sobota, 24 lutego 2018 r.

Lublin

Rolnicy sposobią się do unii

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 stycznia 2003, 21:34
Autor: (z)

Z myślą o niedalekim już naszym wejściu do Unii Europejskiej, Akademia Rolnicza w Lublinie zorganizowała Podyplomowe Studia Agro-Unia o specjalności: polityka rolna oraz wykorzystanie funduszy unijnych.

Zajęcia już się rozpoczęły. Zgłosiło się na nie o wiele więcej chętnych niż to przewidzieli organizatorzy i wciąż zgłaszają się nowi.
– Zainteresowanie studiami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania i dlatego uruchamiamy ich następną edycję. Zajęcia rozpoczną się w marcu br., ale zainteresowani już powinni się zgłaszać – mówi dr hab. Grażyna Wałkuska, kierownik studium.
Ponieważ zainteresowanie osób z branży rolniczej Unią Europejską jest duże, AR w Lublinie uruchamia jeszcze jedno studium podyplomowe – „Zarządzanie Jakością w Produkcji Żywności.”
– Te studia mają nauczyć słuchaczy nowoczesnego zarządzania produkcją żywności na warunkach obowiązujących w unii. Zajęcia prowadzone będą systemem zaocznym, przez 2 semestry i zakończą się egzaminem, a słuchacze uzyskują dyplomy ukończenia Studium Podyplomowego według wymagań ministerialnych – mówi dr hab. Zbigniew J. Dolatowski, kierownik studium.
Dodatkowe informacje uzyskać można telefonicznie pod nr: 445-66-61 (o Agro-Unii) oraz 461-00-61 wew. 132 (o jakości żywności).
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!