Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 grudnia 2013 r.
20:34
Edytuj ten wpis

Sylwester 2013 w Lublinie: Artyści się wyśpią, ale drożej

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 5 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Większe od planowanych będą wydatki na noclegi, catering i garderoby dla gwiazd tegorocznej imprezy sylwestrowej na pl. Litewskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Startować w przetargu mogły czterogwiazdkowe hotele oddalone o nie więcej, niż 200 m od Poczty Głównej. Wpłynęła tylko jedna oferta, od hotelu Europa. Opiewa na ponad 20,5 tys. zł, podczas gdy miasto zarezerwowało na ten cel niecałe 12 tys. zł.

– Dopuszczamy możliwość zwiększenia kwoty przeznaczonej na to zlecenie – przyznaje Joanna Bobowska z Kancelarii Prezydenta.
To już drugi przetarg na tę samą usługę. Poprzedni również wygrała Europa, ale ostatecznie nie przystąpiła do podpisania umowy z miastem.

W sylwestra na miejskiej scenie pojawią się Kayah, Kasia Cerekwicka, Kuba Badach i Sławek Uniatowski oraz powiększona do 20 osób orkiestra Tomasza Momota i Grzegorza Kuligowskiego.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marcinek / 13 grudnia 2013 o 22:46

A co to za gwiazdy , no ręce opadają same ochłapy dla Lublina jak co roku - miłej zabawy hehe 

Avatar
ccc / 13 grudnia 2013 o 20:57

koncert jest nie tyle sylwestrowy co wyborczy więc koszta nie graja roli
zresztą nie sa one takie znów wysokie

kozaku zaporoski, nie wywołuj wilka z lasu. ;)

Dług miasta Lublin wynosi dziś : 971 mln. 845 tys.  zł
Dług na jednego mieszkańca Lublina wynosi : 2833 zł

Na koniec roku 2013 zadłużenie Lublina przekroczy 1 miliard złotych.

.... więc ten "psi grosz" wygospodarowany na warszawskich celebrytów, żeby sobie dorobiły do sakwy ... kosztem gminnego budżetu Lublina to małe miki. :P

Wsi spokojna, wsi wesoła.

kozaku zaporoski, nie wywołuj wilka z lasu. ;)

Dług miasta Lublin wynosi dziś : 971 mln. 845 tys.  zł
Dług na jednego mieszkańca Lublina wynosi : 2833 zł

Na koniec roku 2013 zadłużenie Lublina przekroczy 1 miliard złotych.

.... więc ten "psi grosz" wygospodarowany na warszawskich celebrytów, żeby sobie dorobiły do sakwy ... kosztem gminnego budżetu Lublina to małe miki. :P

Wsi spokojna, wsi ... rozwiń

Avatar
Przemysław Leniak / 13 grudnia 2013 o 20:04

no luzik - koncert jest nie tyle sylwestrowy co wyborczy więc koszta nie graja roli ;-)
zresztą nie sa one takie znów wysokie
w przeliczeniu na artystę to bywało juz w Lublinie bogaciej
...
ciekawe jednak czy pomyślano o tym by zapłacić jakiej publiczności żeby nawiedziła Lublin?

Avatar
bungabunga / 13 grudnia 2013 o 19:47

"Startować w przetargu mogły czterogwiazdkowe hotele oddalone o nie więcej, niż 200 m od Poczty Głównej.

Wpłynęła tylko jedna oferta, od hotelu Europa.

Opiewa na ponad 20,5 tys. zł, podczas gdy miasto zarezerwowało na ten cel niecałe 12 tys. zł."

.... "...ale nas te bale oficerskie kosztują ..."

Tako rzekł prezes klubu sportowego "Ogniwo" - grał go Wojciech Pokora (serial "Zmiennicy", 1986), reż. S. Bareja.

----------------------------------------------

" Będzie ! Będzie zabawa !
Będzie się działo !
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc. "  :lol:

"Startować w przetargu mogły czterogwiazdkowe hotele oddalone o nie więcej, niż 200 m od Poczty Głównej.

Wpłynęła tylko jedna oferta, od hotelu Europa.

Opiewa na ponad 20,5 tys. zł, podczas gdy miasto zarezerwowało na ten cel niecałe 12 tys. zł."

.... "...ale nas te bale oficerskie kosztują ..."

Tako rzekł prezes klubu sportowego "Ogniwo" - grał go Wojciech Pokora (serial "Zmiennicy", 1986), reż. S. Bareja.

---------------------------------------... rozwiń

Avatar
Ewah / 13 grudnia 2013 o 19:45

Ja mogę zaśpiewać za darmo. Mieszkam na Czechowie, więc tylko taksówka będzie kosztem dla miasta. Zapomniałam dodać, że nie bardzo umiem śpiewać, ale może nikt nie zauwży.... :-)

Avatar
Marcinek / 13 grudnia 2013 o 22:46

A co to za gwiazdy , no ręce opadają same ochłapy dla Lublina jak co roku - miłej zabawy hehe 

Avatar
ccc / 13 grudnia 2013 o 20:57

koncert jest nie tyle sylwestrowy co wyborczy więc koszta nie graja roli
zresztą nie sa one takie znów wysokie

kozaku zaporoski, nie wywołuj wilka z lasu. ;)

Dług miasta Lublin wynosi dziś : 971 mln. 845 tys.  zł
Dług na jednego mieszkańca Lublina wynosi : 2833 zł

Na koniec roku 2013 zadłużenie Lublina przekroczy 1 miliard złotych.

.... więc ten "psi grosz" wygospodarowany na warszawskich celebrytów, żeby sobie dorobiły do sakwy ... kosztem gminnego budżetu Lublina to małe miki. :P

Wsi spokojna, wsi wesoła.

kozaku zaporoski, nie wywołuj wilka z lasu. ;)

Dług miasta Lublin wynosi dziś : 971 mln. 845 tys.  zł
Dług na jednego mieszkańca Lublina wynosi : 2833 zł

Na koniec roku 2013 zadłużenie Lublina przekroczy 1 miliard złotych.

.... więc ten "psi grosz" wygospodarowany na warszawskich celebrytów, żeby sobie dorobiły do sakwy ... kosztem gminnego budżetu Lublina to małe miki. :P

Wsi spokojna, wsi ... rozwiń

Avatar
Przemysław Leniak / 13 grudnia 2013 o 20:04

no luzik - koncert jest nie tyle sylwestrowy co wyborczy więc koszta nie graja roli ;-)
zresztą nie sa one takie znów wysokie
w przeliczeniu na artystę to bywało juz w Lublinie bogaciej
...
ciekawe jednak czy pomyślano o tym by zapłacić jakiej publiczności żeby nawiedziła Lublin?

Avatar
bungabunga / 13 grudnia 2013 o 19:47

"Startować w przetargu mogły czterogwiazdkowe hotele oddalone o nie więcej, niż 200 m od Poczty Głównej.

Wpłynęła tylko jedna oferta, od hotelu Europa.

Opiewa na ponad 20,5 tys. zł, podczas gdy miasto zarezerwowało na ten cel niecałe 12 tys. zł."

.... "...ale nas te bale oficerskie kosztują ..."

Tako rzekł prezes klubu sportowego "Ogniwo" - grał go Wojciech Pokora (serial "Zmiennicy", 1986), reż. S. Bareja.

----------------------------------------------

" Będzie ! Będzie zabawa !
Będzie się działo !
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc. "  :lol:

"Startować w przetargu mogły czterogwiazdkowe hotele oddalone o nie więcej, niż 200 m od Poczty Głównej.

Wpłynęła tylko jedna oferta, od hotelu Europa.

Opiewa na ponad 20,5 tys. zł, podczas gdy miasto zarezerwowało na ten cel niecałe 12 tys. zł."

.... "...ale nas te bale oficerskie kosztują ..."

Tako rzekł prezes klubu sportowego "Ogniwo" - grał go Wojciech Pokora (serial "Zmiennicy", 1986), reż. S. Bareja.

---------------------------------------... rozwiń

Avatar
Ewah / 13 grudnia 2013 o 19:45

Ja mogę zaśpiewać za darmo. Mieszkam na Czechowie, więc tylko taksówka będzie kosztem dla miasta. Zapomniałam dodać, że nie bardzo umiem śpiewać, ale może nikt nie zauwży.... :-)

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jak idzie rekrutacja do bialskiego wydziału GITD?

Jak idzie rekrutacja do bialskiego wydziału GITD? 0 0

Na początku stycznia padła obietnica, że w tym roku Główny Inspektorat Transportu Drogowego zatrudni w swoim bialskim wydziale 100 osób. Jak na razie pracuje tu 29 osób.

3-latek cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Karola zabija jego własne ciało
Uwaga! TVN
film

3-latek cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Karola zabija jego własne ciało 14 0

Trzyletniego Karola zabija nie choroba, ale jego własne ciało. Śmiertelnym wrogiem chłopca jest jego kręgosłup, który naciska na serce, płuca, tchawicę. Karol to jeden z kilkuset ludzi na świecie, którzy chorują na bardzo rzadką chorobę genetyczną - zespół Bealsa. Ratunkiem dla niego jest nowatorska operacja w USA.

Niedziela słoneczna. Od poniedziałku chmur będzie przybywać
film

Niedziela słoneczna. Od poniedziałku chmur będzie przybywać 0 0

Jeszcze tylko w niedzielę będziemy cieszyć się pogodą spod znaku słonecznego wyżu. Od poniedziałku chmur będzie przybywać. Czeka nas porcja deszczu i burz, które zostaną z nami co najmniej do czwartku.

Nadzór budowlany nakazał rozbiórkę parkingu przy ul. Kopernika

Nadzór budowlany nakazał rozbiórkę parkingu przy ul. Kopernika 0 2

Mieszkańców kilku bloków przy ulicy Kopernika zaniepokoiła zapowiedź likwidacji miejsc postojowych. Okazuje się, że to decyzja powiatowego inspektora nadzoru budowlanego.

Najdłużej pracująca Mama SOS na świecie. Wychowała 19 dzieci

Najdłużej pracująca Mama SOS na świecie. Wychowała 19 dzieci 11 8

Po 30 latach pracy i wychowaniu 19 dzieci na emeryturę przechodzi Danuta Ulidowicz, najdłużej pracująca Mama SOS na świecie. Marzy tylko o tym, żeby rano po przebudzeniu nigdzie nie musieć gnać i zwiedzić kilka wspaniałych miejsc. Szanse na zrealizowanie planów są jednak niewielkie, bo jej dzieci już przygotowują grafik, kogo odwiedzi w pierwszej kolejności.

Nowe mieszkania w centrum. Na tyłach pałacu stanie nowy budynek

Nowe mieszkania w centrum. Na tyłach pałacu stanie nowy budynek 0 1

Przy ul. Staszica trwa porządkowanie terenu na tyłach pałacu Potockich. Inwestor wyburzył charakterystyczny mur i gospodarcze budynki. Zanim zacznie w ich miejscu stawiać nowy budynek będzie tu znów można parkować

Wybrzeże Gdańsk –  Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera

Wybrzeże Gdańsk – Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera 0 3

Speed Car Motor Lublin po fenomenalnej końcówce i podwójnych zwycięstwach w trzech z czterech ostatnich biegów, pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43.

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca
MAGAZYN

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca 0 0

To skomplikowane: Międzynarodowy Dzień Tańca będzie 29 kwietnia. Spektakl, którego nie można przegapić: 28 kwietnia. Ale już 26 kwietnia trzeba iść na projekcję. Generalnie: dużo tańczenia na różne sposoby!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans! 7 1

Zespół trenera Daniela Waszkiewicza po meczu pełnym zwrotów akcji i emocji przegrał co prawda w Opolu, ale awansował do finału Pucharu Polski. O sukcesie gości zadecydował rzut Nikoli Prce cztery sekundy przed końcem spotkania

Lubelskie ma nowych Ambasadorów. Wśród nich jest gwiazda polskiej telewizji
ZDJĘCIA
galeria

Lubelskie ma nowych Ambasadorów. Wśród nich jest gwiazda polskiej telewizji 18 9

Grażyna Torbicka, Spółdzielnia Mleczarska Spomlek oraz Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej to nowi Ambasadorzy Województwa Lubelskiego. Tytuły przyznano podczas uroczystej gali w Targach Lublin. W jej trakcie ogłoszono także laureatów certyfikatu Marka Lubelskie.

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny 2 0

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Wisła musiała się pogodzić z porażką. Trzy punkty z Puław wywiózł lider tabeli GKS Jastrzębie. Goście po wyrównanym meczu wygrali 1:0

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym
22 kwietnia 2018, 13:00

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym 3 1

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) zaprasza na wernisaż wystawy Wielka sztuka jest jak ocean głęboką. Malarstwo Jacka Malczewskiego. Uroczyste otwarcie ekspozycji już w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 13.

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach
22 kwietnia 2018, 17:00

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 kwietnia o godz. 17 w Puławskiej Galerii Sztuki (Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się uroczysta premiera spektaklu Czarodziejski imbryk Teatru Lalek Muchomor"

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda 0 2

Szybszą i lepszą diagnostykę nowotworową ma zapewnić mikrosonda, nad którą pracują badacze z SDS Optic. Badania będą prowadzone w nowoczesnym laboratorium, które niedawno zostało otwarte.

Motor lepszy od JKS Jarosław

Motor lepszy od JKS Jarosław 53 14

Piłkarze Motoru po dwóch remisach z rzędu tym razem zgarnęli komplet punktów. Nie było łatwo, ale żółto-biało-niebiescy pokonali ostatecznie ostatni w tabeli JKS Jarosław 1:0. Dzięki temu udany debiut w roli pierwszego trenera zaliczył Piotr Zasada, który we wtorek zastąpił Marcina Sasala.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!