Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2015 r.
20:18

Sylwester 2016 Lublin: Co będzie się działo na placu Litewskim? Program

Autor: Zdjęcie autora łm drs
0 21 A A
Sylwester na pl. Litewskim. Próba generalna
Sylwester na pl. Litewskim. Próba generalna

Pokazy pirotechniczne, świetlne i głośna muzyka będą zabawiać jutro mieszkańców Lublina podczas sylwestrowej zabawy. Na pl. Litewskim odbyła się w środę próba generalna przed jutrzejszymi pokazami. A co jest w programie?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sylwestrowa zabawa rozpocznie się o godzinie 20 na pl. Litewskim przystrojonym przez Jarosława Koziarę. Przez pierwsze dwie godziny grać ma tylko muzyka, za którą odpowiadają DJ Papa Zura i Sambasim.

Główna część wystartuje o godz. 23, ma trwać dwie godziny i rozgrywać się na trzech scenach: przy fontannie oraz pomnikach Unii Lubelskiej i Piłsudskiego.

Pokazy mają wykorzystywać ogień, lasery i inne wizualizacje, a całość ma nawiązywać do Carnavalu Sztukmistrzów. 

O północy zobaczyć będzie można pokaz sztucznych ogni.

PROGRAM:

17.00 – 22.00 – Bawisko sylwestrowe „BawiMiSie!” / Centrum Kultury w Lublinie / ul. Peowiaków 12

22.00 – 01.00 – Widowisko Sylwestrowo-Noworoczne „Lublin Ognia!” / Plac Litewski

od godz. 20.00 do wspólnej zabawy rozgrzewać będą: Papa Zura & Sambasim

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
folkatka / 1 stycznia 2016 o 23:03

Lublin dziuuura nad dziuuuuurami. Wesołego Nowego


Wyrazy współczucia. Jest mi autentycznie szkoda ludzi, którzy w ten sposób wyrażają sie o naszym miescie.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2016 o 14:01
Wczoraj przywitałam Sylwestra na Placu Litewskim i po raz pierwszy mi się podobało. Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim!!:)
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 18:07
Lublin dziuuura nad dziuuuuurami. Wesołego Nowego
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 17:20
Hey - to ten sam nasz Lublin - trwa dalej - choć nie jeden stąd wyjechał bo ile można oglądać Zurę. Teraz to już Pan Zura. Ba - że jest nie młody to Papa, ponieważ ojciec kultury i sztuki to brzmi dumnie. No cóż mamy 26 lat wolności więc, to co kiedyś było za darmo - teraz okazuje się że można sprzedać i wszystkim się to podoba. pamiętam Zurę jak pił tanie wino pod Herbaciarnią Zielony Imbryk 25 lat temu - wierząc w blusa - bo tak nie zawsze było na te piwo. Blues umarł a kultura przetrwała. W między czasie umarł Rysiek Rydel zaraz po koncercie który był w lubelskiej hali MOSIR. Ciekawe czy to ten sam Zura. Reanimacja Zielonego Imbryka pod postacią Zielonego Talerzyka została zaniechana, za to garmażerka na Królewskiej idzie świetnie, bo na herbacie nie da się zarobić, a rachunki za prąd przychodzą zawsze. KURCZAK z Lublina
Hey - to ten sam nasz Lublin - trwa dalej - choć nie jeden stąd wyjechał bo ile można oglądać Zurę. Teraz to już Pan Zura. Ba - że jest nie młody to Papa, ponieważ ojciec kultury i sztuki to brzmi dumnie. No cóż mamy 26 lat wolności więc, to co kiedyś było za darmo - teraz okazuje się że można sprzedać i wszystkim się to podoba. pamiętam Zurę jak pił tanie wino pod Herbaciarnią Zielony Imbryk 25 lat temu - wierząc w blusa - bo tak nie zawsze było na te piwo. Blues umarł a kultura przetrwała. W między czasie umarł Rysiek Rydel zaraz po koncer... rozwiń
Avatar
adam / 31 grudnia 2015 o 16:03

W Lublinie jak co roku moc atrakcji!! Az ciarki przechodza.

W czym problem,wyłóż ze swojej kieszeni kilka milionów i zrób mieszkańcom Lublina sylwester na sto fajerek.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 15:11
Hahaha co lubelska impreza to magiki z ogniami machajo jakimis zapalonymi kijami.Co to ma byc? Cyrk?A za nim sie to zacznie to oczywiscie tysiace ludzi we wszystkich galeriach I supermarketach wykupujacy wszystko co sie da jakby jutro mial sie swiat skonczyc.Widac w oczach tych ludzi obled I zaslepienie.Biegaja jak w jakims amoku..Ludzie jutro tez jest dzien I pojutrze tez.Wszystko bedzie mozna znowu kupic,a chleba na pewno nie zabraknie nawet w niedziele.Czekata,czekajta,zaraz,zaraz 6 stycznie jest-trzech królów swieto ,musi to 4 I 5go stycznia znowu gawiedz poleci z wypiekami na twarzach do oszona I innych marketów boz to jeden dzien bedzie wszycko zamkniete I to juz dla slepego tlumu koniec swiata I nie do pojecia,ze galeryja jedna z drugom moze byc zamknieta.Oj slepy tlumie zginiesz ty bez tych swoich galeryji I marketów,bez wyprzedazy I innych sale'ów co was tak oglupia I zaslepia,ze wlasnego rozumu nie mozecie nawet uzyc tylko lecicie jak muchy do g...a by sie nachapac i nazrec jakims tanim nikomu nie potrzebnym smieciem.Wesolego nowego roku..
Hahaha co lubelska impreza to magiki z ogniami machajo jakimis zapalonymi kijami.Co to ma byc? Cyrk?A za nim sie to zacznie to oczywiscie tysiace ludzi we wszystkich galeriach I supermarketach wykupujacy wszystko co sie da jakby jutro mial sie swiat skonczyc.Widac w oczach tych ludzi obled I zaslepienie.Biegaja jak w jakims amoku..Ludzie jutro tez jest dzien I pojutrze tez.Wszystko bedzie mozna znowu kupic,a chleba na pewno nie zabraknie nawet w niedziele.Czekata,czekajta,zaraz,zaraz 6 stycznie jest-trzech królów swieto ,musi to 4 I 5go sty... rozwiń
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 12:40
Ale chała, Folska B...ale w sumie to dobrze, Kozidrak OUT, Cugowscy OUT stawiamy na studentów i młodych muzyków! Do zobaczenia za jakieś 5 lat.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 11:17

Trzeba było dać Bajmowi lub Budce Suflera po 100 patyków. Wtedy byłaby zabawa.  :D

Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 10:51
W Lublinie jak co roku moc atrakcji!! Az ciarki przechodza.
Avatar
Adam / 31 grudnia 2015 o 09:13
Dzisiaj akcja "niesłuchania" orędzia Pana Prezydenta. Zapraszamy na plac Teatralny na godzinę 20:00. Złożymy sobie Życzenia Noworoczne i wspólnie "niewysłuchany" orędzia.
Avatar
folkatka / 1 stycznia 2016 o 23:03

Lublin dziuuura nad dziuuuuurami. Wesołego Nowego


Wyrazy współczucia. Jest mi autentycznie szkoda ludzi, którzy w ten sposób wyrażają sie o naszym miescie.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2016 o 14:01
Wczoraj przywitałam Sylwestra na Placu Litewskim i po raz pierwszy mi się podobało. Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim!!:)
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 18:07
Lublin dziuuura nad dziuuuuurami. Wesołego Nowego
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 17:20
Hey - to ten sam nasz Lublin - trwa dalej - choć nie jeden stąd wyjechał bo ile można oglądać Zurę. Teraz to już Pan Zura. Ba - że jest nie młody to Papa, ponieważ ojciec kultury i sztuki to brzmi dumnie. No cóż mamy 26 lat wolności więc, to co kiedyś było za darmo - teraz okazuje się że można sprzedać i wszystkim się to podoba. pamiętam Zurę jak pił tanie wino pod Herbaciarnią Zielony Imbryk 25 lat temu - wierząc w blusa - bo tak nie zawsze było na te piwo. Blues umarł a kultura przetrwała. W między czasie umarł Rysiek Rydel zaraz po koncercie który był w lubelskiej hali MOSIR. Ciekawe czy to ten sam Zura. Reanimacja Zielonego Imbryka pod postacią Zielonego Talerzyka została zaniechana, za to garmażerka na Królewskiej idzie świetnie, bo na herbacie nie da się zarobić, a rachunki za prąd przychodzą zawsze. KURCZAK z Lublina
Hey - to ten sam nasz Lublin - trwa dalej - choć nie jeden stąd wyjechał bo ile można oglądać Zurę. Teraz to już Pan Zura. Ba - że jest nie młody to Papa, ponieważ ojciec kultury i sztuki to brzmi dumnie. No cóż mamy 26 lat wolności więc, to co kiedyś było za darmo - teraz okazuje się że można sprzedać i wszystkim się to podoba. pamiętam Zurę jak pił tanie wino pod Herbaciarnią Zielony Imbryk 25 lat temu - wierząc w blusa - bo tak nie zawsze było na te piwo. Blues umarł a kultura przetrwała. W między czasie umarł Rysiek Rydel zaraz po koncer... rozwiń
Avatar
adam / 31 grudnia 2015 o 16:03

W Lublinie jak co roku moc atrakcji!! Az ciarki przechodza.

W czym problem,wyłóż ze swojej kieszeni kilka milionów i zrób mieszkańcom Lublina sylwester na sto fajerek.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 15:11
Hahaha co lubelska impreza to magiki z ogniami machajo jakimis zapalonymi kijami.Co to ma byc? Cyrk?A za nim sie to zacznie to oczywiscie tysiace ludzi we wszystkich galeriach I supermarketach wykupujacy wszystko co sie da jakby jutro mial sie swiat skonczyc.Widac w oczach tych ludzi obled I zaslepienie.Biegaja jak w jakims amoku..Ludzie jutro tez jest dzien I pojutrze tez.Wszystko bedzie mozna znowu kupic,a chleba na pewno nie zabraknie nawet w niedziele.Czekata,czekajta,zaraz,zaraz 6 stycznie jest-trzech królów swieto ,musi to 4 I 5go stycznia znowu gawiedz poleci z wypiekami na twarzach do oszona I innych marketów boz to jeden dzien bedzie wszycko zamkniete I to juz dla slepego tlumu koniec swiata I nie do pojecia,ze galeryja jedna z drugom moze byc zamknieta.Oj slepy tlumie zginiesz ty bez tych swoich galeryji I marketów,bez wyprzedazy I innych sale'ów co was tak oglupia I zaslepia,ze wlasnego rozumu nie mozecie nawet uzyc tylko lecicie jak muchy do g...a by sie nachapac i nazrec jakims tanim nikomu nie potrzebnym smieciem.Wesolego nowego roku..
Hahaha co lubelska impreza to magiki z ogniami machajo jakimis zapalonymi kijami.Co to ma byc? Cyrk?A za nim sie to zacznie to oczywiscie tysiace ludzi we wszystkich galeriach I supermarketach wykupujacy wszystko co sie da jakby jutro mial sie swiat skonczyc.Widac w oczach tych ludzi obled I zaslepienie.Biegaja jak w jakims amoku..Ludzie jutro tez jest dzien I pojutrze tez.Wszystko bedzie mozna znowu kupic,a chleba na pewno nie zabraknie nawet w niedziele.Czekata,czekajta,zaraz,zaraz 6 stycznie jest-trzech królów swieto ,musi to 4 I 5go sty... rozwiń
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 12:40
Ale chała, Folska B...ale w sumie to dobrze, Kozidrak OUT, Cugowscy OUT stawiamy na studentów i młodych muzyków! Do zobaczenia za jakieś 5 lat.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 11:17

Trzeba było dać Bajmowi lub Budce Suflera po 100 patyków. Wtedy byłaby zabawa.  :D

Avatar
Gość / 31 grudnia 2015 o 10:51
W Lublinie jak co roku moc atrakcji!! Az ciarki przechodza.
Avatar
Adam / 31 grudnia 2015 o 09:13
Dzisiaj akcja "niesłuchania" orędzia Pana Prezydenta. Zapraszamy na plac Teatralny na godzinę 20:00. Złożymy sobie Życzenia Noworoczne i wspólnie "niewysłuchany" orędzia.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!