czwartek, 22 marca 2018 r.

Lublin

Śledczy badają sprawę egzorcyzmów w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 31 stycznia 2015, 15:45

Prokuratura zajmie się sprawą rodziny z Lublina, która najprawdopodobniej padła ofiarą domowych egzorcyzmów. Rodzice z dwójką dzieci trafili do szpitali. Śledczy nie zdradzają informacji o stanie ich zdrowia.

Do nietypowej interwencji doszło przed tygodniem na lubelskich Bronowicach. W nocy sąsiedzi wezwali ratowników do jednego z mieszkań.

- Tam odbywały się jakieś egzorcyzmy. Modlitwy było słychać już od godz. 14-15. Przyjechała policja, straż pożarna i cztery karetki pogotowia. Całe mieszkanie było zalane wodą, a ludzie wyglądali strasznie. Młode osoby ratownicy wynosili na noszach. Zarówno chłopak, jak i dziewczyna byli nieprzytomni. Ojciec strasznie krzyczał, rzucał się - mówił nam jeden ze świadków interwencji.

Zanim na miejsce dotarli ratownicy, sądzi słyszeli dochodzące z mieszkania krzyki i odgłosy tłuczenia różnych przedmiotów.

- Najpierw pojechała tam jedna karetka pogotowia. Załoga poprosiła o wsparcie, więc na miejsce pojechały kolejne trzy - przyznał Zdzisław Kulesza, dyrektor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Lublinie.

Na początku załoga pogotowia nie mogła dostać się do mieszkania. Rodzina zabarykadowała się w środku. Policjanci również nic nie wskórali. Dopiero strażacy weszli na balkon, wyważyli okno i dostali się do środka.

47-letni rodzice, ich 14-letnia córka i 20-letni syn trafili do trzech szpitali, w tym do Szpitala Neuropsychiatrycznego przy ul. Abramowickiej. Ani lekarze, ani śledczy nie zdradzają informacji o ich stanie zdrowia. Wyjaśnieniem sprawy zajęła się natomiast Prokuratura Rejonowa w Lublinie.

- Wszczęto dochodzenie, które wyjaśni, czy doszło do narażenia zdrowia lub życia członków rodziny - mówi Beata Syk-Jankowska. - Materiały w tej sprawie przekazała nam policja. W ramach dochodzenia przeanalizowane zostaną notatki ze sprawy. Przesłuchamy również świadków.

Po zakończeniu tych czynności zapadnie decyzja, czy dochodzenie zamieni się w śledztwo przeciwko konkretnym osobom. Z nieoficjalnych informacji wynika, że do dramatycznych wydarzeń w mieszkaniu na Bronowicach mogło doprowadzić samodzielne odprawianie egzorcyzmów. Nieco wcześniej rodzina miała korzystać z pomocy jednego z księży egzorcystów, pełniących posługę w archidiecezji lubelskiej.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Lublin szpital egzorcyzmy
Gość
katol
Jawa
(27) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (4 czerwca 2015 o 13:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
N ne tak jak komentarz solidarnosci z lat poprzednich najpierw przodkowie po wywalczonej RP AAAAA /? a potm ta slidarnosc któr podczas mego wyjazdu za granicę zaczeła rządzic naszym Krajem Ale to niewazne dla zystkich jest BOG ci którzy do tej pory byli pierwszymi zostaną ostatnimi niestety taka jest wiara w BOGA lata mjają byly dmisje teraz będą dyscyplnarki SORRY UE rządzi dlaczego przez MMUPR LUBLIN MOPR LUBLIN dtacij z UE nnych urzędow ma pmagac takm urzędnikom którzy myslą o swojej rodzinie synu np w MUPR lublin dyrektorki tego urzedu kazdy odpowiada za swoje dziecko i nie uzala sie tak jak Pani dyrektorzMUPR ze niewie co zrbic ze swoim synem tak ja jako rodzic zostałam poszkodowanana 6 tyszl z tego urzędu bo tak nas i wiele innych bezrobotnych nabrała mozna spawdzic TA PANI OBECNIE MIESZKA W WILLI A CO KOGO OBCHODZI GDZIE JAKIE MA PROBLEMY UE WSPIERA TĄ PANIĄ A ONA NABIERA LUDZI I KTO ZA TO ODPOWIE NIKT BO ONA JEST PANIĄ DYREKTOR URZEDU PRACY I MARTWI SIE BEZ POWODU WYSYLA ODP PO WYNAJMIE LOKALU CO BYL JEDYNYM PRETEKSTEM ABY UZYSKAC OD TEJ PANI DOTACJE PO WYNAJMIE POZYCZKACH ODP JEST TO ZA DUZE RYZYKO ALE PYTANIE CO TA PANIĄ OBCHODZI KAZDY WYBIERA NA CO CHCE PRZEZNACZYC DOTACJE Z UE ABY SIE SZKOLIC I ZWYCIĘZYC ZLO NA DOBRE Z UE A NIE MARTWIC SIE ZE W SWOIM ZAWODZIE NIEMA PRACY W LUBLNIE DLA LUDZI PRZODKÓW KTÓRZY WALCZYLI POD ZIEMIĄ W WIĘZIENIACH I PRZYMUSOWYCH ROBOTACH PODCZAS WOJNY WTEDY 3 RZESZA POJEDNANIE O SORRY DLACZEG TAKIM LUDZIM MA POMAGAC UE PRZEZ TAKĄ PANĄ Z URZĘDU PRACY WSTYD DLA RZĄDZĄCYCH MNIE NIE INTERESUJE JAKO KOBIETĘ KTO BEDZIE RZĄDZIC BO SĄ PAW I USTAWY A TACY LUDZIE PSUJA ICH USTAWY BO KTO PIERWSZY TEN LEPSZY ALE WEDŁUG WIARY BĘDĄ OSTATNIMI
Rozwiń
katol
katol (2 lutego 2015 o 12:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

A co mówią lekarze?

Rozwiń
Jawa
Jawa (2 lutego 2015 o 00:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Samodzielne odprawianie egzorcyzmów? Takiego czegoś nie ma w Kościele Katolickim, to już ma posmak absurdu. Tak może się to skończyć jeśli nie czyni tego kapłan...

Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (1 lutego 2015 o 15:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WŁADCY DUSZ I WŁADCY DooP NA DRODZE (z)BAWIENIA: cz. 3:

 

9) „SUPEREXPRESS” z dn. 15.I.2015 r. w artyKULe „Wąsewo. Ksiądz katecheta straszył uczennice diabłem. Przerażone dziewczynki zabrało pogotowie” opisuje SKUTKI terroru psychicznego PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA! Wystarczy, że jest ksieŻULKIEM i już zjadł WSZYSTKIE ROZUMY i nawet nadaje się DO WSZYSTKIEGO – od kapelana rządowego po katechetę w przedszkolu!

Rzeczywistość matołowatego Duchowieństwa jest zupełnie odwrotna, a ZWIĄZEK od lat pokazuje właściwe stopnie naukowe PEDOgogicznej ROLI KOSCIOŁA (dawniej NAUCZYCIELSKIEJ) odzwierciedlające poziom POŻAL SIĘ BOŻE:”

1) mgr - to BA'R'ANEK - skrót BA'RAN.

2) dr - to BA'R'ANEK BOŻY - skrót BA'RAN. B.

3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.

4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.

Widać gołym okiem, że to DE'BI'LE!, a CZARNY BETON oprócz szopki nycz innego nie potrafi Ha ha ha ha …

Od lat ZWIĄZEK tez stawia tezę: CO MUSZĄ DODAWAĆ DO CIAŁA PAŃSKIEGO, że działa jak GRZYBKI HALUCYNOGENNE?

10) „SUPEREXPRESS” z dn. 17.I.2015 r. w artyKULe „Zjesz pigułkę "dzień po"? Zgrzeszysz ciężko. Episkopat zajął stanowisko w sprawie tabletek ellaOne” opisuje SKUTKI terroru psychicznego PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA!

Od lat 1970-tych chodziły w Polsce słuchy o TABLETKACH PORONNYCH Poświęconych ino dla ZAKONNIC!

Do tej pory od momentu Świętej AFERY PEDO pojęcie GRZECHU u Czarnych nie istnieje podobnie jak we wszystkich Świętych AFERACH nawet na GRUBE MILIONY! - GRZECH jest tylko dla LUDZI,a CZARNI to ino WŁADCY DUSZ i Władcy DooP!

Związek nie raz na przykładzie Biskupa Heńka HOSERA, który pracując w szpitalu jako LEKARZ usłyszał GŁOS POWOŁANIA (czyli MU Odbiło) i zamienił CIAŁO LUDZKIE na Ciało Pańskie i Krew Pańską – razem z Kumplami Hab.(itowymi) odstawiają niezłą SZOPKĘ (z)BAWIENIA! Sam AXCELENCJA Józek MICHALIK stwierdził w Boskiej Rozpaczy początkowej PEDO Afery, ze „DZIECI SAME WŁAZIŁY (Czarnym do łóżek)! - przecież to DE'BI'LE i ciekawe ilu Biskupów ZERŻNĘŁY same DZIECI! Ha ha ha... Sam zaś Boski Następca FRANEK z WATYKANU w styczniu 2015 r. chrzcząc 30 dzieci kazał MATKOM KARMIĆ JE W KOŚCILE..., a zainteresowanie PEDOgogiczną ROLĄ KOŚCIOŁA Matek było ZEROWE! Ha ha ha... jak DE'BI'LE to DE'BILE głoszące (z)BAWIENIE!

11) „SUPEREXPRESS” z dn. 21.I.2015 r. w artyKULe „Papież Franciszek: Nie mnóżcie się jak króliki!” opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Od początku były głosy krytyczne na temat FRNAKA (z)BAWICIELA, które nie odbiegały od stanu faktycznego, a sam FRANEK z Watykanu inteligencją nie grzeszy!

Obyczajami nie grzeszy...! Taki SLUMSMAN.

Jak do tej pory zachowuje Święty Spokój na temat włoskiej ZAKONNICY, która powiła DZIECIĘ nadając Mu imię FRANCISZEK, a sprawa nie jest srara i pochodzi ze stycznia 2014 r.!

Poza tym jak Papcio – Erotoman (nawet kazał matkom karmić dzieci w kościele podczas Chrztu!!!) ograniczy URODZENIA to być może będzie mniej PDEO wśród ksieŻULI no bo kogo?

12) „FAKT” z dn. 20.I.2015 r. w artyKULe „Abp Hoser: Pigułka dzień po to grzech ciężki” opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Związek nie raz przyglądał się DRODZE (z)BAWIENIA Biskupa Heńka HOSERA:

Henryk HOSER jako lekarz pracujący w SDZPITALU usłyszał Głos POWOŁANIA, czy;li coś Mu odpier... i ORGANISZM LUDZI zamienił na CIAŁO PAŃSKIE z KRWIA PAŃSKĄ i pozostałe ŚW.(irniete) Malowidła z Gipsowymi Postaciami odstawiając niezła SZOPKE! - sam zaś AXCELENCJA Heniek HOSER to tylko przykład, a cała reszta funkcjonuje IDENTYCZNIE.

Do tej pory ograniczenie intelektualne na DRODZE (z)BAWIENIA nie pozwala na zajęcie stanowiska w STOSUNKU do ZAKONNIC żrących PIGUŁY od X- lat!

O jakimkolwiek GRZECHU mowy nie ma.

Jak wygląda sam GRZECH CIĘZKI i czym się Go mierzy?

Do dyspozycji pozostaje jeszcze GRZECH ŚMIERTELNY, ale i tu spektaKULarnie psychoPATyczny problem: nawet HISTOIRA KOSCIOŁA nie odnotowała żadnego przypadku śmiertelnego na GRZECH ŚMIERTELNY – chyba, ze ze ŚMIECHU!

Tak niestety funkcjonują prawdziwi AUTYŚCI (z)BAWIENIA z Watykańskiej SZKOŁY AKTORSKIEJ!

13) „FAKT” z dn. 21.I.2015 r. w artyKULe „Ksiądz symulował z dzieckiem seks oralny na butelce?” opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Jak pokazuje Historia Kościoła SALEZJAŃSKI POMYSŁ (z)BAWIENIA w czasie otrzęsin gimnazjum w LUBINIE (X.2012 r.) gdzie UCZNIOWIE LIZAŁY KOLANA ksieŻULA w bokserkach został UDOSKONALONY!

To trzeba przeczytać jak funkcjonują Boscy AUTYŚCI głoszący (z)BAWIENIE, a (z)BAWIĄ się ino ksieŻULE LUDŹMI i Ich DZIECMI!

Od samego początku Papiestwa FRANKA z Watykanu widać, ze to EROTOMAN, a jak wyznał „FAKT”owi niczym w Sakramencie Pokuty (XII.2013 r.) sam za swoich czasów studenckich był BRAMKARZEM W BUR'DE'LU Boskiego BUENOS! Ha ha ha...

Kiedyś funkcjonowało powiedzenie: „KSIĄDZ W DOM - BÓG W DOM”,a teraz ino:

KSIĄDZ W DOM – DZIECI DO SZAFY”! Ha ha ha....

Nikt tak na świecie nikogo w h...ja nie zrobił jak skieŻULE LUDZI...

W google wystarczy wpisać:

1) Papież BENEDYKT XVI opowiada dowcip (i słuchać o waleniu konia...)

2) Irena Kinaszewska ( i czytać o kochance Świętego JP 2 i Ich synu!) ha ha ha...

14) „FAKT” z dn. 26.I.2015 r. w artyKULe „Pijany proboszcz jechał autem na mszę!” opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Nie pierwszy i nie ostatni to przypadek POJANEGO ksieŻULA za kółkiem!

Ciekawe KIEDY ZNIESIE RZĄD R.P. FUNDUSZ KOSCIELNY – niech płaca Ci, którzy chcą się (z)BAWIĆ, a NIE CAŁY NAROD!

Jaka spotka Go kara? Na pewno nie BOSKA! Nagłośniony warszawski AXCELENCJA Piotr JARECKI po pijaku wjechał w LATARNIĘ warszawską dla Świętego Spokoju został WYSŁANY do USA i panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ!

15) „NEWSWEEK” z dn. 26.I.2015 r. w artyKULe „Kardynał Nycz: W sprawie pigułki "dzień po" Ministerstwo Zdrowia obeszło ustawę aborcyjną” opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Samemu Kardynałowi NYCZOWI przyppomniec wypada, ze od lat 1970-tych ZAKONNICE wpier...laja GARŚCIAMI TABLETKI PORONNE, a p tym panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ!

W styczniu 2014 r. we Włoszech ZAKONNICA URODZIŁA DZIECKO nadajac mu imię FRANCISZEK na cześć FRANKA (z)BAWICIELA z WATYKANU – o tym też Święty Spokój nawet w WATYKANIE!

Święty Spokój zachowują AMINENCJE na temat ksieŻULA z POZNANIA, który NIE CHCIAŁ (z)BAWIC POTOMKA i „ŁEB MU UPIER***LIŁ” nie wzywając ambulansu do PORODU NA PLEBANII. AMINENCJE Bo0haterskiemu skieŻULOWI zapewniły Święty Spokój wysyłając Go na UKRAINĘ! (w google wystarczy wpisać: PORÓD NA PLEBANII). Pojęcie GRZECHU i inne pier...doły SILNEJ WIA(g)RY odnoszą się ino DO LUDZI, a ksieŻULI NIE OBOWIĄZUJĄ!

Widać gołym okiem, że to skrajny DE'BI'LIZM!

16) „GAZETA KRAKOWKSA” z dn. 26.I.2015 r. w artyKULe „Kraków. Tajemnicza śmierć młodego kleryka w seminarium” opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA. To trzeba przeczytać!

17) „FAKT” z dn. 27.I.2015 r. w artyKULe „Sąd otworzył testament księdza Irka!

”opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Jak ksieŻULE dochodzą do bogactwa GŁOSZĄC WSZYSTKIM (z)BAWIENIE?

Proste – CYWILNI PRACOWNICY KOŚCIOŁA dostają mocno po doopach i mimo że pracują na PEŁNYCH ETATACH to mowy nie ma o UBEZPIECZENIACH, PENSJACH właściwej wysokości i innych przywilejach, a tylko jeden ARGUMENT pada ze Święconych Ust: NIKT ZA PANA(ią) PŁACIŁ TYLE NIE BĘDZIE!

„SUPEREXPRESS” z dnia. 24.I.2015 r. w artKULe: „Ile zarabiają polscy księża! Nawet tyle, co lekarze! PRAWDZIWE ZAROBKI KSIĘŻY” pokazał ile kosztuje prawdziwe (z)BAWIENIE! Jest to KULejna psychoPATyczna AFERA TRWAJACA OD LAT, której nikt się jeszcze nie dobrał do DooPY, a przekręty sięgają SETEK MILIONÓW!

Ciekawe, co jeszcze i ILE muszą PODPIER...LIĆ CZARNI zanim rząd R.P. ZNIESIE FUNDUSZ KOSCIELNY?

I tu ciekawy wyścig kto kogo zniesie pierwszy czy RZĄD FUNDUSZ czy CZARNY BETON RZĄD?

A niech ino jakiś ksieŻULO – KATACHETA nie dostanie UBEZPIECZENIA w szkole to drą mordy na całego pokazując, że każdy ksieŻULO Ma Ryja! Widać, że to CZARNY DE'BI'LIZM ha ha ha...

W XXI wieku nie jest to społeczeństwo, któremu da się (w)MÓWIĆ bez przerwy o (z)BAWIENIU...

Wielkie kadzielnice, WIELKIE ruchome Gwiazdy i inne WIELKIE DZIWY nie pokazują WIELKIEJ CZARNEJ ROZPACZY wśród AFER na WIELKIE MILIONY, równie WIELKIEJ AFERY PEDO..., a o tym panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ Tradycją Uświęcony pozwalający AXCELENCJOM na odstawianie WIELKIEJ SZOPKI Ulicznej i to nawet ŻYWEJ!

Jak w PRL-u księŻULE opowiadały po kolędzie kawał przychodząc z wizytą do domu i pytając kobiety, „a gdzie mąż”? Odpowiadała: wyszedł do pracy, a dziecko przylatuje i woła: siedzi w szafie!

Tak teraz wszystkie Panie i Panowie mają problem z Wizytą Duszpasterską: GDZIE SCHOWAĆ DZIECI? I najwyraźniej w Świętą Tradycją Uświęconą SZAFĘ!

A tak między B.(L).O.G..IE.M., a prawdą: Po jaką cholerę odstawiać SZOPKĘ W DOMU?

Najlepiej nie puścić PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA z WIZYTĄ i będzie Święty Spokój!

W XXI wieku nie jest to społeczeństwo, któremu da się (w)MÓWIĆ bez przerwy o (z)BAWIENIU...

Wszystkich BISKUPÓW, księŻULI i ZAKONNICE uznać należy za DEALERÓW, a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

Z powodzeniem mogą ODPRAWIAĆ jeszcze na LOTNISKACH i PRZEJŚCIACH GRANICZNYCH, bo w KULminacyjnych momentach (z)BAWIENIA celnicy nie nadążąją z ODPRAWIANIEM pełniąc swe powołanie z tą różnicą, ze jak księŻUILO NIE WYPIJE to nie odprawi, a celnicy są WZOREM – NIE PIJĄ i odprawiają!

Kontynuując wilka szopkę poczynając od OJCA ŚW.(irniętego), a na podrzędnym księŻULKU kończąc mogą tez ODPRAWIAĆ na DWORCACH PKP pociągi PDEOlino!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (1 lutego 2015 o 15:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli WŁADCY DUSZ I WŁADCY DooP NA DRODZE (z)BAWIENIA: cz. 2:

Za watykańskiej Świetności Karola WOJTYŁY (JP 2), aktualnie ŚWIĘTY w google wystrczyło wpisac BORDELLO DELL VATICANO, a pornolki pchały się drzwiami i oknami i to w digital, gdzie pozostałe „świeckie” strony były jeszcze ANALOGOWE! Świeckie strony zamykały się bez problemu, a jak Święty JP 2 przypier...lił się do jakiegos kompa, to tak łatwo nie chciał się odpier...lić! Po latach zabiegów na DRODZE (z)BAWIENIA został nawet ŚWIĘT(ojebliw)YM!

Po publicznym ataku ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ PEDOgogcznej ROLI KOŚCIOŁA mająego swą KULminację 6 stycznia AMINENCJE pokazały, że MAJA WSZYSTKO WIELKIE (Gweiazdy, kadzielnice i inne pier...doły (z)BAWIENIA, ze jest ich nawet MILIONY).

Związek wychodząc naprzeciw DRODZE (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOSCIOŁA osmiesza przedstawianą SZOPKĘ oczekując KIEDY AXCELENCJE POKAŻĄ MILIONOWE PRZEKRĘTY, a suma jest większa NIŻ WSZYTKIE POCHODY organizowane 6 stycznia, a na ten temat PANUJE ŚWIETY SPOKÓJ.

Lektura uzupełniająca: w GOOGLE należy wpisać:

1) ksiądz zgwałcił;

2) ksiądz zabił;

3) ksiądz pobił;

4) ksiądz pedofil

5) ksiądz okradł...

6) kochanka księdza;

7) afery kościoła katolickiego;

Widać gołym okiem, że to DE'BI'LE!

2) „Fakt” z dn. 7.I.2015 r. w artyKULe: „Ksiądz, podejrzany o pedofilię wyszedł z aresztu” opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOSCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Były już premier R.P. D. TUSK zapowiadał ZNIESIENIE Funduszu KOŚCIELNEGO w zamian za odzyskany majątek i do tej pory panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ.

Pewnosć siebie CZARNEGO BETONU pozwala skutecznie KOMPROMITOWAĆ RZĄD R.P. Odstawiając Żywą Szopkę przed Pałacem praezydenckim w Stolicy (dawniej EGZORCYZMY). Dziwne, że prezydent Komorowski do tej pory nikogo nie przeŚWIECIŁ i chyba tylko wznosi westchnienia: „BORze, ale SZOPKA”!

Ciekawe kto finansuje PARADY (z)BAWIENIA pokazujące WIELKIE DZIWY – tak wielkie jak WILEKA JEST GŁUPOTA KOSCIOŁA!?

Czy przypadkiem nie są to składki Narodowego FUNDUSZU KOSCIELNEGO, które płaca nawet Rodzice NAJŚWIETSZYCH OFIAR PEDOfilskich Odprawionych z Kwitkiem?

Czy nie są to składki wszystkich EKSKOMUNIKOWANYCH – ostatnio, to:

obecna premier R.P. Ewa KOPACZ za sprawę AGATY z LUBLINA i prezydent WARSZAWY Hanna GRONKIEWICZ – Waltz za sprawę prof. CHAZANA!

Jak długo cały NARÓD będzie opłacał DE'BI'LI (z)BAWIENIA? I wszystkich aferzystów z POWOŁANIA jak KURIA JEGO MAĆ!?

3) „Gazeta Wrocławska” z dn. 7.I.2015 r. w artyKULe „Wrocław: Prokuratura chce dziewięciu lat więzienia dla księdza oskarżonego o pedofilię” opisuje PEDOgogiczną ROLE KOSCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.
Wszystkie Najświętsze Ofiary PEDOfilskie Odprawione z Kwitkiem z wdziecznoscią powinny śpiewać Sakralne PEDO przeboje:
„PENIS ANGELICUS”;
„KIEDYS O JEZU CHODZIŁ PO ŚWIECIE';
„NIE ZABRANIAJCIE IM”, w której to pieśni sam (z)BAWICIEL TAK PEDO:
„Zmęczony był Jezus gdy dzieci wesołe
prosiły by im błogosławił.
Przegna pragnęli je Apostołowie,
a Pan wtedy ZPEDO tak:
Nie zabraniajcie im przychodzić do mnie...”
Wszystko dostępne na youtube!

4) „SUPEREXPRESS” z dn. 8.I.2015 r. w artyKULe „BOMBA w redakcji „Gościa Niedzielnego”! Szaleniec chciał WYSADZIĆ dziennikarzy w powietrze?!” opisuje SKUTKI terroru psychicznego PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA!
Od dawna AMINENCJE serwowały z byle powodu OGRANICZENIA DROGI (z)BAWIENIA, a UZALEZNIENI od (w)MAWIANEGO (z)BAWIENIA WYPIĘLI NA NICH DooPY, tak jak ksieŻULE wypięli Święcone DooPY na wszystkich OŚMIESZANYCH z AMBON...
Teraz w PRZYPŁYWIE spektakULarnie psychoPATycznego ataku ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ PEDOgogicznej ROLI KOSCIOŁA AXCELENCJE doszły do wniosku, że WYCHODZA DO WSZYSTKICH nie biorąc pod uwagę, ze akurat WSZYSCY mają Ich głęboko w DooPIE! Przecież to DE'BI'LE!

5) „Fakt” z dn. 9.I.2015 r. w artyKULe: „Tajemnicza śmierć polskiego księdza w Niemczech” oraz „GAZETA KRAKOWSKA” z dn. 9.I.2015 r. w artyKULe „Niemcy. Tajemnicza śmierć polskiego księdza spod Limanowej” opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA! To trzeba przeczyrtać – samobójstwa, zabójstwa, gwałty, kradzieże... i inne CUDA dokonywane przez księŻULI pokazują tylko, że NIE SĄ NICZYM NADZWYCZAJNYM ino zwykłymi PROSTAKAMI mające ino SCHIZOFRENICZNE WYOBRAŻENIE o sobie jako nadLUDZIACH głoszących (z)BAWIENIE!

6) „ECHO DNIA” z dn. 10.I.2015 r. w artyKULe: „Awantura pomiędzy proboszczem a parafianami w Gowarczowie” opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA! To trzeba przeczytać – samobójstwa, zabójstwa, gwałty, kradzieże, rozboje ... i inne CUDA są na porządku dziennym w KOSCIELE! Już za Ś>9irnietej) Kadencji watykńskiej ŚWIĘT(ojebliw)EGO JP 2 Związek postawił stwierdzenie, że „MORDOBICIEM DZIEŃ SIĘ ZACZYMNA I MORDOBICIEM KOŃCZY w WATYKANIE”!

W stanie wojennym LUDZIE chronili się w KOŚCIOŁACH przed atakami ZOMO, a teraz ksieŻULKI chronią się w KOŚCIOŁĄCH przed atakami ECCLESIOFOBII i TEOFILII na DRODZE (z)BAWIENIA i jest to czysta SCHIZOFRENIA!

W 1994 r. znajome ksieŻULE NOCĄ NAPADAŁY na rodziny i mieszkania członków =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= , wprowadziły nawet zakaz OPALANIA BUDYNKÓW ZIMĄ mrożąc MAŁE DZIECI! Przecież to DE'BI'LE!

Ile przypadków opisały media o znęcaniu się nad własnymi rodzinami przez księŻULI, zakręcaniu wody, ganiania PARAFIAN z siekierami...

7) „ECHO DNIA” z dn. 11.I.2015 r. w artyKULe: „Pielgrzymi-kibice kradli na stacji w Jędrzejowie?” opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Nie ma się czemu dziwić, ale CZARNA CHOŁOTA HABITOWA tez KRADNI I TO JESZCZE JAK! ksieŻULEK nie ukradnie byle czego, ale jak podpier...li to GRUBE MILIONY – o czym było wyżej!

8) „GAZETA KRAKOWSKA” z dn. 13.I.2015 r. w artyKULe: „Kraków. Oskarżeni o przekręt na 24 mln zł: zakonnik i dwoje rzeczoznawców ”opisuje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Nie ma się czemu dziwić, ale CZARNA CHOŁOTA HABITOWA tez KRADNIE I TO JESZCZE JAK! ksieŻULEK nie ukradnie byle czego, ale jak podpier...li to GRUBE MILIONY. Związek zaś od X – czasu przypomina AFERY (z)BAWIENIA niczym znane proPO'ZY'CJE i filmy N'U'N TU'BE (opuściwszy znaki „'” między literami). Jak pokazuje Historia Kościoła ksieŻULKI nie kradną jak złodziej w Kościołach drobnych sum i nie uciekają przez okna, po rynnach..., ale jak PODPIER...LĄ to grube MILIONY, a wychodząc DRZWIAMI z uśmiechem (z)BAWIENIA mówiąc wszystkim „SZCZĘŚĆ BOŻE”!:

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (27)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!