Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 sierpnia 2013 r.
12:45
Edytuj ten wpis

Robert Koźlak nowym szefem wojewódzkiej drogówki

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 12 A A
Robert Koźlak
Robert Koźlak

Nowym szefem wojewódzkiej drogówki został Robert Koźlak. Nominacja została ogłoszona w czwartek, podczas odprawy kadry kierowniczej lubelskiego garnizonu policji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Robert Koźlak, dotychczas pełnił obowiązki naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Jakie zadania stoją przed nowym szefem? Więcej pieszych patroli drogówki, ograniczenie wypadków szczególnie w weekendy i walka z kierowcami rozmawiającymi podczas jazdy przez komórki.

Tego oczekuje komendant wojewódzki insp. Michał Domaradzki.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
marco / 9 sierpnia 2013 o 13:04

A co się stało z poprzednikiem ?

Siedzi,dostał dychę za obnażanie się przed małymi dziećmi.

Avatar
obserwator / 9 sierpnia 2013 o 07:41

A co się stało z poprzednikiem ?

Avatar
boss / 8 sierpnia 2013 o 16:34

Szef drogówki wojewódzkiej to może patrole piesze wprowadzić, ale w swoim wydziale a nie podległych komendach.  Tam żądzą Komendanci. A poza tym czemu konkurs został wcześniej zakończony?

http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=pages_1&action_id=2117

Avatar
cywil / 8 sierpnia 2013 o 15:41

PATROLE PIESZE DROGÓWKI ? HEHE.. będą biegać za samochodami... Brawo za nowe bzdurne pomysły nowego komendanta !!!

Avatar
kierowca bombowca / 8 sierpnia 2013 o 15:30

Jak było, tak będzie. Dobrze wiecie, że wypadki, pijani za''' kółkiem'' itd. byli są i będą. Nie ma się co czarować.

DZIWNE ???  Jak same PAŁY chleją !!!

Avatar
radny / 8 sierpnia 2013 o 15:28

NASTĘPNY,co go czerwoni w teczce przynieśli . ŻENADA.

Avatar
microclima / 8 sierpnia 2013 o 15:19

Podstawowe zadanie niech policjanci  w radiowoach zaczna przestrzegać zasad ruchu drogowego i rozróżniają światła na rondach. Czy  nie pora zainstalować liczniki czasu przy sygnalizatorach aby zmniejszyć liczbe wypadków. Jakoś w Lublinie sa opóżnieni juz o ponad 6 lat w stosunku di innych miast w Polsce a w Europie o 15

Avatar
Lubelak / 8 sierpnia 2013 o 15:11

Z nowym szefem powinien zostać zmieniony system oceniania drogówki, bo jak się słyszy wszędzie liczy się liczba mandatów. Policjanci powinni być premiowani za spadki llczby kolizji i wypadków. Mandaty powinny być tylko środkiem do tego, a ostro powinni zwalczać szczególnie tych którzy mocno przekraczają "średnią" moc wykroczeń, to i średnia spadnie.

Widział ktoś kiedyś radiowóz stojący na rodzie i obserujących policjantów to co wyprawiają kierowcy przy zmianach świateł???

W ogóle to ten szef powinien rządać od władz miasta, aby na rondach były specjalne najazdy np. z kostki gdzie radiowóz mógby wjechać i nie blokować ruchu, a w miarę sprawnie wystartować za np. przejeżdżającym szybko na czerwonym.

A promowanie jazdy na suwak? Tyle teraz remontów i widać, że ludzie w większości jeżdżą jak stado baranów, jednym pasem aż blokując poprzednie skrzyżowanie. Odpowiedni znak, radiowóz w szczycie 2-3 dni i kierowcy się nauczą, że to nie cwaniactwo, ale wygoda i usprawnienie ruchu.

Bo policja ma pomagać, a nie tylko tępić. Niektórym wystarczy, to że na rondzie policjant zagwiżdże i ściągnie na bok takiego "niezorganizowanego" kierowcę wytykając mu braki, albo "przywoła przez megafon" a gość się spali ze wstydu jak inni zaczną się na niego gapić.

Z nowym szefem powinien zostać zmieniony system oceniania drogówki, bo jak się słyszy wszędzie liczy się liczba mandatów. Policjanci powinni być premiowani za spadki llczby kolizji i wypadków. Mandaty powinny być tylko środkiem do tego, a ostro powinni zwalczać szczególnie tych którzy mocno przekraczają "średnią" moc wykroczeń, to i średnia spadnie.

Widział ktoś kiedyś radiowóz stojący na rodzie i obserujących policjantów to co wyprawiają kierowcy przy zmianach świateł???

W ogóle to ten szef powinien rządać od władz miasta,... rozwiń

Avatar
ed / 8 sierpnia 2013 o 14:31

Jak było, tak będzie. Dobrze wiecie, że wypadki, pijani za''' kółkiem'' itd. byli są i będą. Nie ma się co czarować.

Avatar
Gość / 8 sierpnia 2013 o 14:05

szefem kolka rozancowego zostala stara bumcykowa  to taka  sama informacja jak powyzej; kogo to interesuje???

Avatar
marco / 9 sierpnia 2013 o 13:04

A co się stało z poprzednikiem ?

Siedzi,dostał dychę za obnażanie się przed małymi dziećmi.

Avatar
obserwator / 9 sierpnia 2013 o 07:41

A co się stało z poprzednikiem ?

Avatar
boss / 8 sierpnia 2013 o 16:34

Szef drogówki wojewódzkiej to może patrole piesze wprowadzić, ale w swoim wydziale a nie podległych komendach.  Tam żądzą Komendanci. A poza tym czemu konkurs został wcześniej zakończony?

http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=pages_1&action_id=2117

Avatar
cywil / 8 sierpnia 2013 o 15:41

PATROLE PIESZE DROGÓWKI ? HEHE.. będą biegać za samochodami... Brawo za nowe bzdurne pomysły nowego komendanta !!!

Avatar
kierowca bombowca / 8 sierpnia 2013 o 15:30

Jak było, tak będzie. Dobrze wiecie, że wypadki, pijani za''' kółkiem'' itd. byli są i będą. Nie ma się co czarować.

DZIWNE ???  Jak same PAŁY chleją !!!

Avatar
radny / 8 sierpnia 2013 o 15:28

NASTĘPNY,co go czerwoni w teczce przynieśli . ŻENADA.

Avatar
microclima / 8 sierpnia 2013 o 15:19

Podstawowe zadanie niech policjanci  w radiowoach zaczna przestrzegać zasad ruchu drogowego i rozróżniają światła na rondach. Czy  nie pora zainstalować liczniki czasu przy sygnalizatorach aby zmniejszyć liczbe wypadków. Jakoś w Lublinie sa opóżnieni juz o ponad 6 lat w stosunku di innych miast w Polsce a w Europie o 15

Avatar
Lubelak / 8 sierpnia 2013 o 15:11

Z nowym szefem powinien zostać zmieniony system oceniania drogówki, bo jak się słyszy wszędzie liczy się liczba mandatów. Policjanci powinni być premiowani za spadki llczby kolizji i wypadków. Mandaty powinny być tylko środkiem do tego, a ostro powinni zwalczać szczególnie tych którzy mocno przekraczają "średnią" moc wykroczeń, to i średnia spadnie.

Widział ktoś kiedyś radiowóz stojący na rodzie i obserujących policjantów to co wyprawiają kierowcy przy zmianach świateł???

W ogóle to ten szef powinien rządać od władz miasta, aby na rondach były specjalne najazdy np. z kostki gdzie radiowóz mógby wjechać i nie blokować ruchu, a w miarę sprawnie wystartować za np. przejeżdżającym szybko na czerwonym.

A promowanie jazdy na suwak? Tyle teraz remontów i widać, że ludzie w większości jeżdżą jak stado baranów, jednym pasem aż blokując poprzednie skrzyżowanie. Odpowiedni znak, radiowóz w szczycie 2-3 dni i kierowcy się nauczą, że to nie cwaniactwo, ale wygoda i usprawnienie ruchu.

Bo policja ma pomagać, a nie tylko tępić. Niektórym wystarczy, to że na rondzie policjant zagwiżdże i ściągnie na bok takiego "niezorganizowanego" kierowcę wytykając mu braki, albo "przywoła przez megafon" a gość się spali ze wstydu jak inni zaczną się na niego gapić.

Z nowym szefem powinien zostać zmieniony system oceniania drogówki, bo jak się słyszy wszędzie liczy się liczba mandatów. Policjanci powinni być premiowani za spadki llczby kolizji i wypadków. Mandaty powinny być tylko środkiem do tego, a ostro powinni zwalczać szczególnie tych którzy mocno przekraczają "średnią" moc wykroczeń, to i średnia spadnie.

Widział ktoś kiedyś radiowóz stojący na rodzie i obserujących policjantów to co wyprawiają kierowcy przy zmianach świateł???

W ogóle to ten szef powinien rządać od władz miasta,... rozwiń

Avatar
ed / 8 sierpnia 2013 o 14:31

Jak było, tak będzie. Dobrze wiecie, że wypadki, pijani za''' kółkiem'' itd. byli są i będą. Nie ma się co czarować.

Avatar
Gość / 8 sierpnia 2013 o 14:05

szefem kolka rozancowego zostala stara bumcykowa  to taka  sama informacja jak powyzej; kogo to interesuje???

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 33 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 67 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 50 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 413 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!