Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 marca 2013 r.
14:36
Edytuj ten wpis

SLD i PO da prezenty paniom w Dniu Kobiet

Autor: Zdjęcie autora rp
0 8 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej będą rozdawać 8 marca czerwone goździki na lubelskim deptaku. Europosłanka Lena Kolarska - Bobińska (Platforma Obywatelska) zaprasza na herbatę i upominki do swoich biur.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Działacze SLD i towarzyszący im przedstawiciele Federacji Młodych Socjaldemokratów oprócz kwiatów wręczy paniom zaproszenia na debatę "Kobiety w polityce”, z udziałem m.in. prezydent Chełma Agaty Fisz oraz Ireny Kurzępy radnej Sejmiku województwa. Spotkanie odbędzie się w sobotę 16 marca o godz. 11 w siedzibie lubelskiego SLD przy ulicy Beliniaków 7.

Natomiast Lena Kolarska - Bobińska zaprasza kobiety do swoich biur poselskich w Lublinie (ul. H. Kołłątaja 3/6A, obok Grand Hotelu) i regionie. Na panie czekają "herbatka, ciasteczka i miła atmosfera", a także upominek z Parlamentu Europejskiego i tulipan. Biura zapraszają w godz. 10 - 16.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
CIEKAWA / 8 marca 2013 o 10:38
Tusku,jak żyć w tym POst-bolszewickim kraju. ?????
Avatar
gość / 8 marca 2013 o 10:14
Wstydu nie mają,do pracy się zabrać a pobory dać na biedote,która dzięki wam się rozrasta!
Avatar
Henio / 8 marca 2013 o 09:47
[quote name='k' timestamp='1362698581' post='742404']
A Kazia Szczuka nic nie rozdaje?? Pewnie się poniżona poczuje jak ktoś tej szumowinie kwiatka da.
[/quote]ONA zacznie rozdawać wraz z nastaniem nocy.
Avatar
Anna / 8 marca 2013 o 08:19
najwiekszym prezentem dla kobiet byłoby samorozwiązanie tych złodziejskich partii. a kwiatki niech sobie w d... wsadzą pewnie kupione za nasze pieniadze.
Avatar
Antek / 8 marca 2013 o 07:23
8 marca przeglądam YouTube jaki "goździk" to wysłać swojej Pani kiedy jest już w pracy i jak co roku to "Dobre dziewczyny" zespołu Firma (prawie 6 milionów odsłon)
Avatar
k / 8 marca 2013 o 00:23
A Kazia Szczuka nic nie rozdaje?? Pewnie się poniżona poczuje jak ktoś tej szumowinie kwiatka da.
Avatar
spekulant / 7 marca 2013 o 23:24
Heh, a już myślałem, że piszą o naszej ulubionej posłance...
Avatar
Nina / 7 marca 2013 o 21:08
Szczyt hipokryzji. Proponuję wszystkim bezrobotnym paniom z Lublina żeby wybrały się tłumnie do biura poselskiego PO. Niech szanowna posłanka zobaczy ile nas jest. Do zobaczenia jutro.
Avatar
CIEKAWA / 8 marca 2013 o 10:38
Tusku,jak żyć w tym POst-bolszewickim kraju. ?????
Avatar
gość / 8 marca 2013 o 10:14
Wstydu nie mają,do pracy się zabrać a pobory dać na biedote,która dzięki wam się rozrasta!
Avatar
Henio / 8 marca 2013 o 09:47
[quote name='k' timestamp='1362698581' post='742404']
A Kazia Szczuka nic nie rozdaje?? Pewnie się poniżona poczuje jak ktoś tej szumowinie kwiatka da.
[/quote]ONA zacznie rozdawać wraz z nastaniem nocy.
Avatar
Anna / 8 marca 2013 o 08:19
najwiekszym prezentem dla kobiet byłoby samorozwiązanie tych złodziejskich partii. a kwiatki niech sobie w d... wsadzą pewnie kupione za nasze pieniadze.
Avatar
Antek / 8 marca 2013 o 07:23
8 marca przeglądam YouTube jaki "goździk" to wysłać swojej Pani kiedy jest już w pracy i jak co roku to "Dobre dziewczyny" zespołu Firma (prawie 6 milionów odsłon)
Avatar
k / 8 marca 2013 o 00:23
A Kazia Szczuka nic nie rozdaje?? Pewnie się poniżona poczuje jak ktoś tej szumowinie kwiatka da.
Avatar
spekulant / 7 marca 2013 o 23:24
Heh, a już myślałem, że piszą o naszej ulubionej posłance...
Avatar
Nina / 7 marca 2013 o 21:08
Szczyt hipokryzji. Proponuję wszystkim bezrobotnym paniom z Lublina żeby wybrały się tłumnie do biura poselskiego PO. Niech szanowna posłanka zobaczy ile nas jest. Do zobaczenia jutro.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 0 0

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 0 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 7 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 15 1

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 36 8

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 17 1

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 27 10

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 34 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 330 11

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 7 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 11

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!