Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 grudnia 2010 r.
20:06
Edytuj ten wpis

Sylwester 2010: Nie ma pieniędzy na wielką imprezę w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 14 A A

W sześcioletniej historii sylwestrowych zabaw na pl. Litewskim od czterech lat na scenie pojawiał się jakiś zespół, choć nie były to grupy "pierwszoligowe”. W tym roku nikt na żywo nie zagra – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Co czeka na nas w Sylwestra przeczytaj w tekście:

Sylwester 2010 na placu Litewskim w Lublinie będzie ubogi. Miasta nie stać na dużą imprezę


na MM Lublin.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 grudnia 2010 o 21:26
komentarz może byc tylko jeden!!!!!
Jakie miasto taki sylwester!!!!
Avatar
emka / 8 grudnia 2010 o 16:27
I dobrze. Wielkie Sylwester, to nie tylko wielkie sprzątanie, ale też wielkie zaangażowanie policji, pogotowia. Miasto wydałoby też kasę na wynajęcie ochroniarzy, musiałoby zapłacić za zespół, budowę sceny, nagłośnienie etc. Jeśli nie mamy pieniędzy w Lublinie, to oszczędzajmy na bezsensownych działaniach.
Avatar
shaggy / 8 grudnia 2010 o 11:06
[quote name='Don' timestamp='1291802499' post='401132']
Kto by nie wygrał, i tak zawsze dadzą sobie nagrody itp. więc nie widzę powodu do larum. Wygrał Żuk - da nagrody swoim, wygrałby Sprawka - dałby swoim. Proste?
[/quote]
Jak Sprawka mógłby dać swoim nagrody, skoro on wczesniej nie rządził i nie ma póki co swoich w ratuszu, co? Zresztą, skąd wiesz czy Sprawka dałby nagrody czy nie? Bo ja z opinii jakie o nim slyszalem wiem ze jest bardzo uczciwym czlowiekiem. Natomiast Żuk byl w obecnej ekipie w ratuszu i jakby przeszkadzały mu naprawdę złe praktyki jak nadmierne zatrudnienie, nagrody za nic to podałby się do dymisji. Skoro tego nie zrobił, to znaczy, ze akceptuje taką politykę i akuratnie on będzie robił to samo co wasilewski. Sprawka natomiast dla mnie jest czysty.
[quote name='Don' timestamp='1291802499' post='401132']
Kto by nie wygrał, i tak zawsze dadzą sobie nagrody itp. więc nie widzę powodu do larum. Wygrał Żuk - da nagrody swoim, wygrałby Sprawka - dałby swoim. Proste?
[/quote]
Jak Sprawka mógłby dać swoim nagrody, skoro on wczesniej nie rządził i nie ma póki co swoich w ratuszu, co? Zresztą, skąd wiesz czy Sprawka dałby nagrody czy nie? Bo ja z opinii jakie o nim slyszalem wiem ze jest bardzo uczciwym czlowiekiem. Natomiast Żuk byl w obecnej ek... rozwiń
Avatar
Don / 8 grudnia 2010 o 11:01
Kto by nie wygrał, i tak zawsze dadzą sobie nagrody itp. więc nie widzę powodu do larum. Wygrał Żuk - da nagrody swoim, wygrałby Sprawka - dałby swoim. Proste?
Avatar
mosquito / 8 grudnia 2010 o 10:55
durny elektoracie ! Teraz codziennie, konsekwentnie będziesz się przekonywał o tym jak bardzo dałeś zrobić się w wała.
Avatar
Paweł / 8 grudnia 2010 o 10:41
Niedawno w jednym z artykułów przeczytałem:
„Adam Wasilewski, prezydent Lublina, przyznał na swoje pożegnanie z ratuszem nagrody dla urzędników magistratu. Średnio po 600 zł. To jedna z ostatnich decyzji Wasilewskiego przed opuszczeniem przez niego fotela w urzędzie. [size="5"]Łącznie na nagrody lubelski magistrat postanowił zarezerwować 670 tysięcy złotych[/size].”

W lubelskim magistracie pracuje ok. 1100 osób.
Avatar
xyz / 8 grudnia 2010 o 10:27
[quote name='asia' timestamp='1291798196' post='401064']
A przed wyborami "straszyli"sylwestrową niespodzianką
[/quote]

noi własnie po wyborach powiedzieli tą własnie niespodzianę "sylwestra nie będzie", gdyby wczesniej powiedzieli to by inaczej sie to przełożyło na wybory
Avatar
asia / 8 grudnia 2010 o 09:49
A przed wyborami "straszyli"sylwestrową niespodzianką
Avatar
realista / 8 grudnia 2010 o 09:35
I bardzo dobrze, tak bardzo zadłużone miasto musi oszczędzać. Szkoda natomiast, że Żuk chce wyrzucić te pieniądze w błoto na budowe stadionu. Przepis na rozwój Lublina to DROGI, INWESTYCJE, ESTETYKA MIASTA(dla turystów i zeby zachęcić inwestorów)
Avatar
Gość / 8 grudnia 2010 o 08:55
zamiast wywalać kasę na jakiś podmiejski zespół, zróbcie "szanse na sukces/mam talent" postawić scenę, mikrofon, i każdy pijany który zechce niech śpiewa będzie wesoło i tanio
Avatar
Gość / 8 grudnia 2010 o 21:26
komentarz może byc tylko jeden!!!!!
Jakie miasto taki sylwester!!!!
Avatar
emka / 8 grudnia 2010 o 16:27
I dobrze. Wielkie Sylwester, to nie tylko wielkie sprzątanie, ale też wielkie zaangażowanie policji, pogotowia. Miasto wydałoby też kasę na wynajęcie ochroniarzy, musiałoby zapłacić za zespół, budowę sceny, nagłośnienie etc. Jeśli nie mamy pieniędzy w Lublinie, to oszczędzajmy na bezsensownych działaniach.
Avatar
shaggy / 8 grudnia 2010 o 11:06
[quote name='Don' timestamp='1291802499' post='401132']
Kto by nie wygrał, i tak zawsze dadzą sobie nagrody itp. więc nie widzę powodu do larum. Wygrał Żuk - da nagrody swoim, wygrałby Sprawka - dałby swoim. Proste?
[/quote]
Jak Sprawka mógłby dać swoim nagrody, skoro on wczesniej nie rządził i nie ma póki co swoich w ratuszu, co? Zresztą, skąd wiesz czy Sprawka dałby nagrody czy nie? Bo ja z opinii jakie o nim slyszalem wiem ze jest bardzo uczciwym czlowiekiem. Natomiast Żuk byl w obecnej ekipie w ratuszu i jakby przeszkadzały mu naprawdę złe praktyki jak nadmierne zatrudnienie, nagrody za nic to podałby się do dymisji. Skoro tego nie zrobił, to znaczy, ze akceptuje taką politykę i akuratnie on będzie robił to samo co wasilewski. Sprawka natomiast dla mnie jest czysty.
[quote name='Don' timestamp='1291802499' post='401132']
Kto by nie wygrał, i tak zawsze dadzą sobie nagrody itp. więc nie widzę powodu do larum. Wygrał Żuk - da nagrody swoim, wygrałby Sprawka - dałby swoim. Proste?
[/quote]
Jak Sprawka mógłby dać swoim nagrody, skoro on wczesniej nie rządził i nie ma póki co swoich w ratuszu, co? Zresztą, skąd wiesz czy Sprawka dałby nagrody czy nie? Bo ja z opinii jakie o nim slyszalem wiem ze jest bardzo uczciwym czlowiekiem. Natomiast Żuk byl w obecnej ek... rozwiń
Avatar
Don / 8 grudnia 2010 o 11:01
Kto by nie wygrał, i tak zawsze dadzą sobie nagrody itp. więc nie widzę powodu do larum. Wygrał Żuk - da nagrody swoim, wygrałby Sprawka - dałby swoim. Proste?
Avatar
mosquito / 8 grudnia 2010 o 10:55
durny elektoracie ! Teraz codziennie, konsekwentnie będziesz się przekonywał o tym jak bardzo dałeś zrobić się w wała.
Avatar
Paweł / 8 grudnia 2010 o 10:41
Niedawno w jednym z artykułów przeczytałem:
„Adam Wasilewski, prezydent Lublina, przyznał na swoje pożegnanie z ratuszem nagrody dla urzędników magistratu. Średnio po 600 zł. To jedna z ostatnich decyzji Wasilewskiego przed opuszczeniem przez niego fotela w urzędzie. [size="5"]Łącznie na nagrody lubelski magistrat postanowił zarezerwować 670 tysięcy złotych[/size].”

W lubelskim magistracie pracuje ok. 1100 osób.
Avatar
xyz / 8 grudnia 2010 o 10:27
[quote name='asia' timestamp='1291798196' post='401064']
A przed wyborami "straszyli"sylwestrową niespodzianką
[/quote]

noi własnie po wyborach powiedzieli tą własnie niespodzianę "sylwestra nie będzie", gdyby wczesniej powiedzieli to by inaczej sie to przełożyło na wybory
Avatar
asia / 8 grudnia 2010 o 09:49
A przed wyborami "straszyli"sylwestrową niespodzianką
Avatar
realista / 8 grudnia 2010 o 09:35
I bardzo dobrze, tak bardzo zadłużone miasto musi oszczędzać. Szkoda natomiast, że Żuk chce wyrzucić te pieniądze w błoto na budowe stadionu. Przepis na rozwój Lublina to DROGI, INWESTYCJE, ESTETYKA MIASTA(dla turystów i zeby zachęcić inwestorów)
Avatar
Gość / 8 grudnia 2010 o 08:55
zamiast wywalać kasę na jakiś podmiejski zespół, zróbcie "szanse na sukces/mam talent" postawić scenę, mikrofon, i każdy pijany który zechce niech śpiewa będzie wesoło i tanio
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 3

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 9 4

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 19 16

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 7 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 3 5

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 8

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”