piątek, 23 lutego 2018 r.

Lublin

Studia w Lublinie: KUL już czeka na nowych studentów

  Edytuj ten wpis
Dodano: 2 kwietnia 2014, 00:01
Autor: TOMA

Rozpoczęła się internetowa rekrutacja kandydatów na studia pierwszego i drugiego stopnia w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Chętni do rozpoczęcia nauki na najstarszej lubelskiej uczelni mogą rejestrować się na stronie www.rekrut.kul.lublin.pl.

Rekrutacja potrwa do 3 lipca. Tegoroczni maturzyści pełne dane będą mogli wprowadzić dopiero po otrzymaniu wyników egzaminów maturalnych. Natomiast już teraz kompletnej rejestracji mogą dokonać ci, którym nie powiodło się w ubiegłorocznym naborze, a także studenci chcący zmienić kierunek studiów. - W tym roku przygotowaliśmy 45 kierunków, w tym sześć nowości. Są to: analityka społeczna i internetowa, gerontologia społeczna, kogniwistyka, zarządzanie dokumentacją, archiwistyka i prawo w biznesie - wymienia Katarzyna Bojko z biura rzecznika prasowego KUL. - Z pełną ofertą edukacyjną można zapoznać się na naszej stronie internetowej, w zakładce dla kandydatów na studia - dodaje. Wyniki rekrutacji uczelnia ogłosi 7 lipca.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: KUL studia w Lublinie
Pracownik
Do Jana nie Pawla
jan, nie paweł
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Pracownik
Pracownik (9 kwietnia 2014 o 19:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

KUL to dno, mówię to jako pracownik z 10 letnim stażem, który sam się rozgląda jak uciec i nie firmować bylejakości moralnej i intelektualnej. Jest takie powiedzenie: łatwiej wylecieć w kosmos niż z kulu, które niestety jest w pełni prawdziwe. Dzisiaj KUL to szkółka bez własnej tożsamości.

Rozwiń
Do Jana nie Pawla
Do Jana nie Pawla (2 kwietnia 2014 o 22:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Do Jana, nie Pawła - może przydałoby się nieco rzeczowych argumentów? Co takiego uwłaczającego godności patrona jest w kierunkach takich jak analityka społeczna i internetowa, gerontologia społeczna, kogniwistyka, zarządzanie dokumentacją, archiwistyka i prawo w biznesie ? Kierunki to jeszcze nie ruszyły i wcale nie jest pewne, że ruszą, bo kandydatów rzeczywiście może zabraknąć, ale pzrekreślanie ich na starcie jest tylko wyrazem złej woli. Czy dyplom KULu to wstyd, to zależy nie tylko od samej uczelni, ale byłbym nieco ostrożniejszy. Polecam ubiegłoroczny ranking uczelni wyższych sporządzony pzrez Perspektywy. w którym na 83 sklasyfikowane panstwowe uczelnie akademickie KUL zajął 28 miejsce (dla porównania UMCS 30, a zachwalana w komentarzu Politechnika na 51), na koniec, nie zauwazyłem, by Dziennik jakoś szczególnie zachwalał nowe kierunki, tylko o nich informuje. Ale dla niektórych, jak widać to i tak za wiele... Przecież o KULu należy pisać tylko zle albo wcale, no nie?

Rozwiń
jan, nie paweł
jan, nie paweł (2 kwietnia 2014 o 12:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

tak chłamowate kierunki studiów faktycznie uwłaczają godności patrona. a potem bedzie pisk że chętnych brak. tylko ciekawi mnie po co dw promuje ten szajs? całe szczęście obok jest artykuł o politechnice. dyplom kulu od paru lat to wstyd

Rozwiń
Gość
Gość (2 kwietnia 2014 o 11:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

co jest w ogóle? produkcja bezrobotnych ruszyła... dno i wodorosty, JPII powinien się wstydzić że jego zdjęcie tam wisi

Skąd tyle jadu?... Chyba za bardzo przejęłaś się nauką JPII, na którego tak chętnie się powołujesz... I to akurat dzisiaj...

Rozwiń
ina
ina (2 kwietnia 2014 o 10:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

co jest w ogóle? produkcja bezrobotnych ruszyła... dno i wodorosty, JPII powinien się wstydzić że jego zdjęcie tam wisi

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!