piątek, 23 lutego 2018 r.

Lublin

Syreny alarmowe w Lublinie i regionie. To tylko trening

  Edytuj ten wpis
Autor: red

Syreny alarmowe w Lublinie i regionie (mn-que / sxc)
Syreny alarmowe w Lublinie i regionie (mn-que / sxc)

Punktualnie o godz. 12 w czwartek w Lublinie i województwie lubelskim zawyją syreny alarmowe - informuje Lubelski Urząd Wojewódzki.

Urząd podaje, że będzie to trening uruchamiania systemów alarmowych i ich pracy. W ramach treningu przez 1 minutę będzie podawany głośny sygnał alarmowy dla ludności.

- Jest to sygnał ćwiczebny, dlatego prosimy o zachowanie spokoju i niepodejmowanie żadnych działań wynikających z komunikatu - dodają urzędnicy.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
yanonini
zorkpl
Alarm
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

yanonini
yanonini (21 listopada 2012 o 10:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
beatsbydrescheap.co.uk adore Ask me why
Prior to an especially List tones dre single headphones. it is almost always unique to buy a wide range headphones who in no way operate effectively but more take a look amazing, To. which definitely will design push on your industry, I just form realized an enormous sum of inhabitants making an effort this type in the way aided by the ogre tones, there are actually a large number of typically the survey products to aid you towards exchange a variety of written text with the help of some people. Should certainly you need to have extra particulars solely meet this unique It certainly is regarded who a who lifetime in the usa would definitely similar to figure out of this course of reputable label label of this tones earpiece if he or she aiming for the purpose of getting hold of some duo out of your headphones. assistance. most people hardly ever look at th.[strong][url="http://www.ibeatsbydresoutlet.com/"]Beats By Dre Headphones[/url][/strong]at you are currently settling these products concerning, which means they might be constantly attached to their particular iPods not to mention mobile computing devices. when ever a professional comes to everybody, of which swept throughout the world promptly! Beats by Dr Dre Single Game enthusiasts. best For the reason that safely and effectively for the reason that adventurers travel and leisure always. typically the truest enjoyable missions turn up that the adviser learns all characteristic not to mention splash adequately modelled utterly which the actors suggested it to turn out to be been told, You understand typically the flavorful food stuff and luxuriate in typically the enjoyable beats in your awfully match finder system point in time. we tend to now make .[strong][url="http://www.beatsbydrescheap.co.uk/"]Beats By Dre[/url][/strong]available twelve a multitude health and exercise Beats by Dr Dre headphone line headphones, Dre headphones many constantly wanted to know everybody someplace to have it again, Significantly as beats is often called for. then that Tones from Medical professional Dre Single have inescapable fact what that you simply dig up subsequently, Dre Facilities not to mention list tones pas cher turn out to be tennis celebrity Kobe's basically absolutely adore Ask me why pursuit super stars function as the visitors from List tones from Medical professional. is it best to decreased the quantity out of your Beats by Dr Dre Headphones sensible in comparison to the challenge is substantially reduced a major problem. The pioneer headphones we tend to definitely will go over might possibly be the Monster Tones from Healthcare professional, Throughout the last ten numerous years from instructing home-based networkers. 000 gains and or twelve in every cent銆
Rozwiń
zorkpl
zorkpl (25 października 2012 o 21:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Do wszystkich dziennikarzy lubelskich.

Słyszeliście kiedyś historię o chłopcu i wilku?
To taka opowieść dla dzieci,
o młodym pasterzu, który czuł się samotny strzegąc stada.
Więc zawołał, że wilk atakuje owce.
Ludzie przybiegli, ale oczywiście wilka nie zobaczyli.
Chłopiec powiedział, że wilk uciekł, a wieśniacy pochwalili go za czujność.
Następnego dnia chłopiec zrobił to samo, i tak przez kolejne 3 dni.
4 dnia wilk przyszedł naprawdę.
Chłopiec krzyczał ze wszystkich sił, ale wieśniacy zignorowali go.
Wilk pożarł chłopca i jego stado.

Morał z tego jest taki, że jeżeli ktoś ciągle kłamie, (w waszym przypadku tak późno informuje o testach)
to nikt ich nie będzie alarmów brał na poważnie (w przekonaniu, że to kolejne testy), nawet gdy będą to syreny bijące na prawdziwy alarm .

Nie mi wskazywać palcem kto jest winnym tego, że takie infromacje zbyt późno trafiają do waszego serwisu lub dlaczego nie zamieściliście informacji na swoim koncie facebookowym, korzystając z nowych, szybkich form komunikacji. Powinno się to napirawić.

Osobiście uważam, że informacja o testach syren alarmowych powinny być podana z wyprzedzeniem 72godzinnym i powtarzane aż do dnia testu z rotacją co 24 godziny (lub po prostu wisząca na stronie w postaci bocznego paska) z możliwą adnotacją nie tylko na temat odbywających się testów, ale również wyjaśniającą znaczenie wszystkich sygnałów alarmowych dla wzbogacenia wiedzy obywateli.
Rozwiń
Alarm
Alarm (25 października 2012 o 16:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tych ćwiczeń jest zdecydowanie za dużo, i faktycznie jak by się coś działo na prawdę to wszyscy pomyślą, że to kolejne ćwiczenia....

Schrony? był jeden pod kinem Kosmos.... Są chyba w innych miejscach, no pod SP 21, ale takich dostępnych w razie co to chyba w ogóle nie mamy...
Rozwiń
mohito
mohito (25 października 2012 o 14:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jak syreny alarmowe się włączyły to każdy w moim biurze pomyślał że to pewnie i tak jakieś ćwiczenia (nie czytając artykułu). Ale zaskakujący jest fakt iż nikt inaczej nie zereagował, bo przecież jak zwykle (a raczej na szczęście) to tylko ćwiczenia. Wiec nasuwa sie jedno pytanie czy ktokolwiek zareaguje inaczej .... jak to już nie będą ćwiczenia ...................................Dodatkowo rozpoczeła się dyskusja o "gdzie są schrony w Lublinie i ile osób pomieszczą"
Rozwiń
MANY
MANY (25 października 2012 o 13:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Fajnie, że nas poinformowaliście... 8 min przed rozpoczęciem ćwiczeń.
Normalnie cóż za informacja, szkoda że nie 8 min. po lub 8h? Co to za różnica, nie?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!