Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 czerwca 2015 r.
15:35

Stokrotka w parku technologicznym na Felinie. Powstanie centrum dystrybucyjne

0 14 A A
Fot. archiwum
Fot. archiwum

Sieć sklepów Stokrotka uruchomi nowe centrum dystrybucyjne. Firma wprowadzi się do parku logistycznego MLP Lublin, który powstaje na Felinie. Obiekty Stokrotki zajmą blisko 6 tys. mkw. i mogą zostać rozbudowane.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Park przy ul. Plewińskiego regularnie się powiększa. Działa już tam firma ABM Greiffenberger. Producent silników rodem z Niemiec wynajął blisko 10 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W tym tygodniu umowę na wynajem 6 tys. mkw podpisała firma Stokrotka, należąca do Grupy Kapitałowej Emperia. Niemal całość wynajętej powierzchni przeznaczona będzie na magazyny. Z tego około 4 tys. mkw. stanowić będą chłodnie. Na pozostałych kilkuset metrach znajdą się biura i pomieszczenia socjalne. Obiekt ma być udostępniony do użytku pod koniec tego roku. Umowa uwzględnia również możliwość wynajęcia przez Stokrotkę kolejnych 6 tys. mkw.

– Jesteśmy przekonani, że rozwijany park logistyczny MLP Lublin, będzie przyciągał kolejne podmioty pragnące inwestować w tym regionie – mówi Radosław T. Krochta, dyrektor generalny MLP Group S.A.

Obiekt budowany dla Stokrotki będzie pełnił funkcję centrum dystrybucyjnego. Ma obsługiwać sklepy na wschodzie kraju.

– Dotychczas były one zaopatrywane z naszego podwarszawskiego centrum mieszczącego się w Teresinie – wyjaśnia Dariusz Kalinowski, prezes Emperia Holding S.A. – Teraz będą obsługiwane również z magazynu działającego na miejscu, co wpłynie pozytywnie na koszty logistyki i jakość procesów logistycznych.

Stokrotka ma obecnie ponad 260 sklepów, znajdziemy je głównie we wschodniej części kraju. Oprócz magazynu centralnego w Teresinie firma ma dziewięć magazynów regionalnych. Stopniowo będą zastępowane centrami dystrybucyjnymi takimi, jak to powstające na Felinie.

– Rosnące zoainteresowanie Lublinem wśród najemców oraz niedobór dostępnej powierzchni pozwala przypuszczać, że najbliższe lata przyniosą dynamiczny wzrost aktywności deweloperskiej w regionie – ocenia Beata Hryniewska, dyrektor w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych firmy CBRE, zajmującej się doradztwem i komercjalizacją nieruchomości. – Rozwojowi rynku magazynowego w rejonie Lublina będzie sprzyjać poprawiający się stan sieci drogowej oraz promocja miasta, jako miejsca przyjaznego inwestorom.

Cały kompleks MLP Lublin ma liczyć 55 tys. mkw. Firma dostała właśnie pozwolenie na rozbudowę. Inwestycja ma być realizowana etapowo. Centrum MLP będzie sąsiadowało z największym w regionie parkiem przemysłowym. To inwestycja koncernu Panattoni. Firma ma w Polsce ponad 20 parków logistycznych. W Lublinie zbuduje centrum o powierzchni 80 tys. mkw. Spółka uzyskała już tzw. decyzję środowiskową, niezbędną do starania się o pozwolenie na budowę.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
robol / 30 czerwca 2015 o 08:56

Dobra decyzja niech Lublin się rozwija bo spada liczba  mieszkańców jak mało gdzie na ścianie wschodniej  w stolicach  regionu .Szkoda że w Lublinie czy regionie brak siedzib dużych firm np. Makarony -  Lubella  -Wadowice .-politycy innych regionów ogrywają posłow  z Lubelskiego jak chcą czy Wieksze  Azoty Puławy a siedziba W Tarnowie ,teraz będzie być może jeszcze gorzej  gdzie Czerwiński minister jest z Nowego Sacza czy Duda Kraków -będzie pamiętał o Lublinie? Szydło będzie .Zobaczymy co nam przyniesie premier ? Szydło czy Pan  Duda .

Chwila chwila jaka siedziba w Tarnowie. Azoty Puławy jak sama nazwa wskazuje mają siedzibę w Puławach, tam działają, płacą podatki i tak dalej. I nic się w tej sprawie nie zmieniło

Chwila chwila jaka siedziba w Tarnowie. Azoty Puławy jak sama nazwa wskazuje mają siedzibę w Puławach, tam działają, płacą podatki i tak dalej. I nic się w tej sprawie nie zmieniło

rozwiń
Avatar
anna-maria / 27 czerwca 2015 o 15:54

ludziska co wy to opowiadacie.... w której wy stokrotce robicie zakupy??? ze tak jest jak piszecie.... z tego co wiem to zarobki nie są tam takie złe a i umowy o pracę przynajmniej mają normalne a nie tak jak w wymienionej biedronce jakaś śmieciówka na 3/4 etatu gdzie to trzeba i tak tyrać jak na pełny etat. 

W Biedronkach minimalna pensja (na cały etat) to 2000 zł brutto.

I to obowiązuje w ich wszystkich sklepach w całym kraju.

Żaden pracownik Biedronki (obojętnie na jakim stanowisku) nie może więc zarabiać mniej.

...................

Choć to są i tak grosze (w porównaniu do kosztów utrzymania)  to praca w Stokrotkach jest niżej opłacana niż w Biedronkach.

Takie są fakty.

W Biedronkach minimalna pensja (na cały etat) to 2000 zł brutto.

I to obowiązuje w ich wszystkich sklepach w całym kraju.

Żaden pracownik Biedronki (obojętnie na jakim stanowisku) nie może więc zarabiać mniej.

...................

Choć to są i tak grosze (w porównaniu do kosztów utrzymania)  to praca w Stokrotkach jest niżej opłacana niż w Biedronkach.

Takie są fakty.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 czerwca 2015 o 14:16
Witam To ze w sklepie jest ładnie towar poukładany to sie zgodze poniewaz czówa nad tym regionalny który dostaje premie od wyniku z audytu:>:> po drugie nie ma zarobkówk w stokrotce bardzow wysokich poniewaz osoba typu kierownik zarbia jezeli wyrobi premie ok 1700/1800 a bez premii 1600 zł a szeregowi pracownicy najnizsza krajowa plus premie.,., odnosnie umowy nie ma co narzekac ale jezeli miałabym wybierac to moge miec umowe zecenie ale wieksze zarobki zebym mogla bez problemu utrzymac rodzine i nie pracowac na dwa etety. Wiec za nim edziecie pisac ze w stokrotce jest tak swietnie , takie umowy i płace to sie zastanówcie bo ludzie naprawde nie maja tam kokosów
Witam To ze w sklepie jest ładnie towar poukładany to sie zgodze poniewaz czówa nad tym regionalny który dostaje premie od wyniku z audytu:>:> po drugie nie ma zarobkówk w stokrotce bardzow wysokich poniewaz osoba typu kierownik zarbia jezeli wyrobi premie ok 1700/1800 a bez premii 1600 zł a szeregowi pracownicy najnizsza krajowa plus premie.,., odnosnie umowy nie ma co narzekac ale jezeli miałabym wybierac to moge miec umowe zecenie ale wieksze zarobki zebym mogla bez problemu utrzymac rodzine i nie pracowac na dwa etety. Wiec za n... rozwiń
Avatar
Gość / 27 czerwca 2015 o 11:04
ludziska co wy to opowiadacie.... w której wy stokrotce robicie zakupy??? ze tak jest jak piszecie.... z tego co wiem to zarobki nie są tam takie złe a i umowy o pracę przynajmniej mają normalne a nie tak jak w wymienionej biedronce jakaś śmieciówka na 3/4 etatu gdzie to trzeba i tak tyrać jak na pełny etat. Ja od zawsze kupuję wędliny w Stokrotce i nigdy nie zdarzyło mi się zebym musiał ją wyzycić albo reklamować, praca w takim sklepie wymaga zorganizowania i ogromnej logistyki.... Jedyną rzeczą jaka mnie ostatnio zdziwiła to to jak są starannie poukładane wędliny w lodówkach... Jest to zły pomysł chociażby z tego względu ze same panie które pracują na tym stoisku się gubią co jednocześnie wydłuża czas oczekiwania w kolejce... Ta osoba która wymyśliłą ten pomysł nie do końca przemyślała całą tą akcję.... Ceny w jednym rzędzie tego się nie da utrzymać!!!
ludziska co wy to opowiadacie.... w której wy stokrotce robicie zakupy??? ze tak jest jak piszecie.... z tego co wiem to zarobki nie są tam takie złe a i umowy o pracę przynajmniej mają normalne a nie tak jak w wymienionej biedronce jakaś śmieciówka na 3/4 etatu gdzie to trzeba i tak tyrać jak na pełny etat. Ja od zawsze kupuję wędliny w Stokrotce i nigdy nie zdarzyło mi się zebym musiał ją wyzycić albo reklamować, praca w takim sklepie wymaga zorganizowania i ogromnej logistyki.... Jedyną rzeczą jaka mnie ostatnio zdziwiła to to jak są star... rozwiń
Avatar
abc / 27 czerwca 2015 o 09:33

Zawsze myślałam, że wszelkiego rodzaju magazyny powstają na obrzeżach miast za osiedlami.

I teraz tak właśnie się dzieje, osiedle pobudowały się na obrzeżach miasta, a obok nich wielke magazyny i logistyka. To dopiero początek i zupełnie nowy kierunek rozwoju w wielkie hale dystrybucji i tiry.

Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 23:57
Park technologiczny ? Co tam ma być? Magazyny stokrotki? To jakaś farsa obecnej władzy.To już nawet nie jest śmieszne. BRAWO BRAWO PAN ŻUK.
Avatar
monika / 26 czerwca 2015 o 23:45

Czy osoba bijąca brawo p. Żukowi wie o czymś, o czym nikt nie wie, czyli, iż p. Żuk sprowadził do Lublina firmę, której jeszcze nie było? A tak swoją drogą to niezwykle ciekawy jest taki park technologiczny pomiędzy osiedlami mieszkaniowymi. Zawsze myślałam, że wszelkiego rodzaju magazyny powstają na obrzeżach miast za osiedlami.

Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 23:24
To dziadostwo dorabia się na wyzysku pracowników każdego szczebla. Kontrole i kary im nie straszne bo ich wysokość jest śmiesznie niska w porównaniu z dochodami firmy. Mieso mają w tych sklepach juz ledwo świeże, podobnie warzywa dlatego jak już muszę tam coś kupić to zawsze płacę kartą zbliżeniowo bo wtedy płacą prowizję i kasę otrzymują z opuźnieniem. Nawet zakupy za dwa złote tak biorę w tym syfie.
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 18:49
Stokrotka zamiast budowac magazyny powinna zainteresować się sytuacją na sklepach swoich pracowników, kiedyś w Biedronce były obozy pracy, teraz tak się dzieje w sieci Stokrotka, ech szkoda słów...
Avatar
poznaniak zlb / 26 czerwca 2015 o 18:01

Dobra decyzja niech Lublin się rozwija bo spada liczba  mieszkańców jak mało gdzie na ścianie wschodniej  w stolicach  regionu .Szkoda że w Lublinie czy regionie brak siedzib dużych firm np. Makarony -  Lubella  -Wadowice .-politycy innych regionów ogrywają posłow  z Lubelskiego jak chcą czy Wieksze  Azoty Puławy a siedziba W Tarnowie ,teraz będzie być może jeszcze gorzej  gdzie Czerwiński minister jest z Nowego Sacza czy Duda Kraków -będzie pamiętał o Lublinie? Szydło będzie .Zobaczymy co nam przyniesie premier ? Szydło czy Pan  Duda .

Dobra decyzja niech Lublin się rozwija bo spada liczba  mieszkańców jak mało gdzie na ścianie wschodniej  w stolicach  regionu .Szkoda że w Lublinie czy regionie brak siedzib dużych firm np. Makarony -  Lubella  -Wadowice .-politycy innych regionów ogrywają posłow  z Lubelskiego jak chcą czy Wieksze  Azoty Puławy a siedziba W Tarnowie ,teraz będzie być może jeszcze gorzej  gdzie Czerwiński minister jest z Nowego Sacza czy Duda Kraków -będzie pamiętał o Lublinie? Szydło będzie .Zobaczymy co nam przyn... rozwiń

Avatar
robol / 30 czerwca 2015 o 08:56

Dobra decyzja niech Lublin się rozwija bo spada liczba  mieszkańców jak mało gdzie na ścianie wschodniej  w stolicach  regionu .Szkoda że w Lublinie czy regionie brak siedzib dużych firm np. Makarony -  Lubella  -Wadowice .-politycy innych regionów ogrywają posłow  z Lubelskiego jak chcą czy Wieksze  Azoty Puławy a siedziba W Tarnowie ,teraz będzie być może jeszcze gorzej  gdzie Czerwiński minister jest z Nowego Sacza czy Duda Kraków -będzie pamiętał o Lublinie? Szydło będzie .Zobaczymy co nam przyniesie premier ? Szydło czy Pan  Duda .

Chwila chwila jaka siedziba w Tarnowie. Azoty Puławy jak sama nazwa wskazuje mają siedzibę w Puławach, tam działają, płacą podatki i tak dalej. I nic się w tej sprawie nie zmieniło

Chwila chwila jaka siedziba w Tarnowie. Azoty Puławy jak sama nazwa wskazuje mają siedzibę w Puławach, tam działają, płacą podatki i tak dalej. I nic się w tej sprawie nie zmieniło

rozwiń
Avatar
anna-maria / 27 czerwca 2015 o 15:54

ludziska co wy to opowiadacie.... w której wy stokrotce robicie zakupy??? ze tak jest jak piszecie.... z tego co wiem to zarobki nie są tam takie złe a i umowy o pracę przynajmniej mają normalne a nie tak jak w wymienionej biedronce jakaś śmieciówka na 3/4 etatu gdzie to trzeba i tak tyrać jak na pełny etat. 

W Biedronkach minimalna pensja (na cały etat) to 2000 zł brutto.

I to obowiązuje w ich wszystkich sklepach w całym kraju.

Żaden pracownik Biedronki (obojętnie na jakim stanowisku) nie może więc zarabiać mniej.

...................

Choć to są i tak grosze (w porównaniu do kosztów utrzymania)  to praca w Stokrotkach jest niżej opłacana niż w Biedronkach.

Takie są fakty.

W Biedronkach minimalna pensja (na cały etat) to 2000 zł brutto.

I to obowiązuje w ich wszystkich sklepach w całym kraju.

Żaden pracownik Biedronki (obojętnie na jakim stanowisku) nie może więc zarabiać mniej.

...................

Choć to są i tak grosze (w porównaniu do kosztów utrzymania)  to praca w Stokrotkach jest niżej opłacana niż w Biedronkach.

Takie są fakty.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 czerwca 2015 o 14:16
Witam To ze w sklepie jest ładnie towar poukładany to sie zgodze poniewaz czówa nad tym regionalny który dostaje premie od wyniku z audytu:>:> po drugie nie ma zarobkówk w stokrotce bardzow wysokich poniewaz osoba typu kierownik zarbia jezeli wyrobi premie ok 1700/1800 a bez premii 1600 zł a szeregowi pracownicy najnizsza krajowa plus premie.,., odnosnie umowy nie ma co narzekac ale jezeli miałabym wybierac to moge miec umowe zecenie ale wieksze zarobki zebym mogla bez problemu utrzymac rodzine i nie pracowac na dwa etety. Wiec za nim edziecie pisac ze w stokrotce jest tak swietnie , takie umowy i płace to sie zastanówcie bo ludzie naprawde nie maja tam kokosów
Witam To ze w sklepie jest ładnie towar poukładany to sie zgodze poniewaz czówa nad tym regionalny który dostaje premie od wyniku z audytu:>:> po drugie nie ma zarobkówk w stokrotce bardzow wysokich poniewaz osoba typu kierownik zarbia jezeli wyrobi premie ok 1700/1800 a bez premii 1600 zł a szeregowi pracownicy najnizsza krajowa plus premie.,., odnosnie umowy nie ma co narzekac ale jezeli miałabym wybierac to moge miec umowe zecenie ale wieksze zarobki zebym mogla bez problemu utrzymac rodzine i nie pracowac na dwa etety. Wiec za n... rozwiń
Avatar
Gość / 27 czerwca 2015 o 11:04
ludziska co wy to opowiadacie.... w której wy stokrotce robicie zakupy??? ze tak jest jak piszecie.... z tego co wiem to zarobki nie są tam takie złe a i umowy o pracę przynajmniej mają normalne a nie tak jak w wymienionej biedronce jakaś śmieciówka na 3/4 etatu gdzie to trzeba i tak tyrać jak na pełny etat. Ja od zawsze kupuję wędliny w Stokrotce i nigdy nie zdarzyło mi się zebym musiał ją wyzycić albo reklamować, praca w takim sklepie wymaga zorganizowania i ogromnej logistyki.... Jedyną rzeczą jaka mnie ostatnio zdziwiła to to jak są starannie poukładane wędliny w lodówkach... Jest to zły pomysł chociażby z tego względu ze same panie które pracują na tym stoisku się gubią co jednocześnie wydłuża czas oczekiwania w kolejce... Ta osoba która wymyśliłą ten pomysł nie do końca przemyślała całą tą akcję.... Ceny w jednym rzędzie tego się nie da utrzymać!!!
ludziska co wy to opowiadacie.... w której wy stokrotce robicie zakupy??? ze tak jest jak piszecie.... z tego co wiem to zarobki nie są tam takie złe a i umowy o pracę przynajmniej mają normalne a nie tak jak w wymienionej biedronce jakaś śmieciówka na 3/4 etatu gdzie to trzeba i tak tyrać jak na pełny etat. Ja od zawsze kupuję wędliny w Stokrotce i nigdy nie zdarzyło mi się zebym musiał ją wyzycić albo reklamować, praca w takim sklepie wymaga zorganizowania i ogromnej logistyki.... Jedyną rzeczą jaka mnie ostatnio zdziwiła to to jak są star... rozwiń
Avatar
abc / 27 czerwca 2015 o 09:33

Zawsze myślałam, że wszelkiego rodzaju magazyny powstają na obrzeżach miast za osiedlami.

I teraz tak właśnie się dzieje, osiedle pobudowały się na obrzeżach miasta, a obok nich wielke magazyny i logistyka. To dopiero początek i zupełnie nowy kierunek rozwoju w wielkie hale dystrybucji i tiry.

Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 23:57
Park technologiczny ? Co tam ma być? Magazyny stokrotki? To jakaś farsa obecnej władzy.To już nawet nie jest śmieszne. BRAWO BRAWO PAN ŻUK.
Avatar
monika / 26 czerwca 2015 o 23:45

Czy osoba bijąca brawo p. Żukowi wie o czymś, o czym nikt nie wie, czyli, iż p. Żuk sprowadził do Lublina firmę, której jeszcze nie było? A tak swoją drogą to niezwykle ciekawy jest taki park technologiczny pomiędzy osiedlami mieszkaniowymi. Zawsze myślałam, że wszelkiego rodzaju magazyny powstają na obrzeżach miast za osiedlami.

Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 23:24
To dziadostwo dorabia się na wyzysku pracowników każdego szczebla. Kontrole i kary im nie straszne bo ich wysokość jest śmiesznie niska w porównaniu z dochodami firmy. Mieso mają w tych sklepach juz ledwo świeże, podobnie warzywa dlatego jak już muszę tam coś kupić to zawsze płacę kartą zbliżeniowo bo wtedy płacą prowizję i kasę otrzymują z opuźnieniem. Nawet zakupy za dwa złote tak biorę w tym syfie.
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 18:49
Stokrotka zamiast budowac magazyny powinna zainteresować się sytuacją na sklepach swoich pracowników, kiedyś w Biedronce były obozy pracy, teraz tak się dzieje w sieci Stokrotka, ech szkoda słów...
Avatar
poznaniak zlb / 26 czerwca 2015 o 18:01

Dobra decyzja niech Lublin się rozwija bo spada liczba  mieszkańców jak mało gdzie na ścianie wschodniej  w stolicach  regionu .Szkoda że w Lublinie czy regionie brak siedzib dużych firm np. Makarony -  Lubella  -Wadowice .-politycy innych regionów ogrywają posłow  z Lubelskiego jak chcą czy Wieksze  Azoty Puławy a siedziba W Tarnowie ,teraz będzie być może jeszcze gorzej  gdzie Czerwiński minister jest z Nowego Sacza czy Duda Kraków -będzie pamiętał o Lublinie? Szydło będzie .Zobaczymy co nam przyniesie premier ? Szydło czy Pan  Duda .

Dobra decyzja niech Lublin się rozwija bo spada liczba  mieszkańców jak mało gdzie na ścianie wschodniej  w stolicach  regionu .Szkoda że w Lublinie czy regionie brak siedzib dużych firm np. Makarony -  Lubella  -Wadowice .-politycy innych regionów ogrywają posłow  z Lubelskiego jak chcą czy Wieksze  Azoty Puławy a siedziba W Tarnowie ,teraz będzie być może jeszcze gorzej  gdzie Czerwiński minister jest z Nowego Sacza czy Duda Kraków -będzie pamiętał o Lublinie? Szydło będzie .Zobaczymy co nam przyn... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 13

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra