Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 października 2009 r.
12:36
Edytuj ten wpis

Studenci wyśledzili samochodowych złodziei

Autor: Zdjęcie autora er
0 11 A A

Jak prawdziwi detektywi zachowali się dwaj studenci z Lublina, którzy zauważyli złodziei okradających samochód. Śledzili ich aż do przyjazdu patrolu policji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj rano na oczach studentów dwaj młodzi mężczyźni włamali się do samochodu zaparkowanego przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Jeden ze studentów poszedł za złodziejami. Drugi czekał na policję. Z kolegą kontaktował się przez telefon.

- Dzięki temu udało się ustalić, że złodzieje kierują się w stronę ulicy Głębokiej – mówi Renata Laszczka-Rusek, z lubelskiej policji. - Policjanci zauważyli ich kilka minut później przy przystanku.

Złodzieje: 16-letni mieszkaniec gminy Niemce i jego 26-letni kompan z Lublina, mieli przy sobie skradziony radioodtwarzacz. Młodszy ma swoim koncie włamanie do 5 samochodów zaparkowanych w okolicach ulicy Nadbystrzyckiej. Kradł z nich radioodtwarzacze, które potem sprzedawał na bazarze.

Z komisariatu zabrała go matka. Teraz zajmie się nim sąd rodzinny.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Łukasz / 9 listopada 2009 o 11:01
jpchwdpjp napisał:
j****bane mendy z 4 komendy uwajzcie chlopaki zebyscie i wy sie nieznalezli w nieodpowiednim miejscu i czasie bo was tez to czeka 15 godzin sieki zeby sie przyznac do tego czego niezrobiles!!!!!!!!! studenci wbijamw was H*uJ niech wydymaja was w dupeeeeeeeeeeeeeeee

Cóż za kretyn, tacy są mądrzy ale tylko w grupie, jak przyjdzie do solówki, to już ich nie ma.
Avatar
Kotek / 2 listopada 2009 o 23:19
Malanowski byłby z was dumny... a poważnie, gratulacje!!!
Avatar
jpchwdpjp / 2 listopada 2009 o 20:05
j****bane mendy z 4 komendy uwajzcie chlopaki zebyscie i wy sie nieznalezli w nieodpowiednim miejscu i czasie bo was tez to czeka 15 godzin sieki zeby sie przyznac do tego czego niezrobiles!!!!!!!!! studenci wbijamw was H*uJ niech wydymaja was w dupeeeeeeeeeeeeeeee
Avatar
mosquito / 29 października 2009 o 19:02
przytomne cyce !
Avatar
Gość / 29 października 2009 o 18:32
to jeszcze walą łobuziaki radia z samochodów ? myślałem że te czasy minęły.
a gdzie była STRAŻ MIEJSKA ? czyżby znowu zakładała blokady na koła ? zamiast patrolować miasto ?
brawo studenci. tak należy się właśnie zachowywać.
Avatar
L / 29 października 2009 o 17:48
mar napisał:
Gdyby wszyscy tak reagowali, to w tym kraju wreszcie byłby porządek, ale o czym to mówić, skoro pewnie 90proc. Polaków nie umie z komórki dzwonić na policję, bo nied wie czy wykcić zero i czy na policję to 998, 999, 997 czy 112..
PS. Chłopaki spisali się na medal!!

Rzecz raczej w tym, że większość polaków (nie mylić z Polakami), zwłaszcza młodych uważa, że zadzwonienie na policję ze zgłoszeniem przestępstwa to "donosicielstwo", "sprzedawanie" i "konfidencja". I to przez taką właśnie postawę bandytyzm nieskrępowany panoszy się na ulicach.
Studentom gratuluję. Skoro Nadbystrzycka, to czyżby Politechnika? :)

Rzecz raczej w tym, że większość polaków (nie mylić z Polakami), zwłaszcza młodych uważa, że zadzwonienie na policję ze zgłoszeniem przestępstwa to "donosicielstwo", "sprzedawanie" i "konfidencja". I to przez taką właśnie postawę bandytyzm nieskrępowany panoszy się na ulicach.
Studentom gratuluję. Skoro Nadbystrzycka, to czyżby Politechnika? :) rozwiń
Avatar
mar / 29 października 2009 o 15:59
Gdyby wszyscy tak reagowali, to w tym kraju wreszcie byłby porządek, ale o czym to mówić, skoro pewnie 90proc. Polaków nie umie z komórki dzwonić na policję, bo nied wie czy wykcić zero i czy na policję to 998, 999, 997 czy 112..
PS. Chłopaki spisali się na medal!!
Avatar
elaphe / 29 października 2009 o 15:34
Postawa studentów godna naśladowania. Gdyby ludzie tak właśnie reagowali , większość złodziei znalazłaby się tam , gdzie ich miejsce. Brawo studenci !!!!
Avatar
Gość / 29 października 2009 o 15:27
i zamiast policjantom dawać nagrody z łapówki dajcie chłopakom napewno się im przyda, a i może zachęci kolejnych żeby nie byli obojętni na złodziei i innych przestępców

BRAWO studenci !
Avatar
dyj / 29 października 2009 o 15:19
Chłopaki, szacun! Czapki z głów
Avatar
Łukasz / 9 listopada 2009 o 11:01
jpchwdpjp napisał:
j****bane mendy z 4 komendy uwajzcie chlopaki zebyscie i wy sie nieznalezli w nieodpowiednim miejscu i czasie bo was tez to czeka 15 godzin sieki zeby sie przyznac do tego czego niezrobiles!!!!!!!!! studenci wbijamw was H*uJ niech wydymaja was w dupeeeeeeeeeeeeeeee

Cóż za kretyn, tacy są mądrzy ale tylko w grupie, jak przyjdzie do solówki, to już ich nie ma.
Avatar
Kotek / 2 listopada 2009 o 23:19
Malanowski byłby z was dumny... a poważnie, gratulacje!!!
Avatar
jpchwdpjp / 2 listopada 2009 o 20:05
j****bane mendy z 4 komendy uwajzcie chlopaki zebyscie i wy sie nieznalezli w nieodpowiednim miejscu i czasie bo was tez to czeka 15 godzin sieki zeby sie przyznac do tego czego niezrobiles!!!!!!!!! studenci wbijamw was H*uJ niech wydymaja was w dupeeeeeeeeeeeeeeee
Avatar
mosquito / 29 października 2009 o 19:02
przytomne cyce !
Avatar
Gość / 29 października 2009 o 18:32
to jeszcze walą łobuziaki radia z samochodów ? myślałem że te czasy minęły.
a gdzie była STRAŻ MIEJSKA ? czyżby znowu zakładała blokady na koła ? zamiast patrolować miasto ?
brawo studenci. tak należy się właśnie zachowywać.
Avatar
L / 29 października 2009 o 17:48
mar napisał:
Gdyby wszyscy tak reagowali, to w tym kraju wreszcie byłby porządek, ale o czym to mówić, skoro pewnie 90proc. Polaków nie umie z komórki dzwonić na policję, bo nied wie czy wykcić zero i czy na policję to 998, 999, 997 czy 112..
PS. Chłopaki spisali się na medal!!

Rzecz raczej w tym, że większość polaków (nie mylić z Polakami), zwłaszcza młodych uważa, że zadzwonienie na policję ze zgłoszeniem przestępstwa to "donosicielstwo", "sprzedawanie" i "konfidencja". I to przez taką właśnie postawę bandytyzm nieskrępowany panoszy się na ulicach.
Studentom gratuluję. Skoro Nadbystrzycka, to czyżby Politechnika? :)

Rzecz raczej w tym, że większość polaków (nie mylić z Polakami), zwłaszcza młodych uważa, że zadzwonienie na policję ze zgłoszeniem przestępstwa to "donosicielstwo", "sprzedawanie" i "konfidencja". I to przez taką właśnie postawę bandytyzm nieskrępowany panoszy się na ulicach.
Studentom gratuluję. Skoro Nadbystrzycka, to czyżby Politechnika? :) rozwiń
Avatar
mar / 29 października 2009 o 15:59
Gdyby wszyscy tak reagowali, to w tym kraju wreszcie byłby porządek, ale o czym to mówić, skoro pewnie 90proc. Polaków nie umie z komórki dzwonić na policję, bo nied wie czy wykcić zero i czy na policję to 998, 999, 997 czy 112..
PS. Chłopaki spisali się na medal!!
Avatar
elaphe / 29 października 2009 o 15:34
Postawa studentów godna naśladowania. Gdyby ludzie tak właśnie reagowali , większość złodziei znalazłaby się tam , gdzie ich miejsce. Brawo studenci !!!!
Avatar
Gość / 29 października 2009 o 15:27
i zamiast policjantom dawać nagrody z łapówki dajcie chłopakom napewno się im przyda, a i może zachęci kolejnych żeby nie byli obojętni na złodziei i innych przestępców

BRAWO studenci !
Avatar
dyj / 29 października 2009 o 15:19
Chłopaki, szacun! Czapki z głów
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 3 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 12 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 31 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 12

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 7 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu 15 2

33-latek tak bardzo zdenerwował się w urzędzie, że wychodząc wybił w drzwiach dziurę pięścią.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?