Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 stycznia 2013 r.
19:18
Edytuj ten wpis

Samolot Wizz Air z Londynu nie wylądował w Świdniku

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 87 A A
Samolot Wizz Air z Londynu nie wylądował w Lublinie tylko skierował się w stronę Warszawy (Flightrad
Samolot Wizz Air z Londynu nie wylądował w Lublinie tylko skierował się w stronę Warszawy (Flightrad

Samolot linii Wizz Air z Londynu do Lublina nie wylądował na lotnisku w Świdniku i poleciał w kierunku Warszawy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Samolot z lotniska Luton pod Londynem miał wylądować w Świdniku o godz. 19.15. Tak się jednak nie stało.

- Pilot podjął decyzję, że nie wyląduje w Świdniku ze względu na warunki pogodowe, chodzi o złą widoczność. Samolot kieruje się na Okęcie - informuje Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin.

Na lotnisku Chopina w Warszawie samolot wylądował o godz. 19.34.

Tymczasem ten sam Airbus A320 miał o godz. 19.45 miał wylecieć z Lublina do Londynu. Na lotnisku w Świdniku czekali już pasażerowie. - Jesteśmy w kontakcie z Wizz Airem. Zrobimy to, co oni zdecydują. Najprawdopodobniej będzie to transport ludzi do Warszawy - mówi Jankowski.

Komentarze 87

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
seba / 3 maja 2013 o 16:48
[quote name='krusz' timestamp='1358275172' post='720876']
i hu.....wiizz juz nie bedzie chcial latac jeszcze reyek dojdzie do tego i beda latac na hu...do raju;p nowe lotnisko i ILS niema cienko a szkoda;/
[/quote] i kto to mówi?Ostatnio Wizz przynajmniej próbował lądować i nawet 15 stycznia a Ryanair nie.
Avatar
sweet / 18 stycznia 2013 o 14:44
czytajac te wasze wypowiedzi to nie jeden swidniczanin czy lublinianin sie niezle bawi....... czekam na nowe hardcory....
Avatar
Navi / 16 stycznia 2013 o 14:48
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1358275200' post='720877']
To już kolejna wielka porażka tego "lotniska". Widać, ze budowanie najniższym możliwym kosztem odbiło się na jakości i bezpieczeństwie! Osobiscie nigdy nie zdecydowałbym się na skorzystanie z portu lotniczego o tak złej sławie. Miesiąc działania i jż kolejna wpadka - to stanowczo za dużo.
[/quote]

może starszy?? Ciekawi mnie o jakiej złej sławie mówisz -to pierwszy samolot który nie wylądował na tym lotnisku i to ze względu na pogodę a nie jakość lotniska. To że nie ma jeszcze systemu ILS nie jest winą lotniska tylko PAŻP -jeżeli wiesz co to jest. W kolejce po ILS stoi też Modlin -kto dostanie pierwszy? Czy wystarczy pieniędzy dla wszystkich - bo Radom też chce mieć okno na świat. A jeżeli Ty boisz się przez takie okienko wyglądać to twoja sprawa jak chcesz to siedź w piwnicy i czekaj.
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1358275200' post='720877']
To już kolejna wielka porażka tego "lotniska". Widać, ze budowanie najniższym możliwym kosztem odbiło się na jakości i bezpieczeństwie! Osobiscie nigdy nie zdecydowałbym się na skorzystanie z portu lotniczego o tak złej sławie. Miesiąc działania i jż kolejna wpadka - to stanowczo za dużo.
[/quote]

może starszy?? Ciekawi mnie o jakiej złej sławie mówisz -to pierwszy samolot który nie wylądował na tym lotnisku i... rozwiń
Avatar
Grażyna / 16 stycznia 2013 o 10:36
[quote name='hmm' timestamp='1358326897' post='721156']
ILS i termin jego zainstalowania zależy od panów z Warszawy, Lublin nie ma tu nic do gadania. Wstyd komentować rzeczy, o których nie ma się pojęcia.
[/quote]
Pojęcie to może ty i masz ale jest zawsze jakieś ale.
Kierownictwo lotniska trochę za późno zaczęło się starać o zainstalowanie ILSA, z tego co pamiętam zaczeli to robić dopiero we wrześniu. Trzeba było się obudzić trochę wcześniej i zacząć rozmawiać już w marcu to na otwarcie lotniska ILS już by był. Ale u nas najważniejszy był samochód a nie ILS. Jeszcze głupie wypowiedzi pana prezesa że przez dwa miesiące funkcjonowania dopiero 1-szy samolot nie wylądował. Mam pytanie ile my tych samolotów przyjeliśmy przez te 2 miesiące? 50?
[quote name='hmm' timestamp='1358326897' post='721156']
ILS i termin jego zainstalowania zależy od panów z Warszawy, Lublin nie ma tu nic do gadania. Wstyd komentować rzeczy, o których nie ma się pojęcia.
[/quote]
Pojęcie to może ty i masz ale jest zawsze jakieś ale.
Kierownictwo lotniska trochę za późno zaczęło się starać o zainstalowanie ILSA, z tego co pamiętam zaczeli to robić dopiero we wrześniu. Trzeba było się obudzić trochę wcześniej i zacząć rozmawiać już w marcu to na otwarcie lotnisk... rozwiń
Avatar
hmm / 16 stycznia 2013 o 10:01
[quote name='wolq' timestamp='1358288053' post='721034']
Co Ty Marek jaki ILS? Dobrze, że przynajmniej był bukiet kwiatów dla 10 000 pasażera lotniska - 3 latka:P
[/quote]

ILS i termin jego zainstalowania zależy od panów z Warszawy, Lublin nie ma tu nic do gadania. Wstyd komentować rzeczy, o których nie ma się pojęcia.
Avatar
olo / 16 stycznia 2013 o 08:57
To jest to, co jest fajne w lataniu. Pilot w ostatniej chwili podjął decyzję, że nie ląduje w Lublinie i ci którzy czekali na ten samolot (właśnie w Lublinie) - jakby to powiedzieć - klamke pocałowali... he he he.... ale lipa.
Avatar
ziemiochod / 16 stycznia 2013 o 07:29
ale was lotnictwo rajcuje,aż szkoda,że dopiero teraz lubelacy zobaczyli z bliska samolot
Avatar
gosc / 16 stycznia 2013 o 07:26
[quote name='Magda' timestamp='1358294625' post='721051']
Gdyby w Smoleńsku był taki rozsądny pilot to katastrofy by nie było
[/quote]daj se spokoj juz z tym Smolenskiem!
Avatar
Jan Niezbędny / 16 stycznia 2013 o 06:35
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1358282672' post='720997']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Jestem z Warszawy a urodziłem się w mojRzeszowie a co wan do tego, dlatego lubię Okęcie i starą jesionkę [/font][/color] [color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] Jak zamieniłem 175 tyś mojRzeszów na Warszawę to już zapomniałem nawet gdzie się urodziłem.... i łoo .... tak to jest... i samoloty do mnie dolatują, zabrałbym wam wszystkie pieniądze do Warszawy, słoików już nie mam bo się odkułem ... I mam już okres kandydacki do PO mam nadzieję że na następnym plenum mnie przyjmą ... i jeszcze będę więcej korzystał z życia...[/font][/color]
[/quote]

Powtarzasz się słoik....
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1358282672' post='720997']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Jestem z Warszawy a urodziłem się w mojRzeszowie a co wan do tego, dlatego lubię Okęcie i starą jesionkę [/font][/color] [color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] Jak zamieniłem 175 tyś mojRzeszów na Warszawę to już zapomniałem nawet gdzie się urodziłem.... i łoo .... tak to jest... i samoloty do mnie dolatują, zabrałbym wam wszystkie pieniądze do Warszawy, słoików już nie mam bo się odkułem... rozwiń
Avatar
mar / 16 stycznia 2013 o 04:58
sami fachowcy. za ils nie odpowiada lotnisko. przetarg roztrzygniety i zeby zalozyc ils potrzebne sa badania lotow na dzialajacym lotnisku , modlin do dzis niema , okecie tez kupe czasu nie posiadalo
Avatar
seba / 3 maja 2013 o 16:48
[quote name='krusz' timestamp='1358275172' post='720876']
i hu.....wiizz juz nie bedzie chcial latac jeszcze reyek dojdzie do tego i beda latac na hu...do raju;p nowe lotnisko i ILS niema cienko a szkoda;/
[/quote] i kto to mówi?Ostatnio Wizz przynajmniej próbował lądować i nawet 15 stycznia a Ryanair nie.
Avatar
sweet / 18 stycznia 2013 o 14:44
czytajac te wasze wypowiedzi to nie jeden swidniczanin czy lublinianin sie niezle bawi....... czekam na nowe hardcory....
Avatar
Navi / 16 stycznia 2013 o 14:48
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1358275200' post='720877']
To już kolejna wielka porażka tego "lotniska". Widać, ze budowanie najniższym możliwym kosztem odbiło się na jakości i bezpieczeństwie! Osobiscie nigdy nie zdecydowałbym się na skorzystanie z portu lotniczego o tak złej sławie. Miesiąc działania i jż kolejna wpadka - to stanowczo za dużo.
[/quote]

może starszy?? Ciekawi mnie o jakiej złej sławie mówisz -to pierwszy samolot który nie wylądował na tym lotnisku i to ze względu na pogodę a nie jakość lotniska. To że nie ma jeszcze systemu ILS nie jest winą lotniska tylko PAŻP -jeżeli wiesz co to jest. W kolejce po ILS stoi też Modlin -kto dostanie pierwszy? Czy wystarczy pieniędzy dla wszystkich - bo Radom też chce mieć okno na świat. A jeżeli Ty boisz się przez takie okienko wyglądać to twoja sprawa jak chcesz to siedź w piwnicy i czekaj.
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1358275200' post='720877']
To już kolejna wielka porażka tego "lotniska". Widać, ze budowanie najniższym możliwym kosztem odbiło się na jakości i bezpieczeństwie! Osobiscie nigdy nie zdecydowałbym się na skorzystanie z portu lotniczego o tak złej sławie. Miesiąc działania i jż kolejna wpadka - to stanowczo za dużo.
[/quote]

może starszy?? Ciekawi mnie o jakiej złej sławie mówisz -to pierwszy samolot który nie wylądował na tym lotnisku i... rozwiń
Avatar
Grażyna / 16 stycznia 2013 o 10:36
[quote name='hmm' timestamp='1358326897' post='721156']
ILS i termin jego zainstalowania zależy od panów z Warszawy, Lublin nie ma tu nic do gadania. Wstyd komentować rzeczy, o których nie ma się pojęcia.
[/quote]
Pojęcie to może ty i masz ale jest zawsze jakieś ale.
Kierownictwo lotniska trochę za późno zaczęło się starać o zainstalowanie ILSA, z tego co pamiętam zaczeli to robić dopiero we wrześniu. Trzeba było się obudzić trochę wcześniej i zacząć rozmawiać już w marcu to na otwarcie lotniska ILS już by był. Ale u nas najważniejszy był samochód a nie ILS. Jeszcze głupie wypowiedzi pana prezesa że przez dwa miesiące funkcjonowania dopiero 1-szy samolot nie wylądował. Mam pytanie ile my tych samolotów przyjeliśmy przez te 2 miesiące? 50?
[quote name='hmm' timestamp='1358326897' post='721156']
ILS i termin jego zainstalowania zależy od panów z Warszawy, Lublin nie ma tu nic do gadania. Wstyd komentować rzeczy, o których nie ma się pojęcia.
[/quote]
Pojęcie to może ty i masz ale jest zawsze jakieś ale.
Kierownictwo lotniska trochę za późno zaczęło się starać o zainstalowanie ILSA, z tego co pamiętam zaczeli to robić dopiero we wrześniu. Trzeba było się obudzić trochę wcześniej i zacząć rozmawiać już w marcu to na otwarcie lotnisk... rozwiń
Avatar
hmm / 16 stycznia 2013 o 10:01
[quote name='wolq' timestamp='1358288053' post='721034']
Co Ty Marek jaki ILS? Dobrze, że przynajmniej był bukiet kwiatów dla 10 000 pasażera lotniska - 3 latka:P
[/quote]

ILS i termin jego zainstalowania zależy od panów z Warszawy, Lublin nie ma tu nic do gadania. Wstyd komentować rzeczy, o których nie ma się pojęcia.
Avatar
olo / 16 stycznia 2013 o 08:57
To jest to, co jest fajne w lataniu. Pilot w ostatniej chwili podjął decyzję, że nie ląduje w Lublinie i ci którzy czekali na ten samolot (właśnie w Lublinie) - jakby to powiedzieć - klamke pocałowali... he he he.... ale lipa.
Avatar
ziemiochod / 16 stycznia 2013 o 07:29
ale was lotnictwo rajcuje,aż szkoda,że dopiero teraz lubelacy zobaczyli z bliska samolot
Avatar
gosc / 16 stycznia 2013 o 07:26
[quote name='Magda' timestamp='1358294625' post='721051']
Gdyby w Smoleńsku był taki rozsądny pilot to katastrofy by nie było
[/quote]daj se spokoj juz z tym Smolenskiem!
Avatar
Jan Niezbędny / 16 stycznia 2013 o 06:35
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1358282672' post='720997']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Jestem z Warszawy a urodziłem się w mojRzeszowie a co wan do tego, dlatego lubię Okęcie i starą jesionkę [/font][/color] [color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] Jak zamieniłem 175 tyś mojRzeszów na Warszawę to już zapomniałem nawet gdzie się urodziłem.... i łoo .... tak to jest... i samoloty do mnie dolatują, zabrałbym wam wszystkie pieniądze do Warszawy, słoików już nie mam bo się odkułem ... I mam już okres kandydacki do PO mam nadzieję że na następnym plenum mnie przyjmą ... i jeszcze będę więcej korzystał z życia...[/font][/color]
[/quote]

Powtarzasz się słoik....
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1358282672' post='720997']
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]Jestem z Warszawy a urodziłem się w mojRzeszowie a co wan do tego, dlatego lubię Okęcie i starą jesionkę [/font][/color] [color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] Jak zamieniłem 175 tyś mojRzeszów na Warszawę to już zapomniałem nawet gdzie się urodziłem.... i łoo .... tak to jest... i samoloty do mnie dolatują, zabrałbym wam wszystkie pieniądze do Warszawy, słoików już nie mam bo się odkułem... rozwiń
Avatar