Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 maja 2011 r.
16:30
Edytuj ten wpis

Ruch Palikota: Polityk rejestruje nową partię

Autor: Zdjęcie autora RP
0 9 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Lubelski polityk rejestruje nową partię – Ruch Palikota. Wszystko dlatego, że dotychczasowe ugrupowanie noszące nazwę Ruch Poparcia Palikota może być wykreślona z rejestru partii.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
RPP nie złożył sprawozdania finansowego za ubiegły rok i Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła w kwietniu, że wystąpi o skreślenia partii z rejestru. Polityk tłumaczył, że nie złożył rozliczenia, bo RPP nie rozpoczął działania i nie wydał ani grosza. Jednak zamiast czekać na decyzję sądu postanowił się ubezpieczyć.

Polityk ogłosił wczoraj na swoim blogu, że o godz. 15 w Sądzie Okręgowym w Warszawie złożył wniosek o zarejestrowanie nowej partii Ruch Palikota.

"Będziemy więc mieli póki co dwie partie – czy nie jest to piękny powód, aby wygrać wybory? Kolejny absurd z jakim trzeba walczyć?! Za kilka dni wyznaczymy termin zjazdu i wyboru władz” ogłosił w Internecie Palikot. Członkowie RPP mają przepisać się do Ruchu Palikota.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ringo / 6 maja 2011 o 09:50
Nowa partia p. Palikota - podobnie jak stara - będzie partią pożytku publicznego. Potrzebuje jednego procenta i tyle uzyska.
Avatar
adolf / 6 maja 2011 o 09:23
Nareszcie odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, nie boi się mówić prawdy, ja go poprę bo obiecał że zrobi ład z księżmi czyli pasibrzuchami, i myślę że w końcu opodatkuje kościół.
Avatar
Charliefrown / 6 maja 2011 o 08:19
[quote name='Bezstronny' timestamp='1304628787' post='474172']
To jedyny człowiek który może trochę świeżości wnieść do polityki a nie non stop tylko ludzie którzy chcą się nachapać pieniędzy ludzie przjżyjcie na oczy czy nie widzicie w rządzie walki o pieniądz...zobaczcie co się dzieje z Mistrzostwami kompletna klapa kompromitacja na cały świat....i dalej mówicie że jest dobrze?Może w końcu czas coś zmienić...
[/quote]

zdaje się, że ten człowiek miał już szansę wykazać się "świeżością" w Komisji Przyjazne Państwo i wiadomo z jakimi efektami. Totalna komppromitacja. Jednak taki człowiek w przypływie manii poważnie myśli, że świat się na nim nie poznał i dopiero pokaże co potrafi, jak będzie miał swoją partię.
[quote name='Bezstronny' timestamp='1304628787' post='474172']
To jedyny człowiek który może trochę świeżości wnieść do polityki a nie non stop tylko ludzie którzy chcą się nachapać pieniędzy ludzie przjżyjcie na oczy czy nie widzicie w rządzie walki o pieniądz...zobaczcie co się dzieje z Mistrzostwami kompletna klapa kompromitacja na cały świat....i dalej mówicie że jest dobrze?Może w końcu czas coś zmienić...
[/quote]

zdaje się, że ten człowiek miał już szansę wykazać się "świeżością&qu... rozwiń
Avatar
Bezstronny / 5 maja 2011 o 22:53
To jedyny człowiek który może trochę świeżości wnieść do polityki a nie non stop tylko ludzie którzy chcą się nachapać pieniędzy ludzie przjżyjcie na oczy czy nie widzicie w rządzie walki o pieniądz...zobaczcie co się dzieje z Mistrzostwami kompletna klapa kompromitacja na cały świat....i dalej mówicie że jest dobrze?Może w końcu czas coś zmienić...
Avatar
popierający / 5 maja 2011 o 21:49
malone i obserwator popieram
Avatar
Czytelnik / 5 maja 2011 o 21:43
Po co piszecie o tym człowieczku? Kogo to obchodzi? To obciachowy temat. Napiszcie lepiej o psich kupach - to znacznie ciekawsze i na wyższym poziomie.
Avatar
Obserwator / 5 maja 2011 o 21:13
Po co piszecie o tym pajacu? On już jest spalony i przegrany. Nie ma najmniejszych szans na cokolwiek na scenie politycznej.
Avatar
dobry stuff / 5 maja 2011 o 19:58
przynajmniej jest za legalizacją.
Avatar
malone / 5 maja 2011 o 19:17
Dzienniku po co piszesz o tym planktonie politycznym. ta zakała jest tam gdzie jego miejsce ... na dnie polityki
Avatar
ringo / 6 maja 2011 o 09:50
Nowa partia p. Palikota - podobnie jak stara - będzie partią pożytku publicznego. Potrzebuje jednego procenta i tyle uzyska.
Avatar
adolf / 6 maja 2011 o 09:23
Nareszcie odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, nie boi się mówić prawdy, ja go poprę bo obiecał że zrobi ład z księżmi czyli pasibrzuchami, i myślę że w końcu opodatkuje kościół.
Avatar
Charliefrown / 6 maja 2011 o 08:19
[quote name='Bezstronny' timestamp='1304628787' post='474172']
To jedyny człowiek który może trochę świeżości wnieść do polityki a nie non stop tylko ludzie którzy chcą się nachapać pieniędzy ludzie przjżyjcie na oczy czy nie widzicie w rządzie walki o pieniądz...zobaczcie co się dzieje z Mistrzostwami kompletna klapa kompromitacja na cały świat....i dalej mówicie że jest dobrze?Może w końcu czas coś zmienić...
[/quote]

zdaje się, że ten człowiek miał już szansę wykazać się "świeżością" w Komisji Przyjazne Państwo i wiadomo z jakimi efektami. Totalna komppromitacja. Jednak taki człowiek w przypływie manii poważnie myśli, że świat się na nim nie poznał i dopiero pokaże co potrafi, jak będzie miał swoją partię.
[quote name='Bezstronny' timestamp='1304628787' post='474172']
To jedyny człowiek który może trochę świeżości wnieść do polityki a nie non stop tylko ludzie którzy chcą się nachapać pieniędzy ludzie przjżyjcie na oczy czy nie widzicie w rządzie walki o pieniądz...zobaczcie co się dzieje z Mistrzostwami kompletna klapa kompromitacja na cały świat....i dalej mówicie że jest dobrze?Może w końcu czas coś zmienić...
[/quote]

zdaje się, że ten człowiek miał już szansę wykazać się "świeżością&qu... rozwiń
Avatar
Bezstronny / 5 maja 2011 o 22:53
To jedyny człowiek który może trochę świeżości wnieść do polityki a nie non stop tylko ludzie którzy chcą się nachapać pieniędzy ludzie przjżyjcie na oczy czy nie widzicie w rządzie walki o pieniądz...zobaczcie co się dzieje z Mistrzostwami kompletna klapa kompromitacja na cały świat....i dalej mówicie że jest dobrze?Może w końcu czas coś zmienić...
Avatar
popierający / 5 maja 2011 o 21:49
malone i obserwator popieram
Avatar
Czytelnik / 5 maja 2011 o 21:43
Po co piszecie o tym człowieczku? Kogo to obchodzi? To obciachowy temat. Napiszcie lepiej o psich kupach - to znacznie ciekawsze i na wyższym poziomie.
Avatar
Obserwator / 5 maja 2011 o 21:13
Po co piszecie o tym pajacu? On już jest spalony i przegrany. Nie ma najmniejszych szans na cokolwiek na scenie politycznej.
Avatar
dobry stuff / 5 maja 2011 o 19:58
przynajmniej jest za legalizacją.
Avatar
malone / 5 maja 2011 o 19:17
Dzienniku po co piszesz o tym planktonie politycznym. ta zakała jest tam gdzie jego miejsce ... na dnie polityki