poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Lublin

Święto Niepodległości w Lublinie: Na niebie pojawiły się Iskry (zdjęcia)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 listopada 2010, 13:11

Uroczysta defilada, odegranie hymnu i podniesienie flagi na maszt - tak w Lublinie świętowano 11 listopada. Lublinianie, którzy przyszli na pl. Litewski mogli podziwiać Iskry TS-11. Cztery samoloty w południe przeleciały nad miastem.
Lublinianie uczestniczący w uroczystościach Święta Niepodległości już o godz. 10 zgromadzili się na mszy w świętej w archikatedrze lubelskiej. Byli wśród nich między innymi kapłani, parlamentarzyści, władze wojewódzkie, miejskie, a także służby mundurowe, AK-owcy, Sybiracy, harcerze i młodzież.

Ks. Biskup Artur Miziński, powołując się na słowa kard. Stefana Wyszyńskiego przypominał o odpowiedzialności za historię. – Patriotyzm to nie tylko postawa indywidualna, ale też społeczna. (…) Wzywam wszystkich, byśmy wspólnie budowali wizerunek ojczyzny. Niech zniknie to, co każe dzielić, a zostanie Polska zjednoczona – podkreślał biskup.

Po uroczystym przemarszu służb mundurowych i wiernych spod katedry na plac Litewski, pod pomnikiem marszałka rozpoczęły się tradycyjne obchody święta.

Wojewoda Genowefa Tokarska również mówiła o patriotycznej odpowiedzialności. Odniosła się do najistotniejszych wydarzeń z historii kraju, aż po czasy "Solidarności", przemiany po 1989 r., tegoroczną katastrofę pod Smoleńskiem i powódź.

– Mijający rok wystawił nasz kraj na kolejną próbę obywatelskiej odpowiedzialności – dodała wojewoda, podkreślając znaczenie patriotycznego obowiązku.

Tegoroczne obchody 11 listopada w Lublinie miały również lotniczy akcent. Koło południa nad pl. Litewskim przeleciały cztery Iskry TS-11.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
Gość
Pan Bug
(9) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (11 listopada 2010 o 20:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Panie bug zmień dilera.
Rozwiń
Gość
Gość (11 listopada 2010 o 20:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Panie bug zmień dilera.
Rozwiń
Pan Bug
Pan Bug (11 listopada 2010 o 17:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#008000"]ŚWIĘTA I NIEPODLEGŁA czyli PoPiSowy konKULs:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Pchanie się Duchowieństwa na wszelkie sposoby do władzy wygląda dziwnie, ale nikogo – [color="#FF0000"]szczególnie Rządu R.P[/color]. - nie powinno to dziwić.
księŻULKI przyzwyczajane są do odpuszczania – ale nie wszystkim!
[color="#FF0000"]Rządowi na pewno nie odpuszczą! [/color]I w wyborach samorządowych Polska ma być Ich!!!
[color="#FF0000"]Prawdziwą Drogę Krzyżową przechodziły księŻULE od momentu wyborów prezydenckich [/color]po smoleńskiej tragedii i w efekcie przegranych, [color="#FF0000"]bo Brat Jarosław zajął II miejsce, a nie I-wsze po Bogu![/color]
[color="#FF0000"]„Echo dnia” [/color](dostępne w internecie – art. z dn. 11 .XI.2010 r. [color="#FF0000"]„Znów polityka na kazaniu w kieleckiej katedrze. Biskup mówił o krzyżach i o "polskiej i rosyjskiej prawdzie”[/color] oPiS-uje PO-PiS-y biskupa Kazimierza Ryczana!
Od dawna też KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zamieszczał wpisy o [color="#FF0000"]INWAZJI SZKOPÓW NA POLSKĘ[/color] w wydaniu e-PiS(Z)KOPAtu!
Zapowiedź Piekła i innych Niebieskich Przypadłości za stosowanie in vitro, [color="#FF0000"]ekskomunika dla wszystkich za in vitro[/color] powinny doprowadzić do [color="#FF0000"]SKŁADANIA POZWÓW O ODSZKODOWANIA [/color]przez ekskomunikowanyuch, bo:
[color="#FF0000"]nie na darmo dawali na tacę przez X-czasu; na msze, pogrzeby, śluby, chrzty, remonty i budowy kościołów, nie na darmo od wieków księŻULKI MAJĄ ULGI NA SAMOCHODY i inne Pier...Doły Niebieskie pokrywane z budżetu państwa czyli przez społeczeństwo! żeby teraz Pan Bóg kopnął ich w d...[/color]
Niech sam Pan Bóg nie będzie taki pszemondżały, bo wielką mądrość pokazał Panu Bogu już Mikołaj Kopernik zakazany przez Kościół niczym in vitro!
Jeśli w tym świetle komuś marzy się[color="#FF0000"] NIEPODLEGŁOŚĆ [/color]to jest w wielkim błędzie, bo biskup Kazimierz RCZAN z Kielc marzy o [color="#FF0000"]Rządzie Podległym Panu Bogu za Wstawiennictwem [/color]e-Pi[color="#FF0000"]S[/color]([color="#FF0000"]Z[/color])[color="#FF0000"]KOPA[/color]tu z pozostałym Duchowieństwem, a drogą do tego jest PiS z Bratem Jarosławem.
Obecnie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pokazuje Panu Bogu Medyczną Wielkość z Boską Mądrością: [color="#FF0000"]Gipsowa Mańka, Gipsowy Józek, Gipsowy Jezus – taka Święta Rodzina: Mańka miała Józka za Opiekuna, a nie wiadomo kto zmajstrował Jezusa – więc zwalili na Gołębia...[/color]
Tak niestety tłumaczono biblię uznaną w kręgach ograniczonych intelektualnie przez schizofrenię, a przykład dał nie tak dawno redaktor naczelny „Tygodnika Powszechnego” [color="#FF0000"]ks. ADAM BONIECKI[/color] tłumacząc słowa Prezydenta R.P. Bronisława Komorowskiego:[color="#FF0000"]”Przepraszam”[/color] - wyszła Mu z tego prawdziwa Biblia prezentowana przez TVP!
KsięŻULKI nigdy nie tolerowali NIEPODLEGŁOŚCI i w 1982 r. rozbili KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, a od samego początku Związek określany był jako [color="#FF0000"]„WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA”[/color]; i dalej w skrócie Niepodległa historia Związku:
2) W 1982 r. Związkowców zwolniono z pracy i rozbito Związek;
3) W 1994 r. Grającym jeszcze w innych kościołach Związkowcom zafundowano nocne napady
znajomych księży na mieszkania, wprowadzono zakaz opalania budynków zimą i bez zmrużenia
oka wymrożono małe dzieci;
4) W 2002 lub 03 r. Jakiś vatykańczyk na forum netSuperexpressu wyklepał ówczesne
B(L)OGOSLAWIEŃSTWO dla Związku: [color="#FF0000"]„JE---BA---NE---MU ORGANISCIE NIE POMOŻE
NAWET CZYŚCIEC”...[/color]
5) Lojalki (1980-82) z groźbami:„ZAWSZE BĘDE POPIERAL WŁADZĘDUCHOWNĄ” … , [color="#FF0000"]„BO JAK NIE TO MY WAM DAMY”[/color] - lata 1980...
6) „No nie !!!!!!!! [color="#FF0000"]Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” [/color]. - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana” Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).
7)Ostatni pochodzi z 17.X. 2010 r.:[color="#FF0000"]” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. „[/color] - jak widać walą równo od samego początku! Uznając siebie tylko z a”mądrych” - niczym Brat Jarosław!

Oto Duchowni Oprawcy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980-tego:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚWIĘTY, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...[/color]

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePiS(Z)KOPatowi i wszystkim księŻULKOM:

[color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...[/color]


DZIECIOM ZAŚ:

[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/color]

Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#FF0000"]z nadzieniem Róży Duchownej![/color]

jako, że „[color="#FF0000"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”[/color]

Do tego wszystkiego poczynając od KULawej szkółki poprzez wszystkie inne KATolickie zamiast Nauki Bożej i Boskiej (o Boska tu chodzi o Boża!) KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC od X-czasu proponuje dla upamiętnienia takiego zbiegu oKULiczności na wszystkich KUL-awych i PAT-ologicznych Szkołach KAT-olockich z faKULtetem Biotechnologii wyhodować należy oKULicznościową [color="#FF0000"]Odmianę KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą[/color], co w efekcie da bujny kwiat zaliczany dowyjątków o Świętej Nazwie [color="#FF0000"]kąKUL[/color]!
Takimi kąKULami należy udekorować wszelkie Szkoły KAT-olickie Kościoły oraz wręczyć bukiet Boskiemu Zastępcy z symbolem Benedykt XVI – jako rewanż za KRZYŻ DO WALKI”,który Benek XVI dał Ludowi na początku swej paPIESKIEJ Drogi... kąKULe wypada złożyć też u Stóp Posągu w Świebodzinie!

czyż to nie cudowne?

[color="#FF0000"]Skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska, to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i
ASC zapewnia, że kąKUL też wyjdzie![/color] Koszty produkcji identyczne jak uprawa kąkolu, bo
Woda Święcona nycz nie kosztuje.
Rozpuszczając zaś Gips w Wodzie Święconej można otrzymać Gipsowe kąKULe – trwałe niczym
„Róża Duchowna”.

Wszystkie zaśksięŻULKI jak staną w Procesyjnym Orszaku z Kropidłami nad Plantacją kąKULi – będzie to Niebieski Kombajn do Podlewania kąKULi – taki CUD Przemiany Świecenia Wszystkiego na Ziemi w Podlewanie kąKULi!

Obracając się w Świecie KANIBALIZMU ([color="#FF0000"]„wziął chleb... i rzekł <<To Jest Ciało Moje>>”[/color]) i
WAMPIRYZMU ([color="#FF0000"]„wziął kielich.. i rzekł <<To Jest Krew Moja>>”[/color]) i to [color="#FF0000"]KANIBALIZMU z
WAMPIRYZMEM urojonego[/color] bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] (koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że [color="#FF0000"]Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! 

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. 

Zostańcie z B(L)OGIEM
[/color]
Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** 

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)  [/color]
Rozwiń
Ja
Ja (11 listopada 2010 o 17:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Samoloty przeleciały nad miastem dokładnie równo o 12.
Rozwiń
Piotr
Piotr (11 listopada 2010 o 17:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Poprostu jedna iskra około 10:00 robiła oblot pogody.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (9)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!