piątek, 19 stycznia 2018 r.

Lublin

Ruch Palikota pokazał "Listę Lubelskich Talibów”

  Edytuj ten wpis
Autor: izi

 (mat. Ruchu Palikota)
(mat. Ruchu Palikota)

Partia zorganizowała dzisiaj w Lublinie spotkanie poświęcone problemom kobiet. Zanim się zaczęło, poseł Michał Kabaciński pokazał plakat z portretami polityków i z nagłówkiem "Lista Lubelskich Talibów”.

Przed spotkaniem w Trybunale Koronnym politycy RP zorganizowali konferencję prasową. Głównym tematem było prawo dotyczące aborcji. Przypomnieli, że w ubiegłym tygodniu sejm skierował do prac w komisji projekt Solidarnej Polski, który zakłada zaostrzenie tych przepisów. – To przykład skrajnego niewolnictwa dla kobiet, bo nawet w przypadku, kiedy dziecko umrze po porodzie, wymusza jego urodzenie – komentował Janusz Palikot, szef partii.

– Kobiety ciężarne są pozbawiane części swoich praw, dyskryminowane, nie mogą o sobie decydować. Myślę, że możemy tutaj mówić o niewolnictwie kobiet w ciąży – mówiła Wanda Nowicka, posłanka RP.

Michał Kabaciński, poseł RP z Lublina pokazał plakat zatytułowany "Lista Lubelskich Talibów”. Trafiły na niego portrety i nazwiska polityków związanych z Lubelszczyzną, którzy zagłosowali za skierowaniem projektu Solidarnej Polski do dalszych prac.

Politycy RP zapowiedzieli, że będą walczyć o parytety dla kobiet w instytucjach politycznych. Nie rezygnują też z własnego projektu ustawy liberalizującej prawo dotyczące aborcji, chociaż sejm go odrzucił. Zaproponowali w nim m.in. szerszą edukację seksualna w szkołach i refundację leków antykoncepcyjnych.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Wojciech Cejrowski
TNT
w
(51) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Wojciech Cejrowski
Wojciech Cejrowski (28 października 2012 o 17:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Pawl' timestamp='1350321110' post='684177']
Ruch Palikota, jest jedyną liberalną partią, która może coś zmienić w tym poje***ym kraju, zamiast tylko obiecywać. Wszystko o czym mówili przed wyborami składają projekty, tylko przez konserwatywny rząd nie przechodzą dalej. Mam nadzieje, że wygrają najbliższe wybory.
[/quote]Trochę się pośmiałem z tego powyższego postu, ale teraz poważnie.
Ruch palkota janka dogorywa i już wkrótce (przy najbliższych wyborach) odejdzie w zapomnienie.
Namieszali trochę na początku ludziom w głowach, ale ludzie już się opamiętali i dojrzeli.
Jedyne to czym się zajęli to walka z krzyżem, zabijaniem nienarodzonych dzieci w łonie matki, zabijaniem starców i kalek (eutanazja), legalizacją "małżeństw" dewiantów, daniem prawa takim "parom" homosi do adoptowania dzieci...brrr ! ...legalizacją narkotyków itp.... Strach ogarnia, gdy się o tym pisze.
Pewnie w następnej kolejności zajęliby się tym żeby można było kupić w aptekach wibratory (na receptę).
Jednym słowem Sodoma i Gomora !
Dlatego bardzo mnie cieszy to, że już wkrótce znikną ze sceny politycznej naszego kraju.

Apage satanes !!!
Rozwiń
TNT
TNT (23 października 2012 o 12:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Najwyższy czas skończyć z katoterrorem wobec innych wyznań lub ateizmu !!!. Na jak wysokim poziomie była by dzisiaj nauka gdyby nie była " mordowana" w ciągu 2 tys. przez nawiedzonych i natchnionych jedynymi " prawdziwymi wartościami" ???
Rozwiń
w
w (16 października 2012 o 19:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wydawało mi się, że podżeganie do popełnienia przestępstwa (w tym przypadku zabójstwa dziecka) w Polsce jest karalne. Dlaczego życie kobiety jest ważniejsze niż życie dziecka? Tylko dlatego, że jest silniejsza od niego to może go zabić?
Na szczęście RP cieszy się minimalnym poparciem społeczeństwa.
Rozwiń
ola
ola (16 października 2012 o 13:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Niech Paliwoda pokaże '' Lubelską Listę Masonów '' .
Masoni -pomocnicy Złego na ziemi , zorganizowany antykościół [ Zły - małpuje , nic sam nie tworzy ] zostali
potępieni w około 200 oficjalnych dokumentach papieskich na przestrzeni dwóch wieków. Oświecony Lejwoda należy do przywódców tej sekty , która traktuje zwykłych ludzi jako nieczystych ciemniaków.
Rozwiń
Miro
Miro (16 października 2012 o 12:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Patrząc na ostatniego Pana z listy mam nadzieję, że Pan Premier w końcu się opamięta, a ten człowiek znajdzie się tam gdzie jest jego miejsce.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (51)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!