Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 czerwca 2011 r.
8:36
Edytuj ten wpis

S17. Wielki korek na drodze Piaski - Lublin

Autor: Zdjęcie autora łm
0 28 A A
Korek na drodze krajowej nr 17
Korek na drodze krajowej nr 17

Uwaga kierowcy. Gigantyczne korki na drodze krajowej nr 17 z Piask w kierunku Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podróż przebudowywaną "siedemnastką" z Piask do Lublina trwa około półtorej godziny. Zwolnić trzeba zaraz za obwodnicą Piask, a sznur aut stoi w Wierzchowiskach. Tak jest do skrzyżowania i sygnalizacji świetlnej w Świdniku.

Odcinek od węzła Witosa do początku obwodnicy Piask to miejsce najbardziej zaawansowanych prac. Trwają tam roboty ziemne związane z budową dróg dojazdowych i węzła Świdnik. Przekładane są instalacje gazowe, elektryczne i telekomunikacyjne. Trwa frezowanie nawierzchni.

Tak uciążliwe utrudnienia drogowe potrwają co najmniej do jesieni.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marcin / 20 czerwca 2011 o 20:14
Widzę że na forum znalazło się duzo fachowców. Podobno Budimex szuka takich ludzi.
Avatar
marcin / 20 czerwca 2011 o 19:21
[quote name='Pib' timestamp='1308561305' post='491572']
Policjant kierowalby ruchem dla tych, co skrecaja z Lublina do Swidnika i ew. ze Swidnika wyjezdzaja. Kiedy nie ma nikogo, albo nitka tychze jest bardzo krotka, policjant puszczalby ruch... wtedy swiatla nie trzymalyby bez sensu niewiadomo ilu samochodow od strony Piask, kiedy nie ma nikogo wyjezdzajacego badz wjezdzajacego do Swidnika...
[/quote]
Avatar
bambo75 / 20 czerwca 2011 o 16:51
[quote name='4' timestamp='1308569146' post='491643']
12 km.chyba szybciej niż stać
[/quote]
Aż 12 km?! To już lepiej przed Krępcem(albo w Janówku) skręcić w prawo ,potem na Minkowice i Jacków,kawałek za Jackowem w lewo na Świdnik na ul.Chemiczną,przejechać przez tory na ul.Kosynierów; potem w prawo na Racławicką,przejechać przez rondo i na następnym(czyli drugim) rondzie skręcić w lewo na Al.Lotników Polskich i już dojeżdżamy do dwupasmówki na Lublin-więc cały najważniejszy korek ominięty Całe to moje tłumaczenie jedynie tak strasznie wygląda -a w rzeczywistości jazda jest łatwa i można powiedzieć,że "droga niemalże sama nas prowadzi intuicyjnie".
[quote name='4' timestamp='1308569146' post='491643']
12 km.chyba szybciej niż stać
[/quote]
Aż 12 km?! To już lepiej przed Krępcem(albo w Janówku) skręcić w prawo ,potem na Minkowice i Jacków,kawałek za Jackowem w lewo na Świdnik na ul.Chemiczną,przejechać przez tory na ul.Kosynierów; potem w prawo na Racławicką,przejechać przez rondo i na następnym(czyli drugim) rondzie skręcić w lewo na Al.Lotników Polskich i już dojeżdżamy do dwupasmówki na Lublin-więc cały najważniejszy korek ominięty Ca... rozwiń
Avatar
Kamil / 20 czerwca 2011 o 15:20
[quote name='bambo75' timestamp='1308564436' post='491598']
Masz racje...-tylko,że dworzec w Zamościu jest za bardzo na uboczu miasta-więc nie wiem,czy jest sens takiej jazdy i w Zamościu dojazdu do centrum?
[/quote]

5min piechotą na Stare Miasto to na uboczu? )))) Owszem lokalizacja nie jest idealna ale nie na uboczu! To jest Zamość, gdzie tak naprawdę wszędzie jest blisko.
Avatar
JA / 20 czerwca 2011 o 14:32
z PIASK NAJSZYBCIEJ BEDZIE JECHAC PRZEZ KOZICE I NA GŁUSK!!!
Avatar
antymoloch / 20 czerwca 2011 o 14:26
[color="#008000"][size="6"][size="7"]TERAZ POLE DO


POPISU MAJĄ

[size="7"]PRZEWOZY REGIONALNE !!!!!!!!!![/size][/size][/size][/color]
Avatar
Zielony listek / 20 czerwca 2011 o 13:42
Swoją drogę mogli zrobić pasy wolnego ruchu, a potem grzebać się z całą trasą. Ruch puścić po bocznych pasach i ludziom tam mieszkającym i kierowcom byłoby lżej, chyba, że takich bocznych pasów nie planują. A droga na Jabłonną rzeczywiście jest OK.
Avatar
4 / 20 czerwca 2011 o 13:25
[quote name='bambo75' timestamp='1308568166' post='491630']
Oj daj spokój! Z samych Piask do Chmiela Drugiego to już około 13km ,a gdzie jeszcze reszta trasy... -wg.twoich wskazówek trzeba kupę kilometrów nałożyć.
[/quote]
12 km.chyba szybciej niż stać
Avatar
bambo75 / 20 czerwca 2011 o 13:09
[quote name='Gość' timestamp='1308566699' post='491621']
lepiej w piaskach skręć na bychawę .trasa chmiel-czerniejów -abramowice
[/quote]
Oj daj spokój! Z samych Piask do Chmiela Drugiego to już około 13km ,a gdzie jeszcze reszta trasy... -wg.twoich wskazówek trzeba kupę kilometrów nałożyć.
Avatar
Gość / 20 czerwca 2011 o 12:44
[quote name='Gość' timestamp='1308565846' post='491612']
[color="#FF0000"][size="4"]panowie/panie napiszcie mi czy skorzystajac z objazdu wyjazd z obwodnicy przez Emilianów, Podzamcze, Mełgiew, Jacków, Świdnik i prosto na Lublin przez ul. Mełgiewską, Zadębie lub drugi wariant przebiegu przez Wierzchowiska, Minkowice, Jacków itd. czy droga przebiega bez większych dziur, równa droga?[/size][/color]
[/quote]
lepiej w piaskach skręć na bychawę .trasa chmiel-czerniejów -abramowice
Avatar
Marcin / 20 czerwca 2011 o 20:14
Widzę że na forum znalazło się duzo fachowców. Podobno Budimex szuka takich ludzi.
Avatar
marcin / 20 czerwca 2011 o 19:21
[quote name='Pib' timestamp='1308561305' post='491572']
Policjant kierowalby ruchem dla tych, co skrecaja z Lublina do Swidnika i ew. ze Swidnika wyjezdzaja. Kiedy nie ma nikogo, albo nitka tychze jest bardzo krotka, policjant puszczalby ruch... wtedy swiatla nie trzymalyby bez sensu niewiadomo ilu samochodow od strony Piask, kiedy nie ma nikogo wyjezdzajacego badz wjezdzajacego do Swidnika...
[/quote]
Avatar
bambo75 / 20 czerwca 2011 o 16:51
[quote name='4' timestamp='1308569146' post='491643']
12 km.chyba szybciej niż stać
[/quote]
Aż 12 km?! To już lepiej przed Krępcem(albo w Janówku) skręcić w prawo ,potem na Minkowice i Jacków,kawałek za Jackowem w lewo na Świdnik na ul.Chemiczną,przejechać przez tory na ul.Kosynierów; potem w prawo na Racławicką,przejechać przez rondo i na następnym(czyli drugim) rondzie skręcić w lewo na Al.Lotników Polskich i już dojeżdżamy do dwupasmówki na Lublin-więc cały najważniejszy korek ominięty Całe to moje tłumaczenie jedynie tak strasznie wygląda -a w rzeczywistości jazda jest łatwa i można powiedzieć,że "droga niemalże sama nas prowadzi intuicyjnie".
[quote name='4' timestamp='1308569146' post='491643']
12 km.chyba szybciej niż stać
[/quote]
Aż 12 km?! To już lepiej przed Krępcem(albo w Janówku) skręcić w prawo ,potem na Minkowice i Jacków,kawałek za Jackowem w lewo na Świdnik na ul.Chemiczną,przejechać przez tory na ul.Kosynierów; potem w prawo na Racławicką,przejechać przez rondo i na następnym(czyli drugim) rondzie skręcić w lewo na Al.Lotników Polskich i już dojeżdżamy do dwupasmówki na Lublin-więc cały najważniejszy korek ominięty Ca... rozwiń
Avatar
Kamil / 20 czerwca 2011 o 15:20
[quote name='bambo75' timestamp='1308564436' post='491598']
Masz racje...-tylko,że dworzec w Zamościu jest za bardzo na uboczu miasta-więc nie wiem,czy jest sens takiej jazdy i w Zamościu dojazdu do centrum?
[/quote]

5min piechotą na Stare Miasto to na uboczu? )))) Owszem lokalizacja nie jest idealna ale nie na uboczu! To jest Zamość, gdzie tak naprawdę wszędzie jest blisko.
Avatar
JA / 20 czerwca 2011 o 14:32
z PIASK NAJSZYBCIEJ BEDZIE JECHAC PRZEZ KOZICE I NA GŁUSK!!!
Avatar
antymoloch / 20 czerwca 2011 o 14:26
[color="#008000"][size="6"][size="7"]TERAZ POLE DO


POPISU MAJĄ

[size="7"]PRZEWOZY REGIONALNE !!!!!!!!!![/size][/size][/size][/color]
Avatar
Zielony listek / 20 czerwca 2011 o 13:42
Swoją drogę mogli zrobić pasy wolnego ruchu, a potem grzebać się z całą trasą. Ruch puścić po bocznych pasach i ludziom tam mieszkającym i kierowcom byłoby lżej, chyba, że takich bocznych pasów nie planują. A droga na Jabłonną rzeczywiście jest OK.
Avatar
4 / 20 czerwca 2011 o 13:25
[quote name='bambo75' timestamp='1308568166' post='491630']
Oj daj spokój! Z samych Piask do Chmiela Drugiego to już około 13km ,a gdzie jeszcze reszta trasy... -wg.twoich wskazówek trzeba kupę kilometrów nałożyć.
[/quote]
12 km.chyba szybciej niż stać
Avatar
bambo75 / 20 czerwca 2011 o 13:09
[quote name='Gość' timestamp='1308566699' post='491621']
lepiej w piaskach skręć na bychawę .trasa chmiel-czerniejów -abramowice
[/quote]
Oj daj spokój! Z samych Piask do Chmiela Drugiego to już około 13km ,a gdzie jeszcze reszta trasy... -wg.twoich wskazówek trzeba kupę kilometrów nałożyć.
Avatar
Gość / 20 czerwca 2011 o 12:44
[quote name='Gość' timestamp='1308565846' post='491612']
[color="#FF0000"][size="4"]panowie/panie napiszcie mi czy skorzystajac z objazdu wyjazd z obwodnicy przez Emilianów, Podzamcze, Mełgiew, Jacków, Świdnik i prosto na Lublin przez ul. Mełgiewską, Zadębie lub drugi wariant przebiegu przez Wierzchowiska, Minkowice, Jacków itd. czy droga przebiega bez większych dziur, równa droga?[/size][/color]
[/quote]
lepiej w piaskach skręć na bychawę .trasa chmiel-czerniejów -abramowice
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 28 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 59 10

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 30 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 47 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 398 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!