zapłaci podatku, ale[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] TACY SOBIE NIE ODMÓWI[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] bo będzie to OBRAZ(a) BOSKA...[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] Drużyna Narodowa obowiązkowo musi grać w KOMŻACH[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] zamiast koszulek,[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] Kapitan w STULE[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]...
Całość uroczyście powinny wprowadzić ksie[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŻULKI w Orszaku Procesyjnym[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] z MONSTRANCJĄ na czele ustawioną na przygotowanym OŁTARZU!
Księ[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŻULKI z Aminencjami aby pokazać wszystkim jak można się [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ powinny WSZYSTKO ŚWIĘCIĆ[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]... do tego stopnia [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]AŻ ICH KTOŚ przeŚWIĘCI.[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]..[/size][/font][/color]


[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]Skoro mieli aż tak Ry(d)zykowne pomysły na EURO to teraz[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]można je z powodzeniem realizować w Kościołach[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]:[/size][/font][/color]
[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]Polacy poznali możliwości Kadry Narodowej w czase EURO 2012 - [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]nie pomogły nawet szumne MODŁY AMINECJI z AXCELENCJAMI i [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]księ[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŻULKAMI[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]... Kto nie pamięta Kardynała NYCZA z SZALIKIEM? Finał przedwczesnego końca polskiego EURO 2012 był taki, że:[/size][/font][/color]

[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]1) czepiano się PZPN-u; [/size][/font][/color]
[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]2) TRENERA[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]- Oni też przecież byli w reklamach!, [/size][/font][/color]

[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]a ŚWIĘTY SPOKÓJ[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]panuje na temat KOŚCIOŁA[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]! - , a ONI TEŻ BYLI W REKLAMACH - np. szumne[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]EUROKATECHEZY[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]!!! Skoro aż tak pchali się do władzy to w demokratyczny sposób [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]powinny Axcelencje ponosić konsekwencje[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]: ZA BRAK SKUTECZNOŚCI oKULicznościowych MODŁÓW EURO 2012[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ZAMKNĄĆ KŚCIOŁY[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]! Nycz przecież Im się nie stanie, bo w ramach EUROKATECHEZY[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]będą mogli ODPRAWIAĆ na przejściach granicznych, na lotniskach, na dworcach KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]ejowych... .PODRÓŻNYCH! Świat i Naród zobaczy[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]jak realizują SWOJE POWOŁANIE[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]... [/size][/font][/color]

[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC proponuje najnowszą PIEŚŃ LITURGII SPORTU wykonywaną Kibolskim wokalem: "[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]NYCZ SIĘ NE STAŁO, POLACY NYCZ SIĘ NIE STAŁO, NYCZ SIĘ NIE STAŁO POLACY, NYCZ SIĘ NIE STAŁO[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3].[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]" [/size][/font][/color]
[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]Jest to namacalny przykład [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]POTĘGI MODLITWY[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] – [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]księ[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ŻULKI z Aminencjami chciały jak najlepiej, a wyszło jak zawsze[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]... Pieśń tę moża wykonywać w czasie Mszy Św.(irniętych)... pokazując [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]jak łatwo można się [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]! [/size][/font][/color]
[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]Łącząc w spektaKULarny i psychoPATyczny sposób muzy[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]ogię [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Kościelną z Biotechnologią[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]powstanie[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] spekta[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]arny gatunek muzyczny [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BIOTECHNO[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] – takie KULawe „KOKO EURO SPOKO...” i należy go wykonywać na [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]anach...[/size][/font][/color]


[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC proponuje[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] nawiązać[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] spekta[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]arną współpracę[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] z Politechniką Lubelską[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3], a tam z KULei spektaKULarne możliwości:[/size][/font][/color]
[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Konfesjonały KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]o odporne; samochody dla księŻULKÓW KULoodporne, Sutanny KULoodporne, kamizelki … jednym słowem Sprzęt KULoodporny! – na spektaKULarnych [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Targach Sakralnych nowości nie zabraknie[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]...[/size][/font][/color]
[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]Skoro [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Universytet MARYI SKŁDOWSKIEJ – KURII [/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]od X- miesięcy ozdobiony jest spektaKULarnymi[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] Flagami MARYJNYMI, to co pomyśleć o P.L. i Universytecie Medycznym[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]?[/size][/font][/color]
[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Tak wygląda[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] spekta[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]arny i psycho[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]PAT[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]yczny[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] atak ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]..., którego fałem będzie fakt, że [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]wszystko stoi na KUL[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]u arach... bo [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KUL się rozbudowuje[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]...[/size][/font][/color]


[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]Wszystkim też uświadomić należy, że w [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]SLANGU MODLITEWNYM[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] (Powołanym przez Aminencje w 2006 r.)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] przestaje istnieć DEKALOG[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3], bo kilkoro puntów jest zbieżnych i sprowadza się do jednego określenia: [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Nie pier[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]...l („Nice cudzołóż”; „Nie mów fałszywego świadectwa”; „Nie pożądaj żony...”). Każdy, [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]kto chce się[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] (z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ może wybrać[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] KUL lub[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3] MediaMarkt[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]![/size][/font][/color]

[color=#0000cd][font=Times New Roman, serif][size=3]Aktualnie[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3] "[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]ECHO DNIA[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]" [/size][/font][/color][color=#0000ff][font=Times New Roman, serif][size=3]rozpisuje się o trwających targach sakralnych [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]SACROEXPO, a tam jak zwykle - UCZTA BACHUSA![/size][/font][/color]


[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Kurrrr[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]...ia [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Jego Mać[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]- , a [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC kroczy Drogą[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIĆ[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]:[/size][/font][/color]

[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]1) [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]! [/size][/font][/color]

[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]2) [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ),[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]... [/size][/font][/color]

[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów?- Chyba jedynie "[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW.[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3](irniętego) ... [/size][/font][/color]

[color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła (opuszczając KROPKI między literami): [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W[/size][/font][/color][color=#0000cd][font=Times New Roman, serif][size=3].- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. [/size][/font][/color]


[color=#0000cd][font=Times New Roman, serif][size=3]Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]– [/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Oni są Śmieszni! [/size][/font][/color]

[color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. [/size][/font][/color]

[color=#0000cd][font=Times New Roman, serif][size=3]Zostańcie z[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]B(L)OGIEM, [/size][/font][/color][color=#0000cd][font=Times New Roman, serif][size=3]a będziecie (z)[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3]BAWIENI... [/size][/font][/color]

[color=#0000cd][font=Times New Roman, serif][size=3]Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***[/size][/font][/color]

[color=#0000cd][font=Times New Roman, serif][size=3](PODPISANO:[/size][/font][/color][color=#4b0082][font=Times New Roman, serif][size=3]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[/size][/font][/color][color=#ff0000][font=Times New Roman, serif][size=3])[/size][/font][/color]


[size=3][color=#000000]* - "Pójdźmy Wszyscy Do Stajenki".[/color]
[color=#000000]** - członek Mafijny.[/color][/size]
[color=#000000][font=Times New Roman, serif][size=3]*** - „Gorzkie Żale” Cz. 2 Hymn.[/size][/font][/color]
Rozwiń
proRock
proRock (28 czerwca 2012 o 10:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Spekta[color="#ff0000"]KUL[/color]ana [color="#ff0000"]EXPANSJA[/color][color="#ff0000"] czyli OSTANIE DNI KUL-u[/color] : cz. 1:[/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][font="Times New Roman, serif"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘPOLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli J[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]AK MOŻNA[/font][/color] [font="Times New Roman, serif"](z)[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]BAWIĆ ŚWIAT[/font][/color] [font="Times New Roman, serif"]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/font][/size][/font][/color]


[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][font="Times New Roman, serif"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC nie raz, czyli od X – lat na forach pokazywał i pokazuje w spekta[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]KUL[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]arny sposób pschycho[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]PAT[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]ię spekta[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]KUL[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]arnej [/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]NAU[/font][/color][font="Times New Roman, serif"](cz)[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]KI[/font][/color][font="Times New Roman, serif"].[/font][/size][/font][/color]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]I tak:[/size][/font][/color][/left]

[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]1)[/font][/color][font="Times New Roman, serif"] Już w latach 1980-tych spektaKULary księŻULEK mgrant uczył ludzi z błędami, których w Boskim (o)Błędzie ie widziały nawet spektaKULarne tęgie umysły![/font][/size][/font][/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]2)[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]Od X – lat LUBEKSCY [/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]PALLOTYNI zapier[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]...niczają na digital bells „[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]AVE MARIA[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]” F. Schuberta, a[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] jest to ino 50% tego, co napisał Kompozytor[/font][/color][font="Times New Roman, serif"] (każdej niedzieli o godz. 12.oo)[/font][/size][/font][/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][font="Times New Roman, serif"]Jest to spektaKULarny „[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]KOCERT DLA PÓŁGŁÓWKÓW serwowany przez PÓŁGŁÓWKÓW[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]”.[/font][/size][/font][/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]3)[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]Od samego początku nie wiadomo komu dała mańka biblijna i[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] kto jej walnął Jezusa[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]...[/font][/size][/font][/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][font="Times New Roman, serif"]Taka spektaKULarna[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] Kurrrr[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]...ia metropolitalna[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] Jego Mać[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]!, a Kuriewni dalej[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] uczą jak MAŃKA[/font][/color][font="Times New Roman, serif"] (g)[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]RUCHAŁA z GOŁĘBIEM I[/font][/color][font="Times New Roman, serif"] (z)[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]BAWIŁA ŚWIAT[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]![/font][/size][/font][/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]4)[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]Od początku [/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]cudują z cudami zamieniając JEDNO NA DRUGIE[/font][/color][font="Times New Roman, serif"] (chorych na zdrowych, wodę na wino...)[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] nie mogą ino zamienić GŁUPICH NA MĄDRYCH, a tu wysiadał nawet[/font][/color][font="Times New Roman, serif"] spekta[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]KUL[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]arny [/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]Jezus[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]! Sama zaś teoria cudu mówi, że to [/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]COŚ Z NICZEGO[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]![/font][/size][/font][/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]5)[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]W spektaKULarny sposób lubelskie [/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]szkoły podpisały „UMOWY” z[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]e spektaKULarnym pół[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]ŚWIAT[/font][/color][font="Times New Roman, serif"](ki)[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]EM NAUKOWYM[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]:[/font][/size][/font][/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][font="Times New Roman, serif"]skutkiem tego jest KATolicki[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] poziom POŻAL SIĘ BOŻE[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]![/font][/size][/font][/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][font="Times New Roman, serif"]W KULuarach powstał [/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]Wydział AUTYSTYCZNY Uniwersytetu Pod Wezwaniem MARYI SKŁODOWSKEJ – KURII[/font][/color][font="Times New Roman, serif"] (przed reformą był to Wydział Artystyczny). Panuje tam Wielka Szopka – znikły w spektaKULarny sposób z KULuarów ś.p. Diploma nadane przez byłego ArcyŻycińskiego, ale[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] pozostała tam SZOPKA NA WIEKI WIEKÓW[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]... nie przeszkadza ona ani nowej-starej szefowej [/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]Siostrze URSZULI[/font][/color][font="Times New Roman, serif"] i Jej Podwładnej[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] Siostrze GABRIELI[/font][/color][font="Times New Roman, serif"].[/font][/size][/font][/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]Wyszalały się Siostrzyczki w czasie[/font][/color][font="Times New Roman, serif"] spekta[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]KUL[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]arnego [/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]Festivalu Bożego Ciała[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]...[/font][/size][/font][/color][/left]
[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]6)[/font][/color][font="Times New Roman, serif"] W spektaKULarny sposób[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] uczeń Szkoły Spożywczej[/font][/color][font="Times New Roman, serif"] / Gastronomicznej [/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]w ciągu kilku minut pojmie sposób mieszania wody z mąką i co z tego wychodzi[/font][/color][font="Times New Roman, serif"], a [/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]KUL[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]-awym[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] kazali mieszać przez 5 LAT[/font][/color][font="Times New Roman, serif"] nadając tytuły mgr[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] i wyszło im CIAŁO PAŃSKIE[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]! Podobnie jest też ze spektaKULarną [/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]KRWIĄ PAŃSKĄ[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]! Jeśli jakiś księ[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]ŻULEK nie wbije w pałę[/font][/color][font="Times New Roman, serif"] spektaKULarnej wiedzy w ciągu 5 LAT dostaje jeszcze trochę czasu[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] robiąc d-rat, aż do prof.[/font][/color][font="Times New Roman, serif"](anata)[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"] włącznie[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]! Wtedy zostaje wysz[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]KUL[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]ony na przedsz[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]KUL[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]aka i sz[/font][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]KUL[/font][/color][font="Times New Roman, serif"]i innych...[/font][/size][/font][/color][/left]

[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] pokazuje właściwą DROGĘ[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] (z)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAWIENIA[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]:[/size][/font][/color][/left]

[left][size="3"][color="#000080"]- KATolicka nomenklatura stopni naukowych:

1) mgr - to[/color][color="#ff0000"] BARANEK - skrót BARAN.[/color]
[color="#000080"]2) dr - to [/color][color="#ff0000"]BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/color]
[color="#000080"]3) hab. - to [/color][color="#ff0000"]HABITOWY - skrót HABIT.[/color]
[color="#000080"]4) prof. - to [/color][color="#ff0000"]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/color]
[color="#000080"]Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające Poziom Pożal Się Boże...[/color]

[color="#4b0082"]KULejny czas leci nie ubłagalnie i obecnie z powodzeniem w ramach relaksu po Mękach Wielkiego Tygodnia i TRIDUUM PASCHALNEGO, ry(d)zykownych marszów, majówek oraz w RAMACH PRZYGOTOWANIA DO I KOMUNII ŚW.(irniętej), EUROKATECHEZY i oczekiwania jak na (z)BAWIENIE Festivalu [/color][color="#ff0000"]można podziwiać OWOCE ZAKAZANE dla LUDU BOŻEGO w wydaniu Aminencji, Axcelencji,[/color][color="#4b0082"] księ[/color][color="#ff0000"]ŻULKÓW i Zakonnic[/color][color="#4b0082"]:[/color]

[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]W TYM ŚW.[/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"](irniętym) MIEJSCU NA INNYCH FORACH ZAMIESZCZONY [/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]JEST WYKAZ STRON XXX z udziałem[/font][/color] [color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"]księ[/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]ŻULKÓW i ZAKONNC[/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"]. Naczelny „D.W.” w ramach PO-kuty wprowadził szyfry.
Inne fora są bardziej puszczalskie ([/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]prawie jak[/font][/color] [color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"]księ[/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]ŻULKI z SIOSTRZYCZKAMI[/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"]) i do[/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]PUSZCZAJĄ wykaz[/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"]..., a Naczelny[/font][/color] [color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]Brat „D.W.” pokazuje jak [/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"]udob[/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]RUCHAŁY Go [/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"]księ[/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]ŻULKI.[/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"]..[/font][/color]

[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"]NACZELNEMU Bratu „D.W.” jeszcze nie minął [/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]SZOK[/font][/color] [color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"]re[/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]KUL[/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"]ekcyjny i stosuje psycho[/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]PAT[/font][/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"]yczną [/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"]KLAUZULĘ SUMIENIA[/font][/color][color="#0000ff"] – [/color][color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"]ogląda sam z Aminencjami...[/font][/color]

[color="#4b0082"]...i można podziwiać [/color][color="#ff0000"]jak funkcjonuje Kórestwo Boże[/color][color="#4b0082"]! W oparciu o Główne Prawdy Wia(g)ry Św.(irniętej) bazujące na KSIĘDZE (z)BAWIENIA pod KULtowym i PATologicznym hasłem: „[/color][color="#ff0000"]CO WOLNO SIOSTZYCZCE, AXCELENCJI I księŻULKOWI – TEGO NIE WOLNO LUDOWI[/color][color="#4b0082"]”![/color]
[color="#4b0082"]w myśl popularnej KULędy: "[/color][color="#ff0000"]KTÓZ TO WIDZIAŁ TAKIE DZIWY[/color][color="#4b0082"]..."*[/color]

[color="#4b0082"]W ramach Pokuty, reKULekcji i innych czarnych wydarzeń każdy po obejrzeniu[/color][color="#ff0000"] może się NAWRÓCIĆ[/color][color="#4b0082"] – z tym, że [/color][color="#ff0000"]PROSTO DO DOMU [/color][color="#4b0082"]– będą to wymarzone i Wymodlone reKULekcje Narodowe i EURKATECHEZA! - pomni jak poczynając od Najwyższych Aminencji, a na szeregowych ksieŻULKACH kończąc – opier...niczanie wszystkich puszczalskich, nie dopuszczanie rozwodników do BRAM (z)BAWIENIA,[/color][color="#ff0000"] nie dopuszczanie ich dzieci do BRAM [/color][color="#4b0082"](z)[/color][color="#ff0000"]BAWIENIA[/color][color="#4b0082"]. Jak widać WSZYSCY ŚW.(irnięci) nieźle pier...lą z Ambon, od Ołtarzy, w Konfesjonałach. – jednym słowem – JEDEN WIELKI UBAW...[/color]
[color="#4b0082"]Oprócz tego miotają się ulicami miast w Drodze Krzyżowej,z Palmami, z Procesjami[/color][color="#ff0000"] pokazując jak wygląda Czarna Rozpacz[/color][color="#4b0082"]![/color] [/size][/left]

[left][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Kościół powinien rozszerzyć swoje możliwości puszczania... fantazji i ugruntować niczym [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Główne Prawdy Wia[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](g)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ry[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]arne [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]pozycje[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]:

1) [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]POZYCJA I KOMUNII ŚW.[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](irniętej) – zaczyna się w Konfesjonale, a kończy u ksieŻULKA w mieszkaniu, w samochodzie lub w lesie...

2) [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]POZYCJA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]– podobna do I KOMUNII ŚW.(irniętej) z tym, że materiał starszy.

3)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] POZYCJA NAU[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](cz)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KI PRZEDŚLUBNEJ[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]... ta z KULei zaczyna się już w Kancelarii Parafialnej, a może i w Zakrystii i KULejno przez Konfesjonał, aż do....

4) [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Axcelencje z Aminencjami powinny zająć się [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]pro[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]POZYCJĄ CHRZTU ŚWIĘTEGO[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...,

a [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]o OSTATNIM NAMASZCZENIU i SKARAMENCIE CHORYCH to strach nawet myśleć[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]!, a tu jeszcze księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULEK po KUL[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ędzie...![/size][/font][/color]

[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Nie raz rodzice przekonali się jak wygląda np. PRZYGOTOWANIE DO I KMUNII ŚW.[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](irniętej) i próby SAKRAMENTU POKUTY. Nie monitorowany księŻULEK umawia się z dzieckiem w ramach POKUTY –[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] dla księŻULKA to nagroda, a dla dziecka POKUTA ZA GRZECHY[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]! Po takich SAKRAMENTACH [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]dziecku często zostaje nawet PAMIĄTKA I KOMUNII ŚW.[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](irniętej) lub [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Sakramentu Bierzmowania, a [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULKOWI na pamiątkę Alimenty [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]z finałem w Sądzie...

księŻULKI z Axcelencjami mogą w tym świetle wykorzystać bardziej[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] Święte Oleje wprowadzając Sakrament Lubrykacji[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]... Jak komuś ciężko będzie szło przyswajanie ŚW.(irniętych) Prawd Wia(g)ry zawsze[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] może wezwać [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULKA z Najnowszym Sakramentem[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]! Problem ino w tym jak się do tego przygotować? [/size][/font][/color][/left]

[color="#4b0082"][size="3"]O odpuszczenie win należy klepać na KUL-anach:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]Oraz "[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]AVE MAFIJA[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]":[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]"Zdrowaś Mafijo, Łaskiś Pełna - [/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Pan z Tobą.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]B(L)OGoslawionaś Ty między Mafijami[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]i B(L)OGoslawiony Owoc Żywota Twojego![/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Święta Mafijo, Matko Boża**[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Módl się za Nami grzecznymi teraz[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]i w Godzinę Śmierci Naszej. Amen". [/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]oraz:[/size][/color]

[color="#4b0082"][size="3"]„OJCZE NASZ, któryś jest w Niebie,[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Święć się Imię Twoje.[/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi. [/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj [/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom [/size][/color]
[color="#4b0082"][size="3"]I nie wódź nas na pokuszenie [/size][/color]
[color="#ff0000"][size="3"]Ale nas [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAW[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"] …,[/size][/color]

[color="#ff0000"][size="3"]a niech któreś dziecko komunijne nie powie z pamięci to[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]... nie będzie miało Pamiątki I KOMUNII ŚW.(irniętej) czyli [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]NA PAMIĄTKĘ ZAMKNĄ MU BRAMY [/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](z)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]BAWIENIA[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]!, a jak jeszcze walnie „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]WIERZĘ W B[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"](L)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]OGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]” lub [/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]„NIE BĘDZIESZ MIAŁ B([/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]L)[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]OGÓW CUDZYCH[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]...” to już ma przes...ane „[/size][/color][color="#ff0000"][size="3"]Na Wieki Wieków[/size][/color][color="#4b0082"][size="3"]”.[/size][/color]


[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]O szczęśliwą zaś Kanonizację Karola W.[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] (JP 2) należy na KULanach śpiewać [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Polską Litanię Do Wszystkich Św.[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](irniętych) [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]SB[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]-ków:

Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:
Św. Filozofie,
Św. Glonie.
Św. Józefie...( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)
Św. Henryku....
Św. Karolu....
i tylko jeden problem z odzewem publiczności [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może [/size][/font][/color][color="#280099"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](wy)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]BAW NAS PANIE[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]?

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] proponuje [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ePi[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]S[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]([/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Z[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"])[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KOP[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]at[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]owi[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] i wszystkim księŻULKOM w spekta[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]arnym kącku [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KUL[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]inarnym:[/size][/font][/color]

[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]1) Ciało Pańskie z Grilla;[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...

ZAŚ NA DESER I DZIECIOM :[/size][/font][/color]

[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]1) czeKULadowe Krzyże;[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...
Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]z nadzieniem Róży Duchownej[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]!

jako, że „[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...”

Po takiej konsumpcji lub rozreklamowanego[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] Festivalu NAU[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](cz)[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]KI[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] wszyscy mogą mieć Św.(irnięte) wrażenie, że[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"] CHCE ICH ROZERWAĆ[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]![/size][/font][/color]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!