Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 lipca 2010 r.
19:02
Edytuj ten wpis

Rodzina Jasia dostanie mieszkanie!

0 15 A A

Jasio, jego mama i trójka rodzeństwa nie zostaną bez dachu nad głową. Lada dzień miasto przekaże
im trzypokojowy lokal do remontu przy ulicy Głębokiej.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jestem ogromnie wdzięczna, że władze miasta zechciały nam pomóc – nie kryje radości Madina Iwanow, Białorusinka z polskim obywatelstwem. – Mieszkanie bardzo nam się podoba. Trzeba przeprowadzić w nim generalny remont, wymienić okna, drzwi, instalacje elektryczne, ale najważniejsze że będziemy mieć wreszcie swój kąt.

Przypomnijmy. Rodzina chorego na mukowiscydozę trzylatka musi opuścić obecnie wynajmowane mieszkanie w Lublinie do końca lipca. – Starałam się znaleźć nowe lokum, ale ceny były za wysokie. Poza tym, matce z czwórką dzieci ludzie nie chcę wynajmować – tłumaczyła pani Madina.
Dlatego złożyła podanie do Wydziału Spraw Mieszkaniowych Urzędu Miasta o przyznanie lokalu do remontu. – To może być małe, zniszczone mieszkanie, chociaż jeden pokój – prosiła kobieta. Ze względu na chorobę Jasia rodzina nie mogła zamieszkać w domu samotnej matki, bo dzieci z tą chorobą nie mogą przebywać w dużych skupiskach ludzi. Wtedy choroba mogłaby, zaostrzyć, się i malec trafiłby do szpitala.

Społeczna komisja mieszkaniowa zaopiniowała pozytywnie wniosek. Ale wolnego mieszkania nie było.

Dlatego Jasio wraz z rodziną mieli od sierpnia zamieszkać w namiocie nad Zalewem Zemborzyckim. W tej sprawie tydzień temu interweniowaliśmy w Urzędzie Miasta. Wczoraj okazało się, że urzędnicy znaleźli odpowiednie mieszkanie. – Staraliśmy się w tej wyjątkowej sytuacji szybko znaleźć jakieś lokum – mówi Ewa Lipińska, dyrektor Wydziału Spraw Mieszkaniowych w Lublinie.

Lokal o powierzchni 42 mkw. to trzy małe pokoje, kuchnia i łazienka. – Wymaga remontu, który oszacowaliśmy na około 30 tys. zł. Pani Madina musi jeszcze dostarczyć brakujące dokumenty i może odbierać klucze – zapewnia dyr. Lipińska.

Z remontem nie będzie problemu. Rodzinie pomaga Stowarzyszenie "Wspólne Korzenie”. Znalazło kilku przedsiębiorców, którzy lada dzień za darmo podejmą się tego zadania.

– W jednym pokoju zamieszkam ja z chorym synem, w drugim córki, a w trzecim najstarszy syn – cieszy się pani Madina.

– Bardzo się cieszę, że będziemy mieć z Julką swój pokój. Będziemy miały piętrowe łóżko – dodaje jej córka Sasza.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
klio / 29 lipca 2010 o 22:27
mizeracka i jej szczurzy ryj chcą żywcem do nieba iść....ciekawe co będzie dalej...wszystko się sprawdziło,najpierw obywatelstwo a potem mieszkanie,wszystko dać....paranoja
Avatar
Gość / 23 lipca 2010 o 22:00
[quote name='Kierowca Bombowca' date='23 lipiec 2010 - 17:59 ' timestamp='1279900768' post='319233']
Nieroby i dziecioroby mają w tym kraju dobrze... biorąc pod uwagę demografię i ich wysoką dzietność + dziedziczność niezaradności życiowej, to za kilkanaście pokoleń w tym kraju tylko tacy będą żyć.
Pani Madinie pogratulować można zaradności w obliczu własnej słabości (tzn. prokreacji ponad możliwości finansowe)... zaradna kobieta wiedziała w który stół walnąć, by nożyce się odezwały.
Ale przy czwórce dzieci, to z samych alimentów (czy to od "tatusia/tatusiów" czy z Funduszu) powinna całkiem nieźle żyć, dlaczego jeszcze potrzebuje pomocy?
[/quote]
wątpię, że tatusiowe jej płacą, podejrzewam, że płaci fundusz a to sa już niemałe pieniądze, bo nawet po 500 zł na dziecko, a przy możliwościach zarobienia w woj. lubelski, ok. 1 tys. - 1,5 tys. zl dla mężczyzny to rarytas, do tych jeszcze jej alimentów dochodzi pomoc z opieki , rodzinne i wszystkie inne instytucje dające za darmo, także ona żyje lepiej jak niejedna rodzina żyjąca razem z mężem/ojcem dzieci.
[quote name='Kierowca Bombowca' date='23 lipiec 2010 - 17:59 ' timestamp='1279900768' post='319233']
Nieroby i dziecioroby mają w tym kraju dobrze... biorąc pod uwagę demografię i ich wysoką dzietność + dziedziczność niezaradności życiowej, to za kilkanaście pokoleń w tym kraju tylko tacy będą żyć.
Pani Madinie pogratulować można zaradności w obliczu własnej słabości (tzn. prokreacji ponad możliwości finansowe)... zaradna kobieta wiedziała w który stół walnąć, by nożyce się odezwały.
Ale... rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 23 lipca 2010 o 17:59
Nieroby i dziecioroby mają w tym kraju dobrze... biorąc pod uwagę demografię i ich wysoką dzietność + dziedziczność niezaradności życiowej, to za kilkanaście pokoleń w tym kraju tylko tacy będą żyć.
Pani Madinie pogratulować można zaradności w obliczu własnej słabości (tzn. prokreacji ponad możliwości finansowe)... zaradna kobieta wiedziała w który stół walnąć, by nożyce się odezwały.
Ale przy czwórce dzieci, to z samych alimentów (czy to od "tatusia/tatusiów" czy z Funduszu) powinna całkiem nieźle żyć, dlaczego jeszcze potrzebuje pomocy?
Nieroby i dziecioroby mają w tym kraju dobrze... biorąc pod uwagę demografię i ich wysoką dzietność + dziedziczność niezaradności życiowej, to za kilkanaście pokoleń w tym kraju tylko tacy będą żyć.
Pani Madinie pogratulować można zaradności w obliczu własnej słabości (tzn. prokreacji ponad możliwości finansowe)... zaradna kobieta wiedziała w który stół walnąć, by nożyce się odezwały.
Ale przy czwórce dzieci, to z samych alimentów (czy to od "tatusia/tatusiów" czy z Funduszu) powinna całkiem nieźle żyć, dlaczego je... rozwiń
Avatar
barburka / 23 lipca 2010 o 12:34
[quote name='anna' date='22 lipiec 2010 - 23:23 ' timestamp='1279833788' post='318948']
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze???
pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA.
jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "polski" klimat i to dlatego wszedzie sie z nas smieja, bo swojego nie macie i nikomu nie dacie. ja sama mam troje dzieci i mieszkam na stancji, dlugi mam, ciezko jest, ale nie wylewam na nikogo zolci. zastanowcie sie nad soba. moze sami sie zakreccie z papierami, w przepisach, moze wam tez sie nalezy... ale wam sie dupy nie chce ruszyc sprzed kompa bo lepiej pluc na slabszych. WSTYD za takich "goscinnych" rodakow.
[/quote]

No właśnie to może rusz sama dupę, może tobie też się należy a nie w długach toniesz. Bierz przykład z Pani Madiny, ona z innego kraju i ma lepiej niż ty rodowita Polka. A upokorzeniem nie jest wystawianie się do fotografii do gazety. Sama sobie stworzyła taką sytuację. Nie mogła złożyć papierów i czekać tylko do gazety pójść. I nie gadaj mi tu o upokorzeniu i nie obrażaj ludzi. Bo nierobem to może ty jesteś, a przepraszam dzieci robić umiesz. A śmiać to się śmieje z nas wszystkich Pani Madina. A to że szykanują jej dzieci to niby czyja wina???? Zanim się pójdzie do gazetki to trzeba przemyśleć konsekwencje tego czynu.

pozdrawiam niedorobiony i zawistny buhahahahaha
[quote name='anna' date='22 lipiec 2010 - 23:23 ' timestamp='1279833788' post='318948']
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze???
pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA.
jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "pol... rozwiń
Avatar
Gość / 23 lipca 2010 o 07:43
[quote name='anna' date='22 lipiec 2010 - 23:23 ' timestamp='1279833788' post='318948']
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze???
pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA.
jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "polski" klimat i to dlatego wszedzie sie z nas smieja, bo swojego nie macie i nikomu nie dacie. ja sama mam troje dzieci i mieszkam na stancji, dlugi mam, ciezko jest, ale nie wylewam na nikogo zolci. zastanowcie sie nad soba. moze sami sie zakreccie z papierami, w przepisach, moze wam tez sie nalezy... ale wam sie dupy nie chce ruszyc sprzed kompa bo lepiej pluc na slabszych. WSTYD za takich "goscinnych" rodakow.
[/quote]
jak się nie ma warunków do wychowywania dzieci to się nie robi tyle, a jak sie zrobi to sie zapieprza na nie a nie liczy na darmochę, to ja też chce za darmo, po co mam spłacać 40 lat kredy i nie stać mnie na 3-4 dzieci tylko na jedno.
[quote name='anna' date='22 lipiec 2010 - 23:23 ' timestamp='1279833788' post='318948']
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze???
pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA.
jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "pol... rozwiń
Avatar
anna / 22 lipca 2010 o 23:23
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze???
pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA.
jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "polski" klimat i to dlatego wszedzie sie z nas smieja, bo swojego nie macie i nikomu nie dacie. ja sama mam troje dzieci i mieszkam na stancji, dlugi mam, ciezko jest, ale nie wylewam na nikogo zolci. zastanowcie sie nad soba. moze sami sie zakreccie z papierami, w przepisach, moze wam tez sie nalezy... ale wam sie dupy nie chce ruszyc sprzed kompa bo lepiej pluc na slabszych. WSTYD za takich "goscinnych" rodakow.
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze???
pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA.
jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "polski" klimat i to dlatego wszedzie sie z nas smieja, bo swojego nie macie i nikomu nie dacie. ja sama mam troje dzieci i m... rozwiń
Avatar
daro / 22 lipca 2010 o 15:11
"Może jeszcze niech wszystkie opłaty licznikowe i czynszowe też za nią płacą podatnicy."
Zapłaci,zapłaci-jak nie MOPR-to jakaś fundacja-tego możemy być pewni:(
A nasi niech zdychają-a co?
Do roboty panią wysłać-to nie będzie miała czasu wywiadów udzielać...
Avatar
ukulele / 22 lipca 2010 o 11:44
Wszystko rozumiem i współczuję choremu dziecku, mam nadzieję że choroba nie będzie się rozwijała.

A do rzeczy to wszyscy tutaj mają rację z komentujących. Chata za darmo, remont za darmo, umeblują pewnie też za darmo. Może jeszcze niech wszystkie opłaty licznikowe i czynszowe też za nią płacą podatnicy. A co tam stać nas na to. Nie zapomnijmy też o jakiejś pensyjce miesięcznej co by było na "waciki". Teraz jeszcze poczekajmy aż VW albo Audi zaoferuje im jakieś luksusowe autko z serwisem i benzyną do końca życia za frajer no i jakimś jedzeniu co miesiąc, praniu, sprzątaniu, kucharzeniu no i o ciuchach co miesiąc nowych. A reszta cudów to tylko w erze.
Ludzie piszcie podania o mieszkania socjalne wystarczy być z Białorusi i mieć chore dziecko i sprawa załatwiona.
Totalne g..... to co się dzieje

jeszcze 30 lat i też będę posiadaczem własnego m buhahaha

paranoja paranoja paranoja
Wszystko rozumiem i współczuję choremu dziecku, mam nadzieję że choroba nie będzie się rozwijała.

A do rzeczy to wszyscy tutaj mają rację z komentujących. Chata za darmo, remont za darmo, umeblują pewnie też za darmo. Może jeszcze niech wszystkie opłaty licznikowe i czynszowe też za nią płacą podatnicy. A co tam stać nas na to. Nie zapomnijmy też o jakiejś pensyjce miesięcznej co by było na "waciki". Teraz jeszcze poczekajmy aż VW albo Audi zaoferuje im jakieś luksusowe autko z serwisem i benzyną do końca życia... rozwiń
Avatar
Anna / 22 lipca 2010 o 10:33
Nie kryję po raz kolejny zaskoczenia i zniesmaczenia tą cała Madiną i ckliwymi artykułami o niej. Ja sama mam 40 m mieszkanie, na które charuję ja i moja rodzina.Ona dostała za darmo. Ja na remont odkładam rpzez kilka lat, ona dostała za darmo.Wiem,że wielu Polaków czeka w Lublinie od lat na mieszkanie komunalne.Często są to rodziny z małymi chorymi dziećmi i teraz ktoś z nich "wypadł" z kolejki.
Avatar
Saladyn / 22 lipca 2010 o 09:55
Te dzieci sie same nie zrobily. Gdzie jest ojciec (ojcowie)?
Avatar
klio / 29 lipca 2010 o 22:27
mizeracka i jej szczurzy ryj chcą żywcem do nieba iść....ciekawe co będzie dalej...wszystko się sprawdziło,najpierw obywatelstwo a potem mieszkanie,wszystko dać....paranoja
Avatar
Gość / 23 lipca 2010 o 22:00
[quote name='Kierowca Bombowca' date='23 lipiec 2010 - 17:59 ' timestamp='1279900768' post='319233']
Nieroby i dziecioroby mają w tym kraju dobrze... biorąc pod uwagę demografię i ich wysoką dzietność + dziedziczność niezaradności życiowej, to za kilkanaście pokoleń w tym kraju tylko tacy będą żyć.
Pani Madinie pogratulować można zaradności w obliczu własnej słabości (tzn. prokreacji ponad możliwości finansowe)... zaradna kobieta wiedziała w który stół walnąć, by nożyce się odezwały.
Ale przy czwórce dzieci, to z samych alimentów (czy to od "tatusia/tatusiów" czy z Funduszu) powinna całkiem nieźle żyć, dlaczego jeszcze potrzebuje pomocy?
[/quote]
wątpię, że tatusiowe jej płacą, podejrzewam, że płaci fundusz a to sa już niemałe pieniądze, bo nawet po 500 zł na dziecko, a przy możliwościach zarobienia w woj. lubelski, ok. 1 tys. - 1,5 tys. zl dla mężczyzny to rarytas, do tych jeszcze jej alimentów dochodzi pomoc z opieki , rodzinne i wszystkie inne instytucje dające za darmo, także ona żyje lepiej jak niejedna rodzina żyjąca razem z mężem/ojcem dzieci.
[quote name='Kierowca Bombowca' date='23 lipiec 2010 - 17:59 ' timestamp='1279900768' post='319233']
Nieroby i dziecioroby mają w tym kraju dobrze... biorąc pod uwagę demografię i ich wysoką dzietność + dziedziczność niezaradności życiowej, to za kilkanaście pokoleń w tym kraju tylko tacy będą żyć.
Pani Madinie pogratulować można zaradności w obliczu własnej słabości (tzn. prokreacji ponad możliwości finansowe)... zaradna kobieta wiedziała w który stół walnąć, by nożyce się odezwały.
Ale... rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 23 lipca 2010 o 17:59
Nieroby i dziecioroby mają w tym kraju dobrze... biorąc pod uwagę demografię i ich wysoką dzietność + dziedziczność niezaradności życiowej, to za kilkanaście pokoleń w tym kraju tylko tacy będą żyć.
Pani Madinie pogratulować można zaradności w obliczu własnej słabości (tzn. prokreacji ponad możliwości finansowe)... zaradna kobieta wiedziała w który stół walnąć, by nożyce się odezwały.
Ale przy czwórce dzieci, to z samych alimentów (czy to od "tatusia/tatusiów" czy z Funduszu) powinna całkiem nieźle żyć, dlaczego jeszcze potrzebuje pomocy?
Nieroby i dziecioroby mają w tym kraju dobrze... biorąc pod uwagę demografię i ich wysoką dzietność + dziedziczność niezaradności życiowej, to za kilkanaście pokoleń w tym kraju tylko tacy będą żyć.
Pani Madinie pogratulować można zaradności w obliczu własnej słabości (tzn. prokreacji ponad możliwości finansowe)... zaradna kobieta wiedziała w który stół walnąć, by nożyce się odezwały.
Ale przy czwórce dzieci, to z samych alimentów (czy to od "tatusia/tatusiów" czy z Funduszu) powinna całkiem nieźle żyć, dlaczego je... rozwiń
Avatar
barburka / 23 lipca 2010 o 12:34
[quote name='anna' date='22 lipiec 2010 - 23:23 ' timestamp='1279833788' post='318948']
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze???
pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA.
jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "polski" klimat i to dlatego wszedzie sie z nas smieja, bo swojego nie macie i nikomu nie dacie. ja sama mam troje dzieci i mieszkam na stancji, dlugi mam, ciezko jest, ale nie wylewam na nikogo zolci. zastanowcie sie nad soba. moze sami sie zakreccie z papierami, w przepisach, moze wam tez sie nalezy... ale wam sie dupy nie chce ruszyc sprzed kompa bo lepiej pluc na slabszych. WSTYD za takich "goscinnych" rodakow.
[/quote]

No właśnie to może rusz sama dupę, może tobie też się należy a nie w długach toniesz. Bierz przykład z Pani Madiny, ona z innego kraju i ma lepiej niż ty rodowita Polka. A upokorzeniem nie jest wystawianie się do fotografii do gazety. Sama sobie stworzyła taką sytuację. Nie mogła złożyć papierów i czekać tylko do gazety pójść. I nie gadaj mi tu o upokorzeniu i nie obrażaj ludzi. Bo nierobem to może ty jesteś, a przepraszam dzieci robić umiesz. A śmiać to się śmieje z nas wszystkich Pani Madina. A to że szykanują jej dzieci to niby czyja wina???? Zanim się pójdzie do gazetki to trzeba przemyśleć konsekwencje tego czynu.

pozdrawiam niedorobiony i zawistny buhahahahaha
[quote name='anna' date='22 lipiec 2010 - 23:23 ' timestamp='1279833788' post='318948']
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze???
pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA.
jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "pol... rozwiń
Avatar
Gość / 23 lipca 2010 o 07:43
[quote name='anna' date='22 lipiec 2010 - 23:23 ' timestamp='1279833788' post='318948']
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze???
pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA.
jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "polski" klimat i to dlatego wszedzie sie z nas smieja, bo swojego nie macie i nikomu nie dacie. ja sama mam troje dzieci i mieszkam na stancji, dlugi mam, ciezko jest, ale nie wylewam na nikogo zolci. zastanowcie sie nad soba. moze sami sie zakreccie z papierami, w przepisach, moze wam tez sie nalezy... ale wam sie dupy nie chce ruszyc sprzed kompa bo lepiej pluc na slabszych. WSTYD za takich "goscinnych" rodakow.
[/quote]
jak się nie ma warunków do wychowywania dzieci to się nie robi tyle, a jak sie zrobi to sie zapieprza na nie a nie liczy na darmochę, to ja też chce za darmo, po co mam spłacać 40 lat kredy i nie stać mnie na 3-4 dzieci tylko na jedno.
[quote name='anna' date='22 lipiec 2010 - 23:23 ' timestamp='1279833788' post='318948']
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze???
pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA.
jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "pol... rozwiń
Avatar
anna / 22 lipca 2010 o 23:23
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze???
pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA.
jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "polski" klimat i to dlatego wszedzie sie z nas smieja, bo swojego nie macie i nikomu nie dacie. ja sama mam troje dzieci i mieszkam na stancji, dlugi mam, ciezko jest, ale nie wylewam na nikogo zolci. zastanowcie sie nad soba. moze sami sie zakreccie z papierami, w przepisach, moze wam tez sie nalezy... ale wam sie dupy nie chce ruszyc sprzed kompa bo lepiej pluc na slabszych. WSTYD za takich "goscinnych" rodakow.
czy wy wszyscy chcielibyscie byc w jej skorze???
pomyslcie jakim upokorzeniem bylo dla niej to cale zalatwianie tych spraw, a jest przeciez OBYWATELKA.
jej dzieci sa szykanowane w szkolach!! gdzie nie pojdzie wytykaja ja palcami. ona tylko wrocila do kraju swoich przodkow a wy jestescie niedoksztalceni i zawisc was zzera. nieroby wy, wlasnie z was wychodzi wasza mentalnosc co tworzy taki "polski" klimat i to dlatego wszedzie sie z nas smieja, bo swojego nie macie i nikomu nie dacie. ja sama mam troje dzieci i m... rozwiń
Avatar
daro / 22 lipca 2010 o 15:11
"Może jeszcze niech wszystkie opłaty licznikowe i czynszowe też za nią płacą podatnicy."
Zapłaci,zapłaci-jak nie MOPR-to jakaś fundacja-tego możemy być pewni:(
A nasi niech zdychają-a co?
Do roboty panią wysłać-to nie będzie miała czasu wywiadów udzielać...
Avatar
ukulele / 22 lipca 2010 o 11:44
Wszystko rozumiem i współczuję choremu dziecku, mam nadzieję że choroba nie będzie się rozwijała.

A do rzeczy to wszyscy tutaj mają rację z komentujących. Chata za darmo, remont za darmo, umeblują pewnie też za darmo. Może jeszcze niech wszystkie opłaty licznikowe i czynszowe też za nią płacą podatnicy. A co tam stać nas na to. Nie zapomnijmy też o jakiejś pensyjce miesięcznej co by było na "waciki". Teraz jeszcze poczekajmy aż VW albo Audi zaoferuje im jakieś luksusowe autko z serwisem i benzyną do końca życia za frajer no i jakimś jedzeniu co miesiąc, praniu, sprzątaniu, kucharzeniu no i o ciuchach co miesiąc nowych. A reszta cudów to tylko w erze.
Ludzie piszcie podania o mieszkania socjalne wystarczy być z Białorusi i mieć chore dziecko i sprawa załatwiona.
Totalne g..... to co się dzieje

jeszcze 30 lat i też będę posiadaczem własnego m buhahaha

paranoja paranoja paranoja
Wszystko rozumiem i współczuję choremu dziecku, mam nadzieję że choroba nie będzie się rozwijała.

A do rzeczy to wszyscy tutaj mają rację z komentujących. Chata za darmo, remont za darmo, umeblują pewnie też za darmo. Może jeszcze niech wszystkie opłaty licznikowe i czynszowe też za nią płacą podatnicy. A co tam stać nas na to. Nie zapomnijmy też o jakiejś pensyjce miesięcznej co by było na "waciki". Teraz jeszcze poczekajmy aż VW albo Audi zaoferuje im jakieś luksusowe autko z serwisem i benzyną do końca życia... rozwiń
Avatar
Anna / 22 lipca 2010 o 10:33
Nie kryję po raz kolejny zaskoczenia i zniesmaczenia tą cała Madiną i ckliwymi artykułami o niej. Ja sama mam 40 m mieszkanie, na które charuję ja i moja rodzina.Ona dostała za darmo. Ja na remont odkładam rpzez kilka lat, ona dostała za darmo.Wiem,że wielu Polaków czeka w Lublinie od lat na mieszkanie komunalne.Często są to rodziny z małymi chorymi dziećmi i teraz ktoś z nich "wypadł" z kolejki.
Avatar
Saladyn / 22 lipca 2010 o 09:55
Te dzieci sie same nie zrobily. Gdzie jest ojciec (ojcowie)?
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 0 0

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 7 8

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 24 3

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 5 1

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 1

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 0

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 45 12

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

Music Mahal - koncert w Graffiti
23 czerwca 2018, 20:00

Music Mahal - koncert w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpi formacja Music Mahal. Grupa będzie promować swój debiutancki krążek.

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie
galeria

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie 16 4

Strony internetowe komend policji w całej Polsce są w czarno-białych barwach. Funkcjonariusze są w żałobie po swoim koledze, aspirancie sztabowym Adamie Pawlaku, który wypadł z okna po odprawie w Świnoujściu

Grubson w Skate Town
24 czerwca 2018, 18:00

Grubson w Skate Town 2 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 24 czerwca o godz. 18 w Skate Town (ul. Krochmalna 13h) wystąpi Grubson. Koncert połączony będzie z meczem polskiej reprezentacji na Mundialu oraz rozpoczęciem wakacji.

Summer Sauna Night w Aqua Lublin
23 czerwca 2018, 21:00

Summer Sauna Night w Aqua Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Saunarium Aqua Lublin (al. Zygmuntowskie 4) zaprasza na Saunową Noc, która odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników
galeria

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników 0 5