Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 lutego 2010 r.
18:42
Edytuj ten wpis

Sędzia w szpitalu, ale z immunitetem

Autor: Zdjęcie autora er
0 14 A A

Dzisiaj sąd dyscyplinarny miał zdecydować o pozbawieniu Włodzimierza K. immunitetu sędziowskiego. Do posiedzenia nie doszło, bo sędzia nadesłał zwolnienie lekarskie. Przebywa w szpitalu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zajęcia się tą sprawą został wyznaczony Sąd Apelacyjny w Warszawie, który zdecydował już o zawieszeniu Włodzimienia K. w pełnieniu obowiązków sędziego.

O pozbawienie go immunitetu wystąpiła prokuratura w Kraśniku, która chce postawić mu zarzut jazdy po pijanemu, znieważenie policjantów i naruszenie nietykalności cielesnej jednego z nich.

Włodzimierz K., sędzia Sądu Okręgowego w Lublinie, a w przeszłości wiceprezes tego sądu, wpadł w kłopoty pod koniec ub. roku. Jechał samochodem pod prąd. Ktoś wezwał policję. Sędzia nie chciał dmuchnąć w alkomat. Pobrano od niego krew. Wynik to 3,4 promila alkoholu.

Jak wynika z relacji funkcjonariuszy, sędzia był wobec nich agresywny, ubliżał im. Dwa razy miał uderzyć uderzył policjanta w głowę.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 lutego 2010 o 11:24
GOSCIU napisał:
Niech gazeta sprawdzi zasadnosc zwolnienia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiesz co gazeta morze?. Wydrukować to co taki kretyn jak ty napisał i to tylko po to aby się inni z ciebie pośmiali lub pożałowali żeś GŁUPI!!!
Avatar
GOSCIU / 15 lutego 2010 o 08:56
Niech gazeta sprawdzi zasadnosc zwolnienia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 16:22
Rysiu.Głupa to ty zrobiłeś z siebie. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się naucz .
Avatar
rysiu / 13 lutego 2010 o 15:44
Gość napisał:
To nie szyderstwo To są fakty Kto dostał uszczerbku na zdrowiu? Pobici policjanci czy bijący ich starszy pan?.Czy on prosił ich o coś? Sami przyczepili się do tego człowieka i jeszcze chcą dla niego kary? za co?



nie dostał uszczerbku na zdrowiu tylko na umyśle, teraz będzie palił głupa.
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 14:45
To nie szyderstwo To są fakty Kto dostał uszczerbku na zdrowiu? Pobici policjanci czy bijący ich starszy pan?.Czy on prosił ich o coś? Sami przyczepili się do tego człowieka i jeszcze chcą dla niego kary? za co?
Avatar
KK / 13 lutego 2010 o 11:05
Gość napisał:
Jak zwykle Policja umie tylko PRAWEGO obywatela pozbawić zdrowia jak tego biednego starszego pana. Znowu Policja Kłamie. Jaki sąd im uwierzy że ten starszy schorowany, słaniający się na nogach PAN uderzył i to dwukrotnie policjanta? Gdyby nawet było prawdą że ten policjant raz dostał w łeb to co ? mało mu było? po jaką cholerę pchał się jeszcze? widocznie chciał i dostał a teraz krzyk jacy to oni biedni. dziadkowi dali się pobić. Wierzycie w te bajki? bo ja nie. Nawymyślał im a wy nie zrobilibyście tego? Jak można jechać pod prąd na jednokierunkowej ulicy jadąc samemu?. Jeszcze twierdzą że był pijany a ja się pytam na jakiej podstawie? pobrali mu krew do badania? przecież można pomylić. A policjantom pobrali? no właśnie dlaczego im nie pobrali, przecież to oni zaczęli tą awanturę i marzy im się aby sąd skazał niewinnego sędziego. Pogięło ich całkiem.

PRZYZWOITE SZYDERSTWO ,PODOBA MI SIĘ

PRZYZWOITE SZYDERSTWO ,PODOBA MI SIĘ rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 10:58
Jak zwykle Policja umie tylko PRAWEGO obywatela pozbawić zdrowia jak tego biednego starszego pana. Znowu Policja Kłamie. Jaki sąd im uwierzy że ten starszy schorowany, słaniający się na nogach PAN uderzył i to dwukrotnie policjanta? Gdyby nawet było prawdą że ten policjant raz dostał w łeb to co ? mało mu było? po jaką cholerę pchał się jeszcze? widocznie chciał i dostał a teraz krzyk jacy to oni biedni. dziadkowi dali się pobić. Wierzycie w te bajki? bo ja nie. Nawymyślał im a wy nie zrobilibyście tego? Jak można jechać pod prąd na jednokierunkowej ulicy jadąc samemu?. Jeszcze twierdzą że był pijany a ja się pytam na jakiej podstawie? pobrali mu krew do badania? przecież można pomylić. A policjantom pobrali? no właśnie dlaczego im nie pobrali, przecież to oni zaczęli tą awanturę i marzy im się aby sąd skazał niewinnego sędziego. Pogięło ich całkiem.
Jak zwykle Policja umie tylko PRAWEGO obywatela pozbawić zdrowia jak tego biednego starszego pana. Znowu Policja Kłamie. Jaki sąd im uwierzy że ten starszy schorowany, słaniający się na nogach PAN uderzył i to dwukrotnie policjanta? Gdyby nawet było prawdą że ten policjant raz dostał w łeb to co ? mało mu było? po jaką cholerę pchał się jeszcze? widocznie chciał i dostał a teraz krzyk jacy to oni biedni. dziadkowi dali się pobić. Wierzycie w te bajki? bo ja nie. Nawymyślał im a wy nie zrobilibyście tego? Jak można jechać pod prąd na jednokie... rozwiń
Avatar
michał 23 / 13 lutego 2010 o 06:15
Przykład dla bandytów idzie od samej sprawiedliwości prawa w Polsce,oczywiście wątpliwej sprawiedliwości.
Avatar
aaa / 12 lutego 2010 o 22:07
Teraz zaczynają się sztuczki prawne. Zwolnienia, choroby aby tylko dociągnąć do przedawnienia. A koledzy dyscyplinarni w tym nie będą przeszkadzać. Wręcz przeciwnie pomogą
Avatar
mosquito / 12 lutego 2010 o 21:26
bbb napisał:
odczepcie się od niego, to jeden z nielicznych porządnych. kto bez grzechu niech rzuca kamieniem.

a w czym on był porządny ?
Avatar
Gość / 15 lutego 2010 o 11:24
GOSCIU napisał:
Niech gazeta sprawdzi zasadnosc zwolnienia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiesz co gazeta morze?. Wydrukować to co taki kretyn jak ty napisał i to tylko po to aby się inni z ciebie pośmiali lub pożałowali żeś GŁUPI!!!
Avatar
GOSCIU / 15 lutego 2010 o 08:56
Niech gazeta sprawdzi zasadnosc zwolnienia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 16:22
Rysiu.Głupa to ty zrobiłeś z siebie. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się naucz .
Avatar
rysiu / 13 lutego 2010 o 15:44
Gość napisał:
To nie szyderstwo To są fakty Kto dostał uszczerbku na zdrowiu? Pobici policjanci czy bijący ich starszy pan?.Czy on prosił ich o coś? Sami przyczepili się do tego człowieka i jeszcze chcą dla niego kary? za co?



nie dostał uszczerbku na zdrowiu tylko na umyśle, teraz będzie palił głupa.
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 14:45
To nie szyderstwo To są fakty Kto dostał uszczerbku na zdrowiu? Pobici policjanci czy bijący ich starszy pan?.Czy on prosił ich o coś? Sami przyczepili się do tego człowieka i jeszcze chcą dla niego kary? za co?
Avatar
KK / 13 lutego 2010 o 11:05
Gość napisał:
Jak zwykle Policja umie tylko PRAWEGO obywatela pozbawić zdrowia jak tego biednego starszego pana. Znowu Policja Kłamie. Jaki sąd im uwierzy że ten starszy schorowany, słaniający się na nogach PAN uderzył i to dwukrotnie policjanta? Gdyby nawet było prawdą że ten policjant raz dostał w łeb to co ? mało mu było? po jaką cholerę pchał się jeszcze? widocznie chciał i dostał a teraz krzyk jacy to oni biedni. dziadkowi dali się pobić. Wierzycie w te bajki? bo ja nie. Nawymyślał im a wy nie zrobilibyście tego? Jak można jechać pod prąd na jednokierunkowej ulicy jadąc samemu?. Jeszcze twierdzą że był pijany a ja się pytam na jakiej podstawie? pobrali mu krew do badania? przecież można pomylić. A policjantom pobrali? no właśnie dlaczego im nie pobrali, przecież to oni zaczęli tą awanturę i marzy im się aby sąd skazał niewinnego sędziego. Pogięło ich całkiem.

PRZYZWOITE SZYDERSTWO ,PODOBA MI SIĘ

PRZYZWOITE SZYDERSTWO ,PODOBA MI SIĘ rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 10:58
Jak zwykle Policja umie tylko PRAWEGO obywatela pozbawić zdrowia jak tego biednego starszego pana. Znowu Policja Kłamie. Jaki sąd im uwierzy że ten starszy schorowany, słaniający się na nogach PAN uderzył i to dwukrotnie policjanta? Gdyby nawet było prawdą że ten policjant raz dostał w łeb to co ? mało mu było? po jaką cholerę pchał się jeszcze? widocznie chciał i dostał a teraz krzyk jacy to oni biedni. dziadkowi dali się pobić. Wierzycie w te bajki? bo ja nie. Nawymyślał im a wy nie zrobilibyście tego? Jak można jechać pod prąd na jednokierunkowej ulicy jadąc samemu?. Jeszcze twierdzą że był pijany a ja się pytam na jakiej podstawie? pobrali mu krew do badania? przecież można pomylić. A policjantom pobrali? no właśnie dlaczego im nie pobrali, przecież to oni zaczęli tą awanturę i marzy im się aby sąd skazał niewinnego sędziego. Pogięło ich całkiem.
Jak zwykle Policja umie tylko PRAWEGO obywatela pozbawić zdrowia jak tego biednego starszego pana. Znowu Policja Kłamie. Jaki sąd im uwierzy że ten starszy schorowany, słaniający się na nogach PAN uderzył i to dwukrotnie policjanta? Gdyby nawet było prawdą że ten policjant raz dostał w łeb to co ? mało mu było? po jaką cholerę pchał się jeszcze? widocznie chciał i dostał a teraz krzyk jacy to oni biedni. dziadkowi dali się pobić. Wierzycie w te bajki? bo ja nie. Nawymyślał im a wy nie zrobilibyście tego? Jak można jechać pod prąd na jednokie... rozwiń
Avatar
michał 23 / 13 lutego 2010 o 06:15
Przykład dla bandytów idzie od samej sprawiedliwości prawa w Polsce,oczywiście wątpliwej sprawiedliwości.
Avatar
aaa / 12 lutego 2010 o 22:07
Teraz zaczynają się sztuczki prawne. Zwolnienia, choroby aby tylko dociągnąć do przedawnienia. A koledzy dyscyplinarni w tym nie będą przeszkadzać. Wręcz przeciwnie pomogą
Avatar
mosquito / 12 lutego 2010 o 21:26
bbb napisał:
odczepcie się od niego, to jeden z nielicznych porządnych. kto bez grzechu niech rzuca kamieniem.

a w czym on był porządny ?
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sportowa niedziela na stadionie w Puławach. Biegi i mecze [zdjęcia]
galeria

Sportowa niedziela na stadionie w Puławach. Biegi i mecze [zdjęcia] 0 0

Były azotowe biegi, turniej piłkarski dla młodych zawodników, crashball i tradycyjny mecz pomiędzy drużynami Zakładów Azotowych i Urzędem Miasta. To wszystko w ramach tegorocznych Dni Chemika, które w niedzielę odbyły się na puławskim stadionie.

Wyłowił z rzeki pistolet z amunicją. Teraz sam ma problem

Wyłowił z rzeki pistolet z amunicją. Teraz sam ma problem 0 0

W niedzielę dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny o wyłowieniu z rzeki broni.

Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie. 19-letni kierowca aresztowany
galeria

Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie. 19-letni kierowca aresztowany 0 3

Sąd aresztował na trzy miesiące 19-letniego kierowcę, który wjechał w pieszych w Biłgoraju. W wypadku tym zginęła jedna osoba, druga walczy o życie w szpitalu

Marcin Wroński kończy serię z komisarzem Maciejewskim. Rozmowa z pisarzem
Lubelskie Ekstra

Marcin Wroński kończy serię z komisarzem Maciejewskim. Rozmowa z pisarzem 0 0

Niepodrabialne dialogi Pilipiuka, cudowne opisy miasta Ćwirleja i wrażliwość na postaci kobiece Ostaszewskiego. Wyszła unikalna potrawa, do której wprawdzie to ja dostarczyłem kilo wołowiny z kością, ale moi koledzy własnych mieszanek przypraw - rozmowa z pisarzem Marcinem Wrońskim.

Puławy: Nie chcą budować ścieżki

Puławy: Nie chcą budować ścieżki 0 0

Mieszkańcy os. Niwa w Puławach na nowy chodnik i ścieżkę rowerową od Pszczelej do Saperów Kaniowskich będą musieli zaczekać. Do przetargu na ten obywatelski projekt, nie wpłynęła żadna oferta.

Lublin: Śmieciowa rewolucja z przeszkodami. Nie wszędzie wprowadzą nowy system

Lublin: Śmieciowa rewolucja z przeszkodami. Nie wszędzie wprowadzą nowy system 0 5

To już pewne. Nie w całym mieście wprowadzony będzie od 1 lipca nowy system zbiórki i wywozu śmieci. Inaczej będzie wyglądać segregacja odpadów na Czechowie, inaczej na Bronowicach...

Plantatorzy z woj. lubelskiego mówią dość! Przez kilka najbliższych dni mają nie zrywać malin

Plantatorzy z woj. lubelskiego mówią dość! Przez kilka najbliższych dni mają nie zrywać malin 0 11

Cena malin na skupach nie pokrywa nawet kosztów produkcji. Podobnie jest z agrestem i porzeczką – bije na alarm Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej. I namawia plantatorów, by od dziś nie zbierali owoców. Aż do odwołania.

Masłowska w Centrum Spotkania Kultur, czyli spotkanie dotyczące Festiwalu Stolica Języka Polskiego
18 czerwca 2018, 16:30

Masłowska w Centrum Spotkania Kultur, czyli spotkanie dotyczące Festiwalu Stolica Języka Polskiego 0 0

Co Gdzie Kiedy. O szczebrzeszyńskim Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) opowiedzą zaproszeni goście już 18 czerwca o godz. 16.30. Spotkanie odbędzie się na Podniebnych Tarasach CSK.

Zjazd custom bicycles Żmigrodzie
galeria

Zjazd custom bicycles Żmigrodzie 0 0

W warsztacie przy kamienicy Żmigród 10 w Lublinie powstało już kilkadziesiąt nietypowych rowerów. Ich autorem jest Krzysztof Chmiel (Rafu Bikes).

Pieniądze na drogi w powiecie puławskim. Skorzysta tylko Celejów

Pieniądze na drogi w powiecie puławskim. Skorzysta tylko Celejów 0 1

W ubiegłym tygodniu resort inwestycji opublikował ostateczną listę samorządów, których projekty otrzymały dodatkowe rządowe wsparcie.

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów
film

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów 0 1

Truskawki dojrzewają błyskawicznie, a producenci nie nadążają ze zbiorem. Dlatego jeden z nich wpadł na oryginalny pomysł. Klienci, którzy chcą tańszych owoców mogą zerwać je sobie sami.

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0