Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 stycznia 2011 r.
18:18
Edytuj ten wpis

Rzecznik arcybiskupa pokieruje Radiem Plus

Autor: Zdjęcie autora Pit
0 14 A A
Ksiądz Puzewicz po dwumiesięcznej przerwie wrócił na stanowisko rzecznika metropolity lubelskiego ks
Ksiądz Puzewicz po dwumiesięcznej przerwie wrócił na stanowisko rzecznika metropolity lubelskiego ks

Ksiądz Mieczysław Puzewicz poza byciem rzecznikiem arcybiskupa lubelskiego kieruje Domem Spotkań w Dąbrowicy. W przyszłym tygodniu powinien zaś zostać powołany na szefa Radia Plus w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Otrzymałem stanowisko dyrektora Domu Spotkań w Dąbrowicy na początku stycznia – mówi ksiądz Mieczysław Puzewicz. Czy nowy szef ośrodka zmieni coś w jego funkcjonowaniu? – Myślę, że za miesiąc będę mógł coś powiedzieć o szczegółach jakichkolwiek zmian. Jeśli takie podejmę – dodaje.

Ksiądz Puzewicz po dwumiesięcznej przerwie wrócił na stanowisko rzecznika metropolity lubelskiego ks. arcybiskupa Józefa Życińskiego. Najprawdopodobniej będzie także kierował Radiem Plus, które pod koniec stycznia zacznie nadawać w miejsce Radia Er.

Ksiądz Puzewicz od kilku dni przypatruje się funkcjonowaniu redakcji. – Ostateczne decyzje, co do obsadzenia stanowiska dyrektora lubelskiego oddziału radia i samej ramówki zapadną w przyszłym tygodniu – informuje ks. Tomasz Adamczyk, sekretarz arcybiskupa Życińskiego.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 28 stycznia 2011 o 15:58
problem polega na tym, że to są bardzo delikatne sprawy, a osoby pokrzywdzone boją się ujawnić, bo niestety reakcja otoczenia jest taka, jak to widać na forum - albo się im zaprzecza, albo pogłębia zupełnie irracjonalne poczucie winy które pojawia się u ofiar molestowania.

prawda jest taka - Mieczysław Puzewicz molestował młode kobiety. wiem o jednym przypadku z pierwszej ręki, o innych słyszałem z bardzo wielu wiarygodnych źródeł i wiem również, że to tajemnica poliszynela i bardzo wielu ludzi wysoko postawionych w Kościele i nie tylko wie to samo albo i więcej.

znałem tego człowieka osobiście i również mu ufałem, nie wiem co się stało teraz, że znikł, potem wrócił, ale mnie to zupełnie nie dziwi. tak działa Kościół i inne tego typu środowiska - swoich ludzi się broni, a prawda nie znaczy nic. najważniejszy jest ich interes.

a owieczki - niech cierpią - wszak cierpienie uszlachetnia...
problem polega na tym, że to są bardzo delikatne sprawy, a osoby pokrzywdzone boją się ujawnić, bo niestety reakcja otoczenia jest taka, jak to widać na forum - albo się im zaprzecza, albo pogłębia zupełnie irracjonalne poczucie winy które pojawia się u ofiar molestowania.

prawda jest taka - Mieczysław Puzewicz molestował młode kobiety. wiem o jednym przypadku z pierwszej ręki, o innych słyszałem z bardzo wielu wiarygodnych źródeł i wiem również, że to tajemnica poliszynela i bardzo wielu ludzi wysoko postawionych w Kościele i n... rozwiń
Avatar
odp / 26 stycznia 2011 o 23:26
[quote name='gn bcn cbn cb' timestamp='1295373091' post='425735']
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
[/quote]

Bo Kosciol tuszuje sprawe.
[quote name='gn bcn cbn cb' timestamp='1295373091' post='425735']
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
rozwiń
Avatar
gn bcn cbn cb / 18 stycznia 2011 o 18:51
[quote name='ja' timestamp='1295217130' post='424432']
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha?

Na kapłaństwo i pracę z ludźmi jest stanowczo zbyt chory...

A jeśli ktoś chce znaleźć moje IP, zapraszam - to nie pokrzywdzeni powinni się bronić... Niech sam Miecio zaprzeczy tym oskarżeniom - czekam!
[/quote]
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
[quote name='ja' timestamp='1295217130' post='424432']
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dos... rozwiń
Avatar
ja / 16 stycznia 2011 o 23:32
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha?

Na kapłaństwo i pracę z ludźmi jest stanowczo zbyt chory...

A jeśli ktoś chce znaleźć moje IP, zapraszam - to nie pokrzywdzeni powinni się bronić... Niech sam Miecio zaprzeczy tym oskarżeniom - czekam!
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha?
rozwiń
Avatar
czlowiek / 12 stycznia 2011 o 09:14
zdecydowany brak wiedzy forumowiczów i głupie na maksa domysły pomijam, po prostu szkoda czasu. Za to można się cieszyć, bo radio zyska.
Avatar
ave / 11 stycznia 2011 o 23:57
[quote name='Gość' timestamp='1294775813' post='420933']
[size="4"]A takie było porządne to radio zanim arcyJózef zaczął tam mieszać. A teraz smutny Mietek będzie kręcił lody dla swojego pryncypała. Ciekawe co na to Inspekcja Pracy bo przecież jeśli Mietek pracuje w trzech miejscach na 3 etatach to chyba to jest męczące. Tym bardziej że przemęczenie było głównym powodem jego dymisji z rzecznika arcyJózefa.[/size]
[/quote]

yyyy, masz jakieś chujowe info typie, bo powodem jego odejścia nie było przemęczenie;-/ przemęczenie a problemy zdrowotne to inna beczka trochę;/ ucz się lepiej na jutro na kartkówkę, a nie głupoty wypisujesz nie mając bladego pojęcia o tym, co pier***isz
[quote name='Gość' timestamp='1294775813' post='420933']
[size="4"]A takie było porządne to radio zanim arcyJózef zaczął tam mieszać. A teraz smutny Mietek będzie kręcił lody dla swojego pryncypała. Ciekawe co na to Inspekcja Pracy bo przecież jeśli Mietek pracuje w trzech miejscach na 3 etatach to chyba to jest męczące. Tym bardziej że przemęczenie było głównym powodem jego dymisji z rzecznika arcyJózefa.[/size]
[/quote]

yyyy, masz jakieś chujowe info typie, bo powodem jego odejścia... rozwiń
Avatar
telecaster / 11 stycznia 2011 o 23:09
A co z Akademią Wolontariatu, na czym w końcu stanęło ?
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 o 22:24
[quote name='Gość' timestamp='1294780868' post='420989']
Czyżby nowy ojciec dyrektor? Ciekawe kiedy kupi sobie maybacha
[/quote]

Wkrótce,wkrótce zazdrośniku.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 o 22:21
Czyżby nowy ojciec dyrektor? Ciekawe kiedy kupi sobie maybacha
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 o 20:56
[size="4"]A takie było porządne to radio zanim arcyJózef zaczął tam mieszać. A teraz smutny Mietek będzie kręcił lody dla swojego pryncypała. Ciekawe co na to Inspekcja Pracy bo przecież jeśli Mietek pracuje w trzech miejscach na 3 etatach to chyba to jest męczące. Tym bardziej że przemęczenie było głównym powodem jego dymisji z rzecznika arcyJózefa.[/size]
Avatar
ja / 28 stycznia 2011 o 15:58
problem polega na tym, że to są bardzo delikatne sprawy, a osoby pokrzywdzone boją się ujawnić, bo niestety reakcja otoczenia jest taka, jak to widać na forum - albo się im zaprzecza, albo pogłębia zupełnie irracjonalne poczucie winy które pojawia się u ofiar molestowania.

prawda jest taka - Mieczysław Puzewicz molestował młode kobiety. wiem o jednym przypadku z pierwszej ręki, o innych słyszałem z bardzo wielu wiarygodnych źródeł i wiem również, że to tajemnica poliszynela i bardzo wielu ludzi wysoko postawionych w Kościele i nie tylko wie to samo albo i więcej.

znałem tego człowieka osobiście i również mu ufałem, nie wiem co się stało teraz, że znikł, potem wrócił, ale mnie to zupełnie nie dziwi. tak działa Kościół i inne tego typu środowiska - swoich ludzi się broni, a prawda nie znaczy nic. najważniejszy jest ich interes.

a owieczki - niech cierpią - wszak cierpienie uszlachetnia...
problem polega na tym, że to są bardzo delikatne sprawy, a osoby pokrzywdzone boją się ujawnić, bo niestety reakcja otoczenia jest taka, jak to widać na forum - albo się im zaprzecza, albo pogłębia zupełnie irracjonalne poczucie winy które pojawia się u ofiar molestowania.

prawda jest taka - Mieczysław Puzewicz molestował młode kobiety. wiem o jednym przypadku z pierwszej ręki, o innych słyszałem z bardzo wielu wiarygodnych źródeł i wiem również, że to tajemnica poliszynela i bardzo wielu ludzi wysoko postawionych w Kościele i n... rozwiń
Avatar
odp / 26 stycznia 2011 o 23:26
[quote name='gn bcn cbn cb' timestamp='1295373091' post='425735']
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
[/quote]

Bo Kosciol tuszuje sprawe.
[quote name='gn bcn cbn cb' timestamp='1295373091' post='425735']
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
rozwiń
Avatar
gn bcn cbn cb / 18 stycznia 2011 o 18:51
[quote name='ja' timestamp='1295217130' post='424432']
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha?

Na kapłaństwo i pracę z ludźmi jest stanowczo zbyt chory...

A jeśli ktoś chce znaleźć moje IP, zapraszam - to nie pokrzywdzeni powinni się bronić... Niech sam Miecio zaprzeczy tym oskarżeniom - czekam!
[/quote]
raz znika, pózniej wraca na sekretarza biskupa. w necie pełno plotek. teraz radio er ma byc znów plusem? mówisz , ze wiesz co robił złego- skrzywdził kogos, wyrzadził jakąs krzywde? to jakies poronione. Jedni maja go za bohatera , inni wieszja na nim psy. ja tylko słyszełm , ze ów ks załozył Spojrzeenia i cos tam działał z dzieciakami w kosciele sw. Ducha. Skoro ejst cos nie tak to dlazcego nikt o tym otwarcie nie mówi a koscił tuszyje sprawe
[quote name='ja' timestamp='1295217130' post='424432']
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dos... rozwiń
Avatar
ja / 16 stycznia 2011 o 23:32
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha?

Na kapłaństwo i pracę z ludźmi jest stanowczo zbyt chory...

A jeśli ktoś chce znaleźć moje IP, zapraszam - to nie pokrzywdzeni powinni się bronić... Niech sam Miecio zaprzeczy tym oskarżeniom - czekam!
Wiem, że trudno sobie wyobrazić aby ów człowiek mógł robić coś złego. Ja również nie mogłem w to uwierzyć. Na prawdę, nie mówię o domysłach, po prostu wiem, co on wyprawiał. Najstraszniejsze jest to, że Kościół również wiedząc to wszystko toleruje to, a wierni również dają wodzić się za nos i oszukiwać zupełnie przecież sprzecznymi komunikatami. Skoro Miecio zachorował, dlaczego usunięto też drugiego księdza z Ducha? Skoro już wyzdrowiał, dlaczego wraca, dostaje nowe stanowiska, a w Duchu już go nie będzie? Jest zbyt chory na Ducha?
rozwiń
Avatar
czlowiek / 12 stycznia 2011 o 09:14
zdecydowany brak wiedzy forumowiczów i głupie na maksa domysły pomijam, po prostu szkoda czasu. Za to można się cieszyć, bo radio zyska.
Avatar
ave / 11 stycznia 2011 o 23:57
[quote name='Gość' timestamp='1294775813' post='420933']
[size="4"]A takie było porządne to radio zanim arcyJózef zaczął tam mieszać. A teraz smutny Mietek będzie kręcił lody dla swojego pryncypała. Ciekawe co na to Inspekcja Pracy bo przecież jeśli Mietek pracuje w trzech miejscach na 3 etatach to chyba to jest męczące. Tym bardziej że przemęczenie było głównym powodem jego dymisji z rzecznika arcyJózefa.[/size]
[/quote]

yyyy, masz jakieś chujowe info typie, bo powodem jego odejścia nie było przemęczenie;-/ przemęczenie a problemy zdrowotne to inna beczka trochę;/ ucz się lepiej na jutro na kartkówkę, a nie głupoty wypisujesz nie mając bladego pojęcia o tym, co pier***isz
[quote name='Gość' timestamp='1294775813' post='420933']
[size="4"]A takie było porządne to radio zanim arcyJózef zaczął tam mieszać. A teraz smutny Mietek będzie kręcił lody dla swojego pryncypała. Ciekawe co na to Inspekcja Pracy bo przecież jeśli Mietek pracuje w trzech miejscach na 3 etatach to chyba to jest męczące. Tym bardziej że przemęczenie było głównym powodem jego dymisji z rzecznika arcyJózefa.[/size]
[/quote]

yyyy, masz jakieś chujowe info typie, bo powodem jego odejścia... rozwiń
Avatar
telecaster / 11 stycznia 2011 o 23:09
A co z Akademią Wolontariatu, na czym w końcu stanęło ?
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 o 22:24
[quote name='Gość' timestamp='1294780868' post='420989']
Czyżby nowy ojciec dyrektor? Ciekawe kiedy kupi sobie maybacha
[/quote]

Wkrótce,wkrótce zazdrośniku.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2011 o 22:21
Czyżby nowy ojciec dyrektor? Ciekawe kiedy kupi sobie maybacha
Avatar