poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.

Lublin

S17. 6 ofert na budowę dojazdu od węzła Kurów Zachód do mostu na Wiśle w Puławach

  Edytuj ten wpis
Autor: GDDKiA

Sześć ofert wpłynęło w przetargu na zaprojektowanie i budowę dojazdu od istniejącego węzła Kurów Zachód na drodze ekspresowej S17 do przeprawy mostowej na rzece Wisła.

Wszyscy oferenci zadeklarowali wykonanie inwestycji w czasie 34 miesięcy (nie wlicza się okresów zimowych od 15 grudnia do 15 marca) i wydłużenie gwarancji do 10 lat.

Najniższa oferta wyniosła ok. 233 mln zł a najwyższa ok. 340,4 mln zł.

Zaproszenia do złożenia ofert wysłano do trzynastu firm, które w pierwszym etapie postępowania przetargowego złożyły wnioski o dopuszczenie do przetargu i przeszły pozytywnie weryfikację: wiedzy i doświadczenia, potencjału kadrowego oraz zdolności ekonomicznej i finansowej.

Kolejnym etapem postępowania przetargowego będzie weryfikacja złożonych ofert, wybór najkorzystniejszej oraz kontrola uprzednia Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Budowa dojazdu do mostu w Puławach stanowi trzecią część przetargu na zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S17 Garwolin-Kurów na odcinku granica województwa mazowieckiego i lubelskiego - węzeł "Sielce” obecnie "Kurów Zachód” (bez węzła).

W ramach budowy dojazdu od węzła Kurów Zachód do mostu w Puławach o łącznej długości ok. 11,8 km zostanie dobudowana druga jezdnia do istniejącej (na odcinku ok. 1,3 km) wraz z wiaduktem nad linią kolejową oraz odcinek nowej trasy (ok. 10,5 km).

Powstaną m.in.: dwa węzły, dwa skrzyżowania na prawe skręty (wjazd/zjazd na/z drogę ekspresową), cztery wiadukty drogowe, trzy mosty w ciągu drogi ekspresowej, przejścia dla zwierząt oraz drogi dojazdowe dla obsługi ruchu lokalnego.

ZESTAWIENIE OFERT - PLIK PDF
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: s17 inwestycje w Lublinie
awe
piotrek
PUŁAWIAK
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

awe
awe (16 stycznia 2015 o 14:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

ciekawe czym zasypią studnie na budowie trasy  czy też gu---em jak przy piaseckiej poligonowej w świdniku 7kopanych 2 wiercone środowisko sięnie interesowało mimo monitów od ludziawe

Rozwiń
piotrek
piotrek (22 października 2014 o 20:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

s 12 barany

Rozwiń
PUŁAWIAK
PUŁAWIAK (21 października 2014 o 18:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Jednemu to zawdzięczamy ... dziękujemy Włodek :)

Rozwiń
Gość
Gość (21 października 2014 o 15:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Kiedy S-19 do Lubartowa?

Rozwiń
piotreek
piotreek (21 października 2014 o 15:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Wbrew pozorom ten błąd S12- S17 nie jest takim wielkim błędem ;) Rzeczywiście to jest S12 ale oficjalnie przetarg nie może być na S12 bo jej nie ma w planach budowy dróg, więc uznali że w ramach budowy S17 (wymieniona w planie rządowym) dobudowany zostanie łącznik pomiędzy węzłem Kurów Zachód a Puławami. Polak potrafi nawet samego siebie oszukać ;)

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!