Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 maja 2013 r.
18:07
Edytuj ten wpis

Solidarna Polska kontra Palikot (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora rp
0 19 A A

Jakby się czuł Palikot, gdyby jego 13-letnia córka miała inicjację seksualną z 30-letnim mężczyzną? – pytał przedstawiciel młodzieżówki Solidarnej Polski, która w piątek protestowała pod biurem poselskim Ruchu Palikota w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
J-k / 20 maja 2013 o 01:40
[quote name='cx' timestamp='1368812579' post='771385']
ciekawi mnie elektorat palikota.. jakim trzeba być bęcwałem żeby popierać takie idioctwo, ten typ wnosi do sejmu jedynie zgorszenie, dewiacje i cąłkowicie aspołeczne treści, żadnych merytorycznych projektów, żadnych konkretnych rozwiązań, tylko sam zamęt... no chyba że to taka papka którą celowo zapycha się media żeby przykryć wszystkie przekręty tego rządu
[/quote]
Lepiej w kruchcie klepać pacierze, prawda? Jakie dewiacje? Jakie treści aspołeczne?
Może konkrety zamiast "rydzykowych" haseł!? Palikot w rozmowie z Moniką Olejnik zacytował badania profesora Izdebskiego, który wskazuje, że w Polsce wiek inicjacji seksualnej następuje w wieku 13 lat! I co w tym złego, że przytoczył ustalenia naukowca? Oczywiście można zaklinać rzeczywistość i twierdzić, że Polacy w większości (tej patriotycznej) znaleźli się na tym świecie w wyniku dzieworództwa ale po co?
[quote name='cx' timestamp='1368812579' post='771385']
ciekawi mnie elektorat palikota.. jakim trzeba być bęcwałem żeby popierać takie idioctwo, ten typ wnosi do sejmu jedynie zgorszenie, dewiacje i cąłkowicie aspołeczne treści, żadnych merytorycznych projektów, żadnych konkretnych rozwiązań, tylko sam zamęt... no chyba że to taka papka którą celowo zapycha się media żeby przykryć wszystkie przekręty tego rządu
[/quote]
Lepiej w kruchcie klepać pacierze, prawda? Jakie dewiacje? Jakie treści aspołeczn... rozwiń
Avatar
krisz / 19 maja 2013 o 18:34
Dobrze, że ktoś wreszcie POkazał to Tałatajstwo.
Tematy zastępcze, obalanie tabu, szkodzenie Polsce i Polakom.
Oto co robi Palikot ze swoją ferajną.
POsłowie od Palikota:
Pani POpiołek - POważna POmyłka !!!!!!!!!!!!!!!
Poznański - Archeolog w byczej skórze !!!!!!!!!!!!!!!!!
Kabaciński - Kamerdyner Kwaśniewskiego !!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Paweł / 18 maja 2013 o 10:09
Brawo.dla.palikota.tak.trzymać.jestem.za.waszymi.ustawami
Avatar
kazia / 18 maja 2013 o 05:41
[quote name='XYZ' timestamp='1368820235' post='771433']
Brawo Solidarna Polska ,szkoda tylko ze nie wiedziałem o akcji. Co raz mi blizej do waszego ugrupowania Właśnie tą akcją przekonaliście mnie do siebie
[/quote]

no to już teraz widać, że kretyniejesz. Wiek robi swoje jednak.
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 18 maja 2013 o 01:16
Solidarna Polska=partyjka zacofanych sługasów kościelnych! wolałbym zostać gayem niż członkiem SP!
Avatar
Gość / 18 maja 2013 o 00:50
Mimo wszystko wolę "ryżego" niż "niskiego". Przynajmniej coś w Lublinie się dzieje.Za prezydenta Pruszkowskiego nie działo się nic!!!
Avatar
Xmen / 17 maja 2013 o 23:43
[quote name='"Kulewka"' timestamp='1368821231' post='771443']
Z zainteresowaniem socjologa obejrzałam zdjęcia uczestników tej „tłumnej” manifestacji! Oczywiście nie powinnam wyrażać opinii na podstawie wizualnego przekazu. Mimo wszystko uważam uwiecznione twarze za niezbyt inteligentne! W kraju powinno, ale tez i istnieje miejsce dla rożnych nurtów politycznych. Stąd i moja aprobata do prawa wyrażania swoich poglądów przez taki element!
[/quote]
Kolega faszysta czy kto, że po wyglądzie ocenia ludzi? Inteligecja po wyglądzie? A może ktoś ma za długi lub za krótki nosek co?

[quote name='"Kulewka"' timestamp='1368821231' post='771443']
Z zainteresowaniem socjologa obejrzałam zdjęcia uczestników tej „tłumnej” manifestacji! Oczywiście nie powinnam wyrażać opinii na podstawie wizualnego przekazu. Mimo wszystko uważam uwiecznione twarze za niezbyt inteligentne! W kraju powinno, ale tez i istnieje miejsce dla rożnych nurtów politycznych. Stąd i moja aprobata do prawa wyrażania swoich poglądów przez taki element!
[/quote]
Kolega faszysta czy kto, że po wy... rozwiń
Avatar
marcyś / 17 maja 2013 o 22:19
Przecież od początku Palikotowi chodziło o głosy palaczy marychy i pedków a potem wszystkich razem miał ich w d....e , niestety taka jest polityka.Aby zbudować Polskę naszych marzeń popieraj Kaczora , bo tylko on jest w stanie zbudować Polskę naszych marzeń, czyli bez korupcji i przekrętów , a sądzę ,że po ok 10 latach silną Polskę naszych marzeń.
Avatar
"Kulewka" / 17 maja 2013 o 22:07
Z zainteresowaniem socjologa obejrzałam zdjęcia uczestników tej „tłumnej” manifestacji! Oczywiście nie powinnam wyrażać opinii na podstawie wizualnego przekazu. Mimo wszystko uważam uwiecznione twarze za niezbyt inteligentne! W kraju powinno, ale tez i istnieje miejsce dla rożnych nurtów politycznych. Stąd i moja aprobata do prawa wyrażania swoich poglądów przez taki element!
Avatar
idiota z ruchu palikota / 17 maja 2013 o 21:58
Prawdziwi patrioci, dbający o tradycje chrześcijańskie i poprawne zachowania! Dziękuję KMSP
Avatar
J-k / 20 maja 2013 o 01:40
[quote name='cx' timestamp='1368812579' post='771385']
ciekawi mnie elektorat palikota.. jakim trzeba być bęcwałem żeby popierać takie idioctwo, ten typ wnosi do sejmu jedynie zgorszenie, dewiacje i cąłkowicie aspołeczne treści, żadnych merytorycznych projektów, żadnych konkretnych rozwiązań, tylko sam zamęt... no chyba że to taka papka którą celowo zapycha się media żeby przykryć wszystkie przekręty tego rządu
[/quote]
Lepiej w kruchcie klepać pacierze, prawda? Jakie dewiacje? Jakie treści aspołeczne?
Może konkrety zamiast "rydzykowych" haseł!? Palikot w rozmowie z Moniką Olejnik zacytował badania profesora Izdebskiego, który wskazuje, że w Polsce wiek inicjacji seksualnej następuje w wieku 13 lat! I co w tym złego, że przytoczył ustalenia naukowca? Oczywiście można zaklinać rzeczywistość i twierdzić, że Polacy w większości (tej patriotycznej) znaleźli się na tym świecie w wyniku dzieworództwa ale po co?
[quote name='cx' timestamp='1368812579' post='771385']
ciekawi mnie elektorat palikota.. jakim trzeba być bęcwałem żeby popierać takie idioctwo, ten typ wnosi do sejmu jedynie zgorszenie, dewiacje i cąłkowicie aspołeczne treści, żadnych merytorycznych projektów, żadnych konkretnych rozwiązań, tylko sam zamęt... no chyba że to taka papka którą celowo zapycha się media żeby przykryć wszystkie przekręty tego rządu
[/quote]
Lepiej w kruchcie klepać pacierze, prawda? Jakie dewiacje? Jakie treści aspołeczn... rozwiń
Avatar
krisz / 19 maja 2013 o 18:34
Dobrze, że ktoś wreszcie POkazał to Tałatajstwo.
Tematy zastępcze, obalanie tabu, szkodzenie Polsce i Polakom.
Oto co robi Palikot ze swoją ferajną.
POsłowie od Palikota:
Pani POpiołek - POważna POmyłka !!!!!!!!!!!!!!!
Poznański - Archeolog w byczej skórze !!!!!!!!!!!!!!!!!
Kabaciński - Kamerdyner Kwaśniewskiego !!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Paweł / 18 maja 2013 o 10:09
Brawo.dla.palikota.tak.trzymać.jestem.za.waszymi.ustawami
Avatar
kazia / 18 maja 2013 o 05:41
[quote name='XYZ' timestamp='1368820235' post='771433']
Brawo Solidarna Polska ,szkoda tylko ze nie wiedziałem o akcji. Co raz mi blizej do waszego ugrupowania Właśnie tą akcją przekonaliście mnie do siebie
[/quote]

no to już teraz widać, że kretyniejesz. Wiek robi swoje jednak.
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 18 maja 2013 o 01:16
Solidarna Polska=partyjka zacofanych sługasów kościelnych! wolałbym zostać gayem niż członkiem SP!
Avatar
Gość / 18 maja 2013 o 00:50
Mimo wszystko wolę "ryżego" niż "niskiego". Przynajmniej coś w Lublinie się dzieje.Za prezydenta Pruszkowskiego nie działo się nic!!!
Avatar
Xmen / 17 maja 2013 o 23:43
[quote name='"Kulewka"' timestamp='1368821231' post='771443']
Z zainteresowaniem socjologa obejrzałam zdjęcia uczestników tej „tłumnej” manifestacji! Oczywiście nie powinnam wyrażać opinii na podstawie wizualnego przekazu. Mimo wszystko uważam uwiecznione twarze za niezbyt inteligentne! W kraju powinno, ale tez i istnieje miejsce dla rożnych nurtów politycznych. Stąd i moja aprobata do prawa wyrażania swoich poglądów przez taki element!
[/quote]
Kolega faszysta czy kto, że po wyglądzie ocenia ludzi? Inteligecja po wyglądzie? A może ktoś ma za długi lub za krótki nosek co?

[quote name='"Kulewka"' timestamp='1368821231' post='771443']
Z zainteresowaniem socjologa obejrzałam zdjęcia uczestników tej „tłumnej” manifestacji! Oczywiście nie powinnam wyrażać opinii na podstawie wizualnego przekazu. Mimo wszystko uważam uwiecznione twarze za niezbyt inteligentne! W kraju powinno, ale tez i istnieje miejsce dla rożnych nurtów politycznych. Stąd i moja aprobata do prawa wyrażania swoich poglądów przez taki element!
[/quote]
Kolega faszysta czy kto, że po wy... rozwiń
Avatar
marcyś / 17 maja 2013 o 22:19
Przecież od początku Palikotowi chodziło o głosy palaczy marychy i pedków a potem wszystkich razem miał ich w d....e , niestety taka jest polityka.Aby zbudować Polskę naszych marzeń popieraj Kaczora , bo tylko on jest w stanie zbudować Polskę naszych marzeń, czyli bez korupcji i przekrętów , a sądzę ,że po ok 10 latach silną Polskę naszych marzeń.
Avatar
"Kulewka" / 17 maja 2013 o 22:07
Z zainteresowaniem socjologa obejrzałam zdjęcia uczestników tej „tłumnej” manifestacji! Oczywiście nie powinnam wyrażać opinii na podstawie wizualnego przekazu. Mimo wszystko uważam uwiecznione twarze za niezbyt inteligentne! W kraju powinno, ale tez i istnieje miejsce dla rożnych nurtów politycznych. Stąd i moja aprobata do prawa wyrażania swoich poglądów przez taki element!
Avatar
idiota z ruchu palikota / 17 maja 2013 o 21:58
Prawdziwi patrioci, dbający o tradycje chrześcijańskie i poprawne zachowania! Dziękuję KMSP
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 36 8

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu 0 5

Po sobotniej porażce z Wisłą Sandomierz (0:1) prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki podał się do dymisji. W poniedziałek Rada Nadzorcza zdecydowała jednak, że szef klubu zostanie na swoim stanowisku przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33 0 0

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W przedostatnim meczu sezonu bialscy akademicy pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski 3 1

Niewybuch wykopał w ogrodzie właściciel działki w Wólce Gołębskiej.

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 4 5

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 1 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 42 41

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 1 21

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!