czwartek, 21 września 2017 r.

Lublin

Rolnicy sposobią się do unii

Dodano: 21 stycznia 2003, 21:34
Autor: (z)

Z myślą o niedalekim już naszym wejściu do Unii Europejskiej, Akademia Rolnicza w Lublinie zorganizowała Podyplomowe Studia Agro-Unia o specjalności: polityka rolna oraz wykorzystanie funduszy unijnych.

Zajęcia już się rozpoczęły. Zgłosiło się na nie o wiele więcej chętnych niż to przewidzieli organizatorzy i wciąż zgłaszają się nowi.
– Zainteresowanie studiami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania i dlatego uruchamiamy ich następną edycję. Zajęcia rozpoczną się w marcu br., ale zainteresowani już powinni się zgłaszać – mówi dr hab. Grażyna Wałkuska, kierownik studium.
Ponieważ zainteresowanie osób z branży rolniczej Unią Europejską jest duże, AR w Lublinie uruchamia jeszcze jedno studium podyplomowe – „Zarządzanie Jakością w Produkcji Żywności.”
– Te studia mają nauczyć słuchaczy nowoczesnego zarządzania produkcją żywności na warunkach obowiązujących w unii. Zajęcia prowadzone będą systemem zaocznym, przez 2 semestry i zakończą się egzaminem, a słuchacze uzyskują dyplomy ukończenia Studium Podyplomowego według wymagań ministerialnych – mówi dr hab. Zbigniew J. Dolatowski, kierownik studium.
Dodatkowe informacje uzyskać można telefonicznie pod nr: 445-66-61 (o Agro-Unii) oraz 461-00-61 wew. 132 (o jakości żywności).
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

22-24 września
komentarze (0)0
polubienia (0)0
21-09-2017

22-24 września

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!