wtorek, 28 marca 2017 r.

Lublin

Rycerska kampania

Dodano: 9 września 2001, 22:24
Autor: (osta)

Miłym akcentem tegorocznej kampanii wyborczej jest podpisana w miniony weekend przez młodych kandydatów do Sejmu z pięciu ugrupowań deklaracja współpracy.

Młodzi politycy deklarują życzliwą rywalizację, wzajemne niezdzieranie lub niezaklejanie plakatów wyborczych oraz rywalizację po rycersku. Zaznaczają też, że termin podpisanego porozumienia nie upłynie 23 września br. Także później, bez względu na końcowe wyniki wyborów, planują stworzyć lobby na rzecz Lubelszczyzny. Wśród priorytetów postawili sobie stworzenie właściwych warunków funkcjonowania Polsko-Ukraińskiego Kolegium, budowę drogi ekspresowej Warszawa-Lublin i odcinka autostrady Warszawa-Terespol, modernizację przejść granicznych i budowę wielofunkcyjnej hali sportowej w Lublinie ze środków centralnych.
- W tej kadencji parlamentarzyści nie byli w stanie się dogadać między sobą w sprawie lobbingu dla dobra regionu - twierdzą młodzi politycy. - Ani razu nie doszło do wspólnego spotkania. Nie chcemy powtarzać tych błędów.
Porozumienie podpisali: Wojciech Andrusiewicz (UW), Katarzyna Dziubińska (SLD-UP), Paweł Hanczarek (UW), Jacek Niekraszuk ( PO), Witold Perka (PSL), Piotr Sawicki (PSL), Michał Szubartowski (SLD-UP) i Jarosław Żaczek (PiS).
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24