Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 grudnia 2008 r.
22:18
Edytuj ten wpis

Sylwester na placu Litewskim i Kazimierzu Dolnym(wideo)

0 11 A A

Zapowiadało się na frekwencyjną klęskę, ale w końcu na miejskiego sylwestra przed pocztą zeszło się kilka tysięcy ludzi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
marcello / 1 stycznia 2009 o 22:09
LOL.Nie jestem żadnyn PISowcem,tylko człowiekiem mieszkającym w Lublinie.Prezydent Naszego Miasta został wybrany w wolnych wyborach.Sam na Niego głosowałem, i mam prawo do krytyki.Ulotka którą znalazłem w skrzynce jakos mnie nie przekunuje
PS Jeśli Pan to czyta mam prozbe Lublinowi należy sie stadion z prawdziwego zdarzenia CZY SIE KOMU PODOBA CZY NIE
Avatar
lol / 1 stycznia 2009 o 19:13
Niech sie pan prezydent nie przejmuje szczekajacymi pisuarami. nie dorstają panu do piet.
Avatar
BanKIER / 1 stycznia 2009 o 18:32
170 tysiecy pln POszlo!!!
Avatar
marcello / 1 stycznia 2009 o 17:51
PANIE PREZYDENICE .Porażka z tym sylwesterem .Tyle firm produkcyjnych powstalo w w 2008 roku a terenie lubelszczyzny .Aż dziw bierze że nikt nie chciał zasponsorowac imprezy na PL. Litewskim.Taki chłam że nawet pijany prezenetr TVN-u sie do Naszego miasta nie pofatygował.
PS.Panie Prezydencie popraw Pan swój wizerunek bo na 3 kaczora wyrastasz
Dla Pana ,wszystkich mieszkańców Koziego Grodu i fanów RKS MOTOR LUBLIN najserdeczniejsze życzenia w Nowym Roku
PANIE PREZYDENICE .Porażka z tym sylwesterem .Tyle firm produkcyjnych powstalo w w 2008 roku a terenie lubelszczyzny .Aż dziw bierze że nikt nie chciał zasponsorowac imprezy na PL. Litewskim.Taki chłam że nawet pijany prezenetr TVN-u sie do Naszego miasta nie pofatygował.
PS.Panie Prezydencie popraw Pan swój wizerunek bo na 3 kaczora wyrastasz
Dla Pana ,wszystkich mieszkańców Koziego Grodu i fanów RKS MOTOR LUBLIN najserdeczniejsze życzenia w Nowym Roku rozwiń
Avatar
ble / 1 stycznia 2009 o 15:58
Byłem na pl. Litewskim 2 lata temu i powiedziałem NIGDY więcej. Pełno pijanych drechów, latające butelki i do tego marny poziom artystyczny. W tym roku wybrałem się na bal w lokalu i mimo że trochę to kosztowało to było świetnie, impreza na poziomie i dużo pozytywnych ludzi.
Avatar
baton / 1 stycznia 2009 o 15:09
lou reed napisał:
To była okazja na promocje miasta !!! Nieudacznicy z biura promocji miasta powini to wiedzieć i zajść na wyklady z marketingu na 1 roku UMSC. Uczcie sie jak to robią rozwijające siemiasta : Wrocław, Kraków, Warszawa. Żenada w wydaniu słabeuszy z Platformy Obywatelskiej. Potrafią jedynie wydawac miliony na bilboardy, których właścicielem-firmy notabene jest członek PO i kandydat do Rady Miasta. Gdzie jest prokuratura !? Gdzie dziennikarze ?!

hehe..znam człenia z biura promocji..niezły kolo normalnie

hehe..znam człenia z biura promocji..niezły kolo normalnie rozwiń
Avatar
M / 1 stycznia 2009 o 13:51
wszyscy o tym pisali że będzie klęska i była...lublin zrobił z siebie kolejny raz posmiewisko i tyle....to nie prl..ludzie wyjezdzają obseruwją i widza że inne miasta są nowoczesniejsze fajniejsze lepeij zorganizowane a lublin to prowincja z pensją kilkanaście tys na miesiąc dla jasnie nam panującego
Avatar
09-w / 1 stycznia 2009 o 11:32
Wstyd mi za taką imprezę przed znajomymi których zabrałem na Plac Litewski! Żenada i pośmiewisko! To juz lepiej nic nie robic niz to co było! Big Day to A klasa. To ma byc europejska stolica kultury! Panie prezydencie - wstyd to najłagodniejsze określenie.
Avatar
lou reed / 1 stycznia 2009 o 11:10
To była okazja na promocje miasta !!! Nieudacznicy z biura promocji miasta powini to wiedzieć i zajść na wyklady z marketingu na 1 roku UMSC. Uczcie sie jak to robią rozwijające siemiasta : Wrocław, Kraków, Warszawa. Żenada w wydaniu słabeuszy z Platformy Obywatelskiej. Potrafią jedynie wydawac miliony na bilboardy, których właścicielem-firmy notabene jest członek PO i kandydat do Rady Miasta. Gdzie jest prokuratura !? Gdzie dziennikarze ?!
Avatar
Gość / 1 stycznia 2009 o 04:50
i co z tego ze rzadzi "wielce światowa" PO jak i tak wioche nam gotują ??
Avatar
marcello / 1 stycznia 2009 o 22:09
LOL.Nie jestem żadnyn PISowcem,tylko człowiekiem mieszkającym w Lublinie.Prezydent Naszego Miasta został wybrany w wolnych wyborach.Sam na Niego głosowałem, i mam prawo do krytyki.Ulotka którą znalazłem w skrzynce jakos mnie nie przekunuje
PS Jeśli Pan to czyta mam prozbe Lublinowi należy sie stadion z prawdziwego zdarzenia CZY SIE KOMU PODOBA CZY NIE
Avatar
lol / 1 stycznia 2009 o 19:13
Niech sie pan prezydent nie przejmuje szczekajacymi pisuarami. nie dorstają panu do piet.
Avatar
BanKIER / 1 stycznia 2009 o 18:32
170 tysiecy pln POszlo!!!
Avatar
marcello / 1 stycznia 2009 o 17:51
PANIE PREZYDENICE .Porażka z tym sylwesterem .Tyle firm produkcyjnych powstalo w w 2008 roku a terenie lubelszczyzny .Aż dziw bierze że nikt nie chciał zasponsorowac imprezy na PL. Litewskim.Taki chłam że nawet pijany prezenetr TVN-u sie do Naszego miasta nie pofatygował.
PS.Panie Prezydencie popraw Pan swój wizerunek bo na 3 kaczora wyrastasz
Dla Pana ,wszystkich mieszkańców Koziego Grodu i fanów RKS MOTOR LUBLIN najserdeczniejsze życzenia w Nowym Roku
PANIE PREZYDENICE .Porażka z tym sylwesterem .Tyle firm produkcyjnych powstalo w w 2008 roku a terenie lubelszczyzny .Aż dziw bierze że nikt nie chciał zasponsorowac imprezy na PL. Litewskim.Taki chłam że nawet pijany prezenetr TVN-u sie do Naszego miasta nie pofatygował.
PS.Panie Prezydencie popraw Pan swój wizerunek bo na 3 kaczora wyrastasz
Dla Pana ,wszystkich mieszkańców Koziego Grodu i fanów RKS MOTOR LUBLIN najserdeczniejsze życzenia w Nowym Roku rozwiń
Avatar
ble / 1 stycznia 2009 o 15:58
Byłem na pl. Litewskim 2 lata temu i powiedziałem NIGDY więcej. Pełno pijanych drechów, latające butelki i do tego marny poziom artystyczny. W tym roku wybrałem się na bal w lokalu i mimo że trochę to kosztowało to było świetnie, impreza na poziomie i dużo pozytywnych ludzi.
Avatar
baton / 1 stycznia 2009 o 15:09
lou reed napisał:
To była okazja na promocje miasta !!! Nieudacznicy z biura promocji miasta powini to wiedzieć i zajść na wyklady z marketingu na 1 roku UMSC. Uczcie sie jak to robią rozwijające siemiasta : Wrocław, Kraków, Warszawa. Żenada w wydaniu słabeuszy z Platformy Obywatelskiej. Potrafią jedynie wydawac miliony na bilboardy, których właścicielem-firmy notabene jest członek PO i kandydat do Rady Miasta. Gdzie jest prokuratura !? Gdzie dziennikarze ?!

hehe..znam człenia z biura promocji..niezły kolo normalnie

hehe..znam człenia z biura promocji..niezły kolo normalnie rozwiń
Avatar
M / 1 stycznia 2009 o 13:51
wszyscy o tym pisali że będzie klęska i była...lublin zrobił z siebie kolejny raz posmiewisko i tyle....to nie prl..ludzie wyjezdzają obseruwją i widza że inne miasta są nowoczesniejsze fajniejsze lepeij zorganizowane a lublin to prowincja z pensją kilkanaście tys na miesiąc dla jasnie nam panującego
Avatar
09-w / 1 stycznia 2009 o 11:32
Wstyd mi za taką imprezę przed znajomymi których zabrałem na Plac Litewski! Żenada i pośmiewisko! To juz lepiej nic nie robic niz to co było! Big Day to A klasa. To ma byc europejska stolica kultury! Panie prezydencie - wstyd to najłagodniejsze określenie.
Avatar
lou reed / 1 stycznia 2009 o 11:10
To była okazja na promocje miasta !!! Nieudacznicy z biura promocji miasta powini to wiedzieć i zajść na wyklady z marketingu na 1 roku UMSC. Uczcie sie jak to robią rozwijające siemiasta : Wrocław, Kraków, Warszawa. Żenada w wydaniu słabeuszy z Platformy Obywatelskiej. Potrafią jedynie wydawac miliony na bilboardy, których właścicielem-firmy notabene jest członek PO i kandydat do Rady Miasta. Gdzie jest prokuratura !? Gdzie dziennikarze ?!
Avatar
Gość / 1 stycznia 2009 o 04:50
i co z tego ze rzadzi "wielce światowa" PO jak i tak wioche nam gotują ??
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!